Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Ja tam mam nadzieję, że CDA wkońcu zrobi taki extra prezent i da pełniaki np Gabriel Knight 2, albo Phantasmagorie jakąś :lol: stare dobre przygodówki Sierry. Ahhh :roll: . Bo ostatnie dwa numery to jakaś żenada :? .

kżdy ma inny gust.. dla ciebie ostatnie gierki to jakaś żenada, a dla kogoś innego mogą być super tak samo te które tobie się podobają mogą dla innej osoby być gniotem... nie da się dogodzić wszystkim na raz. Ja się cieszę z tego co jest zawsze to coś do pogrania za pół-darmo i jeszcze coś do poczytania albo odwrotnie :P

Diabol ma rację, zgodzę się z nim. Narzekacie, że nie dadzą gry, którą wy lubicie. Nie da się każdemu dogodzić. Czego oczekujecie po CDA? S.T.A.L.K.E.R.A? Empire Earth III zanim się ukaże??? Muszę was rozczarować. Gry to dodatek do pisma i powinien być tak traktowany! Osobiście grywam w RTS i RPG. A jak dołączą FPS-a? Że co? Mam w niego nie grać? Wyrzucić, jak niektórzy forumowicze, że palcem nie pokażę? Oczywiście, to nie jest mój ulubiony gatunek. Ale RTS-a lub RPG-a kupię sobie w sklepie i to tego, którego będę chciał, a FPS-a nie. W FPS-a dołączonego do CDA pogram, przetestuję, jak będzie głupi, to trudno, a jak będzie fajny to będę miał radochę i może jednak kupię jego następną część! Osobiście chciałbym, żeby dołączyli Freespace 2 i to nie collossus, tylko "całość".

A teraz kłaniać mi się, że to napisałem bo mam angielską klawiaturę i musiałem się męczyć używając tyldy (~a potem zanim się pojawi literka, np. "a", wtedy będzie "ą". Żądam zamieszczenia w SwS!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko się wypowiem o Day Watch.Mój sprzęt raczej nie nadaje się do grania w tę grę,ale powiem jedno.Popykałem w pierwszą misję i mogę oznajmić że tak badziewnje muzy już dawno w grach nie słuchałem.... :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CDA ostatnio jakies samochodówki są. No przynajmniej mój młodszy braciszek moze sobie pograć:).

A teraz na serio:

Jakieś marne gry. Ale przecież co lepsze to albo w sklepach albo już u nas w domciu nie?? Nie jestem pewna swego zdania...Później napisze sensownie o co mi chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym nie wzgardził Herosami II... albo jakąś ciekawą przygodówką(tylko zlitujcie się, nie z grafiką sprzed stu lat[patrz another world]).

A propos, kiedy producenci gier zrozumieją, że lepsza ładna, a trochę mniej zaawansowana grafika, niż klockowata, a nowsza? Jak spojrzałem na screeny z UFO, to miałem ochotę wyrzucić płytę przez okno. A to chyba dużo młodsza gra, niż StarCraft, który prezentuje się nadal wspaniale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

A teraz kłaniać mi się, że to napisałem bo mam angielską klawiaturę i musiałem się męczyć używając tyldy (~a potem zanim się pojawi literka, np. "a", wtedy będzie "ą". Żądam zamieszczenia w SwS!:)

Ke? Chodzi Ci o układ klawiatury ustawiony pod systemem operacyjnym, na którym pracujesz, czy samą klawiaturę? W tym drugim przypadku nie masz się co chwalić - ja (i 99,9% użytkowników PC w Polsce :)) mam amerykańską :) (QWERTY :)).

A żeby tak nie był całkiem offtopicowo :) dodam jeszcze - może te "słabsze" (cudzysłów jak najbardziej celowy, w końcu to kwestia gustu) gierki są częścią większego planu, w którym (w skrócie) chodzi o to, byśmy na widok zapowiadanego od miesięcy super-pełniaka padli na kolana z zachwytu :D.

PS Proszę nie marudzić "chciałbym to, chciałbym tamto" - jeśli ktoś ma problemy ze zrozumieniem sensu istnienia tego tematu to polecam przeczytanie pierwszego posta (a jak dalej będzie problem, to zostaje jeszcze FAQ na DVD dołączonym do CDA).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym nie wzgardził Herosami II... albo jakąś ciekawą przygodówką(tylko zlitujcie się, nie z grafiką sprzed stu lat[patrz another world]).

