Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

TLK16108 KONOPNICKA 07:30-13:50 Warszawa Centralna-Wrocław (Koluszki-Piotrków-Częstochowa-Opole-Brzeg)

Mnie ten pociąg baaaaardzo pasuje, 9:30 to idealna pora, żeby się jako-tako wyspać i doczłapać do dworca w Piotrkowie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TLK16108 KONOPNICKA 07:30-13:50 Warszawa Centralna-Wrocław (Koluszki-Piotrków-Częstochowa-Opole-Brzeg)

Mnie pasuje podobnie ;) Co prawda nie mam jeszcze wszystkich rzeczy ustalonych i nie wiem czy dosiadałbym się w Koluszkach czy Piotrkowie, ale tak patrząc na oko to bliżej mam do drugiej miejscowości... jeszcze org by mnie naprowadzał gdybym się miał zgubić =]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaktus

Mamy osobną klasę, PKP podstawia specjalne wagony biggrin_prosty.gif. A tak serio-w zeszłym roku płaciliśmy za drugą klasę TLK Piotrków->Wrocław 30,24zł. Pociągami nie jeżdżę zbyt często, to i nie wiem, czy były jakieś obniżki (w sumie to się domyślam lol.gif).

@Black Shadow

Chlebem i solą Cię powitam, a Bronex zatańczy w stroju ludowym razem ze swoim ministranckim zespołem pieśni, tańca i różańca. Odległość do Koluszek czy Piotrkowa jest podobna, a że u nas właśnie skończyli remont dworca, to wybór jest prosty. smile_prosty.gif

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się nie uprzedzałam - więc...

Jeśli do 10.07 najpóźniej nie przeleję kasy - oznacza to, że niestety nie jadę. Muszę bowiem zapytać ostatecznie rodziców (ugrh) i ustalić całą rzecz - a że chwilowo wyjechali na blisko 3 dni... Ponadto do 6 mam kociokwik z rekrutacją do liceów, co dodatkowo opóźnia datę "pytania".

Módlcie się do jakiejkolwiek siły wyższej, żebym dała radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O biologię się nie martw, mam uprawnienia do nauczania tejże od podstawówki do licencjata włącznie :) Pewnie wielu forumowiczów ma też swoje ukryte talenty nauczycielskie więc da się zrobić miniprywatne liceum, jak zawsze zostaje kwestia dotacji z ministerstwa oświaty ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako (niemal) magister technologii informacyjnej mogę uczyć matmy i informatyki =) Brak uprawnień jeszcze nigdy nikogo nie powstrzymał! Jestem też doświadczony w wprowadzeniu Wychowania Fizycznego, zwłaszcza ćwiczeń na macie - macie piłkę i grajcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wychowania fizycznego to byłem tylko młodszym instrukorem łucznictwa :D Ale bez pardonu nauczę was posługiwać się mieczem 1 jak i półtora ręcznym :D Do tego zapasy i pokatuje siłownią :D Ew naucze was robić anteny telewizyjne i pokaże jak naprawić radio widelcem :D. A teraz na poważnie, straszliwie mierzi mnie nowa wspaniała reforma oświaty ;/ Jako nauczyciel nie polskiego i nie matmy roboty obecnie nie znajdziesz... ah tak, zapomniałem że jeszcze jest robota dla katechetów ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek lol.gif

Dawno mnie tutaj nie było, większość na pewno mnie nie zna w sumie ja ich też XD, ta magiczna liczba "3" pod kropeczkami po lewej sama za siebie mówi XD

Więc do rzeczy moja niziołka miała wam podesłać listę planszówek na zjazd, postanowiłem sam was uraczyć moim postem z listą XD

Oto ona http://boardgamegeek.com/collection/user/Night%20wolf?own=1&subtype=boardgame&ff=1 napiszcie co chcecie żebym zabrał, a może to wezmę, zawsze może ktoś coś zaproponować z poza listy, a może będę to miał na czas zjazdu smile_prosty2.gif

Tylko bez szaleństw 20 gier nie wezmę XD

Dobra nie zanudzam was dalej oczko2.GIF

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mah gad, nie podejrzewałem, że masz tego aż tyle biggrin_prosty.gif Równie dobrze można by zorganizować zjazd o podobnej długości nastawiony tylko na gry planszowe i spokojnie nawet tak doborowa grupa jaka udaje się na zjazd nie zdołałaby pokonać wszystkiego. Będzie bez szaleństw, bo problemy logistyczne swoją drogą, ale też wiadomo, że będą też inne zajmujące czas rozrywki ;] Bardzo chętnie, powoli robi się to tradycją ;p, widziałbym Battlestar Galactica, może także Horror of Arkham, bo dwa lata temu nie było okazji zagrać a wydawało się całkiem ciekawe ^_^

Chlebem i solą Cię powitam, a Bronex zatańczy w stroju ludowym razem ze swoim ministranckim zespołem pieśni, tańca i różańca. Odległość do Koluszek czy Piotrkowa jest podobna, a że u nas właśnie skończyli remont dworca, to wybór jest prosty.

