Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Kurczę, zagrałbym w EE z tego numeru, tylko kurcze czasu nie ma :(. I tak sobie pomyślałem, że jakbym nie rozegrał Morrowinda na wszystkie strony zaraz po jego premierze, a teraz zobaczył go w CDA i nie mógł grać (tak jak wspomniałem, raczej mam niewiele wolnego czasu ostatnio) to by mnie coś trafiło.

Niezłe te pełne wersje ostatnio :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no kurde moim zdaniem w tym miesiącu pełniaki dały ciała. Są ok, jasne, tylko czemu nie otwierają się na moim kompie ? Mam za słaby napęd ? kupiony niecały rok temu, wszystkie inne gry działają. Zainstalowałem nowy firmware - nie pomogło. Cóż. Jeśli gry działają u innych - spoko, tylko czemu mam wydawać 15 zł a płytę która nie pójdzie na moim sprzęcie ? Nie testowaliście tych płyt ? Jeli byłoby napisane na piśmie - gry nie instalują się jeśli masz dvd LG. Nie kupiłbym, a tak czuję niesmak. Pomijam już to że głównie zależało mi na instinct i seal of evil. Tyle że niestety żadna z gier się nie instaluje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wina napędu LG. Ja mam też tej samej firmy i wszytko działa dobrze. Chociaż, być może model, który kupiłeś kłóci się z płytkami od CD-A. Napisz, jaki konkretnie masz :wink:

To jest typowy problem . Trochę ludzi go ma płytki z CDA jakoś gryzą się z LG. Była już gdzieś o tym dyskusja. Nawet najnowszy firmeware (5) nie pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że cd-action dodało pełną wersję gry B-17 Flying Fortress II, a dlaczego bo ta gra pamieta mojego pierwszego kompa. A był to Pentium III 500 Mhz 128 ram i Riva ZXY 128 nie mylic z 128 mb bo tak naprawde miała 8mb pamieci. Gra sie trochę cieła ale dało sie grac. Gra jak na tamte czasy bardzo dobrze oddawała realia złonierza/pilota/strzelaca, heh pamietam jak brat leciał bez przyspieszenia czasowego 8 godzin czy dlużej oczywiscie nie doleciał, ale co z tego jezli mozna było się poczuc jak jeden z B-17. Ps. Jak na tamte czasy efekt zniszczeń był niesamowity eh te odpadajace skrzydla. W skrocie gra bardzo fajna. Pamietam także że recka była w cd-action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i od 3 dni gram w EE. Gra jest bardzo fajna. Odnalazłem w niej coś, czego brakowało w innych grach. Taki mały powrót do Age of Empires(przechodzenie do er, zasady gry itp) i do Civilization II:Call to Power(jednostki w ostatnich erach). Dodatkowo w tej grze coś co doskonale pasuje do mojej taktyki w grach, w które chcę sobie pograć(powolna rozbudowa, atak pod sam koniec rozgrywki, wybudowanie świetnej bazy itp.), gdyż surowce, a dokładnie ich źródła są bardzo bogate. Stworzyłem pierwszą mapę i na początku pełno "nawaliłem" rud żelaza i kopalni złota myśląc, że w ciągu paru minut złoże się wyczerpie. A tu niespodzianka :D . Po 300 000 jednostek złóż wątpię by wyczerpało się nawet po 6 godzinach grania. Ale minęły 3 dni i gra stała się nuda, bo wole grać w tryby typu mapa losowa i rzeźnia. Instalacja dodatku niestety niewiele zmieniła, sądzę, że jest to typowo komercyjny dodatek, byle tylko zarobić na sukcesie podstawki. Wszystkich którzy nie grali gorąco zachęcam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba to ,ze CDA poza "full wypas nowymi" pełniakami dodaje także od czasu do czasu nieco starsze gierki...wierzcie lub nie, ale to naprawdę fajne uczucie pograć w coś niemiłosiernie kanciastego z rozpikselizowanymi postaciami etc... sam ostatnio mam dość tych wszystkich "szejderów, bamp mapingu i Bóg_wie_co_jeszcze", dlatego poza grami z CDA zaczęłem sie interesowac emulacją (jak na razie głównie Nintendo 64- swoją droga ma naprawdę kilka perełek)

