Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Spokojnie Black, panuję nad tym. Oto lista osób, które pieniądze już przelały (a raczej - od których otrzymałem do dziś do godziny 17.00), cyferki obok niektórych nicków oznaczają krótszy pobyt:

Osioł

Bronex

NZK + Nightwolf

Treser

Wies.niak 3

behemort

kathai

mavcio

org

redevil

shaker

ketsu 3

sevard

cardi 2

no i P_aul + Dracia

Kilka osób obiecało mi przelewy z opóźnieniem (tj po pierwszym) i dlatego na powyższej liście ich nie ma ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nastąpiła mała aktualizacja mojego "statusu zjazdowego" :) Słowa te chciałbym skierować do grupy "okołokrakowskiej". A mianowicie: z mojej strony istniałaby możliwość zaaplikowania się do pociągu startującego z Krakowa (o czym informowałem wcześniej), z tym, że mógłbym dzień wcześniej wyjechać do rodziny mieszkającej bliżej Krakowa i następnego ranka miałbym możliwość dotarcia na stację bez wstawania z wyrka o nieludzkiej godzinie :D W tym wypadku do Krakowa miałbym zdecydowanie bliżej, co przekładało by się na większy wybór odpowiedniego pociągu. Tak tylko informuję że miałbym takową możliwość, więc jeśli by trzeba było skorzystać z wyżej wymienionego "planu B", to dajcie ludziska znać, abym wiedział jak się mam zorganizować ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Sułtani Południa, czy jak to tam szło, ostatnio poszukałam sobie przejazdów i oto, co pasuje najbardziej:

GALICJA :)

Godzina jest chyba w miarę, nie wiem tylko, o której się oficjalnie zjazd zaczyna, tzn, o której większość przybędzie. Ew możemy pozwiedzać Wrocław z tobołami, poćwiczymy kondycję.

Bo następny bezpośredni z Krk jest:

PRZEMYSŁAW (dla samej nazwy tego pociągu bym się nim przejechała), ale Przemo niestety jest na miejscu dość późno, a jak płacimy za dobę hotelową, która zaczyna się od 14, to nie chciałabym się za bardzo spóźnić.

Więc Tresio, jak dla mnie szykuj się raczej na Galicję. :)

Kto w ogóle wbija w Krk?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Na dzień dzisiejszy otrzymałem kasę od:

Osioł

Bronex

NZK

Treser

Wies.niak 3

behemort

kathai

mav

org

redevil

shaker

ketsu 3

sevard

cardi 2

Arnie

Black Shadow

Rysia (dodam, że Rysia nie potrafi podążać za prostymi instrukcjami i przez chwilę zastanawiałem się za co dostałem kasę od jakiejś Agnieszki :P)

Hakken

m(s)

+P_aul&Dracia

Pierwszy jest w niedzielę, więc kto jeszcze nie zapłacił może mieć małe problemy ze zmieszczeniem się w deadlinie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak z kiesy po dziesiątym dopiero sypne więc nie trza mnie upominać bo bat nad garbem mam :) Rysiu moja kolorowa, Galicja odpowiada ciapągom, którymi zawsze jeździmy tzn jeśli chodzi o porę dnia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysia - no jeśli Galicja miałaby "przejść" przez surowe wymagania innych podróżujących ( :P ) i miałaby zostać wybrana na nasz środek lokomocji, to ja będę musiał skontaktować się z paroma osobami i zapewnić sobie możliwość wykorzystania "planu B" :) Tak zwany "plan A" w ogóle nie mógłby brać brany pod uwagę z racji nie istnienia odpowiedniego pociągu pozwalającego na dotarcie do Krakowa :P Tak, wiem jest takie jedno połączenie, ale nie ma opcji żebym o drugiej w nocy miał startować z mojej mieściny.. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ekipy W-wa.

Co powiecie, aby 11 lipca (środa) spotkać się na dworcu głównym w Warszawie i wspólnie zakupić bileciki? Ewentualnie 15 (niedziela)? Trzeba to powoli już rozkręcać, bo zjazd coraz bliżej. Poza tym będziemy mieć chyba nowych kompanów, których dobrze byłoby już poznać wcześniej, aby potem z identyfikacją nie było problemów w dniu wyjazdu do Wrocławia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heejaaahooo, cukiereczki, które wsiadają do ciapąga w KATOWICACH są proszone o kontakt, jeśli się nas zbierze 3 to se weźniemy bilet na zniżke 2+1 (oświećcie mnie czy jeszcze taka jest) i powinno nam wyjść taniej o jakieś 25% :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależnie od tego jak się plany ułożą albo będę w Polsce przed 11 albo po 15 więc nie mam pojęcia czy dam radę wpaść na wielkie kupowanie (a jeśli to ja przy kasie nie gadam, mam złe wspomnienia...) :D

Do listy kasy zaksięgowanej dochodzą:

Kaktus.