A propos, kiedy producenci gier zrozumieją, że lepsza ładna, a trochę mniej zaawansowana grafika, niż klockowata, a nowsza? Jak spojrzałem na screeny z UFO, to miałem ochotę wyrzucić płytę przez okno. A to chyba dużo młodsza gra, niż StarCraft, który prezentuje się nadal wspaniale.

No "oszywiście".Kolejny typ,który rząda w grach grafy ala Crysis (nie żebym miał coś przeciw dobrej grafice).Mnie w Another Wordzie grafa nie przeszkadza,a gdy wziąłem pod uwagę rok jej powstania,to przerywniki naprawę zrobiły na mnie wrażenie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym nie wzgardził Herosami II... albo jakąś ciekawą przygodówką(tylko zlitujcie się, nie z grafiką sprzed stu lat[patrz another world]).

A propos, kiedy producenci gier zrozumieją, że lepsza ładna, a trochę mniej zaawansowana grafika, niż klockowata, a nowsza? Jak spojrzałem na screeny z UFO, to miałem ochotę wyrzucić płytę przez okno. A to chyba dużo młodsza gra, niż StarCraft, który prezentuje się nadal wspaniale.

No "oszywiście".Kolejny typ,który rząda w grach grafy ala Crysis (nie żebym miał coś przeciw dobrej grafice).Mnie w Another Wordzie grafa nie przeszkadza,a gdy wziąłem pod uwagę rok jej powstania,to przerywniki naprawę zrobiły na mnie wrażenie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym nie wzgardził Herosami II... albo jakąś ciekawą przygodówką(tylko zlitujcie się, nie z grafiką sprzed stu lat[patrz another world]).

A propos, kiedy producenci gier zrozumieją, że lepsza ładna, a trochę mniej zaawansowana grafika, niż klockowata, a nowsza? Jak spojrzałem na screeny z UFO, to miałem ochotę wyrzucić płytę przez okno. A to chyba dużo młodsza gra, niż StarCraft, który prezentuje się nadal wspaniale.

No "oszywiście".Kolejny typ,który rząda w grach grafy ala Crysis (nie żebym miał coś przeciw dobrej grafice).Mnie w Another Wordzie grafa nie przeszkadza,a gdy wziąłem pod uwagę rok jej powstania,to przerywniki naprawę zrobiły na mnie wrażenie!

Dziecko drogie, bo inaczej się nazwać osoby, która nie umie czytać, nie da, czyżby Starcraft, czy Heroes II, lub chociażby Worms Armageddon mają grafikę na poziomie wyżej przez ciebie wspomnianego "Crysisa"?

Cóż, ja tego nie wiem, bo w tego całego Crysisa nie grałem i grać nie będę - FPSy nie są stworzone dla mnie.

Ja nie wymagam cudów - ale takie coś rażącego, jak Another World, nawet kilka lat temu było brzydkie! Można stworzyć grę ładną przez długie lata(jak te gry, które wymieniłem wcześniej)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekujecie po CDA? S.T.A.L.K.E.R.A? Empire Earth III zanim się ukaże??? Muszę was rozczarować. Gry to dodatek do pisma i powinien być tak traktowany!

Tak, ale bądź co bądź za ten ''dodatek'' się płaci! Pozatym nie rozumiem skąd te wszelakie zachwyty nad grami dołączanymi przez CDA... Owszem, kupuję CDA juz kupę czasu (jakoś od 99r.) i bardzo cenię pismo za to jak jest robione, artykuły itd. ale powiedzmy sobie otwarcie, że grami nas nie rozpieszczają ostatnimi czasy (ja rozumiem, że moze nie ma takich możliwości), ale bądźmy realistami...

Kiepski argument... Dla mojego kumpla Maluch Racer to porządna gra...

Kiepski argument...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym nie wzgardził Herosami II... albo jakąś ciekawą przygodówką(tylko zlitujcie się, nie z grafiką sprzed stu lat[patrz another world]).

