Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

Gratuluję solidnego zestawu pełniaków, który jak co miesiąc przyniesie mi dużo satysfakcji. Dziękuje też za teksty, które są połączeniem humoru i pasji.

Do tego chciałbym życzyć redakcji dalszych sukcesów.

Ps. Niech CDA, gry i Action Redaction żyją wiecznie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa z trzech pełniaków mi pasują, tj. Prince of Persia oraz The Next Big Thhng. Aha, widziałem na youtubie reklame CDA Action, która została usunięta. Z tego, co zauważyłem będzie zawierał informacje o najnowszym Hitmanie, recenzje Star Wars the old Republic oraz plakat związany z tą produkcją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, zrządzenie losu! :D Byłem ostatnio w empiku i postanowiłem kupić coś z serii Ubisoft Exclusive, wybór padł na 1 Assasyn'a choć wahałem się czy nie kupić księcia a tu takie zaskoczenie. Dziękujemy i najlepszego z okazji 200 NUMERU!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowego Księcia mam, jednak mimo wszystko polecam. Humor jest subtelny, często sytuacyjny i gra się przez to naprawdę przyjemnie. Nawet gdy Książę opowiada słabe żarty, Elika lubi go "gasić" przez co dojdzie do wielu zabawnych sytuacji ;] Poza tym zaczynając tą grę strasznie ją kaleczyłem - nie wiedziałem, że aby biec po ścianie należy wcisnąć TYLKO jeden przycisk (nawet nie trzeba go trzymać). Poza tym nie da się zginąć, jak chcesz odejść od gry to tylko save, ewentualnie wyłączamy po autosave.

W grze jest możliwość odblokowania skinu Altaira i Księcia z PC (Piaski Czasu pewnie, ale ja tez tłumacze sobie ten skrót jako: Poprzednie Części xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i piękny pełniak na 200 numer! Szkoda tylko, że coraz częściej dajecie takie gry, które mam w swojej kolekcji. :) Na otarcie łez zostaje przygodówka. :) No i oczywiście samo czasopismo.

Można jakoś włączyć angielski dubbing? Z tego co pamiętam to polski jest bardzo słaby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że bardzo często ludzie narzekają, że pełniaki z CDA można nabyć za 30 groszy w taniej serii... No kurczę, naprawdę was to dziwi? Wejdźcie do pierwszego lepszego empiku i sami zobaczcie, jak się sprawy mają - góra cztery premierowe wydania. A oprócz tego, co mamy? Siedemdziesiąt top sellerów, platynowych kolekcji, premium gejmsów, ekstra klasyk, best sellerów i kalafior&brokuły editions. Teraz proszę się zastanowić, co ma dać CDA.

Niestety, takie czasy nastały, że nie da się dać pełniaka, który zwali z nóg jak osiem lat temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry zestaw pełnych wersji.

Wszystkie pełniaki były dla mnie zaskoczeniem i w żadnego z nich nie grałem. Przynajmniej będe miał zajęcie na ferie ( dopiero 28-ego ale przed zakończeniem semestru taki mały deadline :tongue: ). Z niecierpliwością czekam na jutrzejszą zapowiedź numeru, bo to przecież on jest głównym daniem. :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Masz sporo racji, ale wydaje mi się, że generalnie ludzi powinni się nastawić na to, że CDA nie jest w stanie dawać nie wiadomo jakich pełniaków, gry tutaj to dodatek oczywiście jak redakcja skombinuje coś fajne to super, ale też nie zawsze da się załatwić nie wiadomo jakich pełniaków, a nawet jak gra będzie dobra to zaraz zleci się miliard trolli, którzy napiszą, że bieda bo już mają itp. CDA jest głównie do poczytania gry są tylko DODATKIEM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler? Nie zapomnij dać znać działowi DTP, aby przygotowali pliki z okładkami do samodzielnego wydruku. Jeżeli już się nie załapały na numer 200, to nic nie szkodzi - za miesiąc będzie numer 201 :wink: .

A tak w ogóle, to życzę całej Redakcji CD-Action następnych kilkuset numerów (możecie spokojnie dobić do 1000), nakładu 500 000 egzemplarzy i aby każdego miesiąca wyróżniał się czymś wyjątkowym :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że bardzo często ludzie narzekają, że pełniaki z CDA można nabyć za 30 groszy w taniej serii...

A ja właśnie tego nie widzę. Po informacji o PoP prawie wszystkie komentarze są bardzo pozytywne. Świadczy to o tym, że ludzie mają w nosie cenę gry w sklepie. Chodzi o samą przyjemność grania. Mass Effect był przecież z ekstra klasyki, a mimo to numer z nim się świetnie sprzedał i nikt nie narzekał na pełniaka. Tak samo PoP jest z PKK, a mimo to każdy jest zadowolony. No chyba, że gre już ma, ale wtedy ciężko wymagać, żeby miał się i tak cieszyć.

Inne pełniaki, po których ludzie tak samo by skakali z radości mimo, że są z tanich serii to na 90% Batman AA, Street Figher IV, BioShock, GTA: Vice City oraz być może Europa Universalis III + Rzym, Mafia, The Settlers: Narodziny Kultur ("prawdziwi" Osadnicy z osiołkami i tragarzami!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje pogratulować redakcji kolejnego wspaniałego tytułu na płycie i następnych równie wspaniałych pod względem pełnych wersji numerów. :)

PoP'a niedawno kupiłem, czeka na swoją kolej na półce. Przyłączam się do poszukiwań wolnego czasu przez Tesu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy zasadniczo nie kupowałem CD-Action dla pełniaków... a kupuję od 3 numeru :) Pełne wersje gier jakie są dołączane do czasopisma są dla mnie możliwością poszerzenia horyzontów gracza. PoP pewnie nigdy bym nie kupił (nie moje klimaty tak do końca), ale dzięki CDA z przyjemnością wypróbuję. A do tych co marudzą... ehh szkoda słów. Dzięki redakcjo za 200 cudownych numerów i życzę jeszcze co najmniej kolejnych 2 000 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki nie tyle co mnie nie zachwycają, tyle że od dłuższego czasu nie zwracam aż tak wielkiej wagi co do zawartości płytek. Jednakże plakat mowi sam za siebie i bede musial kupić 2 egzemplarze, gdyż bycie maniakiem SW zoobowiązuje :P. Dalej, kolejnej dwustu numerów i aby wiecęj antyfanów pisało do AR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...