Skocz do zawartości

Zjazdy II


Pzkw VIb

Polecane posty

Ponieważ również zamieszkuję najbardziej Zuą część Polski, a wasz pociąg niewątpliwie będzie przejeżdżał przez moją mieścinę, możecie poczuć się zagrożeni szansą, że też się dosiądziemy smile_prosty.gif Bo skoro w tym roku nie organizuję zjazdu, to i nie czuję potrzeby pojawiania się wcześniej.

>>> No wiesz! My tu sobie z koleżanką kulturalnie rozmawiamy o obwodach' date=' a ty zaraz z prostackimi długościami. Zaraz ktoś wyskoczy z objętością i wtedy już poziom dyskusji trafi szlag.[/quote']Odczytujesz wynik zmierzonego obwodu patrząc odmierzoną długość miarki. Ależ mi problem semantyczny ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku był planowany odczyt poezji śpiewanej pod postacią eseju Veldrasha o przemijaniu, tak więc pełna kulturka, żeby se ktoś nie myślał.

No taaak... ;] W zeszłym roku planowany był odczyt, w tym roku będzie, drogi Hrabulo. Czy będzie to poezja... nie wiem... Czy śpiewana? Tym bardziej... Ale z całą pewnością jakiś odczyt będzie miał miejsce. wink_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Parku Japońskim...?? To trzeba jakieś haiku napisać koniecznie...

A swoją drogą - jeśli mowa o czytaniu i prowadzeniu przez ścieżki Medytacji, to mimo wszystko odnoszę wrażenie, że do takiej formy "hipnozy" nadałby się raczej Imć Hrabula... czyż nie?

EDIT: Chociaż w sumie... po chwili namysłu... całkiem szczerze mówiąc, to obawiam się, że Hrabula mógłby taką władzę wykorzystać jakoś. A że inwencji absolutnie mu nie brakuje, to podążanie ścieżkami Medytacji mogłoby się dla słuchaczy zakończyć w niebezpieczny cokolwiek sposób... ;-)

Edytowano przez Veldrash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... tak w sumie co do testow dawanych przez os to tak mnie naszlo: kolega o omnianskim imieniu swoj zdal, czy tez nie? Bo zwazywszy na jego stan na pierwszym jego zjezdzie mozna by to odczytywac dwojako. Testy tlumaczylyby tez widok przerazenia na twarzy pewnej osoby dwa lata temu i jego pelne grozy oswiadczenie ("oni... oni... te istoty wymyslaja slowa... wymyslaja slowa... do melodyjki z mario!!! <oblakany smiech>")

hobbitom widac tylko jedno na mysli.

Edytowano przez Maverick undead
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to tak... Mamy chyba tylko jeden bezpośredni z Torunia, który przez Poznań Gł. jedzie i stoi tam od 11:40 do 11:45, także jeśli wam by się udało, Shakerze i Jamesie, to wbijcie smile_prosty.gif

Przesiadek w Inowrocławiu jest multum, także możesz się do reszty spokojnie dostosować. To chyba żaden problem przesiąść się po godzinie? :)

A ciapąg o którym piszesz często i gęsto jest (do Poznania) strasznie napchany. Ja zazwyczaj wsiadając w Inowrocławiu nawet nie próbuje się przeciskać tylko od razu zajmuję strategiczne miejsce przy kibelku. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj wsiadając w Inowrocławiu nawet nie próbuje się przeciskać tylko od razu zajmuję strategiczne miejsce przy kibelku.
Chyba że WFL jedzie z Olsztyna. Wtedy cały przedział jest zarezerwowany dla ziomeczków : [
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, może być problem szczerze mówiąc, bo to wczesny wieczór i wszyscy będą jakieś kolacje spożywać czy planować nocne wypady na miasto... Ale jako organizator mogę się poczuć odpowiedzialny i ewentualnie przespacerować na dworzec. Natomiast jako że jestem wredny to sam nie idę i ktoś się będzie musiał ze mną pofatygować :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko - akurat od wykorzystywania swych kończyn dolnych nie stronię więc jednego bodyguarda już masz, bo jak wszyscy wiedzą - a jak nie wiedzą to zobaczą na zjeździe :D - Hardkorowy Koksu to przy mnie pikuś (i to nawet bez wchłaniania 'stejków')*

*pora taka, że musiałem sobie ulżyć betonowym żartem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, trenowałam kung-fu, karate, aikido, judo i cravmagę (dobra, z tym ostatnim to trochę naciągam), mogę się przejść - chłopaki, jak by co, to was obronię.

