Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2012

Polecane posty

To jest żart primaaprillisowy zdradzają to dema zauważyliście ? Jakim Cudem Angry Birds Space ma demo jak jest grą darmową, a Rayman Origins nie wyszedł wcale na pecety. Świetny żart panowie z CDA :laugh:

Trochę się mylisz. Popatrz sobie na przykład tu i tu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, nie mogę tego wszystkiego zostawić bez komentarza. A więc zaczynamy:

@PrezeSS: Nie wiem, ile masz lat, ale piszesz jak dwunastolatek. Nie rozumiesz, że gdyby wszyscy ludzie lubili strzelanki to innych gatunków by nie było? Jakby wszyscy chcieli grać w produkcje wysokobudżetowe to nie było by gier indie? W Microids wcale nie pracuje osiem osób dostających pensje głodowe lub żadne! Jeśli nie znasz się na temacie o którym mówisz to się już przynajmniej w ogóle nie odzywaj. Osobiście ja za ,,returny" jestem w stanie zrobić sobie prywatną pielgrzymkę na kolanach z małopolski do siedziby redakcji. Zapewne ani w Cities ani w Warhammera nie zagram. Dlaczego? Po pierwsze nie lubię strategii, po drugie nawet jakbym lubił, to raczej mi na moim kompie nie pójdą. I to w cale nie oznacza że CDA nie kupie. I co masz do tych czterech pełniaków? Jak ci nie pasuje, to weź kup ten numer i jedną płytkę złam i wyrzuć. Będziesz miał mniej. Nie rozumiesz czy nie chcesz zrozumieć że CDA ewidentnie stara się jak może w dodawaniu dobrych pełniaków? Przypuszczam że nawet jakby wszystkie gry na płytce spełniały twoje oczekiwania to zacząłbyś narzekać że nie lubisz Angry Birds Space i nie kupisz tego numeru z powodu dema. A jeśli CDA kupujesz tylko dla pelniaków, to sory za określenie (przypuszczam że nawet dostane za niego bana), ale jesteś kompletnym, niedorozwiniętym debilem, który gra w gry po to, żeby pokazać kolegom, że się ma ME na dysku! Jeśli o to ci chodzi to weź se ściągnij jakąś grę z zatoki piratów - nikt, poza polskim prawem ci tego nie zakazuje. Jak ci się nie podoba CDA to go nie kupuj, a nie pisz żeby się dla ciebie zmienili bo im się nie podobasz. Jeśli myślisz że to coś da, to jeszcze raz powtórzę - jesteś całkowitym debilem! Nie po to parunastu redaktorów pisze recenzje do gazety żeby jakiś rozwydrzony dzieciak, mówiący że ma dwadzieścia lat dla większego szpanu, grał tylko w gry dodawane do pisma! I myślisz że ktoś będzie również oburzony jak ty i zacznie przestać kupować CDA??? Kolejna rzecz która nie świadczy nie najlepiej o twojej inteligencji. Większość czytelników widzi, że kupno CDA to dobra inwestycja, wystarczy że zobaczysz na mój wcześniejszy post, w którym zrobiłem piękny rachunek - ile musiałbyś zapłacić jakbyś kupował każdego z pełniaków osobno. CDA to pismo z grami a nie gry z pismem! Zapamiętaj to sobie i pomyśl zanim cokolwiek napiszesz, taka rada na przyszłość, ok? Nawet ja nie jestem całkowicie zadowolony z pisma, myślałem że będzie pierwsza na świecie recenzja Wiedźmina 2 X360 Edition, ale nie ma to nie. Nawet po cichy liczyłem na recke CS:GO ale nawet bez niej kupie pismo. Wystarczy przeczytać zapowiedź żeby przekonać się, że to jeden z gorętszych numerów w tym roku.

@Bolow: To nie jakaś nagła zmiana, bo nie robię błędów w języku polskim specjalnie. Zapewne w poprzednim poście również są jakieś błędy, albo miałem takie szczęście że ich udało mi się nie popełnić. Może sprawdź, a nie opisuj fascynującej przemiany, która nigdy nie miała miejsca...

@Tarlan: Może mam wytłumaczyć ci to co napisał do ciebie Smuggler w taki sposób, żeby nawet chory psychicznie zrozumiał? Bo inny opis sprawia, że nic z niego nie rozumiesz... A więc: To nie Smuggy podzielił twój list na części tylko sam go podzieliłeś swoimi bezsensownymi wielokropkami. Nie zauważyłeś tego? Bo jeśli się dzieli swój list na części to logiczne jest że oczekuje się odpowiedzi na każdą z części osobno. Aha- sory, przecież nie wiesz co to logika... Po za tym czego nie rozumiesz? Że na szacunek trzeba sobie zasłużyć? Jak myślisz - na jakim poziomie będę rozmawiał z kimś kogo znam i szanuje, czy z kimś kogo nie znam i mam głęboko? I chyba idealnie ci Smg wytłumaczył, że, żeby zasłużyć sobie na szacunek wystarczy pisać sensowne posty. I to właśnie to trzeba zrobić żeby ten szacunek uzyskać. Zrozumiałeś teraz, czy mam to wytłumaczyć to tak jak noworodkowi?

