Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2012

Polecane posty

Nadal nie wierzę, że to nie Prima Aprillis. Numer tradycyjnie kupię. Chciałbym podziękować Wam za to, że nie dochodzą mi kolejne gry do przejścia, bo zostało mi tego jeszcze pełno, a pogoda coraz ładniejsza się robi. Nie przepadam za przygodówkami, chociaż w Syberię mi się fajnie grało, Cities XL 2011 kiedyś na pewno odpalę, a WH40K DoW II przeszedłem 2 lata temu. Pełniakowo dobrze, ale czy Dawn of War, który był już na każdej możliwej wyprzedaży (3 razy w Biedronce, teraz kosze w marketach) udźwignie sprzedaż ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden z pełniaków mnie nie interesuje. Przygodówki lubię, ale RtMI ponoć do najlepszych nie należy, a zresztą gdybym miał zacząć nadrabianie "przygodówkowych" zaległości, to i tak w pierwszej kolejności sięgnę po The Next Big Thing. Również Cities XL i Dawn of War II ominę szerokim łukiem, bo zwyczajnie nie mam najmniejszej ochoty, by w nie zagrać :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji ? Kiedy pojawi się pełna zapowiedź GTA V ?

Pewnie jak będą o tej grze jakieś sensowne informację. Chyba, że masz na myśli coś jak zrobiło Play i napiszą masę domysłów na bazie trailera i kilku screenów (nie dziwi mnie ich upadek).

Warhammer nie dla mnie. W Cities z chęcią zagram. Przygodówki też odpalę, żeby sprawdzić czy prezentują jakiś poziom ; )

Powiem szczerze, że rewelacji się nie spodziewałem co prawda, ale... no cóż, "bywało lepiej" ; )

Numer i tak kupie dla samej treści bo nie ma co w wc czytać. W ostatnim numerze przeczytałem wszystko już po dwa razy i znowu czytam etykietki od Domestosa : / Trzeba znaleźć jakiś zastępnik na ten tydzień ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygodówki nie dla mnie. Dawn of War II - kupiony w lecie w biedrze za 10 zł - odpada. Może, ale to może Cities (wątpię). Także pełniaki w tym miesiącu nie dla mnie, co nie oznacza, że innym się podoba.

PS. Kiedy rozstrzygnięcie konkursu z DiRT 3 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygodówki nie dla mnie. Dawn of War II - kupiony w lecie w biedrze za 10 zł - odpada. Może, ale to może Cities (wątpię). Także pełniaki w tym miesiącu nie dla mnie, co nie oznacza, że innym się podoba.

PS. Kiedy rozstrzygnięcie konkursu z DiRT 3 ?

Było już dawno - wystarczy poczytać w newsie z konkursem DiRT 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawn of War II, bardzo fajnie. Grałem w Chaos Rising z chęcią bym i w podstawkę zagrał. Niestety mój super-zaawansowany komputer ma problem nawet z Stranger's Wrath. W sumie mój "super-kompjuczer" radzi sobie jedynie z dwoma pierwszymi Oddworldami i Minecraftem. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji ? Kiedy pojawi się pełna zapowiedź GTA V ?

Pewnie jak będą o tej grze jakieś sensowne informację. Chyba, że masz na myśli coś jak zrobiło Play i napiszą masę domysłów na bazie trailera i kilku screenów (nie dziwi mnie ich upadek).

Warhammer nie dla mnie. W Cities z chęcią zagram. Przygodówki też odpalę, żeby sprawdzić czy prezentują jakiś poziom ; )

Powiem szczerze, że rewelacji się nie spodziewałem co prawda, ale... no cóż, "bywało lepiej" ; )

Numer i tak kupie dla samej treści bo nie ma co w wc czytać. W ostatnim numerze przeczytałem wszystko już po dwa razy i znowu czytam etykietki od Domestosa : / Trzeba znaleźć jakiś zastępnik na ten tydzień ^^

No tak słyszałem coś o zapowiedzi GTA V przez Play ;D Chodzi mi bardziej o taką konkretniejszą a nie żadne domysły ale dzięki za odp ; D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw gier bardzo dobry. Przygodówki chętnie sprawdzę, Cities XL też może być ciekawe, Dawn of War to nie moje klimaty. Ale ogółem bardzo zacnie :smile: Jeśli zawartość pisma będzie ciekawa, a pewnie będzie, jak zwykle, to ja już chcę ten numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie będzie przecieków, ale za to pełniaki są bardzo fajne.

W Warhammer 40,000: Dawn of War II pewnie nie pogram, bo sprzęt za słaby, ale chociaż będę miał jedną grę więcej na Steam :happy:

Cities XL 2011 zapowiada się ciekawie, pewnie wypróbuje

Return to Mysterious Island 1 & 2 - przygodówki, czyli na 100% postaram się zaliczyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, akurat wczoraj kupiłem Cities XL 2011 :wallbash: Ale z tego co trochę dzisiaj grałem to gra fajna. Warhammer mnie nie interesuje, a z przygodówek się cieszę, bo miałem je na swojej liście gier do kupienia. Czekam na zapowiedź i numer ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest prawda (a chyba na to wygląda), to jestem bardzo zadowolony z Cities XL 2011 (PL). Planowałem już wcześniej zakupić tą pozycję, ale coś mnie wstrzymywało. Jak widać słusznie :trollface: . Dziękuję, CD-Action.

Tu macie okładkę:

[...]

Przynajmniej okładka ładna.

Dla mnie nie jest ładna. Jak widzę wszędzie te macki z Prototype 2, to... :wacko: . Przepraszam za swoją odmienność w tej kwestii.

DoW2 wymaga oprócz Steama także Games for Windows Live, no chyba, że wersja z CDA jest tego pozbawiona.

Nigdy nie jest tak, że gra wymaga zarówno Steama, jak i Games For Windows Live, także proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...