Zatem postanowione - szykuj się, że zobaczysz mą mroczną istotę trochę wcześniej niż wszyscy, no i na jakieś dwa-trzy dni przed samym zjazdem podrzucę ci numer telefonu (z nadzieją na vice versa) co by w razie czego się skontaktować i naprowadzić biggrin_prosty.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałbym nic przeciwko zagraniu w planszówkę Starcrafta, jeśli tylko zasady są nieco prostsze niż w takiej Battlestar Galactice ;] tam nauka trwała chyba równie długo co sama gra, a i gdyby nie ciągłe chłodzenie, mogłaby się skończyć usmażeniem mojego mózgu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BSG absolutnie koniecznie. Agricolę jak pisałem ja mogę wziąć. Starcraft mnie zaintrygował, dorzucam więc swój drugi głos "za". Cywilizacja to "ta nowa"? Jeśli tak to czytałem o niej BARDZO dużo dobrego i przymierzam się od jakiegoś czasu do kupna, więc fajnie byłoby przetestować nim wydam kasę :D Inne tytuły albo niewiele mi mówią albo nie interesują mnie aż tak bardzo. Ogólnie im więcej przydźwigasz tym lepiej, raczej będzie z kim grać, a ja planuję spróbować możliwie dużej liczby gier w tym roku =)

PS. Czy jest jakiś konkretny powód, dla którego niziołak nie odpowiada na smsy?

Dodatkowe info 1 - dotarła kasa od Metha(nola)

Dodatkowe info 2 - za szybko napisałem, że dobrze idzie. Ogólnie odczuwam w tej chwili wielką niechęć do kilku osób, które zrezygnowały w ostatniej chwili, lub nadal nie są pewne przybycia, a także nieco mniejszą do tych co nie jadą full time, bo na ten moment umieszczenie ludzi w pokojach zrobiło się bardzo trudne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki łaskawości szefowej dziś mogę już potwierdzić na 100% że będę do poniedziałku :) (wcześniej byłem pewien tego tylko na 80%). A co do pieniążków to dalej cię zapewniam że przed 10 to nawet ja ich nie zobacze :) Jeśli chodzi o OŚ to chyba z przydziałem pokojów nie ma żadnego ale? Jesteśmy pewni jak AK47, nawet jeśli milczymy to wiedz, że coś się dzieje i wszsytko jest dopięte :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O biologię się nie martw, mam uprawnienia do nauczania tejże od podstawówki do licencjata włącznie smile_prosty.gif Pewnie wielu forumowiczów ma też swoje ukryte talenty nauczycielskie więc da się zrobić miniprywatne liceum, jak zawsze zostaje kwestia dotacji z ministerstwa oświaty ;3

-No ba! Ja nie dość, że potrafię rozbudzić w sobie jakże dydaktyczną "mentalność gestapowca" opartą na darciu mordy :P (tzn. JA uważam, że jest bardzo dydaktyczna), to na dodatek kilka razy zarabiałem jako opiekun-wychowawca klasowy! :D Oboje rodziców licencjonowani nauczyciele, jeden rodzic nawet czynny w zawodzie - mogę stanowić oświatę z dumnie wypiętą piersią.

