Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

Dzięki CDA! Przygodówki i RTS'y to nie dla mnie,ale PoP... Grałem w Piaski czasu i Dwa Trony, świetne gry! Akurat chciałem go kupić w Empiku jak była promocja 2 za 1, ale dobrze, że się wstrzymałem. Dzięki wam! Świetnie, że daliście PoP'a a nie Batmana, bo akurat go mam i to obydwie części. Plakat też niczego sobie,ale brakuje mi już miejsca na ścianie,więc go nie powieszę ;( Więc jeszcze raz dziękuję i czekam na zawartość. Już wiem, że będzie to mój ulubiony numer ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pełniaki, PoP'em jestem miło zaskoczony nie grałem w niego w ogóle a tak to będzie okazja. Po za Supreme Commander gry godne 200 numeru, świetnia przygodówka i do tego Prince of Persia!. Ładny plakat który napewno zawiśnie u mnie w pokoju, oby jeszcze numer był tłusty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supreme Commander - bardzo dobry RTS, mam nadzieję, że dodatek trzyma poziom podstawki, a może i go przewyższa

The Next Big Thing - Sympatyczna przygodówka, która zresztą była u mnie na liście gier do zakupienia, podobnie jak kolejny pełniak, czyli:

Prince of Persia - Książę Persji (ten 1989 roku) to jedna z moich pierwszych gier na PC, tym bardziej dla mnie obowiązek zagrać w jego nowszą wersję.

Oczywiście w tym miejscu pragnę życzyć wszelkiego dobra, wytrwania i miłości całej redakcji z okazji zbliżającego się pięknego jubileuszu :)

Zaczynałam Was czytać w drugiej klasie szkoły podstawowej, teraz już po skończeniu studiów mogę powiedzieć tylko: DZIĘKUJĘ :) Miło, że jesteście i raz na miesiąc do mnie wpadacie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłem że zagram w tego pełniaka w cda :wub: choć liczyłem na inne gry , ale tą grą przeszliście sami siebie . Jestem zachwycony waszym zangażowaniem . Jak na 200 numer jest pięknie . A teraz z okazji 200 numeru chciałbym wam życzyć dobra , zdrowia i wgl .. :admin_twisted: . Jeszcze raz dziękuje za tak wielkiego pełniaka . Pozdrowienia dla redakcji . ;):thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd PoP jest w PKK, z niecierpliwienie czekałem aż zawita na krążku CDA.

I tak! W pełni uważam że jest to gra godna numeru jubileuszowego! Jestem niezwykle szczęśliwy i usatysfakcjonowany tytułem, za co naprawdę serdecznie dziękuje.

btw, Ghost - wyrąbana zagadka z tym *POP* :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten numer jest dla mnie PEWNIAKIEM!

Na pewno go nie kupie. 3 pelniaki i do tego takie marne, POP ujdzie. Juz jakiegos mam i nie bardzo mi sie podoba. Ten tez sie na tym opiera co wlasciwie kazda czesc. Tylko skakanie i czasem jakas walka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne pełniaki. W Next BIG Thing pogram z ciekawości. Przygodówki nie są moją mocną stroną niestety, ale recenzja mnie zachęciła już kiedyś. Nie kupowałem, bo i sensu w tym nie widziałem, a tu nadarza się okazja. Dodatek do RTS-a mile widziany, zaś POP rewelacja. Jak narzeczona wyrazi zgodę, to i plakat znajdzie miejsce na ścianie.

Jedyne, czego mi tak na prawdę brakuje w tym numerze, to kalendarz właśnie. Nie kupowałem żadnego z myślą, że i w tym roku CDA mnie nim uraczy, a tu plakat. Cóż, trza będzie samemu coś organizować ;)

Nie mniej, życzę Redakcji kolejnych 200 numerów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe czyli tradycyjnie dla mnie "zawartość dodatkowa" z okazji podobnych jubileuszy powędruje do kosza/szuflady; plakaty drukuję sobie w pracy a co do pełnych wersji... srategia, klikadełko i PoP którego kiedyś zainstalowałem i wywaliłem z dysku po kwadransie hehe. ALE! Tradycyjnie też najważniejszy jest sam magazyn, bo przecież dodatki to tylko, no właśnie, dodatki.

Tak więc nie narzekam, z chęcią za to podziękuję całemu CDA za te wszystkie lata które spędziłem pompując Wam comiesięcznie portfele :P To już 8 lat od kiedy jestem Waszym czytelnikiem, a o jakości CDA w moim przypadku najlepiej świadczy to że ostatnie cztery lata w których skupiałem się na graniu na konsolach nadal obowiązkowym comiesięcznym zakupem było Wasze czasopismo. Poziom tekstów i autorów nieporównywalny do żadnego innego obecnego na rynku, zwłaszcza niestety strasznie "ziomalskich" pism konsolowych. Życzę więc kolejnych lat dobrej roboty!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...