Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

[Nominacje 2011] Blogopis Roku

Polecane posty

Na blogi nie zaglądam nie wiadomo jak często, ale gdy już tam zerknę, to lubię poczytać wpisy ...AAA... i to na niego oddaję swój głos.

Drugie miejsce należy się RaxusV'owi za kilka ciekawych tekstów, między innymi o nieśmiałości.

Na trzecim miejscu postawię bielika42 za interesujący wpis o kolekcjonowaniu gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje nominacje oddam na ...AAA..., który pisze dużo i ciekawie, do tego te avatary z kotem :) Kolejna nominacja leci do FollF, który w ostatnich wpisach pokazał klasę, tak trzymać. Ostatnia nominacja leci dla Hrabuli, który każdym swoim wpisem potrafi poprawić mi humor ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nominuję Hrabulę, bo go stać. ...AAA... za wysoki poziom bloga, za tematy zahaczające o wiele aspektów, pisze dużo, przystępnie, ale mądrze. Turambar Za odjechane pomysły, poczynając od Kalifatu a kończąc na stenogramach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy głos ląduje na koncie ...AAA..., bo trzyma poziom od długiego czasu i pisze bardzo konkretnie.

Kolejny oddaję na Qbusia - wiele jego tekstów przypadło mi do gustu.

Ostatni, trzeci - LouisFreakman, który pisze z sensem i bardzo ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbuś - zdaje mi się, że pisze jakby troszkę rzadziej, ale ciągle trzyma bardzo wysoki poziom.

...AAA... - bardzo ciekawe wpisy poruszające nie aż tak popularny temat.

LouisFreakman - po prostu dobry blog, cóż więcej powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...AAA... - za to, że potrafi mnie nakarmić dużą dawką nauki i wciąż chcę więcej!

Qbuś - wydaję mi się, że piszę rzadziej, ale jak już napiszę... Chyba każdy pamięta pierwszą i drugą edycję "Postmodernistycznego Naszopowieściopisania"

Amdarel - genialny debiutant, świetne wpisy, na ciekawe tematy

oraz w ramach bonusu:

Lord Hrabula - za ukazanie prawdy

Tur - za spłodzenie ukazacza prawdy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę z bezczelnego i ignoranckiego punktu widzenia, który mam nadzieję nie urazi żadnego blogopisa - po blogach zwyczajnie nie lubię chodzić, więc zapewne wielu wartych przeczytania nawet na oczy nie widziałam. Aczkolwiek blogi trzech osób potrafią mnie zmusić, by choć raz na jakiś czas sprawdzić, co tam nowego ;)

1) i 2) - Lord Hrabula i Turambar- za nietypowe i uzupełniające się wpisy obnażające historie forumowe niczym streszczenia Dynastii i innych Mód na Sukces (a przede wszystkim - Rodziny Addamsów ;] ). Do tego Turq napisał do mnie odę na blogu. Jak mogłabym tego nie docenić? :D

3) Qbuś - często przeglądam poszczególne bogate wpisy czytając je w całości lub wkładając do mentalnej szufladki 'muszę przeczytać w przyszłości ten wpis'/ 'przeczytać tę książkę' i tak dalej. Ale sentyment mam jeszcze od czasów "Feniksa..." :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montinek - Świetne teksty pokazujące spojrzenie na gry z nieco innej strony niż zwykle.

...AAA... - Za bardzo dobry blog z wyróżnieniem genialnych tekstów z dziedziny fizyki.

Quetz - Ciekawe, dobrze napisane teksty o aktualnych wydarzeniach. Zwykle nieco krótsze od tekstów poprzedników, jednak naładowane sporą dawką humoru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu roku powstało wiele dobrych tekstów, lecz aby wybrać najlepszych blogerów należy zwrócić uwagę na średnią jakość wpisów i regularność ich dodawania. Zatem:

Trymus - Zastanawiałem się czy go nominować, gdyż Trymheim do najczęściej uaktualnianych blogów nie należy. Nie da się jednak przecenić wartości jego historycznych wpisów.

Lord Hrabula - Mówiąc bez ogródek, niemal wszystkie blogi opierające się na humorze są żenujące, tragiczne i niebezpiecznie zaniżają poziom blogosfery. Jedynie Hrabulog potrafi wywołać na mojej twarzy niewymuszony uśmiech.

GuyFawkes - Rzadko czytuję recenzje na blogach. Trzeba jednak oddać Fawkesowi co jego - od długiego czasu pisze regularnie, poprawnie i obficie. Niech bloguje nadal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...