Jupi Jeje bardzo się cieszę, że kasa doszła! Wobec tego pozostaje wam tylko odliczać ostatnie spokojne dni - do mojego przybycia w glorii stałego klienta osiedlowych żabek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Czy jest jakiś konkretny powód' date=' dla którego niziołak nie odpowiada na smsy?[/quote']Tak. Niektórym zdarza się pracować. I wtedy odbieram tylko telefony firmowe albo krytyczne w sprawach prywatnych.
Nie miałbym nic przeciwko zagraniu w planszówkę Starcrafta' date=' jeśli tylko zasady są nieco prostsze niż w takiej Battlestar Galactice ;']
Zasady są fajne, mam 100% wygranych. Ale zrzucam to na szczęście głupiego/nowicjusza, że w pierwszej i jedynej rozgrywce udało mi się wygrać tongue_prosty.gif
Ja sie zas caly czas zastanawiam (nie bijcie) czy w sytuacji gdyby w poblizu byl kawalek wolnej przestrzeni' date=' a pogoda by dopisala, to czy nie mozna by dorwac u jakiegos wietnamczyka zestawu jednorazowego do badmintona (lotka + dwie paletki majace tendencje sie wyginac po wystosowaniu nimi co intesywniejszej sciny = okolo 20 zl) i popatrzec jak plec piekniejsza pieknie przemieszcza sie po zielonej laczce.[/quote']No to płeć piękniejszą musielibyście sobie wynająć razem z zestawem do badmintona ;]
DWa lata temu było jakieś bronienie się prze zombiakami na kilka osób i miało to swój urok' date=' szczególnie aspekt zawierania sojuszów i bezskuteczne próby zmaltertowania niziołki [img']http://x.forum.cdaction.pl//public/style_emoticons/default/smile_prosty.gif
Tak, wiem. W mafię ani w Mall of Horror już nikt nie będzie chciał ze mną grać, a przynajmniej nie bez wcześniejszego zawiązania paktu antyniziołkowego.
Osoby chcące brać czynny udział w grze "Prawo Dżungli" proszone są o dostosowanie wielkości paznokci do rozmiaru niezagrażającego życiu i zdrowiu innym uczestnikom. Można również zaopatrzyć się w rękawice ochronne' date=' które zapobiegną kontuzjom przeciwników.[/quote']Hahaha!

Nie.

Wyrywasz się po totem, to licz się z obrażeniami. Muszę mieć jakiś sposób na wyrównanie szans, skoro trochę odbiegam kategorią wagową od innych graczy. Zresztą - sam też możesz albo zapuścić paznokcie, albo przykoksować biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrywasz się po totem, to licz się z obrażeniami. Muszę mieć jakiś sposób na wyrównanie szans, skoro trochę odbiegam kategorią wagową od innych graczy. Zresztą - sam też możesz albo zapuścić paznokcie, albo przykoksować

No cóż, nie pozostawiasz mi wyboru i będę musiał skorzystać z pewnego słabego punktu jakiego niziołaki posiadają :D . Jedynie Tomasz będzie musiał na czas gry zawiesić wszelkie relacje :P .

Co do gier to fajnie się grało w obronę przed zombiakami, choć IMO nic nie było tak epickie jak Mystery of the Abbey, gdzie trzeba było meldować się, odpowiadać na pytania oraz śpiewać za karę. Chętnie bym to powtórzył :) .

Ps. Widzę, że przede wszystkim największą popularnością cieszą się gry, gdzie trzeba zawiązywać pakty i sojusze, a zamiast jako cel mieć zwycięstwo to głównym założeniem jest upupienie kogoś :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ważne pytanie: jak wygląda ostatni dzień zjazdu? Chodzi o 7 sierpnia - to jest dzień tylko i wyłącznie rozjazdowy, tzn. o 10 wywalają nas z hotelu? Pytam bo nie wiem o której brać powrotny - mam o 6, 10 i o 16. O 16 bym pojechał, ale nie wiem czy nie będę musiał siedzieć 4 godziny na dworcu. Pomuszcie!!! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPACE HULK @_@ <ślini się jak głupi dinozaur>

Ktoś tutaj wie, co dobre tongue_prosty.gif ale raczej Space hulka nie wezmę ewentualnie w ostateczności

Mah gad, nie podejrzewałem, że masz tego aż tyle biggrin_prosty.gif Równie dobrze można by zorganizować zjazd o podobnej długości nastawiony tylko na gry planszowe i spokojnie nawet tak doborowa grupa jaka udaje się na zjazd nie zdołałaby pokonać wszystkiego. Będzie bez szaleństw, bo problemy logistyczne swoją drogą, ale też wiadomo, że będą też inne zajmujące czas rozrywki ;] Bardzo chętnie, powoli robi się to tradycją ;p, widziałbym Battlestar Galactica, może także Horror of Arkham, bo dwa lata temu nie było okazji zagrać a wydawało się całkiem ciekawe ^_^

Zawsze można się zjechać na Pionka w Gliwicach bądź nawet konwent planszówkowy w Brzegu tongue_prosty.gif w innych miastach też są jakieś biggrin_prosty.gif

Battlestar Galactica - raczej wezmę, bo świetnie sprawdza na 5-6 osób a można i w więcej, na mniej się nie sprawdza, może uda mi się załatwić dodatek, żeby było znacznie ciekawiej.

