Jump to content

mopers

Forumowicze
 • Content Count

  850
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About mopers

 • Rank
  Elf
 • Birthday 04/08/1991

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. Na samym początku gry, kiedy chcę, żeby Eva przekazała dokument szefowi do podpisania natykam się na buga. Po słowach "I'll give it a shot" sekretarka chwyta telefon i wszelaka jej czynność (i moje możliwości) się kończy. Miał ktoś podobnie? Chciałem spróbować patchowania, lecz patch nawet nie chce się zainstalować (instalator się nie włącza).
 2. Mam Windowsa XP. Chcę zrobić format, lecz po zbootowaniu płyty systemowej i po załadowaniu plików pokazuje się czarny ekran z mrugającym "_" w rogu i nic się nie dzieje. Wie ktoś jak to naprawić?
 3. Nie mam możliwości oglądanie filmików z kampanii - od razu same się wyłączają. Poza tym podczas wpisywania nazwy zapisanej gry, bądź adresu IP mniej więcej co sekunda automatycznie jest wpisywany znak "=". Miał tak ktoś? Gra pochodzi z Sagi Heroes z Extra Klasyki, a gram na laptopie z kartą ATI Radeon, procesorem AMD Sempron i systemem Windows XP.
 4. Po wczytaniu gry mija czas około 2-3 minut, a gra się zawiesza, jedynym ratunkiem jest reset. Gram na Duronie 800 Mhz, Rivie TNT2 i 640 MB Ramu.
 5. Paulie, właśnie, właśnie dawno tego typu eksperymentów nie słuchałem. Podałbyś jakieś ciekawe zespoły? Na tym właśnie istota tego działo powinna polegać. Agents of Oblivion - Agents of Oblivion Fanom Acid Bath, a zwłaszcza utworów w stylu SotB i TBoBD szczerze polecam. Riggs głos ma świetny, idealnie pasujący do tych spokojnych, melodyjnych kawałków. A z takiego bardziej klimatycznego blacku?
 6. Ale ja już mam spatchowaną grę, bo jeden był na drugim cd w podełku Kolekcji Klasyki. Błąd, który wyskakuje to ten słynny z opcjami "wysyłaj/nie wysyłaj" i wyskakuje mniej więcej po jakichś dwóch minutach gry.
 7. Od pewnego czasu po kilku minutach gry pojawia się błąd i wywala mnie do Windowsa. Miał ktoś z czymś takim do czynienia?
 8. Mam wszystkie 100 paczek, ale za każdym razem kiedy, zbliżam się do bazy wojskowej, aby dostać się do Huntera, żołnierze mnie zabijają. Jest na to jakiś sposób?
 9. Mam pewien problem. Robię prezentację na temat trucizn, ale nigdzie nie mogę znaleźć przykładów trucizn w formie ciał stałych i ich wpływo na zdrowie człowieka. Wie ktoś może coś na ten temat?
 10. Ustawiłem za wysoką rozdzielczość i teraz przy włączeniu gry pokazuje się czarny ekran. Da się zmienić rozdzielczość bez wchodzenia do gry?
 11. W GTA3 miałem dokładnie ten sam problem, bo to chyba ten sam silnik. San Andreas śmigało, aż miło.
 12. Intro przelatuje całe w ciągu 5 sekund, a podczas gry wszystko również jest nienaturalnie przyspieszone. Zna ktoś powód?
×
×
 • Create New...