Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

ostatnio było kilka smakowitości - Tribes, Totalne Przedawkowanie, desperados, enclave (którego niestety szybko sobie odpuściłem, mimo że mi się podobał, bo w pewnym momencie potworniccy zaczęli mi masakrować każdą postać jaką posłałem)

z najnowszego numeru jakoś nic mnie nie pochłonie (miałem nadzieję że zrobi to po raz kolejny Another World, ale po zainstalowaniu i pograniu chwil kilka jakoś nie zrobiła na mnie wrażenia odświeżona wersja, może dlatego że powaliła mnie za pierwszym razem w epoce 486 i wtedy to było COŚ, a teraz - odgrzany kotlet, nawet bez nowej panierki).

poza tym co do najnowszego CD-A i jego pełniaków - nie lubie rtsów (nawet Company of Heroes mnie nie zaciekawiło, choć lubię tematykę w jakiej gra się obracała) więc chyba dam sobie spokój i poczekam do kolejnego numeru (i tego czegoś WIELKIEGO co jest obiecywane od dłuższego czasu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem w końcu DevastationZone. Już w temacie o CDA pisałem, że gierka jest całkiem przyjemna, ale zapomniałem dodać, że ma świetną muzykę. Oczywiście co kto lubi, ale już sam fakt, że po pierwszym włączeniu gry nie klikałem na "New Game" tylko słuchałem muzyki, świadczy, że ona może się podobać.

Teraz zabrałem się za Star Wolves (ale głupia nazwa, swoją drogą - brzmi jak jakaś parodia Star Wars ;) ). Pierwsze, co mi się nasuwa to, że nazwanie tej gry RTS-em to jest jakaś pomyłka. RTS-em był Homeworld, a ta gierka jest kosmicznym RPG! Przecież tu nie ma rozbudowywania bazy, budowy floty itp. W tej gierce mamy tylko walkę, kupowanie i montowanie nowych elementów statków i wykonywanie zadań, które sprowadzają się w sumie do eliminacji wrogich jednostek. Gdzie tu elementy rasowego RTS-a? Za tym aby nazywać tę grę RPG-iem, przemawia jeszcze fakt dokonywania wyborów, jak w innych grach tego gatunku. I zaznaczyć trzeba, że nie są to wybory tego typu, że mamy kilka możliwości, a i tak w sumie opłacalna jest tylko jedna. Tu trzeba się zastanowić, który wybór da nam większe korzyści i jakie będą jego następstwa. To trzeba zaliczyć Gwiezdnym Wilkom na plus. Do tego dochodzi niezła grafika, nie najgorsza muzyka i kosmiczny klimat, czyli poczucie otaczającej nas próżni i tego jak mali jesteśmy wobec nieskończoności wszechświata. ;) Nie ma to jak późnym wieczorem, w ciszy odpalić sobie tę gierkę i poczuć ten klimat. To właśnie dla niego odpalałem Homeworlda, dla niego latałem we Freespace 2 i teraz dla niego gram w Star Wolves. To trzeba po prostu poczuć i wiem, że nie każdemu musi się on podobać, ale mnie on pochłania. Wszechświat, próżnia, osamotnienie...

Jedyną wadą są czasami drażniące głosy naszych pilotów. Czasami uśmiecham się krzywo i mówię do któregoś z nich: "Weź się zamknij!" :P

Zachwycam się to gierką, jakby to było jakieś cudo, a przecież wiem, że tak nie jest. SW jest po prostu świetną grą dla tych, którzy lubią gry rozgrywające się w kosmosie, a ja do takich osób należę. Polecam tę gierkę szczerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche w pelniakach malo dajecie FPS,somochodowek i zrecznosciowki/ 8)

tylko te RPG,RTS,Strategie :( a ja tego nielubie.

lol! dużo RPG w CDA?? Już od dawna żadnego RPGa nie było Natomiast FPSów było całkiem sporo ostatnimi czasy. Choćby Tribes, BoS, Conflict...

EDIT DO POSTA PONIŻEJ:

CDA to nie dżin, który spełnia życzenia. Dają to, co mogą dać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mircyn napisał o Star Wolves:

Zachwycam się to gierką, jakby to było jakieś cudo, a przecież wiem, że tak nie jest. SW jest po prostu świetną grą dla tych, którzy lubią gry rozgrywające się w kosmosie, a ja do takich osób należę. Polecam tę gierkę szczerze.