Horror of Arkham - podobnie jak wyżej, wręcz dokładnie tak samo XD

Nie miałbym nic przeciwko zagraniu w planszówkę Starcrafta, jeśli tylko zasady są nieco prostsze niż w takiej Battlestar Galactice ;] tam nauka trwała chyba równie długo co sama gra, a i gdyby nie ciągłe chłodzenie, mogłaby się skończyć usmażeniem mojego mózgu biggrin_prosty.gif

Ojtam ojtam dałeś radę smile_prosty.gif niestety muszę zmartwić cię Starcraft ma podobny stopień komplikacji zasad ale nic to nie ujmuje grze smile_prosty.gif

Starcraft - Bardzo duże pudło(jak 2 planszówki i niestety nie można tego spakować do mniejszego confused.gif ze względu na karty armii które są bardzo długie i łatwo je zniszczyć) ale zobaczymy może wezmę nic nie obiecuję.

BSG absolutnie koniecznie. Agricolę jak pisałem ja mogę wziąć. Starcraft mnie zaintrygował, dorzucam więc swój drugi głos "za". Cywilizacja to "ta nowa"? Jeśli tak to czytałem o niej BARDZO dużo dobrego i przymierzam się od jakiegoś czasu do kupna, więc fajnie byłoby przetestować nim wydam kasę biggrin_prosty.gif Inne tytuły albo niewiele mi mówią albo nie interesują mnie aż tak bardzo. Ogólnie im więcej przydźwigasz tym lepiej, raczej będzie z kim grać, a ja planuję spróbować możliwie dużej liczby gier w tym roku =)

Co do BSG i stara odpisałem. W agri z chęcią pogram jak ją zabierzesz.

Cywilizacja - tak ta nowa (nie poprzez wieki) zastanowimy się czy zabierzemy, problem tego tytułu to ogrom zasad, od razu jesteś rzucony na głęboką wodę masz miliard opcji i bardzo dużo czasu na to schodzi, ale tytuł i tak świetny.

Wyrywasz się po totem, to licz się z obrażeniami. Muszę mieć jakiś sposób na wyrównanie szans, skoro trochę odbiegam kategorią wagową od innych graczy. Zresztą - sam też możesz albo zapuścić paznokcie, albo przykoksować

No cóż, nie pozostawiasz mi wyboru i będę musiał skorzystać z pewnego słabego punktu jakiego niziołaki posiadają biggrin_prosty.gif . Jedynie Tomasz będzie musiał na czas gry zawiesić wszelkie relacje tongue_prosty.gif .

Dogadamy się smile_prosty.gif

Co do gier to fajnie się grało w obronę przed zombiakami, choć IMO nic nie było tak epickie jak Mystery of the Abbey, gdzie trzeba było meldować się, odpowiadać na pytania oraz śpiewać za karę. Chętnie bym to powtórzył smile_prosty.gif .

Ps. Widzę, że przede wszystkim największą popularnością cieszą się gry, gdzie trzeba zawiązywać pakty i sojusze, a zamiast jako cel mieć zwycięstwo to głównym założeniem jest upupienie kogoś biggrin_prosty.gif .

Mall of Horror - jeśli chodzi o zombiaki zastanowimy się tongue_prosty.gif

Mystery of the Abbey - kolejny świetny tytuł który sprawdza się w większej grupie, ostatnio jak grałem to śpiewałem "Panie Janie" growlem biggrin_prosty.gif, popłakać z śmiechu się można biggrin_prosty.gif

Jak ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to pisać icon_biggrin.gif

Może uda mi się załatwić GoTa na pewno jacyś chętni do gry się znajdą. A jak dobrze pójdzie to może poprowadzę na forum sesje planszówkową z Gotem jeśli będą chętni smile_prosty.gif

Edytowano przez Night wolf
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meth-> Bez obaw, jeżeli pogoda będzie dopisywać, to teraz 4 godziny na wrocławskim dworcu to sama przyjemność :)

I przy okazji: Mam takie ogólnikowo-wojskowo-niewojskowo-czystociekawskio-wrocławsko-nickowe pytanie:

Czy ktoś byłby w tym roku zainteresowany, by pójść do Panoramy Racławickiej? Dawno mnie tam nie było, a jeśli ktoś by chciał iść, to mógłbym pochodzić, popytać i możnaby pójść większą grupką zwiedzających, bo wierzcie mi, warto. Naprawdę warto, a koszt nie jest jakiś wybitnie duży :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo 3 lata temu koszt oscylował coś koło 24zł a ze zniżką 15? Ale to było z 3 lata temu

BTW Feo z 2005 roku pozdrawiasmile_prosty.gifhttp://img406.imageshack.us/img406/9398/fil718custom.jpg Wtedy się dało zrobić tak by zlot nie kolidował w woodstockiem -_-

Edytowano przez Pan_Feanor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...