Jump to content

bitus

Forumowicze
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About bitus

 • Rank
  Ork

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Niestety, w ustawieniach nie ma żadnej opcji, która mogła by to powodować.
 2. Witam! Mój problem polega na tym, że nie ważne czy to w potyczce, kampanii czy bitwie o pierścień po 3 minutach i 30 sekundach pokazuje się napis "klęska", wszystkie jednostki giną i budynki się niszczą. Próbowałem przeinstalować grę, uruchamiać w trybach zgodności itp. Od razu zaznaczam że mam oryginalną grę. Za wszelką pomoc z góry dzięki. Pozdrawiam!
 3. Ja na myszkę proponuje Microsoft side winder sam mam i jestem bardzo zadowolony. Tu masz linka
 4. Może to być też wina jakiegoś wirusa. Przeskanuj kompa jakimś dobrym antywirusem (TYLKO NIE AVASTEM) albo spróbuj też użyć jakiegoś programu do czyszczenia rejestrów.
 5. A żuchw cmentara będziesz miał aż za dużo po doprowadzeniu pielęgniarek do szpitala odparcia ataków Zakonu i Wiewiórek i pójściu razem z Shani na bagna po drodze jest mnóstwo trupojadów i tam zdobędziesz te żuchwy oczywiście jest to V rozdział. PS: Radze zabrać olej przeciwko trupojadom.
 6. Taaaa już znalazłem wcześniej ale nie zauważyłem ,że trzeba shift nacisnąć żeby do tego menu wejść więc wielkie dzięki.
 7. Witam! Ma prośbę aby ktoś doświadczony mi wytłumaczył krok po kroku jak bezpiecznie i wydajnie podkręcić ten właśnie procesor. PS:Jestem w tym całkiem zielony
 8. Ja pamiętam że kumpel który zbierał i zbiera CDA mi powiedział że jest tam splinter cell i że jest spoko to jak byłem w warszawie namówiłem tatę żeby mi kupił 04/2006 i potem mi sięspodobało xD
 9. Moim zdaniem GTA IV nie zasłużyło na 10 tylko na9 albo 8+ >Wiem że mnie niektórzy za to zlinczują ale ja kupiłem oryginalną grę i nic bo raz działa a raz nie i dlatego tak ją oceniam.
 10. Najgorsza gra w jaką grałem to Tibia pewnie niektórzy się zaczną śmiać ale to szczegół. A teraz dlaczego to najgorsza gra w jaką grałem: Fabuła- Chodzisz trójkątem i walisz prostokąty Grafika-Patrz wyżej Dźwięk -Brak
×
×
 • Create New...