Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

Miłe zaskoczenie tym ostatnim pełniakiem - demko z PSNa wciągnęło mnie fabularnie, ale jakoś nie złożyło się, żeby pełniaka kupić. A jak do tego wszystkiego doliczyć tą opcję na Batmana: AC za 23 zł (ciekaw jestem szczegółów, oj ciekaw) to mamy kolejny udany numer :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince z 2008 roku to śmiszna konsolówka w której sie nie da zginąć. Chyba tylko konsolowcy tracą życie w tej grze. Jak na 200 numer to jest cienizna, ale jednym mnie CDA zaskoczyło - nie spodziewałem się, że będzie tak słabo. Wcześniej były Mass Effecty, Stalkery, Saints Row 2, a teraz ? Kiepściocha. Przynajmniej nie wymaga neta, więc ten numer się pewnie dobrze sprzeda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglibyście opublikować jakiegoś torrenta z wszystkimi bonusami, jakie dotychczas ukazały się na dodatkowych płytach a sam plik torrent wrzucić na płytkę (byłby dość duży). Można by sobie wybierać co się chce ściągnąć.

Ale poza tym czujesz sie dobrze, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko konsolowcy tracą życie w tej grze.

Możesz to jakoś rozwinąć ?

@Redakcja - będzie możliwość w Księciu ustawienia dubbingu angielskiego a napisów polskich ? Oglądałem gameplaye na yt i polski dubbing brzmi odrażająco - szczególnie głos Księcia :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nwet zdążyłem się podekscytować, zawsze chciałem zagrać w tego PoPa. Ale nauczony doświadczeniem rzuciłem okiem na YouTubie "Prince of Persia PL".

NOPE.

Jak wszystkie gry Ubi została przepięknie spolonizowana a czwarty raz z rzędu nie mam zamiaru się katować polskim dubbingiem (Sands of Time, Vegas 1 i 2. Thanks, Ubisoft!). Chyba że ktoś mnie oświeci że jednak można wybrać język, wtedy może nawet kupię, mimo że taki mało jubileuszowy ten numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem wniebowzięty, będzie co czytać, będzie w co grać, będzie co powieścić(na ścianie). Na żadnej części PoP się nie zawiodłem, a że uwielbiam to serię, to myślę że i na tej się nie zawiodę. Cóż z tym dogadzaniem, to niestety jest ciężko, jednemu się podoba drugiemu nie. Ale w końcu ile ludzi, tyle gustów, i trzeba się pogodzić z taką zawartością, czy tego się chce czy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten PoP jest calkiem niezly i kiedy mial swoja premiere urzekl mnie stylem graficznym. To tez pierwsza gra, ktora przeszedlem na padzie podlaczonym do PC. :) Fanem skaczacego ksiecia nigdy nie bylem, ale w te konkretna czesc gralo mi sie calkiem przyjemnie, tym bardziej ze i swiaty/levele mialy ciekawa architekture. A to, ze w PoPie nie mozna zginac (wlasciwie to mozna, ale gra cofa nas wtedy jedynie o te kilka sekund wstecz) bylo dla mnie bardziej zaleta niz wada - po prostu mozna sie przy niej odprezyc i bezstresowo cieszyc sie pokonywaniem kolejnych przeszkod.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prezes

Huh? Gra nie ma zakończenia? Owszem ma, i to bardzo dobre. A to DLC to tylko taki nędzny dodatek, który tak naprawdę tylko odrobinę rozwija fabułę.

A tak w ogóle, mam dla was wskazówkę dotyczącą gry (w sumie to nie spoiler ale...)

jak zobaczycie pierwsze napisy to wiedzcie, że wcale nie są to napisy ostatnie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko konsolowcy tracą życie w tej grze.

Możesz to jakoś rozwinąć ?

Co tu rozwijać ? Nie od dziś wiadomo, że gierki konsolowe są proste jak drut, nie uraczą cię napisem game over - chyba, że się baaaaaaaaaardzo postarasz. Skierowane są dla dzieci o wątpliwych zdolnościach manualnych i wątpliwym ilorazie inteligencji. Nie mówię o wszystkich produkcjach, ale powoli do tego producenci gier na konsole zmierzają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam pasuje. Jedyny PoP jakiego nie posiadam i przymierzałem się do kupienia. Poproszę tylko zamiast plakatór jakąś kartę graficzną żeby moja hiper-mega-czteroletnia bestia dałą radę uciagnąć ;P.

