Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

ogólnie rzecz biorąc poziom pełniaków w CDA spadł od kilku ostatnich numerów a wolę RPG a nie taktyczne gierki (niby wiem ze to od kasy zależy na licencje gier ale mimo to jakoś szkoda :( )

>>>To że ty wolisz RPG a nie taktyczne gierki nie znaczy że poziom pelniakow w CDA spadl od kilku numerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry które najbardziej przypadły MI to Praetorians, flashpoint I Might and Magic IX. Gry z ostatnich numerów nie przypadły mi zbyt do gustu ale ja jestem bardzo ale to bardzo wybredny jeśli chodzi o gry, więc nie musi to znaczyć o spadku poziomu gier w czasopiśmie....co nie zmiania faktu, że byłbym bardzo zadowolony gdyby w CDA pojawiły się, np. Jedi Academy. Chętnie bym pograł w jakieś starsze gierki gdyby ukazały się w czasopiśmie (GTA 2, Mortal Kombat, itp.). :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Chętnie bym pograł w jakieś starsze gierki gdyby ukazały się w czasopiśmie (GTA 2, Mortal Kombat, itp.). :D

GTA 2 jest już chyba darmowe i można sobie ściągnąć, a mortal kombat 4 już był w cda. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA 2 jest już chyba darmowe i można sobie ściągnąć,

Hmm... GTA nigdy nie bylo i nie jest darmowe... Ale za to weszla fajna trylogia GTA (czesc I, II i II), ktora mozna nabyc za dobre pieniadze (ok. 25 zl). Ale darmowa nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA 2 jest już chyba darmowe i można sobie ściągnąć,

Hmm... GTA nigdy nie bylo i nie jest darmowe... Ale za to weszla fajna trylogia GTA (czesc I, II i II), ktora mozna nabyc za dobre pieniadze (ok. 25 zl). Ale darmowa nie jest.

GTA 1 i GTA 2 jest darmowe.

http://www.rockstargames.com/classics/

A Grand Theft Auto Trylogia wydana przez cenegę zawiera dodatkowo tylko GTA 3 i GTA: London, które darmowe nie są :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą szefostwo CDA "przyznało się", że nadrobi to pełniakami w przyszłych miesiącach :wink:

Taaak, kit z tym, że "przyznaje się" tak już od kilku miechów :?

Ale i tak nie wol no nam narzekać, tylko czekać, aż będa naprawdę zamiatajace pełniaki! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam szczerze raz zdarzyło mi się zazdrościć fanom Click'a gdyż w nim byłCombat Wings:BITWA O ANGLIĘ.

Ale to było tylko raz. :wink:

A tak to wyznaje zasade Jeśli jest dobra gra-zagraj jeśli nie-schowaj do szafki...Kiedyś się przyda:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w żadną samochodówkę więc odpaliłem Adrenalin: Extreme Show. Gra jest brzydka, fizyka kuleje, nie odczuwałem żadnej frajdy podczas jazdy, dlatego też wywaliłem ją po 15 minutach. Tandetne show w ogóle mnie nie poruszyło. Może jeszcze kiedyś do niej wrócę, ale bardziej prawdopodobne jest to, że poczekam aż w CDA pojawi się Xpand Rally Xtreme :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CDA jest dużo zarąbistych pełniaków ale w niektórych wydaniach są poprostu takie denne gierki że można orła wywinąć.W ostatnim wydaniu CDA

dali takie denne gierki oprócz Day Watch I UFO:AFTERSHOCK .Więcej serca

troszke poświećcie w dodawaniu pełniaków do CDA. <><POZDRO DLA FORUMOWICZÓW I ZAŁOGI CDA><> 8) :lol: 8) :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam nadzieję, że CDA wkońcu zrobi taki extra prezent i da pełniaki np Gabriel Knight 2, albo Phantasmagorie jakąś :lol: stare dobre przygodówki Sierry. Ahhh :roll: . Bo ostatnie dwa numery to jakaś żenada :? .

kżdy ma inny gust.. dla ciebie ostatnie gierki to jakaś żenada, a dla kogoś innego mogą być super tak samo te które tobie się podobają mogą dla innej osoby być gniotem... nie da się dogodzić wszystkim na raz. Ja się cieszę z tego co jest zawsze to coś do pogrania za pół-darmo i jeszcze coś do poczytania albo odwrotnie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam nadzieję, że CDA wkońcu zrobi taki extra prezent i da pełniaki np Gabriel Knight 2, albo Phantasmagorie jakąś :lol: stare dobre przygodówki Sierry. Ahhh :roll: . Bo ostatnie dwa numery to jakaś żenada :? .

kżdy ma inny gust.. dla ciebie ostatnie gierki to jakaś żenada, a dla kogoś innego mogą być super tak samo te które tobie się podobają mogą dla innej osoby być gniotem... nie da się dogodzić wszystkim na raz. Ja się cieszę z tego co jest zawsze to coś do pogrania za pół-darmo i jeszcze coś do poczytania albo odwrotnie :P

A, tam... gadanie. Tytuły nie zwalają z nóg, nie oszukujmy się, przynajmniej wg mnie nie są nawet ciekawe. Już nie mówie by dawać jakieś hiciory, ale jakieś naprawdę porządne gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam nadzieję, że CDA wkońcu zrobi taki extra prezent i da pełniaki np Gabriel Knight 2, albo Phantasmagorie jakąś :lol: stare dobre przygodówki Sierry. Ahhh :roll: . Bo ostatnie dwa numery to jakaś żenada :? .

kżdy ma inny gust.. dla ciebie ostatnie gierki to jakaś żenada, a dla kogoś innego mogą być super tak samo te które tobie się podobają mogą dla innej osoby być gniotem... nie da się dogodzić wszystkim na raz. Ja się cieszę z tego co jest zawsze to coś do pogrania za pół-darmo i jeszcze coś do poczytania albo odwrotnie :P

A, tam... gadanie. Tytuły nie zwalają z nóg, nie oszukujmy się, przynajmniej wg mnie nie są nawet ciekawe. Już nie mówie by dawać jakieś hiciory, ale jakieś naprawdę porządne gry...

Kiepski argument... Dla mojego kumpla Maluch Racer to porządna gra...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...