Mamy dziś... 24 kwietnia, Star Wolves zainstalowałem w piątek, czyli 20 kwietnia. Każdego dnia grałem w nią od rana do wieczora czyli wychodzi jakieś 10 godzin dziennie co daje około 40 godzin gry razem. W każdym razie ta gra jest świetna. Ma swoje wady ale gdy tak dobry produkt jest dodawany gratis do czasopisma to większość wad przestaje być istotna.

Ktoś narzekał przed chwilą, że nie ma gier RPG w CDA to proszę: nie ma tu niestety swobody, która niby jest wizytówką RPG ale cała reszta cech eRPeGa jak najbardziej jest (poza orkami czy innymi goblinami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym starsze hity:Mafia,Starcraft(blizzard chyba wam nie sprzeda),może Painkiller albo Blitzkrieg. Duzo jet starszych(02-03) a dobrych... jak macie kase a producent moze sie zgodzic to nam zalatwcie rewelkę ;)

Chciałbym aby w tym numerze zrobic recenzje The Hell in Vietnam i Code of Honor :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no widzę że w najnowszym CDA mamy strategię, wyścigi i 14 dniową wersję trialową Eve. W poprzednim numerze Another world skopało dupska, star wolves dawało radę, za Three kingdoms się jeszcze nie wziąłem, ale w nadciągającym numerze nie widze za bardzo nic ciekawego. Chyba że największego hiciora (przeciek) ukrywacie na koniec. Kurde nawet komputer świat dał earth 2160 i Mytha 2...

Żle się dzieje w państwie duńskim...Kiedyż ah kiedyż powtórzycie sukcesy gdy opadała mi szczęka na widok unreala czy falloutów jako pełniaków....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, apeluję aby nie marudzić na jakoś dodawanych gier do CDA.

Spójrzcie jakie gry daje konkurencja....

Nie macie powodów do narzekania, a zresztą jak takie kozaczki z was to sami licencję wykupcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, apeluję aby nie marudzić na jakoś dodawanych gier do CDA.

Spójrzcie jakie gry daje konkurencja....

Nie macie powodów do narzekania, a zresztą jak takie kozaczki z was to sami licencję wykupcie.

jutro wybieram się do kiosku po Earth 2160 i Mytha 2. Natomiast w najnowszym CDA kroi się 14 dniowa wersja Eve i dwie gry, które już po screenach mnienie przyciągają. Grałem kiedyś w Mytha, lubię serię Earth, tym razem CDA leży na deskach. Mam nadzieję zę wkrótce CDA wróci na tron :wink: życzę tego Wam i sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry które zostały dołączone do ostatniego numeru cd- action są do pupci aw szczególności Star wolves.

To, że tobie się nie podoba nie znaczy, że wszystkim nie pasuje. Mi akurat tez żadna nie spasowała ale nie marudze bo pełniaki to dla mnie miły dodatek do CDA. A jak chcesz jakąś super giere to leć do empiku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony pełniaki w CDA d niepamiętnych czasów zwyczajnie wgniatały podłogę :!:

wymienię tylko unreald, homeworld, fallouty, bardzo mi sie podobający i wyciskający soki stonekeep, big race USA. Te gry zwyczajnie poniewierały. W tym numerze nie widze jednak nic interesującego (mnie) i dlatego chyba mam prawo wyrażać krytykę i nadzieję na poprawę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że chyba się obrażę na CDA za ostatnie dwa numery... co prawda kochałem pełne wersje od kiedy wersja Fallouta 2 z CDA pozwoliła mi przywrócić postacie dzieci w grze (ot, choćby dla ukończenia jednego zadania i dla sprawdzania, czy czegoś małolaty nie ukradły podczas wizyt w Den). Potem ta miłość wzrosła, gdy przypomniałem sobie o pełnej wersjii Startopii po tragicznym wypadku, jaki spotkał moją kopię tej gry.

Ale ostatnio... ech, kupuje człowiek Another World w nowym wydaniu, a tu miesiąc czy dwa później, proszę, na CDA. A w tym miesiącu? Wykosztowałem się na konto do EVE Online, a tu proszę, trial. Inna sprawa, że i tak sobie bym nie pograł przez nieokreślone problemy sieciowe, ale jednak trochę to wnerwia...

Czy wy mi tam w myślach czytacie, co kupuję i na złość to dajecie?

(A tak z drugiej strony... przynajmniej jest kopia zapasowa Another World na wszelki wypadek.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...