Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

@UP

Ale jak to się nie da zginąć? No może nie dosłownie, ale się da. ;-) Przecież jak Ci się noga powinie, to i tak wracasz do punktu kontrolnego. Ja powiem więcej. To nawet jest pewna rewolucja, bo wszystko jest płynne i bez żadnych loadingów. A, że efekt jest taki, że mamy ułudę nieśmiertelności....no cóż ;-) Mnie to nie przeszkadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, matko jedyna,najwyższa izbo..cieszcie się że taki PoP jest na coverze,ja niemam żadnych powodów do żalenia się,żal mnie w dupie ściska jak czytam komentarze typu ja cce gta a drugi chce zeszłorocznego need for speeda,no żal..a propo takich gier jakich wymieniłem np.EA nie sprzedaje swojej licencji magazynom o grach,więc nawet nie myślcie sobie że dostaniemy nfs porshe

Ludzie, matko jedyna,najwyższa izbo..cieszcie się że taki PoP jest na coverze,ja niemam żadnych powodów do żalenia się,żal mnie w dupie ściska jak czytam komentarze typu ja chce gta a drugi chce zeszłorocznego need for speeda,no żal..a propo takich gier jakich wymieniłem np.EA nie sprzedaje swojej licencji magazynom o grach,więc nawet nie myślcie sobie że dostaniemy nfs porshe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RIP & Graczdari:

Zgadzam się w 100%, ale to był bardzo często podejmowany zarzut - np. PC Gamer UK strasznie ją za to zjechał stawiając chyba 6/10. I w ogóle były straszne krzyki na ten temat w środowisku, mimo, że jest tak jak piszecie - to są tak naprawde płynne checkpointy z animacją zamiast ekranu ładowania.

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia? na to czekałem :cool: bardzo się z tego pełniaka cieszę i sądzę, że pasuje on doskonale na taki jubileusz. troszkę gorzej z pozostałymi dwiema grami, przede wszystkim obraz całości troszkę "psuje" The Next BIG Thing", którego demko mnie nie porwało, aczkolwiek kiedyś zainstaluję, może jako całość bardziej mi przypasuje :rolleyes: o Forged Alliance się nie wypowiem, bo nie grałem jeszcze w podstawkę, ale w sumie dobrze, że się pojawił - na wypadek, gdyby SupCom się spodobał, dobrze będzie mieć pod ręką dodatek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę się zawiodłem, gdyż oczekiwałem mniej więcej takiej samej bomby, jak w numerze 100. :D Gra od Blizzarda na coverze cały czas robi wrażenie, a z takiego Diablo I cieszyłbym się jak dziecko. :D Mimo to cieszę się, że to jednak Prince of Persia jest głównym pełniakiem, a nie Batman: AA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawy numer się zapowiada. W Next BIG Thing chętnie zagram, bo lubię przygodówki tego studia, Supreme Commander może spodoba się komuś innemu niż ja, Prince of Persia grałem tylko w te oryginalne, dwuwymiarowe oceany pikseli :D Jakoś nie ciągnęło mnie do tej odnowionej serii, ale skoro gra sama wpada w łapki razem z CDA, chętnie zagram - taki pełniak to lubię, gra niekiepska i taka w którą jeszcze nie grałem :) Tych ostatnich trochę jest, bo nie rzucam się na każdą nowość w dniu premiery tylko raczej czekam jakiś czas by kupić taniej, ale oryginał. Plakatów nie używam, ale to zawsze miły dodatek dla innych graczy-czytelników. Chociaż już po Świętach, to można ostrzyć zęby na zawartość numeru i teksty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince jest magiczny, bardzo mi się podobał bo był inny :wub: Ale tak ogólnie to kiepsko raczej jak dla mnie. Żadnego fajnego gadżetu, słabe pełniaki, brak tipsomaniaka, w samym piśmie też raczej posucha będzie będzie tylko Recenzja TORa i tyle. Może 200 numer będzie moim ostatnim :P Tak z okrągłym numerkiem zakończę z wami przygodę :D A okładka beznadziejna :O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to lord Vader bez maski na tym drugim plakacie :)

Co do pełniaków ostatecznie przekonała mnie Prince of Persja. Ale i tak jestem zawiedziony. Bo już postawiłem się od początku że będzie Batman.