Dion

Manieq

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to dobrze że doszło. Tak więc mam zapytanie. Widze że tu się zaczynają jakieś umowy na biletowe spotkania. To że z Cze-wy jade sam to już wiem, jednak zastanawia mnie wczesna pora tychże umów. Nie wiem co prawda jak to jest przy dłuższych połączeniach, ale przyzywczajony faktem zmianiania rozkładu KS co tydzień wychodze z zapytaniem jaka jest pweność że od teraz do zjazdu nie zmieni się rozkład i pociąg nie zniknie/zmieni się jego godzina?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, problem w tym, że takiej pewności nie ma :D Jak dla mnie to sprawdzanie rozkładu na dwa-trzy tygodnie przed zjazdem mija się z celem, bo sam zauważyłeś, że potrafi się zmieniać właśnie co tydzień - niektóre rzeczy po prostu trzeba zostawić na ostatnią chwilę ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przypomnę, że przelew z mojej strony może się niestety opóźnić - acz postaram się wyrobić do 10 lipca najpóźniej.

O opóźnieniach czy problemach będę informować na bieżąco... Takie życie, niestety. Poza tym i tak muszę się ogarnąć po zakończeniu roku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja chyba nie muszę nigdzie nic wpłacać. smile_prosty.gif Postaram się wpaść, o ile aktualnie jest to, że Ci, którzy już wcześniej dostali zaproszenie, teraz też będą mogli wpaść. Tylko najpierw muszę wiedzieć, kiedy to wszystko jest i w ogóle smile_prosty.gif Tak czy siak postaram się być co najmniej 1 dzień z wami, moi drodzy tongue_prosty.gif

Edytowano przez Nicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicek - a twarzowe? :P A zrzutka na pizze dla redaktorów? A opłata specjalna na moją bazę księżycową?

Prometheus - no comments man. Nie żebym miał ci za złe, że nie jedziesz, ale powiedzmy sobie szczerze - zmieniasz zdanie z częstotliwością starej panny.

Wafel - fajnie :D

Ponadto - w zjeździe uczestniczyło będzie minimum 40 osób, a może nawet 43 - zależnie od Osi, która na specjalnych prawach i przywilejach jeszcze nie zdecydowała ilu ma członków (*tu P_aul stara się powstrzymać komentarz dotyczący skutków działania napojów alkoholowych, który to komentarz mógłby go kosztować ostrzeżenie...*) Mamy rekord =) Mamy sporo nowych twarzy. Mamy mocna doroczną grupę. Mamy wielkich nieobecnych poprzedniego zjazdu. Mamy żywe legendy i młodych userów. Mamy pełen przekrój kolorków (niebieskie, czerwone, zielone, pomarańczowe, turkusowe, białe...) Pierwsza faza (zapraszanie) i druga (zbiórka kasy) poszły bez większych problemów. Teraz jeszcze tylko mam nadzieję, że wszyscy się na samym Zjeździe będą dobrze bawili, bo jak dotąd wszystko idzie aż ZA dobrze =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_aul -> Twarzowe? Jeśli chodzi o to, to z wszelkimi pytaniami do mojego adwokata, zrzuta na pizzę? Mam parę niewykorzystanch zniżek do Pizza Hut. Co do bazy...Prześlę Ci 2k sztuk drewna i parę krasnali (co by nie było; on i ona, co z nimi zrobisz, Twoja sprawa tongue_prosty.gif). Kathai była tak łaskawa i podała mi termin zjazdu. Na 99% będę, bo nigdzie nie planuję jechać w tym terminie, a do Afganistanu też mnie raczej nie wyślą w tak krótkim terminie (i tak nie wyślą, więc to akurat mogłem przemilczeć tongue_prosty.gif). No, chyba że nastąpi apokalipsa, zaatakują nas zombie itp, itd. Wtedy będę musiał iść bronić stadionu na Maślcach wink_prosty.gif

PS. Za dobrze idzie wszystko, mówisz? A pisałeś, że w planach mamy wycieczkę po górach? ;)

Edytowano przez Nicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle że zdecydowanie masz jakis problem, ale przecież od tego są dobrzy ludzie na zjeździe żeby wyleczyli Cię z tego. W ogóle czy mnie się wydaje czy ten temat ma pewne specjalne przywileje w stosunku do pewnego punktu regulaminu?

Po za tym nie ma czegoś takiego jak za dobrze. Jak grupa zacna to co ma iść źle?

Aha, to jak w końcu będzie z tym gotowaniem w bikini?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...