Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

Mogliście zamiast Prince of Persi dodać Wiedźmina, ale cóż. Może The Next Big Thing będzie dobry.

Moglismy? To zalatw za cene POP Wieska i daj nam namiary, o wszechmogacy. Moglismy tez zalatwic wam po laptopie.

Nie ma to jak wymagac od innych, nie?

Ktoś sie orientuje czy ta wersja POP to sama podstawa bez zakonczenia? czy moze jest dodatek dlc w ktorego nie dane bylo mi zagrac?

pozdrawiam:P

Gra jak najbardziej MA zakonczenie, a to owe DLC ma narabana koncowke, ktora jest bez sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supreme Commander: Forged Alliance - nie dla mnie, nie lubię tego gatunku.

The Next BIG Thing - znakomita gra, ukończyłem zaraz po premierze w tamtym roku i nie żałuję. Chętnie jeszcze raz ją zaliczę, jak będę miał trochę więcej wolnego czasu i wszystko ogram, co mam w planach ;)

Prince of Persia - fajnie, zagram.

Ogólnie po tych wszystkich hitach w tamtym roku (ME w sierpniu ;) ) spodziewałem się nokautu pełniakowego, ale i tak nie jest źle. Zobaczmy co daje Play (2 rosyjskie kaszanki + Red Orchestra) i spójrzmy na aktualny cover CDA. Różnica chyba widoczna, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler:

Nie irytuj sie ani się nie denerwuj - złość urodzie szkodzi (nieśmiało powiem zaskoczony byłem, że jesteś kobietą a tym bardziej tak ładną) :P dobra ale dość komplementowania:P

Druga sprawa Ludzie nie mają czego sie czepiać!

za przeproszeniem w d....ch się im poprzewracało, gry które były zamieszczone w owym CDA sprawdzalem w sklepach ile stoją, za te 3 gry zapłacilibyście 140zł bez Gazety!

POP-70zł

TNBT -40zł

SC:WOW-30zł

tak samo jak narzekają ludzie, że zbędny plakat, to wyrzuc, wystaw na Stronie CDA komus? wyśli pocztą? cokolwiek?

Czepiać się i narzekać to każdy potrafi ale samemu cos zrobić to już nie bo takie z was p....y.

jeszcze abstrahując do plakatu? może nie jestem fanem Gwiezdnych Wojnów :P

Ale plakat fajny!

Uważam, że pismo jest na Najwyższym poziomie oraz osoby które nad nim pracują!

Wszystko co dodają do tej gazety też jest świetne.

A wybaczcie, bądźcie tacy mądrzy i zrobcie sami pismo w którym na 2 CD zamiescicie tak zarąbiste gry, które zaspokoją gusta wszystkich tych którzy narzekają i się czepiają.

Jak to uczynicie, dajcie znać, chętnie to "obadam".

I sam chciałem podziękować CDA za świetną gazete z świetnymi pełniakami!

Pozdrawiam, całą świetną Redakcje !! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa Ludzie nie mają czego sie czepiać!

za przeproszeniem w d....ch się im poprzewracało, gry które były zamieszczone w owym CDA sprawdzalem w sklepach ile stoją, za te 3 gry zapłacilibyście 140zł bez Gazety!

POP-70zł

TNBT -40zł

SC:WOW-30zł

Nie wiem, gdzie ty sprawdzałeś cenę PoP, ale w każdym cywilizowanym sklepie jest za 30 zł w PKK Cenegi. Ponadto nikt by nie zapłacił tyle za te gry, bo jeżeli go to zwyczajnie nie interesuje to tego nie kupi, także słaby przykład.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub1996:

Kolejna Pierdoła czepiajaca sie o byle [beeep], ja nie patrzalem na PKK tylko na premierówkę bo np Carefourach można niektóre w miare tanio dostać. a PKK? To wiem, w jakich cenach stoją. co do Reszty Chyba już nie masz kontrargumentów?

To Skoro Ciebie CDA nie interesuje albo Gry w nim zawarte, po kiego grzyba marudzisz? chcesz gazete poczytac? pożycz od kolegi który ją przeczytal i leży gdzies na półce u niego.

A takie narzekanie na gry?

Równie dobrze mogliby nas zlać i nie dawac nic poza Wydrukowanymi stronami.

Bo widzisz, jesteś kolejną osoba która dostaje cos prawie za darmo

a i tak narzeka.

