Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

Cóż my Polacy, zawszę marudni :P

A może - my Polacy bardzo wymagający? Marudni? Popatrz na Greków - to są marudy, które w dodatku same nie potrafią sobie poradzić. Jak się komuś coś nie podoba to krytykuje.

Na ten moment pełniaki kompletnie nie nadają się do reklamy w TV tego 200-setnego numeru(liczy się sprzedaż, a nazwa hitowej gry przyciąga). Gry nie są złe, ale w podstawkę Supreme Commander nie grałem, a ta przygodówka czy coś mało mnie obchodzi. Trzeci pełniak będzie ciekawy - to nie jest najważniejsze w piśmie, ale jednak taki Warcraft II był wyjątkowy w 100 numerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak - poprzedni rok to był comiesięczny rzut, gdzie każdemu coś podpasowało. Z resztą z CDA zawsze tak jest ;) Ten rok też będzie dobry :P

No i mamy już też w tym roku TNBT i dodatek do SupComa.

@down: dobry spamik nigdy nie jest zły, co nie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niedługo zostanie ujawniona ostatnia pełna wersja, więc trzeba się przygotować na dziesiątki postów w przeciekach brzmiących mniej więcej tak:

,,Myslę, że głównym pełniakiem będzie Batman Arkham Asylum"

,,To będzie batman aa"

,,Batman Arkham Asylum, jestem tego pewien"

Hura...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pełniak niestety nie dla mnie (lubię strategie ale akurat ta do mnie nie trafia ;) )

II pełniak też chyba nie pogram (w przygodówki grywam niezbyt często i ta się jednak nie załapie)

czekam z niecierpliwością na pełniak nr III.

Plakat ładny ale mam już lekki przesyt SW:TOR (wszędzie jedi, aż boję się lodówkę otworzyć).

Generalnie kupuję dla poczytania więc najbardziej interesuje mnie ilość i jakość tekstu (a myślę, że tu się nie zawiodę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zacznijmy :

1 Pełniak niestety nie dla mnie

2 Pełniak raczej nie znajdzie się na moim dysku . ( Nie lubię przygodówek :admin_twisted: )

No i wreszczie 3 pełniak mam nadzieję że będzie to hicior np . Batman Ac , Asassin Creed 1 , Wiedźmin 1 . Ale nie ma co się napalać zobaczymy :wykrzyknik: .

Oczywiście numer kupie jak zawsze :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie fajnie byłoby obczaić PoP z 2008 - kto wie? Raz już trafiłem pełniaka i obiecałem, że zagram w totka przy okazji. :P

Cóż, mam jednak talent do przewidywania... słowa te napisałem wczoraj w tym temacie i trafiłem nie pierwszy już raz. ;)

Krótko: BOMBA!

Dawnoście mi takiego prezentu nie sprawili. :D Naprawdę kawał fajnej gry. Może i z lekka wieje casualowością, ale akurat tutaj przymykam na to oko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...