Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2012

Polecane posty

DoWa II kupiłem kiedyś używanego w jakimś pakiecie na Allegro i nigdy (niestety) go nie wypróbowałem gdyż steamowego klucza brak - czas nadrobić zaległości. Jednak najbardziej cieszy mnie Cities XL 2011 ponieważ uwielbiam tego typu gry, pamiętam że równy rok temu (5/2011) City Life Edition 2008 ucieszył mnie identycznie do dziś mam go na komputerze. Przygodówki wypróbuje pewnie po jakimś czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się bez bicia, że z pełniaków kojarzę tylko DoW'a II , którego i tak mam już z Biedronki za 10zł. Gra świetna, chociaż jedynka(z Soulstormem oczywiście) przebija ją stokrotnie. To Mysterious Island to pewnie jakaś przygodówka, więc na pewno nie dla mnie, a City ,,coś,coś tam" po tytule wnioskuję, że to jakiś tycoon. Też nie dla mnie. Idę przechodzić po raz trzeci ME3 i nabijać levele w multi ;P Ale dzięki za starania :)

PS. Chyba po raz pierwszy nie kojarzę jakichś tytułów zamieszczonych w CDA :geek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja :D

Cities XL planowałem od dawna kupić, jednak czekałem aż cena się obniży. A teraz proszę, dostanę za kilkanaście zł! Warhammera też spróbuję, choć przyznam że wg mnie głównym pełniakiem tego numeru jest Cities!

Przy okazji mam pytanie - jak to jest z wymaganiem Steama, czy potrzeba tylko raz, podczas instalacji, czy przy każdym odpaleniu gry będę potrzebował łączyć się z internetem?

PS. Aż szkoda, że trzeba czekać do środy!

PS2. Mam nadzieję, że zawartość pisma będzie równie dobra!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dla mnie bomba. Jestem wielkim fanem pierwszego DoWa, a w dwójkę jeszcze nie miałem okazji zagrać. Cities XL też mi się podoba - gra świeża i porządna. A jako, że ME3 już mi się powoli zaczyna nudzić, to będzie w co grać :wink:

w Dow-a 2 troszke inaczej sie gra.

co do "steam" i "GFWL" tak, to niestety prawda, każdy DoW 2 wymaga i jednego i drugiego.

Pod tym względem głupota totalna, ale to niestety prawda....

a cdkey komus pewnie oddam, czy cóś.

Bo mam swojego jeszcze nie urzytego, także ten z CDA bedzie drugi :)

(Dla Ciekawych powiem tylko odbiegając od tematu, że Empik bynajmniej ten w Bydgoszczy,

ma promocje na "EA Classics" i zamiast 50zł zapłaci się za gry 35zł ja tak wczoraj wyrwałem maximum edition Crysisa :) )

P.S.

To o empiku napisałem bo wiedziałem, że dużo osob będzie to czytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zawartość płyty nie porwała. Lubię serię Warhammer, ale Dawn of Wara II ukończyłem i nie mam ochoty wracać. Zaś co do reszty pełniaków... naprawdę mam w co grać, więc nie będę tracił czasu przy zarządzaniu miastem w Cities XL, a przygodówki może odpalę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nędzne pełniaki a Warhammera z Biedonki mam :/

Po diabla kupiles nedznego pelniaka zatem?

Pewnie po, aby mieć o czym narzekać na oficjalnym forum CD-Action :dry: .

Smuggler? Czy po wydaniu Wiedźmina 2: Zabójcy Królów na konsolę Xbox 360 macie zamiar zrecenzować tą grę jeszcze raz, ale już na innej platformie? Jeżeli, to jest tajemnica, to zrozumiem milczenie ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do uruchomienia DoW II bede potrzebowac polaczenia z internetem za kazdym razem, czy jest to jednorazowo? I jeszcze takie pytanko, jezeli sie okaze ze przy kazdym uruchomienia bede potrzebowac polaczenia z internetem, to czy gra bedzie mi pobierac jakies MB? Chodzi o to, ze na dzien dzisiejszy lacze sie z internetem przy pomocy telefonu komorkowego i musze do tego wykupywac pakiety internetowe - 500mb za 15 zl. Tak wiec szczerze mowiac nie widzi mi sie marnowac tych cennych MB na gre: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli to nie jest fake...