Tak więc apeluję: Oby więcej staroci :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz ''czekam'' na Uber Soldier PL groaarrr niedawno kupilem ta gre w Media Markt za 30 dychy grrr .Fajna gra mozna popykac,okkkroppnie szybko zlazi czas z ta gra(Wymagania nie sa takie straszne to minimum mam taki sprzet i chodzi na WYSOKICH!!!)To na tyle xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza UberSoldier, co do którego mam wątpliwości czy pójdzie na moim sprzęcie, nie widzę dla siebie żadnej gry. Zeusa już dawno temu grałem, wciągał mnie tylko na kilka godzin, później zwyczajnie nudził. Defender of the Crown-już sama nazwa mnie odpycha.Kojarzy mi się z Robin Hoodem, który zbytnio udany nie był... A więc muszę się poważnie zastanowić czy kupować sierpniowy numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie boje zeby Ubersoldier nie skonczyl jak Instinct a czytajac recenzje polskiej wersji jezykowej E. Siekiery obawiam sie ze tak moze byc z racji uskarzania sie autora na sypiacy sie dzwiek i animacje, chyba ze wyszedl jakis patch i go dodacie to inna sprawa :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Morrowindzie ja teraz oczekuję, że CDA da nam pełną wersję TES II: Daggerfall. ;)

Wtedy zobaczycie prawdziwe cRPG.

Czyli co, reszta cRPG jest nieprawdziwa? Większość niespotykanych w innych grach zalet Buggerfalla można również odczytać jako wady, szczególnie przy dłuższym graniu. Fajnie byłoby mieć tę grę, oczywiście spaczowaną i działającą pod XP, ale gadanie, że to właśnie jest "prawdziwe cRPG" jest przesadzone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Morrowindzie ja teraz oczekuję, że CDA da nam pełną wersję TES II: Daggerfall. ;)

Wtedy zobaczycie prawdziwe cRPG.

Czyli co, reszta cRPG jest nieprawdziwa? Większość niespotykanych w innych grach zalet Buggerfalla można również odczytać jako wady, szczególnie przy dłuższym graniu. Fajnie byłoby mieć tę grę, oczywiście spaczowaną i działającą pod XP, ale gadanie, że to właśnie jest "prawdziwe cRPG" jest przesadzone.

Nie mówię, że reszta to jakieś niewarte zagrania pół - cRPG.

Tylko Daggerfall jest kwintesencja "rpgowości" na PC. Wielki, żyjący świat, wiele zadań, wiele ciekawych czynności (można zostać dzikołakiem, na przykład), setki miejscówek, typu zagubiony w ostępach cmentarz, samotna gospoda, zamek... Ten świat żyje. Nigdy nie spotkasz się z jakąś sytuacją dwa razy. I ten ogrom po prostu nie mógł zostać bez niedoróbek. I ta "randomizacja" NPC, jedyny minus, prócz bugów. I to sprawiło, że sprzedał się b. słabo i tak szybko o nim zapomniano. Szkoda, wielka szkoda.

Ale w CDA ze wszystkimi łatkami i oficjalnymi, i graczy (widziałem w Internecie chyba dwie na jakimś anglojęzycznym forum) Daggerfall mógłby się pojawić. Ta gra jest stara, więc może jako ciekawostka... Ale mógłby być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz ''czekam'' na Uber Soldier PL groaarrr niedawno kupilem ta gre w Media Markt za 30 dychy grrr . (...)

Takie życie. Ja się już do tego przyzwyczaiłem, a za sprawą CDA mam naprawdę masę dubli (za FT:BoS dałem 99 zł, za GhostMastera - 89 - mam wymieniać dalej?), a tak naprawdę zżymałem się na nich z tego powodu tylko raz (jak dali Unreala tydzień po tym, jak kupiłem go z CoolGames).

Jedyne, co mnie wkurza, to zrzucanie na covera gier z tanich serii (ale to wszyscy robią, nie tylko CDA) i owczy pęd za plakietką PL (a potem np. w multi nie można pograć przykład - EE z bieżącego numeru).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dorwałem się do zapowiedzi nowego, sierpniowego CD-A. Fulle są cienkie, nawet bardzo. Jedyną grą, która mnie interesuje jest Ubersoldier po polsku (yeah :D ). A reszta? Defender of the Crown: Heroes Live Forever wylądowałby w Kaszance albo oscylował wokół niej, gdyby nie to, że jest na coverze. Zeus: Pan Olimpu (+dodatek Posejdon: Bóg Atlantydy) Nienawidzę takich gier. Dla fanów Faraona super bombowa, zajefajna gierka, ale oni pewnie już ją mają. A nowi się raczej do niej nie przekonają ze względu na nieciekawą już grafikę. Może jeszcze Stalingrad da radę, ale nie oczekuje po nim zbyt wiele. Codename: Panzers toto raczej nie jest. Na szczęście tekstowo jest już wypaśnie, a że nie mam co ostatnio czytać, to numer zakupie.

Jednym zdaniem: Teksty świetne, pełniaki lipne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów Faraona super bombowa, zajefajna gierka, ale oni pewnie już ją mają.

Ano nie wszyscy mają. ;)

A nowi się raczej do niej nie przekonają ze względu na nieciekawą już grafikę.

Jakby grafika była przeszkodą do poznania starszych (a dobrych) gier, już dawno ludzie zapomnieliby choćby o Falloutach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...