Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Coś mi się zdaje, że ten temat nie służy do dyskusji o tym jakie pełniaki mogłyby się znaleźć na coverze.

Na razie pograłem chwilkę tylko w Enclave. Gierka dosyć sympatyczna, brakuje mi bardziej rozbudowanej walki i lepszych efektów machania mieczem (fruwające kończyny i litry krwi :twisted: ). Kto grał w Die by the Sword ten wie jak tam dało się efektownie walczyć. Tymczasowo grę odstawiłem, ale jestem pewny, że do niej powrócę. Jak tylko ukończę Codename: Panzers Phase One (ehh ma się te braki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio w przerwie między poważniejszymi tytułami uruchomiłem Psychotoxic z numeru 13/06 i powiem szczerze, że to całkiem niezła "szczelanka" jest. Po ocenach w necie czy też CD-A nie miałem ochoty nawet instalować tej gry, która wydawała mi się gniotem pokroju słabych Eurocops z grudniowego numeru 2006r. Tymczasem gra mi się w nią miło. Po szkole jest całkiem niezłym odstresowywaczem. Oczywiście nie jest super gierką, w którą zagrywam się całymi dniami, ale w małych ilościach (godzinka na dzień) da się ją znieść. Bardzo podobają mi sie misje w snach innych ludzi. Są naprawdę nieźle zakręcone, jak np: sen stylizowany na horror w jakimś sennym miasteczku. Nawet kamera udająca jakąś starą popsutą taśmę jest boska. Zdecydowanie główny plus tej produkcji. Zgadzam się z Cormackiem, warto dać jej szansę. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się wypowiem na temat gry Total Overdose z 01/07 numeru CDA.

Na początku myślałem że to będzie nędzny klon GTA czy innej Mafii.

Nic bardziej mylnego . Fakt , gra ma kilka elementow zapożyczonych z GTA , ale to są tylko smaczki . Najważniejsze w grze są misje , czyli najczęsciej strzelaniny.A te są cholernie efektowne .

Całość jest też doprawiona świetną muzyką ( szczegolnie ten kawałek z menu ) . O grafice tego już nie można powiedzieć . Jest brzydka .

Ogolnie oceniam gre na 7+ i szczerze ją polecam .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się wypowiem na temat gry Total Overdose z 01/07 numeru CDA.

Na początku myślałem że to będzie nędzny klon GTA czy innej Mafii.

Nic bardziej mylnego . Fakt , gra ma kilka elementow zapożyczonych z GTA , ale to są tylko smaczki . Najważniejsze w grze są misje , czyli najczęsciej strzelaniny.A te są cholernie efektowne .

Całość jest też doprawiona świetną muzyką ( szczegolnie ten kawałek z menu ) . O grafice tego już nie można powiedzieć . Jest brzydka .

Ogolnie oceniam gre na 7+ i szczerze ją polecam .

No grafa cianka jak nie wiem co...ale mi sie podobało jak się chodziło z dwoma uzikami w rękach albo strzelamy no i ten ''bullet time''

Dla mnie 8-

Powiem też coś na temat Supreme Ruler 2010.

PO pierwsze recenzja była w Cd-Action. A pisało że nie.

PO drugie gra jest niezła, wciągneła mnie na 3 dni a potem wyrzuciłem z twardziela i zacząłem grać w Terrorist Takedown : wojna w kolumbii.

Tuż to dzieło świata!! AI jest wręcz rewelacyjne, grafa wyrąbiasta i normalnie wciąąąąągaaaaa.

PS.Na temat Terrorist Takedown żartowałem:) Tuż to jest tak ciankie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie najważniejsze są gierki lecz samo pismo. CD action daje spoko gry lecz nie doskonałe. Jedyną grą w którą się zagrywałem był Counter Terrorist Fire For Effect :D :D :D Rulez... A co do tego numeru to całkiem stary TR:C. Kiedyś to jeszcze było fajne teraz nie chce się grać. A enclave nie patrzyłem. AITD mam... a kosmiczne strategie mnie nie obchodzą... Więc ten num,er co do gierek jest poniżej średniej niestety :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem Total Overdose (w 2 dni) i musze przyznać, że gierka nie jest zła i ocena 7+ jest dla niej najodpowiedniejsza. Grało się całkiem fajnie. Polecam tym, którzy jeszcze nie grali, a lubią sobie postrzelać. ;)

Potem zainstalowałem Dead to Rights II i moje pierwsze wrażenie było takie: "Dlaczego dali tylko 5? Przecież ta gierka jest całkiem dobra!". Ale niestety poziom trudności nie pozwalał mi się nią cieszyć i nawet zmiana na "Easy" nic nie pomogła. :/ Kodów do niej nie ma, więc sobie daruję... Szkoda.