Ale jak już PoP będzie to sobie poleży i poczeka na lepsze czasy. Co do pozostałych pełniaków się nie wypowiem, dopóki nie sprawdzę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chrupek753 - no w sumie to w Wiedźminie 2 i w pierwszym Mass Effect nie był najgorszy. Ale naprawdę jak widzę grę Ubisoftu z dubbingiem pl to aż mi się niedobrze robi

@Bolow - trochę racji masz. Gry konsolowe muszą być uproszczone - ciężko strzelać na padzie bez wsparcia celowania, ale z drugiej strony zapraszam na posiadówkę z Gears of War 2 na hardcorze czy jak to się tam nazywało, bo już nie pamiętam lub nawet najniższy poziom trudności w Dark Souls - szybko Cię krew zaleje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem. Zagram tylko i wyłącznie w POP. Pamiętam, że wszystkie części tej gry przeszedłem ale nie tą. Nie wiem nawet dlaczego tej nie ruszyłem nigdy :P Teraz może pełniaki nie urywają jaj, ale jeśli numer urodzinowy ma pojawić się w kwietniu to wtedy będziemy mieli super hiper wyjedwabiste gry :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo, że gierki konsolowe są proste jak drut, nie uraczą cię napisem game over - chyba, że się baaaaaaaaaardzo postarasz. Skierowane są dla dzieci o wątpliwych zdolnościach manualnych i wątpliwym ilorazie inteligencji.

Proponuję zapoznać się z tandemem Demon Souls oraz Dark Souls. Zobaczymy, czy Twój niewątpliwy iloraz inteligencji i ponadprzeciętne zdolności manualne dadzą bezproblemowy odpór temu/tym tytułowi/tytułom.

(...)jeśli numer urodzinowy ma pojawić się w kwietniu to wtedy będziemy mieli super hiper wyjedwabiste gry :D

Skąd ten wniosek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, żeby płaczu nie było:

GRA NIE MA ZAKOŃCZENIA.

Pojawiło się w formie płatnego DLC na konsolach.

Nie do końca.

Powiedziałbym, że zakończenia nie ma właśnie w DLC, bo gra na PC jakoś się kończy, a na konsolach nawet bossa nie pokonujesz...

a co do malkontentów narzekających na jakość dubbingu:

jeśli COŚ TAKIEGO uważacie za zły dubbing, to k***a kupujcie gry na Steamie, bo mi się nóż w kieszeni otwiera, gdy ktoś narzeka na naprawdę dobry dubbing (ME, DA:O, PoP)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że w połowie będzie lament ;)...

Kiedyś "A sprawdzę w kiosku jakie CD-A jest"

Dzisiaj "O matko... przecież ta gra jest cienka bo była za 10 zł idę sobie ściągnąć Crysisa który ma świetną grafikę"

Jak słyszę te drugie, to aż mi opada. 200 numer był porównywany do tego z 100. Fajnie tylko, że to były inne czasy, a gry w nadchodzącym numerze nie są złe. Są dobre, ale nie spełniają oczekiwań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu rozwijać ? Nie od dziś wiadomo, że gierki konsolowe są proste jak drut, nie uraczą cię napisem game over - chyba, że się baaaaaaaaaardzo postarasz. Skierowane są dla dzieci o wątpliwych zdolnościach manualnych i wątpliwym ilorazie inteligencji.

Nie od dziś wiadomo, że ci, którzy tak twierdzą, nie bardzo mają pojęcie o temacie i powtarzają zasłyszane bzdety. Na konsolach gry są różne. Tak samo, jak i na PC. Na pecetach masz masę casualowej drobnicy, więc czemu nie stwierdzić, że gry pecetowe to głupoty dla znudzonych sekretarek i słabiaków, których przerasta trudny Killzone 3, więc układają sobie kolorowe kuleczki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem gameplaye na yt i polski dubbing brzmi odrażająco - szczególnie głos Księcia :/

A w jakiejś grze polski dubbing się do czegoś nadawał ? :rolleyes:

Jak najbardziej. Wystarczy wrócić do tytułów takich jak Baldur's Gate 2, Planescape: Torment czy Larry 7 (w tym ostatnim dubbing jest po prostu genialny).

Fakt, ostatnie polonizacje pokazują, jak się nie powinno tego robić, zarówno z punktu widzenia tłumaczenia jak i gry aktorskiej. Jednak nie wolno tracić nadziei, kiedyś nie było źle ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...