Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Ruddy

Co Ty za brednie wypisujesz. Wydawcą obu części BoŚ jest EA, nie Vivendi. I tu automatycznie można dać odpowiedź na pytanie "Czy BoŚ I/II trafi kiedyś na cover w jakimkolwiek piśmie?" :).

ale on nie pisał o BoŚ (ona jest od EA) on pisal o wojna o pierścien :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to przepraszam i zwracam honor. O tym tytule to akurat wiem tyle, co z recenzji w CDA, bo okazji by zagrać nie miałem. Swoją drogą, zastanawiające jest, że twórcy wspaniałego acz niedocenianego Battle Realms (IMO lepszego od WIII) popełnili grę, która u "redakóra" z CDA wzbudziła raczej umiarkowane emocje.

A żeby nie było tak całkiem OT:

SievR najlepszy to chyba lekka przesada, ale jeden z najlepszych to na pewno :). W końcu nie można pomijać takich hitów, jak Homeworld, Total Annihilation, oba Fallouty czy DN3D :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym numerze jest Red Faction. Doskonale, bo choc gre mialem okazje ukonczyc dwa lata temu to jednak brawa za podawanie troche starszych acz zacnych gierek growej braci. Oby w kazdym numerze znalazla sie gra z wymaganiami sprzetowymi na poziomie rzeczonej, bo to dobre rozwiazanie. Czytelnicy ze slabymi kompami bez srodkow na modernizacje znajda rowniez cos dla siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu jeszcze rozmowa o pełniakach z poprzedniego numeru a ja chce powiedzieć o tych nadchodzących.Mianowicie-ciesze sie jak jasna cholera że będzie Summer Athletics PL, bo w CDA będzie w końcu jakaś sportówka i to taka nówka, że jeszcze ciepła.Yeah! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu jeszcze rozmowa o pełniakach z poprzedniego numeru a ja chce powiedzieć o tych nadchodzących.Mianowicie-ciesze sie jak jasna cholera że będzie Summer Athletics PL, bo w CDA będzie w końcu jakaś sportówka i to taka nówka, że jeszcze ciepła.Yeah! :D

Ja też się cieszę, bo pomimo tego, że nie jest to gra dobra, a raczej średnia, to nigdy w tego typu( IO) nie grałem. No oprócz tych nieszczęsnych Igrzysk Zimowych 2006. Ale Summer Athletics są na pewno lepsze. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...