Wyluzuj... i nie uzywaj okreslen "debil" w stosunku do innych userow - masz ustne ostrzezenie i drugiego (ustnego) nie bedzie. Trzymajmy jakis poziom, a nie rownajmy w dol [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest żart primaaprillisowy zdradzają to dema zauważyliście ? Jakim Cudem Angry Birds Space ma demo jak jest grą darmową, a Rayman Origins nie wyszedł wcale na pecety. Świetny żart panowie z CDA :laugh:

W Raymana Origins można było pograć na pecetach jeszcze w tamtym roku (trzeba było tylko wiedzieć jak) a od jakichś bodajże (nie jestem w 100% pewien, ale od jakiegoś czasu) dwóch tygodni w oficjalną sklepową wersję pecetową :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki całkiem zacne, z Dawn of War II miałem wcześniej styczność i gra jednak w singlu nudziła straszliwie na dłuższą metę aczkolwiek może dam jej drugą szansę ;) Reszta wygląda nieźle acz generalnie nie wiem czy na pewno zainstaluję cokolwiek z nich... w końcu od dawna kupuję CDA dla treści ^_^ Chętniej obadam nawet demko Raymana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj... i nie uzywaj okreslen "debil" w stosunku do innych userow - masz ustne ostrzezenie i drugiego (ustnego) nie bedzie. Trzymajmy jakis poziom, a nie rownajmy w dol [smg]

A jak inaczej mogłem go nazwać? Bo mam parę innych pomysłów, ale za nie albo dostał bym bana, albo został bym zbeepowany. Ale tak poza tym - nie podziękowałem wam za numer! nie tylko Smg, bo dziękuje całej redakcji! Jak dotąd zapowiada się na najlepszy numer w roku! Co prawda całkowicie będę się mógł wypowiedzieć w środe, ale już bardzo wam dziękuje. Pozostaje pytanie - demko Angry Birds normalne (takie jak dostępne na necie) czy ,,wyłuskaliście" coś więcej? Nawet jeśli normalne, to tuż przed przeczytaniem spisu miałem je ściągać XD. Już nie muszę. Najchętniej wypisałbym specjalne podziękowania do każdego członka redakcji, ale wole nie, bo jeszcze za spamowanie bana dostane. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu odpowiem osobiście na twe pytanie: TAK WŁAŚNIĘ ROBIĘ!

Naprawdę 16 PLN to sporo jak na gry. Obrotny człowiek może mieć za to kilka świetnych produkcji, choćby z wszelakich bundli, promocji na steamie, czy nawet Allegro.

LOL. 16 zł to sporo na gry? I człowiek obrotny może mieć za to kilka świetnych produkcji? To słucham propozycji? Mówisz o akcji The Humble Indie Bundle, gdzie "pasożytnicza szara strefa" kupuje paczkę gier za $1 (taniej NIESTETY nie można, bo nie dadzą kluczy steamowych!)? Oczywiście są jeszcze lepsi "biznesmeni" od nich, co hurtowo kupują za 1 centa i opychają naiwniakom na aukcjach, ale nie odchodźmy od tematu.

Lecimy dalej. Sam Steam. W największych promocjach, gdzie obowiązuje rabat "-75%" (zdarzają się też "osiemdziesiątki", ale bardzo rzadko), to ile wynosi cena gry ze średniej półki? Co tam średnia półka - weźmy jakąś pozycję "indie". Cena takiej gry po wyżej wymienionym rabacie wynosi około 2.5?, czyli... 10.30 zł. Ile takich dzieł niezależnych deweloperów kupimy za nasz "szesnastkowy budżet"?

Kolej na Allegro. Oczywiście można tam kupić używane gry na PC w kwotach 5 zł - 8 zł za sztukę, tylko jaki poziom będą reprezentować te tytuły? Będzie chociaż średni? Całkowicie pomijam takie "drobnostki", jak wszędobylskie odciski palców na nośniku oraz rysy liczone w setkach. Najwięksi szczęściarze mogą nawet liczyć na zaschnięte resztki jedzenia poprzedniego właściciela. Ach - i nie zapomnij doliczyć kosztów wysyłki. Po prostu wypas.