Żałosne.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa Ludzie nie mają czego sie czepiać!

za przeproszeniem w d....ch się im poprzewracało, gry które były zamieszczone w owym CDA sprawdzalem w sklepach ile stoją, za te 3 gry zapłacilibyście 140zł bez Gazety!

POP-70zł

TNBT -40zł

SC:WOW-30zł

Nie wiem, gdzie ty sprawdzałeś cenę PoP, ale w każdym cywilizowanym sklepie jest za 30 zł w PKK Cenegi. Ponadto nikt by nie zapłacił tyle za te gry, bo jeżeli go to zwyczajnie nie interesuje to tego nie kupi, także słaby przykład.

Jesli nawet jest za 30 zl to dostajesz ja za 50% + 2 gry gratis + duzy plakat + czasopismo. I nawet jesli wszystko poza PoPem zaraz wrzucisz do kosza, to i tak wychodzisz na tym duzo lepiej niz placac 30 zl.

Mnie jedna płyta w ogóle nie dziala a druga wydaje z siebie dziwne dźwięki (oczywiście po włożeniu do odtwarzacza). Czy ktoś też ma taki problem?

Zostaw na 2-3 godziny w temp. pokojowej, przetrzyj mikrofibra (ale tak dookola a nie w poprzek) i sprobuj ponownie - powinno pomoc. Jak nie - odeslij do wymiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za szybką odpowiedź. W sumie wysyłać nie będę jakby co, bo gry mi si e nie podobają a kupiłem sobie poczytać, ale spróbuje to co zaleciłeś, to sobie może zobacze te Prince of Persia.

Enemy, a na twojej płycie też jest taki brud? No u mnie jest. Może to tego wina? Trzeba go zetrzeć, ja właśnie czyszcze te płytki, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zauważyłem tego brudy. Zetrę i zobaczę :) A wpasowując się w ocenianie pełniaków to wszystkie trzy mi się podobają. Księcia zawsze umiarkowanie lubiłem, więc pewnie bym nie kupił a tak to sobie pogram. Supreme mi się spodobał po pierwszej części ale najpierw chcę przejść tamtego singla :) A The Next Big Thing przypasuje pewnie siostrze :)

Nawet nie zauważyłem tego brudy. Zetrę i zobaczę :) A wpasowując się w ocenianie pełniaków to wszystkie trzy mi się podobają. Księcia zawsze umiarkowanie lubiłem, więc pewnie bym nie kupił a tak to sobie pogram. Supreme mi się spodobał po pierwszej części ale najpierw chcę przejść tamtego singla :) A The Next Big Thing przypasuje pewnie siostrze :)

PS: Od paru numerów dajecie bardzo fajne pudełka na płytki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub1996:

Kolejna Pierdoła czepiajaca sie o byle [beeep], ja nie patrzalem na PKK tylko na premierówkę bo np Carefourach można niektóre w miare tanio dostać. a PKK? To wiem, w jakich cenach stoją. co do Reszty Chyba już nie masz kontrargumentów?

To Skoro Ciebie CDA nie interesuje albo Gry w nim zawarte, po kiego grzyba marudzisz? chcesz gazete poczytac? pożycz od kolegi który ją przeczytal i leży gdzies na półce u niego.

A takie narzekanie na gry?

Równie dobrze mogliby nas zlać i nie dawac nic poza Wydrukowanymi stronami.

Bo widzisz, jesteś kolejną osoba która dostaje cos prawie za darmo

a i tak narzeka.

Żałosne.....

Ja marudzę? CDA kupuję bardzo chętnie i daleko mi do narzekania. Moja wypowiedź nie miała na celu użalania się nad tym jakie to słabe gry dała nam redakcja. Sam doceniam to i widzę, że cena sklepowa w zestawieniu z ceną magazynu daje mi duże wyjście na plus. Chciałem jedynie przypomnieć, że śmieszne jest zarówno oczekiwanie Crysisów jak i bezwględne bronienie magazynu i patrzenie z góry na tych co kupują tylko dla gier. To ty jesteś trochę przewrażliwiony i nie odróżniasz trollowania od normalnej wypowiedzi.

Co do gier to jestem w miarę zadowolony. The Next BIG Thing to przyjemna przygodówka, z którą spędze kilka miłych godzin. W Księcia nie zagram, bo niedawno przeszedłem, ale doceniam klasę pełniaka i oby tak dalej, bo niejednokrotnie zagrywałem się w tytuły z Cd-Action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic do pełniaków w obecnym numerze, pomimo tego, że PoPa już mam. Są dobre. Ale jak czytam wypowiedzi 6Wilku6'a, to aż mi się chce śmiać...