Ale nawet jakbyście dali tetrisa na pierwszego pełniaka, to i tak cda bym kupił :D

Kiedy dacie zapowiedź Risena 2 do CDA??? Z chęcią bym o nim poczytał.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nawet jeśli Risen 2 byłby słabym RPG. To i tak wybrał bym jego a nie Skyrima.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardziej zadowolony niż zawiedziony, bo odkąd dałem się nabrać na to, że Arkham Asylum będzie głównym pełniakiem, a pozostałe dwa mnie nie interesują, to trochę było nie za bardzo. Batmana już mam od dawna, a zawsze wkurzało mnie jak w CDA były gry, które już mam. ;'d

Dlatego też cieszę się, że nie jest to Batman: AA, ale tak czy inaczej uważam, że - mimo niewątpliwej jakości - Prince of Persia z 2008 roku to słaba pełna wersja na taki okrągły jubileusz, zwłaszcza porównując ten numer do poprzednich okrągłych.

Ale nic to! Przecież jest jeszcze zawartość pisma, a wierzę, że ona nie zawiedzie. ;'d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tak czułem, bo powiem szczerze, że II i III pełniak średnio mnie zachwyciły, bo jak spojrzałem na inne pełniaki z tych, że tak sie wyrażę "zwykłych" numerów to te wyglądają tak samo. Czułem to, że główny pełniak będzię za to znakomity, no i się nie pomyliłem. A jeszcze przedwczoraj rozmawiałem z kumplem czy nie kupić PoP'a z 2008...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zestaw podoba większość mi pójdzie ;) w Prince of Persia nie grałam, więc chętnie :D The Next BIG Thing też z chęcią, bo słyszałam o niej i była chwalona, dodatek do Supreme też spoko, z tym, że ona mi coś nie działa ;) Ale innym się przyda. Mi dogodziliście, bo nie daliście FPS :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince jest magiczny, bardzo mi się podobał bo był inny :wub: Ale tak ogólnie to kiepsko raczej jak dla mnie. Żadnego fajnego gadżetu, słabe pełniaki, brak tipsomaniaka, w samym piśmie też raczej posucha będzie będzie tylko Recenzja TORa i tyle. Może 200 numer będzie moim ostatnim :P Tak z okrągłym numerkiem zakończę z wami przygodę :D A okładka beznadziejna :O

a skąd ty wiesz jaka jest okładka? :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, i nadszedl czas na moje podsumowanie pełnych wersji załączonych do tego jubileuszowego numeru.

Supreme Commander: Forged Alliance PL - nie zagram, nie lubie RTS'ow. To gra stanowczo nie dla mnie. Oceniam na 5/10.

The Next BIG Thing PL - przygodowki lubię średnio. Jednak, w ta moze zagram, aczkolwiek nie jestem pewien. Hmm, gra dobra, jednak takze nie trafila w moje gusta. Oceniam na 6,5/10.

Prince of Persia PL - najlepszy pelniak w calym numerze. Zagram na 75%. Dosc lubie takie gry, jednak... Mimo ze jest najlepszym pelniakiem w numerze, to jak dla mnie... To zaden nie jest najlepszy :) Oceniam na 7/10.

Podsumowanie:

Ehh, gry bardzo dobre, jednak zadna nie mnie nie zachwycila. Nie bede duzo mowil, jak na jubileuszowy numer sredniawo... Jak dla mnie oczywiście.

Ocena ogólna numeru: 6/10

Cala redakcjo CDA, zycze wam wszystkiego najlepszego z okazji jubieluszu, mam nadzieje, ze nadal bedziecie zachwycac nas swietna zawartoscia czasopisma. Dziekuje za tyle lat wspolnego... ekhem... zycia :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...