Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

heros34 - a co chciałeś? Skyrim, Arkham City i GTA IV bo to 200setny numer? No bez jaj. Pełniaki są porządne, i relatywnie nowe - dodatek to SC z 2007, przygodówka z 2011 a PoP z 2008. I są to dobre gierki. Więc skąd to narzekanie? Zwłaszcza za tak śmieszną cene? Do tego plakat + jakieś zniżki na Arkham City mają być ;-) Na co czekam.

Osobiście w pierwszego pełniaka nie zagram, bo mnie nie interesuje. W drugiego zagram bardzo bardzo chętnie. Trzeciego już skończyłem kilka dni po premierze na Xbox 360, ale też chętnie zagram znowu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie to, żebym się czepiał, ale oglądając dokładnie reklamę można zauważyć, że zamieszczony będzie tekst o Dead Island i zaserwowane zostaną znów covery z Syberią i Mass Effectem - fragment w bodaj 19 sekundzie. Zamierzone czy wtopa - nie wnikam ;)

@down - 132 strony.

@lansik99 - http://www.youtube.com/watch?v=-NEoG_RAw8Q...eature=youtu.be

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pod wzgledem pelniakow najlepszy numer od numeru z Mass Effect. Ale to tylko moja opinia. The Next BIG Thing i Prince of Persia to must play dla mnie. W gruncie rzeczy - zastanawia mnie czemu nigdy przedtem nie kupilem tych gier...

Jak dla mnie numer kosmos. Boje sie w takim wypadku pomyslec o numerze urodzinowym.

A na marginesie, zycze wam z okazji 200 numeru, kolejnych 200 numerow, satysfakcji z waszej pracy i poswiecen jakie wkladacie w kazdy kolejny numer. Oraz, zycze wam by ilosc osob kupujacych kazdy numer podwoila sie ;D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na numer 200 to raczej średnio, nie powiem że słabo bo pełniaki są naprawdę dobre, lecz chyba miałem po prostu zbyt duże oczekiwania co do gier :). Numer kupie jak zwykle dla pisma, chociaż przyznam że The Next Big Thing to dla mnie miała niespodzianka :). Zaś w serię PoP nigdy nie grałem i jakoś nie ciągnie mnie do tego tytuły, pewnie nigdy by nie kupił tej gry, ale dzięki CD-Action będę miał ją w kolekcji i pewnie kiedyś pogram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę usprawiedliwię narzekających. Osobiście jestem zadowolony z numeru 200 i rozważam jego kupno, jednak wiecie, to numer DWIEŚCIE i oczekiwania ludzi są spore. Sam pamiętam gdy dostałem numer 100, po prostu szok: Warcraft II i Deus Ex (10/10), to było mocne.

A teraz daniem głównym będzie Prince of Persia: gra naprawdę świetna, jednak dostępna od dawna w taniej serii. Do tego osobiście czuję się trochę ograny z PoP, po tym jak konkurencja dała kiedyś Piaski Czasu oraz Dwa Trony. Po prostu nie czuję potrzeby grania w kolejnego PoP, tamte dwa mi starczyły. Całość dopełnia fakt, że obecnie seria z PoP dostępna jest w promocji "2 za 1", więc można mieć grę za 15zł.

Zresztą nie do końca rozumiem tej taktyki - skoro pełniaki mają zachęcać do kupna (nie ukrywajmy tego), to czy jest duży sens dawania gier, które można kupić w tanich seriach? Duża część osób, której zależało na PoP, kupiła je w taniej serii albo nawet teraz w promocji. Sam pamiętam, jak dawno temu daliście Ghost Master. A ja tą grę kupiłem miesiąc wcześniej w Extra Klasyce.

Nie chcę żeby te słowa zabrzmiały krytycznie, ja jedynie staram się zrozumieć narzekających i po części ich uzasadnić, bo faktycznie coś jest nie tak w taktyce dawania coraz częściej gier z tanich serii. W każdym razie: ja jestem zadowolony, numer urodzinowy bardzo dobry, pewnie go kupię i naprawdę Wielkie gratulacje dla całego zespołu CDA za tak wspaniałą rocznicę ;-)

PS. A jeśli chodzi o mnie, to najlepszą grą ostatniego roku było Mass Effect, dodane ot tak sobie do zwykłego numeru. Ja wprawdzie nie przepadam za tego typu grami, jednak numer kupiłem dla samego poparcia takich akcji. Może dlatego oczekiwania ludzi były tak spore, skoro byliście w stanie do regularnego numeru dać ME, to co dopiero do wielkiego jubileuszu 200?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą nie do końca rozumiem tej taktyki - skoro pełniaki mają zachęcać do kupna (nie ukrywajmy tego), to czy jest duży sens dawania gier, które można kupić w tanich seriach?

No to skad brac gry nie bedace w Tanich Seriach i to w ilosciach masowych, o wszechwiedzacy? I zeby jeszcze byly znane i hitowe? Dystrybutorzy sie wycwanili i NAJPIERW daja gry do takich serii a potem dopiero sprzedaja na cover. I co im zrobisz? Nie kupisz? No to co dasz wtedy?

PS. A jeśli chodzi o mnie, to najlepszą grą ostatniego roku było Mass Effect, dodane ot tak sobie do zwykłego numeru. Ja wprawdzie nie przepadam za tego typu grami, jednak numer kupiłem dla samego poparcia takich akcji. Może dlatego oczekiwania ludzi były tak spore, skoro byliście w stanie do regularnego numeru dać ME, to co dopiero do wielkiego jubileuszu 200?

Odkladalismy go na taka okazje, ale tak sie zlozylo, ze poszedl wczesniej. I tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując:

Dwa pełniaki mam już od jakiegoś czasu, choć jeszcze w żadnego nie zagrałem, więc już chyba najwyższa pora.

The Next BIG Thing będzie pierwszą dołączoną grą od kilku miesięcy którą zainstaluje.

Pozostaje już tylko czekać na to co najlepsze - zapowiedz numeru :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoP, rsly? Starszych gier się nie dało? FA? Nie pomyśleliście, ze taka gra nie jest raczej dla mas, a każdy szanujący się fan strategii kupił ją już sobie z 2 lata temu w taniej serii za 10-20zł? Mogliście bardziej sie postarać. Następnym razem wrzucajcie więcej gier na steam lub takich jakie mają tryb MP(nie tyko LAN), bo nikt nie kolekcjonuje klasyków w kartonowych kopertach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler - a o co chodzi z tym, że w reklamie nowego numeru znowu widnieją DVDiki z Syberią (I i II) i właśnie pierwszym Mass Effectem? Błąd w reklamie, czy po prostu jakiś miły gratis? ;-)

Nie ta wersja filmu poszla na YT, zaraz to skorygujemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoP, rsly? Starszych gier się nie dało? FA? Nie pomyśleliście, ze taka gra nie jest raczej dla mas, a każdy szanujący się fan strategii kupił ją już sobie z 2 lata temu w taniej serii za 10-20zł? Mogliście bardziej sie postarać. Następnym razem wrzucajcie więcej gier na steam lub takich jakie mają tryb MP(nie tyko LAN), bo nikt nie kolekcjonuje klasyków w kartonowych kopertach.

Radze unikac pisania takich komentarzy, gdyz mam wowczas szczera i nie licujaca z powaga moderatora chec by przywalic autorowi... jakims banem albo ostrzezeniem. Nie kus mnie do zlego...

Masz prawo byc niezadowolony z pelniakow ale forma w jakiej to wyrazasz jest dla mnie szczeniacka.

A dobre rady dawaj swoim kolegom i to TYLKO wtedy jesli sami o nie poprosza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...