Druga sprawa Ludzie nie mają czego sie czepiać!

za przeproszeniem w d....ch się im poprzewracało, gry które były zamieszczone w owym CDA sprawdzalem w sklepach ile stoją, za te 3 gry zapłacilibyście 140zł bez Gazety!

Cena totalnie wzięta z kosmosu. Zresztą, jak to pokazałeś w poście niżej, szukałeś chyba najdroższych możliwych cen...

tak samo jak narzekają ludzie, że zbędny plakat, to wyrzuc, wystaw na Stronie CDA komus? wyśli pocztą? cokolwiek?

Czepiać się i narzekać to każdy potrafi ale samemu cos zrobić to już nie bo takie z was p....y.

A to już własnego zdania nie wolno wyrazić? Wydaję mi się, że forum jest między innymi do wymiany opinii, a nie tylko do chwalenia pisma.

I co to za argument, że ktoś pisma sam nie zrobi, to niech nie krytykuję. Ja płacę za to pismo, więc mogę chyba wyrazić swoje zdanie, prawda?

A wybaczcie, bądźcie tacy mądrzy i zrobcie sami pismo w którym na 2 CD zamiescicie tak zarąbiste gry,

Fakt, nie da się. Co innego na DVD. :tongue:

Kolejna Pierdoła czepiajaca sie o byle [beeep], ja nie patrzalem na PKK tylko na premierówkę bo np Carefourach można niektóre w miare tanio dostać. a PKK? To wiem, w jakich cenach stoją. co do Reszty Chyba już nie masz kontrargumentów?

A niby czemu patrzyłeś na premierówkę? Tylko po to, żeby nabić maksymalną cenę i pokazać jakie to CDA jest niesamowite? No bo po co innego?

Gry wydane w CDA są przecież bardzo ubogie w dodatki - nie mają nawet pudełka. Dlaczego więc porównywać to z premierówką, a nie z tanią serią?

Równie dobrze mogliby nas zlać i nie dawac nic poza Wydrukowanymi stronami.

Cieszmy się i radujmy, że redakcja nie olała nas i dostaliśmy cokolwiek za to, że dobrowolnie zapłaciliśmy im 16 zł...

Ja rozumiem, że jakiś niewolnik mógł by się cieszyć, że dostał coś normalnego do jedzenia zamiast ochłapów, ale nie czytelnik cda. On płaci to i może wymagać. Redakcja nikomu nie robi łaski. Jak by "nas zlali" to ja bym nie kupił i tyle. I zapewne bardzo wielu innych czytelników też. Ciekawe czy wtedy też byś się cieszył, że cokolwiek dostałeś, a to przecież lepsze niż nic.

I jeszcze raz podkreślę, że nic nie mam do pełniaków w tym numerze. Po prostu niektóre wypowiedzi są żałosne, więc musiałem odpowiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash:

Skoro nie macie nic do pełniaków?

to po co te bezsensowne komentarze?

Bo mój post dotyczy twojej wypowiedzi, która jest moim zdaniem żałosna, a nie pełniaków.

owszem można krytykować pismo - pewnie płacisz = wymagasz równie dobrze polityka "srasz =podcierasz"

Generalnie nie wiem, co to miało ukazać. :icon_eek:

Ale Ty płacisz, ale nie wymagasz, więc...

to skoro pismo nie jest takie cudne, to je zlej, ja mam radoche z każdego CDA nie bronie go jak jakis fanatyk czy cos...

Właśnie widzę...

Owszem pismo nie jest cudne i nie mam radochy z każdego kolejnego numeru. Pismo dla mnie jest po prostu przyzwoite, więc kupuję. A potem jeśli coś mi się nie podoba, to to mówię, a nie cieszę się, że w ogóle mam jakieś pismo.

tylko dostrzegam to, że to naprawde jedyny magazyn, który jest tak świetny.

Chyba że wolisz Play, KSG ? Twój Wybór - nikomu nie bronie.

A ja dostrzegam, że faktycznie, nie ma lepszego pisma od CDA w Polsce. Ale dostrzegam też, że to nie czyni z CDA ideału. Lubię poczytać o grach, więc wybieram pismo, które mnie najbardziej interesuje. Jak mi się coś podoba, to tu wejdę i pochwalę. Jak mi się coś nie podoba, to również o tym powiem.

