Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Mamy wielkich nieobecnych poprzedniego zjazdu. (...) Teraz jeszcze tylko mam nadzieję, że wszyscy się na samym Zjeździe będą dobrze bawili, bo jak dotąd wszystko idzie aż ZA dobrze =)

*dumnie wypina pierś słysząc pierwsze cytowane zdanie ;p*

Co do drugiej kwestii nie przejmowałbym się na zapas - nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej a akurat TTGL dobrze uczy, że nie ma granich jakich przebić się nie da... ROW ROW FIGHT THE POWAH!* :D

PS. Za dobrze idzie wszystko, mówisz? A pisałeś, że w planach mamy wycieczkę po górach? wink_prosty.gif

Góry to chyba miały być, ale we wrześniu =]

Czy to, że przeczytałem, "Pierwsza faza (zakrapianie)" znaczy, że mam jakieś problemy czy może wróży mi przyszłość na maglu?

Osobiście wróżę ci powtórzenie numeru z zeszłego zjazdu, którego nie mogłem widzieć na żywo i m.in dla mnie jak i reszty zgredów zechcesz pokazać jeszcze raz swą artystyczną maestrię ;)

*brakowało mi tego =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha' date=' to jak w końcu będzie z tym gotowaniem w bikini?[/quote']Nikt cię siłą powstrzymywać nie będzie, jeśli masz swoje zwyczaje dotyczące ubioru, w którym gotujesz smile_prosty.gif

Ciekawa jestem, ile w tym roku zbierze się fanów gier planszowych. Później pewnie umieszczę listę planszówek, w które moglibyśmy zabrać. Bo póki co tylko jedna gra tego typu jest pewnikiem na zjeździe, czyli... Prawo Dżungli! biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niziołka

Prawo Dżungli w sensie Prawo Dżungli, czy Prawo Dżungli w sensie Jungle Speed? :D Bo jak miałem okazję porównywać obie wersje, to ta zagramaniczna lepiej sprawdza się w pewnych specyficznych stanach umysłu (łatwiejsza jest, ot). Jakby cuś, to możecie liczyć na mój... ekhm... totem (zagraniczny, a co!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

org - prawo dżungli w sensie dildo. Biorąc pod uwagę liczbę płci pięknej rozgrywki w tym roku powinny być wyjątkowo emocjonujące. Nie ma to jak oglądanie grupy dziewcząt rzucającej się do jednego fallicznego przedmiotu. Nie rozumiem tylko co w tej grze widzą panowie (*tu szczególnie wrednie uśmiecha się do Mavericka*)

kaktus. - er... nie wiem o którym punkcie mówisz. Wszyscy wiemy, że Hrabul, jako królik, jest intensywnie uzależniony od soku marchwiowego i ma po nim różne odpały (zaczyna skakać w koło). Wszelkie inne odniesienie do napojów, jakie padają w tym temacie dotyczą i zawsze dotyczyły Kubusiów, najczęściej również marchewkowych. Tej wersji będziemy się trzymać, a jak ktoś inaczej interpretuje to on łamie regulamin, nie my!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, dobrze, że sobie przypomniałem.

Uwaga!/Attention!/Achtung!

Z doświadczenia:

Osoby chcące brać czynny udział w grze "Prawo Dżungli" proszone są o dostosowanie wielkości paznokci do rozmiaru niezagrażającego życiu i zdrowiu innym uczestnikom. Można również zaopatrzyć się w rękawice ochronne, które zapobiegną kontuzjom przeciwników.

Ewentualnie można zrobić wersje hardcore: gracze grają w rękawicach bokserskich i w przypadku chwytu didlo przez kilka osób będzie można sobie pomagać drugą ręką nokautując rywali. Darmowy trening można rozpocząć z M. Najmanem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem, ile w tym roku zbierze się fanów gier planszowych. Później pewnie umieszczę listę planszówek, w które moglibyśmy zabrać.

Podejrzewam, że o liczbę uczestników w takiej Gry o Tron albo Battlestar Galactica (*do want :D*) nie trzeba będzie się martwić, bo jak pamiętam to obok mafii - i sesji roleplaying nie zapominajmy ;] - była to IMO najpopularniejsza forma zabawy na zjeździe. Dwa lata temu. Niemniej obstawiam, że w naszym zacnym gronie trendy nie zmieniają się aż tak szybko a wybór zaiste będzie bogaty - może tym razem achievment Team Zombie zostanie wręczony po całonocnym maratonie w powiedzmy np. Horror of Arkham (wliczając w to trzygodzinne wyjaśnianie zasad).

