Jump to content

Graczdari91

Forumowicze
 • Content Count

  1,185
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Graczdari91

 • Rank
  Skalny Troll
 • Birthday 12/19/1991

Sposób kontaktu

 • AIM
  Array
 • Strona WWW
  Array
 • ICQ
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Recent Profile Visitors

5,370 profile views
 1. Witajcie. Ukończyłem dzisiaj Grand Theft Auto IV i postanowiłem się zabrać za dodatki, czyli Episode from the Liberty City. Po odpaleniu gry, STEAM informuje mnie, że do gry jest klucz seryjny. Tylko gdzie go wpisać? Bo do Game for Windows Live nie muszę. Od razu mnie loguje do GfWL i nie pyta o żadnego seriala. I normalnie wszystko działa - i GfWL i Tryb Sieciowy. Więc prawdopodobnie starcza mu klucz z podstawowego GTA IV. Więc do czego służy KEY, który jest z EFLC? Tylko do aktywacji w SecuRom? Tego też nie wiem, bo gra mi się aktywowała automatycznie.
 2. Będą Nie płaczcie Prawdopodobnie pierwszy jutro o 21:00, potem we wtorek o 22:00
 3. Zainstaluj nowe sterowniki do grafiki. Oraz wszystkie łatki do gry. Gierka też lubi naprawdę mocne procesory, a Fx-4100 do takich nie należy. To jednostka słabsza od Phenom II x4 955 i to momentami znacząco. Jednak instalacja najnowszych łatek + sterowników powinna poprawić sprawę.
 4. No cóż. By to wszystko miało jakiś głębszy sens, to tak. Trzeba wymienić procesor. Twój już w dniu debiutu nie grzeszył wydajnością, a co dopiero teraz Zestawik E6300 + HD4850/8800GT pozwoli na sensowną zabawę nawet w nowszych grach.
 5. Hmmm....gdyby zasilacz był dość sensowny to dałoby się to zrobić. Zaraz pomyśle: Procesor: INTEL Core 2 Duo E6300 - 69zł Karta Graficzna: ATI RADEON HD4850 512MB DDR3 - 200zł = 269zł. Oczywiście zakładam, że zasilacz będzie relatywnie dobry. Jeśli tak, to wyżej wymienione części można kupić. Z przesyłkami wyjdzie równe 300zł. Jeśli zasilacz nie będzie zbyt dobry, to będzie trzeba myśleć nad czymś innym. Gdyby zasilacz okazał się niewypałem to: Procesor: INTEL Core 2 Duo E6300 - 69zł Karta Graficzna: MSI GeForce 8800 GT 512 MB DDR3 - 160zł Zasilacz: FORTRON 350W FSP350-60HLN - 45zł = 274zł. Z wysyłkami wyjdzie minimalnie poza 300zł. Ale to naprawdę minimalnie. Wyżej wymienione części to taka alternatywa, gdyby trzeba wymienić zasilacz.
 6. Jeśli byłoby do wydania 400zł, to można by złożyć coś z używek. Wtedy idzie pomyśleć o np. E6300 + HD4850 + ew. zasilacz. Oczywiście używane. Ile masz pamięci RAM?
 7. Ale 1500 czego? 1500zł? Bo nie rozumiem. Jak 1500zł to się złoży spoko sprzęt
 8. Jeśli nie zamierzasz nic wielkiego z PC robić w przyszłości (tzn. np. zmiana procka), to najlepiej chyba wyjdziesz kupując: VTX3D Radeon HD 4850 - 1 GB GDDR5 + ew. zasilacz, gdyby ten co masz był za słaby lub badziewny Tak czy owak do 500zł się zmieścisz.
 9. Zachodu? Przerobienie X360 to chwila czasu w najgorszym przypadku jeden dzień. Potem jest to tak samo łatwe jak na PC - ba! Nawet łatwiejsze. A te statystyki nie są nic warte. Niczego nie mówią, prócz tego, że coś zostało pobrane. Nie mówiąc już o tym, że to tylko dotyczy serwisów Torrent i to nie wszystkich. Głównym problemem PC nie jest piractwo.
 10. Witam Dzisiaj przelew, więc jak dobrze pójdzie to jutro będę miał pieniądze na koncie I prawdopodobnie już jutro stanę się szczęśliwym posiadaczem ToRa Mam pytanie. Czy system zaakceptuje kartę Debit MasterCard PayPass? wydaną przez Alior Bank? Czy mogą być problemy? Niestety karty kredytowej nie posiadam. Z Playstation Network nie mam z nią problemów, ale już np. z Steam miałem w czasie promocji świątecznej. Wtedy to był jednak jakiś problem po stronie banku. Więc wolę dopytać
 11. Riad69 - to odpowiedz sobie na pytanie. Skoro można przerabiać konsole, a mimo wszystko gry się sprzedają świetnie. To w czym problem? Czy problemem PC jest piractwo? Bardzo wątpliwe, co wielokrotnie kwestionowałem. Portowanie gier nie jest specjalnie kosztowne. Koszta na pewno by się zwróciły. No chyba, że gra byłaby naprawdę słaba.
 12. Gazi - tylko, że za 15zł wiele nie da się zrobić. Rozumiesz? I nie dają gier z przed 10 lat, bo np. The Next Big Thing jest z 2011. I jest też wysoko oceniana. Dlatego też, trochę pokory. I pomyślunku Hity to mogą być. Ale pisemko kosztować będzie 25zł-35złi co? Wtedy też będzie narzekanie bo ZA DROGO.
 13. Swoją drogą to niektórzy wylewają takie żale, jakby ich ktoś co najmniej z batem przymuszał do kupna tego numeru, jak i jakiegokolwiek innego. To wasza wola czy go kupicie, czy też nie. A taka żałosna krytyka jest nie na miejscu. Owszem - można ponarzekać. Są jednak jakieś granice, które wielu przekracza. Chcieliby trzy niesamowite gry za 15zł. No litości. Jest coś takiego jak EKONOMIA i PRAWA RYNKU. Niektórzy chyba się nie interesują tym, że CDA musi też na jakiś PLUS wyjść. Nie jest to instytucja charytatywna, choć wiele razy się tak zachowywała -> Mass Effect no najlepiej pokazuje. Tak samo ostatnio Saints Row 2 To tak jakby FAKTu się czepiać, że na ostatniej stronie ich brukowca nie ma fajnej laski. Właściwie to nie wiem czy ostatnio w ogóle jest jakaś, bo nigdy ich nie czytałem
 14. KB1 - o ile by im się to opłacało. A na pewno by tak nie było
 15. tomsto100 - owszem O ile autor ma zamiar wydać te 140zł więcej. Autor niestety nie podał, ile ma do wydania. Więc wbiłem się w to co podał.
×
×
 • Create New...