Ty najwyraźniej masz inną politykę. Cieszysz się, że masz CDA, nieważne jakie by nie było. A jak się ktoś nie zgadza, to już się czepia, bo przecież on sam lepszego pisma nie zrobi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to może ci się oplacać po prostu nie grając w podstawkę tracisz troche wątku fabularnego, ale raczej nie wiele.

Pawello12:

Skoro moja wypowiedz jest żałosna - to se daruj ;)

Owszem można krytykować nie bronie Tobie,

ale robmy to na zasadzie innej a nie jak jeden klient który sie zapytal czy wiedzmina nie będzie? no... panowie? nie róbmy jaj...

Kolejne:

Co to mialo ukazac?

Kolejność rzeczy, które zazwyczaj następują jedno po drugim.

Kolejne:

No dobra, zgodze sie z Tobą pismo jest przyzwoite.

Kolejne:

Może fakt, nie można mieć pretensji do "odbioru" niektórych kometanrzy - wiadomo dlaczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę pudełka plastikowe slim 7mm na płyty, bo od tych papierowych powstają rysy przy wyciąganiu i wkładaniu. Wyjąłem z papierowej sprawdzam stan płyty a tam rysa, mówię sobie co jest kurka ostry papier czy co, płyta na szczęście działa i wszystko w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J

Cieszmy się i radujmy, że redakcja nie olała nas i dostaliśmy cokolwiek za to, że dobrowolnie zapłaciliśmy im 16 zł...

Przymusu dawania 16 zl nie ma, ergo jesli ktos daje to znaczy sie, ze mu sie to oplaca. A skoro oplaca, to czemu narzeka? Bo chcialby 5x tyle za te sama cene? To oczywiscie zrozumiale, bo kazdy chcialby dostac jak najwiecej jak najmniejszym kosztem, ale problem w tym zeby nie zatracic sie w "chceniu" bo granica pomiedzy oczekiwaniem a roszczeniowym "macie dac, bo JA was utrzymuje" jest waska i sliska.

Ja rozumiem, że jakiś niewolnik mógł by się cieszyć, że dostał coś normalnego do jedzenia zamiast ochłapów, ale nie czytelnik cda. On płaci to i może wymagać.

Patrz wyzej. Jak czytam tekstu w rodzaju "za TAKIE (niby jakie... popatrzcie ludzie na ceny pism na Wegrzech i Czechach, zeby daleko nie siegac) to pownni dac Wiedzimna i MW1" to rece opadaja.

Redakcja nikomu nie robi łaski. Jak by "nas zlali" to ja bym nie kupił i tyle. I zapewne bardzo wielu innych czytelników też.

Zgadza sie. Z drugiej strony kupujac CDA tez nikomu tak naprawde łaski nie robicie, tylko dokonujemy obustronnie korzystnej wymiany. Z ta roznica, ze my nie narzekamy "powinniscie placic za CDA 39,99 zl".

Wiec nie popadajmy w przesadyzm "place i wymagam". Wymagajcie, owszem, ale w granicach zdrowego rozsadku. A on mowi, ze jak sie za 15 zl dostaje 3 gry, z czego najtansza jest obecnie 2x drozsza niz caly zestaw + plakat + 130 stron pisma, to chyba nie jest to nieoplacalny dla kupujacego interes. Wiec roszczeniowosc winna byc utrzymana na smyczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z serialem do multi gry Supreme Commander. Wszedłem tam gdzie seriale i znalazłem odpowiedni, ale ten wysłany mi na maila nie działa. Jak zatwierdzam wpisany numer to okno jaby się odświeża i serial znika. Czy możliwe jest że na stronie CDA nie ma jeszcze seriala do dodatku Supreme Commandera? Bo jednak nie ma tam dodatkowego "forged alliance" ani nic innego. A jeśli tak, to kiedy mogę się spodziewać możliwości otrzymania go?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie istaluje gierki. Wszystko śmiga po mimo problemu z 2 płytą, który szybko znikł. Właśnie oglądam galerie archiwum CDA z 98 roku i co najbardziej mnie rozbawilo to numer z sierpnia w którym widnieje napis: "Zapowiedzi: Duke Nuke'm Forever" :)

Magazyn ok, nie rozumiem dlaczego inni narzekają. Smuggler oby tak dalej.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech kiosk zamknięty a w marketach ekszyn jeszcze nie doszedł :/ w sprawie Princa polo wiecie może czy uruchomie go na wysokich detalach w rozdziałce 1024x768? Core2duo e7200 4gb Ram geforce 8600gt windows 7 ultimate 64bit dzięki wam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie PoP jest wyśmienita! jeszcze raz serdecznie dziękuje za zamieszczenie jej na coverze.

