Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2012

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2012

Ze względu na święta i sporo roboty, postanowiliśmy w ramach niespodzianki trochę wcześniej zdradzić co Was czeka na płytkach w nadchodzącym numerze. A są to:

dema - Angry Birds Space i Rayman Origins PL

oraz pełne wersje:

Return to Mysterious Island 1 PL

Return to Mysterious Island 2 PL

Cities XL 2011 PL

Warhammer 40,000: Dawn of War II PL (wymaga Steama)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YYY, czy tylko ja mam, że ten post pojawił się prawie 2 tygodnie temu???

Pełniaki fajne, najbardziej podoba mi się DoW II, także pełniaki są nie najgorsze Cities to też zdaje się całkiem niezła gierka, także nic tylko się cieszyć.

@DOWN

Pisze 5/2012 więc jest to normalne wydanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym nawet skłonny uwierzyć w taki zestaw "pełniaków", ale... Nie świeżo po numerze 200 i numerze urodzinowym i nie Dawn of War II, prędzej I. Tym niemniej i tak ogólnie byłby to dość prawdopodobny zestaw, także brawa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to miałyby być jaja to napisaliby że pełniakami będą GTA IV, Assassin Creed Revelations i takie tam, a tak widocznie będą to faktycznie wymienione gierki - a Return To Mysterious Island jest spox, dobra przygodówka. Mam tylko pytanie - czy klucz do Steama będzie nadrukowany na płycie czy trzeba będzie pobierać ze strony licząc, że ktoś wcześniej mi go nie "zajumie" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to miałyby być jaja to napisaliby że pełniakami będą GTA IV, Assassin Creed Revelations i takie tam, a tak widocznie będą to faktycznie wymienione gierki - a Return To Mysterious Island jest spox, dobra przygodówka. Mam tylko pytanie - czy klucz do Steama będzie nadrukowany na płycie czy trzeba będzie pobierać ze strony licząc, że ktoś wcześniej mi go nie "zajumie" ?

To nie sa jaja, i to jest prawdziwa okladka.

Klucz do Warhammera bedzie indywidualnie nadrukowany na kazdej plycie. NIE UDOSTEPNIAJCIE GO INNYM, jesli sami chcecie grac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMG, a kiedy możemy się spodziewać pełnej zapowiedzi numeru? I 2 pytanko czy odliczanie na stronie jest poprawne? Bo wynika z niego, że następne CD-A wychodzi w środę a nie we wtorek.

To prawada, WYJATKOWO numer wychodzi w SRODE.

Zapowiedz - sroda/czwartek.

Co do daty wysłania przez Ghosta tego posta: LOL

Coś w ustawieniach grzebali chyba.Nie wierzę, że nikt tego nie zauważył.

Ghost po prostu ZEDYTOWAL swoj post, a temat zalozony byl 22.03. Cala tajemnica.

Same pełniaki fajne, ale coś dziwny układ.Strategia + strategia.Chyba pierwszy raz tak jest.

No tak wyszlo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka jak okładka - fota z gierki czyli standardowe CD Action, zdziwiłbym się jeśli byłoby tam coś innego, ...a i pewnie jest ukryty przekaz w postaci jakiś jaj wielkanocnych i tego typu głupot :P Dziwi mnie tylko czemu przecieków nie było ? Jeszcze nigdy nie wygrałem w tym konkursie (jak zresztą w żadnym robionym przez CDA :().

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to gry przygodowe przypadły mi do gustu, chociaż jeszcze nie kupiłem obecnego numeru i najprawdopodobniej nie kupię. No chyba, że jeszcze gdzieś znajdę w kiosku po ukazaniu nowego numeru. Co do pozostałych gier to steam odpada u mnie, natomiast Cities XL 2011 na pewno zainteresuje się :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...