Teraz za to gram w Space Empires IV. Ta gra jest kosmiczna! Dziękuję:*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem Total Overdose (w 2 dni) i musze przyznać, że gierka nie jest zła i ocena 7+ jest dla niej najodpowiedniejsza. Grało się całkiem fajnie. Polecam tym, którzy jeszcze nie grali, a lubią sobie postrzelać. ;)

Potem zainstalowałem Dead to Rights II i moje pierwsze wrażenie było takie: "Dlaczego dali tylko 5? Przecież ta gierka jest całkiem dobra!". Ale niestety poziom trudności nie pozwalał mi się nią cieszyć i nawet zmiana na "Easy" nic nie pomogła. :/ Kodów do niej nie ma, więc sobie daruję... Szkoda.

Teraz za to gram w Space Empires IV. Ta gra jest kosmiczna! Dziękuję:*

Świetnie to powiedziałeś tym Space Empires IV.

City Interactive zakupiło podobno silnik FEAR'a...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie TR:Chronicles i AiTD z najnowszego numeru. Nie spodziewałem się że tu dostane TR do kolekcji. Trudno dostać teraz TR I, II+dod, III+dod, IV,posiadam tylko TR2 i TR Legend, więc moja kolekcja nabrała już małych rumieńców.

PS - gdzie moge dostać starsze wersje? - Chodzi mi oczywiście o oryginały a nie torrenty itd.

PS:2 - szczelanka? Co to jakiś nowy gatunek gry? Bo ja pamiętam, że były strzelanki :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

PS - gdzie moge dostać starsze wersje? - Chodzi mi oczywiście o oryginały a nie torrenty itd.

(...)

Ciężko będzie. Wprawdzie prawie wszystkie starsze TRy wylądowały w tej czy innej gazecie ;) (np. TR:AoD był w Play'u, TR2 chyba w Click!u), to nie będzie Ci łatwo skompletować całą serię. Jedyne w miarę pewne miejsce, gdzie mogłoby się to udać, to pewien duży serwis aukcyjny :) (jak będziesz zawzięty i chętny do sięgnięcia głęboko do kieszeni, to może uda Ci się ustrzelić jakąś wersję kolekcjonerską z wszystkimi częściami serii).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

PS - gdzie moge dostać starsze wersje? - Chodzi mi oczywiście o oryginały a nie torrenty itd.

(...)

Ciężko będzie. Wprawdzie prawie wszystkie starsze TRy wylądowały w tej czy innej gazecie ;) (np. TR:AoD był w Play'u, TR2 chyba w Click!u), to nie będzie Ci łatwo skompletować całą serię. Jedyne w miarę pewne miejsce, gdzie mogłoby się to udać, to pewien duży serwis aukcyjny :) (jak będziesz zawzięty i chętny do sięgnięcia głęboko do kieszeni, to może uda Ci się ustrzelić jakąś wersję kolekcjonerską z wszystkimi częściami serii).

Trudno będzie zkompletować ci całą serie TR :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno będzie zkompletować ci całą serie TR :(

Przypuszczam, że wątpię. Jako że ponieważ wszystkie zostały dodane do czasopism, to wystarczy popatrzeć na aukcjach albo dać ogłoszenia (chociażby na markolfie). Na pewną znajdą się tacy, którzy chętnie oddadzą po parę złotych. Oczywiście jeżeli bierzemy pod uwagę te z czasopism, a nie oryginalne wersje pudełkowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc Another World będzie w nowym CDA.... I jak tu można myśleć o zakupie tańszej gry, gdy jest ryzyko, że trafi do CDA. :) Już zacieram ręce. :twisted:

Najwyraźniej trzeba się przerzucić na gry wydawców, którzy nie sprzedają licencji do czasopism :D (np. EA) albo kupować tylko tytuły, których nie można kupić już w sklepach (zaopatrywać się za granicą albo poprzez Allegro :)).

Nawiasem mówiąc, byłem już o krok od kupienia AW - dobrze, że jednak się nie zdecydowałem (trochę się przyczyniło do tego słabe zaopatrzenie w mojej mieścinie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...