Optymalizacja wzorowa... na jakiejś zintegrowanej karcie śmiga na full detalach i rozdzielczości.

Dubbing jest naprawdę bardzo fajny, wbrew temu co pisali inni. Nie jest to poziom Barda czy Gothica ale ważne że da się tego słuchać.

Bohaterowie są sympatyczni, a to ważny atut żeby się miło grało. "Książę" (bo o ile sobie przypominam to główny bohater jest złodziejem) jest wykreowany bardzo zadowalająco. Elika również jest świetnie wkomponowana.

Najlepsza jest ta nieustanna współpraca między bohaterami. Sterujemy w głównej mierze księciem ale ciągle ma się wrażenie że jednak mamy stałą kontrolę nad dwiema postaciami. Najlepsze są takie małe szczegóły, np to jak się mijają na wąskiej belce czy wspólnie ciągną za pierścień otwierający bramę. Super!

Graficznie ciekawie i zawsze coś innego... takie połączenie tradycyjnej grafiki z PoP z... XIII.

Muzyka taka jak zdążyła nas już do tego przyzwyczaić ta seria - idealna.

Walka jak na razie przyjemna, bardzo fajne combosy, niczym z DMC (z tą różnicą że w PoP kamera mnie nie irytuje). W stosunku do poprzednich odsłon serii dodano kilka fajnych pomysłów, jak np chodzenie po... suficie : D Zbieranie tych światełek (nie pamiętam teraz ich nazwy) również jest interesujące.

Podoba mi się system ratowania naszego życia przez Elikę podczas akrobacji. W tej serii i tak co chwilę były zawsze fontanny, a ilość piasku do cofania czasu była wystarczająca. Zrezygnowano tu z irytującego wczytywania co chwilę spowodowanego nasza wtopą... i dobrze bo jak widzę to tu o wiele łatwiej o jakąś kraksę. Wystarczy w złym momencie wcisnąć przycisk i już by nas nie było (w poprzednich częściach było to bardziej mechaniczne - skacząc gdzieś wiedzieliśmy że książę jak po sznurku wyląduje tam gdzie chcemy - tu tak nie ma).

Fabularnie jak na razie miło. Jeżeli trzeba będzie zaliczyć wszystkie te punkty na mapie to jest rozrywka na kilka dni.

Zirytowało mnie to że w opcjach sterowania jest tylko wykrywanie pada od Xboxa (nie potrafię na tym dziwnym 'czyms' grać). Na szczęście dało się bez problemu przypisać ręcznie klawisz po klawiszu do mojego pro-pada a'la ps2 za 9zł :trollface: <ba-dum-tsssss>. Aczkolwiek chciało by się powiedzieć "co szkodzi twórcom wbudować wykrywanie także innych padów?".

Grę jak najbardziej polecam ...przynajmniej na razie bo daleko nie zaszedłem ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie.. dla czego przesłane mi CD_KEY'e do supreme commander nie działają?? trzeba odczekać jakiś czad do ich aktywacji czy co jest grane?? wpisuję je bez kopiowania, wklejam z maila wpisuje bez myślników nic nie pomaga.. może ktoś pomóc??

co do poniższego, nie ja nawet tego zainstaloiwać nie mogę z tym CD-keyem pisze że błędny ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, co do Detali nie pamiętam jak tam z rozdziałką itd. wydaje mi sie, że max to tam bylo 1260x1024.

Zaś nie wiem jak to na Win7 chodzi - czy w ogóle chodzi.

big34:

prosze pisac z małych liter - duże litery oznaczają krzyk - oraz brak szacunku

"WITAM MAM PYTANIE DLA CZEGO PRZYSLANE cdKEYE DO sUPREMME COMMANDER MI NIE DZIAŁAJĄ??"

może trzeba odczekać, a z tego co wiem to Superme commander wymagal jakiegos programu żeby grać po Sieci, może w tym tkwi problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...