Nie ma to jak oglądanie grupy dziewcząt rzucającej się do jednego fallicznego przedmiotu. Nie rozumiem tylko co w tej grze widzą panowie (*tu szczególnie wrednie uśmiecha się do Mavericka*)

Spoglądając sobie na posty dotyczące zeszłorocznego zjazdu mam jednak wrażenie, że Twister cieszył się większą popularnością dopóki panie stwierdziły, że nie grają :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby chcące brać czynny udział w grze "Prawo Dżungli" proszone są o dostosowanie wielkości paznokci do rozmiaru niezagrażającego życiu i zdrowiu innym uczestnikom.
He, to ja się właśnie paznokciami wykręcałam tłumaczyłam, że udziału w zabawie brać nie mogę, bo są za długie. Potem byście mnie na policję odstawili za napaść czy usiłowanie zabójstwa.

A tak szczerze mówiąc nigdy jakoś nie ciągnęło mnie do tej zabawy... *wciąż pamięta niesamowitą prędkość i entuzjazm, z jakimi Arnie rzucał się na totem (ha!)*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bo jak pamiętam to obok mafii - i sesji roleplaying nie zapominajmy ;] - była to IMO najpopularniejsza forma zabawy na zjeździe" Tiaaaa :D To, że zostaje do poniedziałku już pewne :) I jeśli ktoś poprowadzi jakąś miłą przygodę w jakimś małoegzotycznym sestemie to z chęcią zagram :) Należy czasem odpocząć od prowadzenia -_- <szczególnie jak robi się to 10 lat>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzreba być twardymi nie mientkimi. Lepsze dildo z pochlastanymi łapami w gronie mieszanym, niż gey-party gdzie trzech facetów walczy o falliczny totem. Zresztą jak ktoś czytał Sapka, to wie, że "Rycerz bez blizn, to (...)"

@Kaktus

http://synonim.net/synonim/zakrapiać

@Black

Nie wiem o czy piszesz :P

BTW Kath szacuneczek, z tego co słyszałem to nie prostą sztuką jest zmywanie z długimi pazurkami :P

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Prawo Dżungli"

Dobra, to może ktoś mi wytłumaczy na czym mniej więcej polega ta gra, żebym się mógł zawczasu przygotować?

@Feanor-nie wpadłem na to że można to znaleźć w necie, jako że nigdy nie spotkałem się z tą nazwą w ogóle i myślałem że to jakiś autorski projekt zjazdowiczów...:)

Edytowano przez Kaktus.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul - moj drogi, to przeciez w gruncie rzeczy wrecz elementarne, ale widze, ze nie doswiadczyles nigdy tej radosci, kiedy - gdy trzymasz w reku wspomniany wczesniej obiekt fallicznej natury - rzuca sie na ciebie zgraja dziewczat (i Arnie, ale nie ma widac rozy bez kolcow), ale po ostatnim mym zjezdzie mam watpliwosci - badz co badz wtedy rzucila sie na mnie Dracia, w efekcie czego polamane zostalo lozko, o licznych obrazeniach zewnetrznych, wewnetrznych i psychicznych jakie odnioslem ja sam w wyniku tego gwaltownego ataku nie wspomne.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z planszówek kiedyś grałem z kuzynem w Magię i Miecz .Tak się zwało ? Sam nie posiadam raczej nic poza szachami, bo nie było z kim grać w cokolwiek. Pamiętam też że kiedyś nauczył mnie kumpel grać w Kanastę, bardzo fajna zabawa i gra w karty- na dwie talie. Choć zasad Kanasty dokładnie nie pamiętam, ale kiedyś znalazłem free gierkę i grałem z komputerem :)

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stefan:

Rękawice bokserskie...? Nie grałem w rok zeszły w wersję oryginal, ALE... rękawicę mogę przywieźć. No bo przecież czemu nie...?

@Hrabula:

Fani Sapka wiedzą też, iż "Nie dziwota, że są harde urodziwe panie..."