A tak serio to jestem chętna na jakiekolwiek rozprostowywanie nóżek i spacery po Wrocławiu (jeszcze tam nie byłam, więc planuje w któryś dzień małe zwiedzanie). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na zwiedzanie około rynkowych pabów budek z kebabami bliższych i dalszych, po drodze można znaleźć wiele skrzatów <ktoś wie ile jest ich aktualnie?> :). Polecam także wypawę do Spiża - fajnie to zobaczyć chodźby z czysto architektonicznie - estetycznego względu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To som krasnalne, a nie skrzaty. A jest ich już chyba między 250-300. Ogólnie z cynamonu łatwiej sobie zrobić jakieś tripy krajoznawcze bo jest praktycznie w centrum. Zawsze warto zobaczyć okolice rynku rzecz jasna, ale i Ostrów Tumski nie jest strasznie daleko, a swój urok ma. No i jak ktoś jest fanem nocnej zabawy, to nieopodal hostelu jest zagłebie klubów na Ruskiej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie Cardi, że nie poświęcam całych dni na zwiedzanie Wrocka, a i też w tym tygodniu wolnym czasem nie smierdziałemtongue_prosty.gif

Niemniej byłem tam dzisiaj i nie wygląda sytuacjon tragicznie.

Po pierwsze primo, standard bynajmniej bizantyjski nie jest. Jak dla mnie taki upper-intermediate Piaścik. Wiadomo pastele na ścianach to trochę jasniej, ale z wyglądu, do tego co jest na zdjęciach, to bym nie porównał. Pewnie cykali świeżo po remoncie. Obecnie widać, że to normalny hostel, a nie zaden wersal.

Co do rozkladu pomieszczen, to plan jest trochę nieaktualny. Recepcja nie jest tam gdzie na planie, czyli na lewo od schodów, a na prawo od nich. Tym samym recepcja od części mieszkalnej jest oddzielona przez klatkę schodową, przy czym ta ostatnia nie ma zabudowy specjalnie zamkniętej. Żadnych drzwi chyba nie ma, albo nie zauważyłem. Anyway, ta łazienka przy schodach, to są kible, konkretnie 3. Czyli z recepcją się można na przestrzał zobaczyć tylko w drodze na poranną kupkę. Druga łazienka, to trzy natryski w wersji studenckiej, czyli w jednym pomieszczeniu.

Tą panoramę 3d, to sobie można zgrać na kompa co najwyżej, bo na miejscu takiego pomieszczenia nie ma. Są ogólnie dwa ogólnodostępnepokoje, ale jeden to wspólne pomieszczenie z recepcją własńie, więc wątpię, aby ktoś się skusił tam przebywać. Drugie jest zgodnie z planem, przy czym ilością miejsca nie powala. W mafię się tam na pewno nie pogra, a przy okazji ciemno jak wiadomo gdzie u kogo.

Kuchnia wygląda całkiem spoko, sprzętu tam trochę jest, lodówka konkretna i raczej pusta, bo mało kto z niej raczy korzystać. Ogólnie mam wrażenie, że mało kto tam pomieszkuje tongue_prosty.gif Kawa, herbata gratisowo ponoć. W kuchni stolik z czterema krzesłami do szamania. Ogólnie kuchnia spoko, Kathai się juz martwić nie musi biggrin_prosty.gif

Wszystkie pokoje 6.os> mają łóżka piętrowe, mniejsze mają zwykłe, wszystko z drewna, więc Black Shadow musi spać na dole (o ile ciągle pracuje nad masą,, jeśli już się przerzucił na rzeźbę to oddaje honor wink_prosty.gif) Byłem ogólnie w dwóch pokojach, Chilli i Bazylia, ten pierwszy jest teraz swójką wbrew planowi chyba. Widać, że dwójki lepiej są zachowane niż ten większy pokój, no ale to chyba logiczne smile_prosty.gif

Co do hałasowania, to hostel jest na drugim piętrze. Pozostałe piętra w budynku, to wszystko pomieszczenia biurowe, więc lajcik, sąsiedzi nie będą marudzić. Sam ziomek co mnie oprowadzał, twierdził, że nie mają tu z imprezami wiekszych problemów.

To tyle co mi się kojarzy, jak coś to pytajta.

A no i w każdym pokoju stolik do pokera się znajdzie, ale takie małe gówienka, krzesło było jedno albo dwa, więc pewnie będą migrować między pokojami smile_prosty.gif

A i co mi tam, se walne reklamę, od dzisiaj jestem koszerny magister inzynier Hrabula i mam tytuł magistra tongue_prosty.gif

  • Upvote 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! Oczywiście faktu, że wreszcie zawinąłeś gdzie należało ;]

Nie no, generalnie rozwiałeś większość moich wątpliwości (doszła za to jedna - czy faktycznie opłaca się płacić więcej za właściwie to samo ;p ). Myślę, że możemy przejąć tę budę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tresio

Powiem tak. Nie wiem, jak się będzie miała sprawa pociągów w sierpniu, jest czerwiec, jeszcze jest czas. Chyba, że chcesz sobie wcześniej zarezerwować 1-szą klasę? :)

W każdym razie w marcu jechałam na Pyrkon do Poznania przez Wrocław i pociąg startował z Krk, więc wydaje mi się, że takie pociągi istnieją. :)

Lordzie Magistrze Inżynierze Hrabulo, z tego co piszesz nie wygląda ciekawie...

Ten Wrocław na prawdę jest taki drogi, że za taką kasę jest coś takiego? Jak ja się będę prysznicować za kotarką?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...