Czy w obliczu tej magicznej kwoty 16 zł do wydania, można krzyczeć na lewo i prawo: "hulaj dusza, piekła nie ma" oraz kupować wszystko na co się ma ochotę?

Czy wydając 16 zł na czasopismo, gdzie oprócz jego samego dostajemy gry na które byśmy wydali co najmniej trzykrotność tej ceny i mówienie, że oni "ŻĄDAJĄ ZA DUŻO" jest aby na miejscu?

Ja nie bronię redakcji CD-Action, bo nie mam w tym żadnego interesu. Wiesz, czego ja bronię? Zdrowego rozsądku i elementarnego poczucia przyzwoitości.

Podsumowując:

Twoje argumenty mają się nijak do rzeczywistości. O wyliczeniach (pseudowyliczeniach?), już nawet nie wspominam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Super pełniaki :) w warhamera pogram na pewno a i dobrą strategią ekonomiczną też nie pogardzę :)

Od razu przyznaję się do tego że nie czytałem całego tematu, ale przypadkiem podczas przewijania strony obiło mi się o ,,oczy'' że 16zł za gry to dużo... To chyba jakiś żart. Ja kupuje tylko oryginały bo oprócz tego że lubię grać, lubię również patrzeć na swoją kolekcję. I nie mówmy tu o ,,obrotnych cwaniakach'' którzy za 16 zł mają kilka dobrych tytułów- chyba z jakiegoś bazaru, używane albo po prostu piraty.

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cities XL zainstalowało się dopiero po przerzuceniu folderu z grą na pulpit :X Z płyty wieszało się pod koniec drugiej części instalacji (2/4).

A teraz pytanie odnośnie pierwszej części Powrotu Na T. Wyspę. Co prawda mam migotanie opisane w ramce (postąpiłem wg instrukcji z synchr. pion.), ale mam cięższy problem. Gra mi się w ogóle wiesza po drugim logo. Logo tak jakby nie do końca zniknęło, w lewym dolnym rogu pojawia się v1.03, w tle chyba się załącza muzyka z menu, ale obraz wiesza się na zanikającym logo. Ma ktoś jeszcze taki problem? (Win7 64b, GeForce 405). Tryby zgodności także nie pomagają.

PS: Z każdym kolejnym numerem mam coraz większe wrażenie, że nie słyszę płyty w napędzie, lecz piłę tarczową : p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam,

jeśli mam już Dawn of War 2 wersja pudełkowa też wymaga Steam-a to jeśli oddam go kumplowi ale zachowam klucz (kumpel dostaje pudełko z grą i klucz z CDA) ja instaluje grę z CDA i używam klucza tego który był przy pudełkowej wersji.

Czy takie coś jest możliwe??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam,

jeśli mam już Dawn of War 2 wersja pudełkowa też wymaga Steam-a to jeśli oddam go kumplowi ale zachowam klucz (kumpel dostaje pudełko z grą i klucz z CDA) ja instaluje grę z CDA i używam klucza tego który był przy pudełkowej wersji.

Czy takie coś jest możliwe??

oczywista oczywistość, co z tym drugim CD-keyem zrobisz, to twoja brocha.

A ja już wbiłem CDkey do DOW-2 na steam... teraz czekam aż się sciagnie ...

wiem wiem... instalowało by szybciej z płyty :P

napewno zainstaluje jeszcze Retrun-y bo z chęcią obadam owa gierke, a Cities XL,

może siostra pogra, mnie nie rajcują takie gry, ale i tak jestem bardzo zadowolony z tego nru cda:)

kolejny świetny numer:)

Nie moge sie doczekać kolejnego:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

whyyyy!!!

Piszę zażalenie(pierwszy raz grrrrrrrr.....) otóż mam problem z dawn of war 2 po instalacji z płyty niby wszystko ok właczam od razu wywala error(WHY THE WORLD IS SO BRUTAL!?)usunąłem gre dobrze ze to steam wiec moge gre sciagnac i zobaczyc czy działa nie z plyty lecz sciagane jak nie....to sie do was przejde...Chociaż z mojego miasta to daleko(no dobra bardzo daleko).Ciul pojade pociagiem! :dry:

Czy moglibyście przestać dodawać gry na tego ***** Steama? Każe mi czekać na uruchomienie gry, czekam już prawie godzinę i nic...

EDIT: A ja się pytam : ocb?! dasdi.png

Uploaded with ImageShack.us

Jakie masz łacze kolego ja mam 4mb i nie miałem tego problemu (ale itak nie moge odpalic gry) albo jak przypisaleś sproboj sciagnac gre z steam nie z płyty bedzie to samo wiec jak to nie pomoze to juz mam druga osobe ktora przejedzie sie ze mna do wrocławia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...