:wallbash: Prawdziwy fan CDA nie ma po co kupować nowych gier, poza tymi od EA i Blizzarda, bo wcześniej czy później wszystkie fajne lądują na coverze :). Też kupiłem DoW II z Biedronki za dychę - to była okazja. Szkoda, że przeskoczyliście DoW 1 Universum. Trzeba będzie samemu kupić Extra klasykę. Liczę, że w przyszłości dorzucicie Chaos Rising i Retribiuton. Dlatego z pełniaków tylko City XL jest spoko.

A okładka fajna, dynamiczna, a nie taka standardowa (Mięśniak z profilu z gunem) jak w numerze kwietniowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nędzne pełniaki a Warhammera z Biedonki mam :/

Saga Return to Mysterious Island nędznym pełniakiem? jaja se pan robisz? Warhammer mnie nie interesuje z wiadomych tym co mnie znają powodów, zaś Cities XL może odpale w wolnej chwili. Kiedyś się grało w SimCity 2000, a to chyba coś podobnego w założeniu:)

Teraz tylko modlitwy do Jahwe, Allaha, Buddy i Zeusa by dali pełne wersje Lost Horizon i Legend of Grimrock i będę happy do końca roku:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Return to Mysterious Island 1 PL' oraz "Return to Mysterious Island 2 PL"

Jako fan przygodówek pewnie zagram

"Cities XL 2011 PL"

Zobaczę czy jest lepsza od serii SimCity

"Warhammer 40,000: Dawn of War II PL (wymaga Steama)"

Nie lubię RTSów ale z przyjemnością zobaczę.

Duży plus że wszystkie gry są po polsku .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warhammera może zagram, reszta odpada. Oczywiście jeśli byłby to kwietniowy numer. A to raczej fake :P.

To nie FAKE, Smuggler napisał, że to jest oficjalny nr.

Poza tym, gdyby to miałby być fake, to nie dwa dni po "prima aprilis" (czy jak to sie tam pisze"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler? Czy po wydaniu Wiedźmina 2: Zabójcy Królów na konsolę Xbox 360 macie zamiar zrecenzować tą grę jeszcze raz, ale już na innej platformie? Jeżeli, to jest tajemnica, to zrozumiem milczenie ;) .

Tak ale mysle, ze nie tyle gre, co konwersje - tzn. jak wyglada, co dodano itd. bo chyba ponowne pisanie o fabule itd. nie ma sensu specjalnego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu,

Obstawiam, że w przypadku konsolowego 'Wiedźmina 2' będzie recenzja podobna do tej z PC-towej edycji 'LA Noire', która to pojawiła się kilka miesięcy po pierwotnej premierze na konsolach. Prawdopodobnie jedna strona i koncentracja jedynie na zmianach względem wersji PC.

Wchodzę dzisiaj odruchowo zobaczyć jak rozwijają się przecieki, a tu taka niespodzianka: od razu podane na tacy wszystkie pełniaki. Jestem zadowolony zarówno z Cities XL, jak i DoW 2, bo od zawsze miałem na te gry ochotę, ale dziwnym trafem nigdy ich sobie nie kupiłem, bo wypadało coś ważniejszego. Problem rozwiązał się sam :) Czekam na pełną zapowiedź numeru - okładka nie zachwyca, przynajmniej mnie, bo gustuję w innych klimatach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy na prawdę kupujecie CDA dla pełniaków ? :> Ja np zawsze dla samego pisma, bo większość pełniaków albo widziałem, albo mnie nie interesują aczkolwiek niektóre vel Naild to dla mnie coś :> Natomiast jeśli chodzi o pismo to dla mnie każdy nr ma coś wartego uwagi :> Swoją drogą lekko zaoftopikuję bo mam jedno pytanie, które akurat teraz mi się nasunęło ? Jak to jest, że każda recenzowana u Was karta NVidii ma takie niskie wyniki w 3dmarku Vantage (akurat tym i akurat karta NV) ? Napisaliście raz nawet, że u Was GTX 590 osiąga ok 27K podczas gdy u mnie na słabszym procku i karcie prawie 2x wolniejszej (GTX 480) osiągam bez większych problemów 28K :> Zawsze mnie to zastanawiało, ale teraz dopiero chciałbym się tego dowiedzieć. GTX 590 to tylko przykład, właściwie każda karta NVidii akurat w tym 3dmarku ma u Was strasznie niskie wyniki (GTX 465 ledwo 12K z hakiem, u siebie jak jeszcze ją miałem 22500) :>

PS - proc I5 750@4ghz :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...