Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

Fajnie, że ktoś ci odpowie ;)

Nie podałeś parametrów swojego komputera, poza tym to nie miejsce na takie dywagacje, zapytaj TUTAJ, to z chęcią ja czy ktoś inny Ci odpowie.

Nie uzależniaj zakupu czasopisma od tego, czy konkretna gra ci pójdzie. Jak nie na tym sprzęcie, to pójdzie ci na kolejnym, a to jednak to jest COŚ, gdy czasopismo ma 200 numer ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia mnie nie interesuje, wolę gry akcji w innych klimatach (horror, stylistyka na film sensacyjny). Poza tym nigdy nie przekonał mnie do siebie cel-shading. Kreskówkowo wygląda także The Next BIG Thing, ale w przygodówce jest to dla mnie bardziej do zniesienia. A jako że gustuję w tym gatunku, to myślę, że zagram :}

PS Pozdrowienia dla wszystkich naiwniaków, którzy liczyli na Batmana: Arkham Asylum jako pełniaka :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można tu wstawić pomysł na temat pełniaków do następnego "CDA" to bym poprosił o Mass Effect 2, albo może ArmA II: Operation Arrowhead. A pełniaki w tym numerze są jak najbardziej dobre, plakaty też niczego sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Na Mass Effecta 2 to bym nie liczył. Już jedynka była wielkim bum. Chociaż może kiedyś...

A pozatym cda od dawna ma ustalone pełniaki na przyszłe numery, więc raczej nie korzystają z propozycji forumowiczów ( często propozycje te są nierealne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można tu wstawić pomysł na temat pełniaków do następnego "CDA" to bym poprosił o Mass Effect 2, albo może ArmA II: Operation Arrowhead. A pełniaki w tym numerze są jak najbardziej dobre, plakaty też niczego sobie.

ME2 - ze tez sami na to nie wpadlismy!!! Jestes genialny!

Jutro zakupimy i wrzucamy na plytke.

Kurcze, a my jak glupi mysleli, ze lepszy bedzie Wkurzony Dzialkowicz II...

Dzieki, ze nam otworzyles oczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktyczne info odnośnie PoP:

- tytuł jest świetnie zoptymalizowany, na AMD Athlon 64 3000+, Galaxy 6600 256MB DDR i 1 GB DDR 400Mhz gra chodziła dobrze w roz. 800x600, niskich detalach z teksturami wys. rozdzielczości, więc nie sugerujcie się minimalnymi wymaganiami sprzętowymi

- jeśli w grze będą problemy z nadmiernym HDR'em/bloom'em, wyłączcie AA - tytuł i tak będzie świetnie wyglądać, dzięki cell-shading'owi, a problem zniknie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia to świetny główny pełniak przez to pod względem pewników 200 numer jest znakomity. Redakcja się postarała i prawie każdemu jakiś pełniak się podoba.

Ale jeśli ktoś jest niezadowolony może sobie wybrać coś z nowej oferty gier w Biedronce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ princefan

To dobra wiadomość, szczególnie mając na uwadze fakt, że CormaC w recenzji jako jeden z minusów wymienia wysokie wymagania sprzętowe. No ale w sumie to był początek 2009 roku. A przy okazji...

@ CormaC

Nie żałujesz z dzisiejszej perspektywy, że wystawiłeś wówczas PoP aż 9+?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem... rozczarowany. Byłbym zapewne kontent z dodania Supreme Commander: Forged Alliance (podałem tytuł oryginalny, bo polski jest wzięty z kosmosu po prostu), podobnie jak byłbym zadowolony z dania parę numerów temu podstawki... gdyby nie jeden drobiazg - taki, że te gry już po prostu mam.

Pozostałe dwie gry to po prostu nie mój typ.

Przede wszystkim jednak z rozrzewnieniem wspominam numer setny, kiedy to pełniaki były wprawdzie tylko dwa, za to oba prawdziwie przełomowe i godne dziesiątek (jeden z nich dziesiątkę zresztą w CDA dostał, drugi nie dostał chyba tylko dlatego, że ocen wtedy nie wystawiano). Miałem więc jakąś taką nadzieję, że podobne gigahity będą i tym razem. A tutaj... no, w zasadzie takie "zwyklaki", jakich spodziewałbym się ujrzeć w każdym kolejnym, niejubileuszowym numerze. Cóż, mówi się trudno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supreme Commander: Forged Alliance - gra raczej nie dla mnie, po prostu nie lubię RTSów :)

The Tiny Bang Story - kocham przygodówki, a w tę od dnia premiery miałam zamiar zagrać :) Także macie u mnie wielkiego PLUSA!

Prince of Persia - szczerze mówiąc nie spodziewałam się jej w CDA, ale jestem BAAARDZO zadowolona ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supreme Commander: Forged Alliance - gra raczej nie dla mnie, po prostu nie lubię RTSów :)

The Tiny Bang Story - kocham przygodówki, a w tę od dnia premiery miałam zamiar zagrać :) Także macie u mnie wielkiego PLUSA!

Prince of Persia - szczerze mówiąc nie spodziewałam się jej w CDA, ale jestem BAAARDZO zadowolona ;)

Chyba The Next BIG Thing, The Tiny Bang Story w CDA juz bylo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...