A propos, kiedy producenci gier zrozumieją, że lepsza ładna, a trochę mniej zaawansowana grafika, niż klockowata, a nowsza? Jak spojrzałem na screeny z UFO, to miałem ochotę wyrzucić płytę przez okno. A to chyba dużo młodsza gra, niż StarCraft, który prezentuje się nadal wspaniale.

No "oszywiście".Kolejny typ,który rząda w grach grafy ala Crysis (nie żebym miał coś przeciw dobrej grafice).Mnie w Another Wordzie grafa nie przeszkadza,a gdy wziąłem pod uwagę rok jej powstania,to przerywniki naprawę zrobiły na mnie wrażenie!

Dziecko drogie, bo inaczej się nazwać osoby, która nie umie czytać, nie da, czyżby Starcraft, czy Heroes II, lub chociażby Worms Armageddon mają grafikę na poziomie wyżej przez ciebie wspomnianego "Crysisa"?

Cóż, ja tego nie wiem, bo w tego całego Crysisa nie grałem i grać nie będę - FPSy nie są stworzone dla mnie.

Ja nie wymagam cudów - ale takie coś rażącego, jak Another World, nawet kilka lat temu było brzydkie! Można stworzyć grę ładną przez długie lata(jak te gry, które wymieniłem wcześniej)!

Co z tego że brzydkie?Ta gra ciągle jest grywalna.Już gry pojawiające się w Kaszance są często brzydsze!Może i 3d,ale szpetne jak diabli!Another World w tej całej brzydocie ma klasę.I to się liczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tu raczej jako newbie, mimo to, pozwolę sobie zabrać głos w tej dyskusji. Jest tu dosyć ostro.

Nie wiem, może mi się tylko wydaje, jednak CD-Action zaczęło solidnie współpracować z *pewną rosyjską firmą*. Część spośród wydanych przez nią gier płynie do nas jako wszelakie "Niskie ceny" itd. Część idzie do gazet, w tym cedeekszyna. Wybaczcie, jednak uważam, że te gry przygotowywane dla magazynów są trochę słabsze. Mi osobiście, raczej żadna z nich się nie podobała - ale to tylko moje zdanie.

Wydaje mi się, że to ze względu na specyfikę rynku. Obecnie wszystkie hity jakie można było wydać, zostały już wydane. Włącznie z moimi kochanymi Falloutami. Dużo gier zostało wpakowanych do tanich akcji typu ExtraKlasyka. A z tego raczej podkraść gry się nie da.

Nastąpił już zbyt duży skok technologiczny, by dawać w CDA gry z roku 2000-2003. Naprawdę, niektórzy spośród was by się przerazili, jak wyglądało wtedy 3D. (Osobiście wolę gustowne, dobrze rozrysowane 2D). Ucieszylibyście się z Quake 3 Arena? Jest przecież OpenArena na SourceForge'u... przykładów możnaby mnożyć w setkach.

A moje zdanie, tak prywatnie? Hm... osobiście żałuję, że w CDA nie było You Are Empty, które wydaje mi się jedną z lepszych gier *rosyjskiej firmy zajmującej się grami komputerowymi* - i bardzo chętnie bym w nią zagrał. Poza tym... pozostają ambitne gry, o których nigdy nie słyszałem. Dziękuję za Ballance. Zaprawdę powiadam wam, świetna giercyja to była. Może, nie wiem... czas na Darwinię? Albo pamięta ktoś Creatures?

Lista typów porządanych: Daemonica, Darwinia, Dungeon's Keeper 2, Evil Island, Sacrfice... Diablo 2? Nie, za dobrze się sprzedaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedyne gry które były godne uwagi to Fallout2, Deus Ex, Warcraft II, Unreal, Motorhead i Rally Championship... do reszty gier poprostu nie byłem wstanie się przemusić, takie nudne, że szok ;d byle czymś zapełnić płyty. Może potem wyszły ciekawe pełne wersje o których nie słyszałem ale byłem stałym czytelnikiem w okresie 2000 roku, potem ze względu na pieniążki nie mogłem sobie kupować CDA :wink: I jescze jedno.. pamiętam jak w numerze z pełną wersją Earth 2140 była darmowa gra Dink Smallwood (from zero to hero!) to byl klimat :wink:

Teraz czekam na pełna wersję Colobot

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekam na pełna wersję Colobot

Cóż, też bym w to pograł, ale wiadomo-będą takie gry, na jakie stac CDA.