[dla jasności - wielokropek znaczy, że dalej coś tam jeszcze było mówione, ale miałem na myśli teraz tylko ten KONKRETNY fragment... owego wierszyka]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na tym nie znam kompletnie niemneij uczestniczyłem w trzech różnych planszówkach, wspomnienia jak na całkowitego laika niezłe. DWa lata temu było jakieś bronienie się prze zombiakami na kilka osób i miało to swój urok, szczególnie aspekt zawierania sojuszów i bezskuteczne próby zmaltertowania niziołki smile_prosty.gif

Fajny był też motyw z gierką z jakimiś mnichami, wszystko z przymrużeniem oka i czasem niebywale durnowatymi zadaniami biggrin_prosty.gif

A w zeszłym roku ktoś nas uczył jak się hoduje krowy i robi zagrody. Na tą grę chyba byłem zbyt mało poważny i nieco za mało... przygotowany powiedzmy smile_prosty.gif Niemneij piszcie co zwozicie i najlepiej z zastrzezeniem co ma najwieksze szanse na zdobycie zachwytu zjazdowiczów, może bym zasady poobczajał do co bardziej prawdopodobnych tytułów, bo granie przez 6h, z czego przez 5 człek pojamuje o co w tym chodzi bywa również zabawne ale do zwyciestwa nigdy nie prowadzi a i troche funu z rozgrywki zawsze urywa smile_prosty.gif

@Up

Nie spodziewałem się po tobie takich cytatów. Siedzisz sobie przed kompem w garniturze i takie rzeczy wypisujesz, nie wstyd Ci:P ?

@opti

Mossad już dawno wie - stefan działa na dwa fronty. Myślisz, że z jego zjazdową retoryką pozwolilby mu ciągle żyć?

Edytowano przez Lord Hrabula
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi rękawicami to może być troszke nietrafiony pomysł :) Jeszcze w ferworze zlotowym ludzie będę chcieli porobić sparingi i Maverik wszystkich powbija w ściany ;) A co do medżika - grałem kiedyś całkiem często ale od 5 lat nie mam swojej talii :) Eh moje kraśki czerwone land drillery :)

Ktoś rok czy 2 lata temu wspominał że ma podręcznik do GURPS, jeśli by tego roku wzioł to z chęcią bym się mu przyjrzał :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja standardowo mogę zaoferować dwie wersje Munchkina (podstawka+dodatek oraz Chtulhu) i wymienioną wyżej przez Hrabcia Agricolę (czyli grę w stawianie zagród i podkładanie świni). Jest też Draciowe pudło kart pokemon... Możemy złożyć cztery rozsądne talie i przywieźć :D Sam nastawiam się głównie na BSG, bo to świetna gra, acz to Lovecraftowe coś, do czego zasady przeglądałem dwa lata temu też wyglądało fajnie... No i oczywiście Mafia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oś natomiast tradycyjnie odda się dżentelmeńskiej rozrywce, w której liczą rozsądne dysponowanie zasobami, zimna krew i umiejętność przechytrzenia przeciwników... mówię oczywiście o pokerze :D

Tradycyjnie zapraszamy do wszystkich, którzy uważają się za szczęściarzy bądź tych, którym ostatnio nie wychodziły miłosne podboje. Stąd też pytanko - czy ktoś może dysponuje zestawem żetoników do gry? Ten, w którego posiadaniu jest Oś nie starczy dla wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zaoferować Munchkiny wszelakie (ER+piraci+jakieś pomniejsze dziadostwo), jeno żeby się z tymi od P_aula nie pomięszały smile_prosty.gif. Ponadto dildo, karciankę Osadników z Catanu (ktoś reflektuje na zwykłą wersję?) i Fasolki. Chyba, że ktoś chce dostać bęcki w Zombiaki, to też schowam do kieszeni smile_prosty.gif. Wszystko to ma żałosne przystępne dla przeciętnego magistra inżyniera zasady.

Ja mogę przywieźć Neuroshimę Hex z Babel 13 jeśli chodzi o planszówki, ale mam nadzieję, że gra ktoś w MTG...?

Jak coś, to ja jestem chętny na Neuroshimę Hex, bom nigdy nie grał, a ponoć zacna. Talię do MtG gdzieś mam... Ba! nawet ostatnio jej szukałem, tylko porządki robiłem i jest problem z namierzeniem choćby przybliżonej lokalizacji biggrin_prosty.gif.

Stąd też pytanko - czy ktoś może dysponuje zestawem żetoników do gry?

Ja od dawna noszę się z zamiarem zakupu takowych, tylko nie wiem czy stać mnie na burżujskie z insertami, a pewnie takich używacie.

Mały offtopic-ktoś się wybiera na Avangardę? Termin akurat przedzjazdowy, więc można zrobić before party (after na Polconie lol.gif)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...