Dzisiaj, na innym Forum, spotkałem się z opinią, że ,,dali Morrowinda, ale nie każdy lubi RPG!''. Tutaj na forum pisze ,,Dalibyście dwie pożądne gry, a nie pięc słabych!''.

Jak widac, wszystkim się nie dogodzi.

Ja bym chętnie za te narzekania osty dawał.

Sam kiedyś narzekałem, ale teraz wiem, że to głupie.

CDA teraz daje gry....w kratkę!

Na jednym coverze są hity i shity.

Ci, co gadają, że gry są coraz słabsze, biorą

chyba pod uwagę średnią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście lubuję się w e-rpg-ach więc Morrowind jest dla mnie naprawde dobrym pełniakiem (choc gdyby dali go kilka lat wczesniej tak ze 2 to byłby najlepszym pełniakiem :) ) , a poza nim ciekawe były takie tytuły jak Fallout ,Gothic (oczywiście) BD LA .... no i wiele innych choc faktycznie muszę przyznac że z połowy pełniaków nie odpaliłem bo jak VaultTech powiedział: były nudnawe :) aaa PAMIETAM JESZCZE BARDZO MI SIĘ SPODOBAŁO ANGELS VS DEVILS :!: :!: :!: :D:D :twisted: taaak to była kozacka gierka żeby się wyżyć i jeszcze jak klimatem trafiona w świąteczny nastrój :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając ze szkoły od razu moje sensory zauważyły czarną folię w skrzynce ma listy:) Zgarnąłem cudo i wlazłem do domu. Pomyślałem sobie, że dawno nie było na Cover DVD jakiegoś rpg czy cuś :) . I przeszło mnie takie nieoczekiwane przeczucie " a może dadzą morrowinda ?" . Zacząłem rozdzierać folię i moim oczom ukazał się napis "...rrowind" Gdy ukazał się cały żurnal nie mogłem dowierzyć :) Cóż za intuicja i proroczy dar :D A gdy odpaliłem płytkę i zobaczyłem ilość modów i dodatków jeszcze bardziej się ucieszyłem :P Dobra robota :)

PS. Chociaż przeszedłem już morrowinda wraz z dodatkami i modami wiele razy i jestem jego wielkim fanem (piję tu do Pana Marcepana :)[AR 05/07]) pokuszę się jeszcze raz o jego przejście :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chadzam sobie po forum, a tu na górze banner na którym pisze "Morrowind PEŁNA WERSJA!". Zostałem kompletnie zamurowany! Według mnie najlepsza pełna wersja dana na cover polskiego czasopisma! I niezwykle się ciesze że CDA przyczyni się do powiększenia areny tej gdy w Polsce, gdyż pomimo że Morrowinda wielu z nazwy zna to jednak nie ma aż tylu fanów na ilu zasługuje. Seria TES dla mnie w niczym nie ustępuje Baldurowi, Falloutom i innym - to jest legenda. Wielkie gratulacje dla CD-Action =).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja. Po przeczytaniu w GWŻ o Morrowindzie postanowiłem sobie go kupić. Nachodziłem się jak nigdy ale w końcu koleś przywiózł mi ostatni egzemplarz z hurtowni. :D

Żeby bardziej wczuć sie w grę obczaiłem poradnik i tzw biblię gracza.

Zonk. Gra jest dla mnie za wielka. Ale od czego są wakacje? :twisted:

Pół roku póżniej CDA daje Morrowinda. Super. :o

Jeszcze nas czeka w tym roku Far Cry na Coverze, zakład :wink:

BTW: Polecam gadający miecz Lilacor+3!

Genialny! (chyba z BG jest wzięty, czyż nie?) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki w CDA... Hmm. To nigdy nie wychodziło temu pisemku najlepiej, chociaż czasem zostałem mile zaskoczony. Według mnie CDA jest takim pismem, które wyrobiło już sobie renomę i nie przejmuje się opiniami graczy. Niestety redaktorzy spoczeli na laurach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...