Skocz do zawartości
Bethezer

GTA V

Polecane posty

Nie no, to jest jakaś komedia. Na początku pobierało z maksymalną prędkością łącza, po czym zwolniło do kilkudziesięciu KB/s. Zastosowałem sposób, który podał Osioł i pomogło na jakiś czas. Niestety, teraz kiedy zostało mi ostatnie 100 MB do pobrania, znowu zwolniło do ok. 50 KB/s. Nie po to kupiłem wersję pudełkową, żeby spędzić cały dzień na pobieraniu. W tym czasie pobrałbym jakąś grę ze steama...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nitrox

Przed momentem kumpel mi sie pochwalil, ze wlasnie skonczyl sciagac wersje na steam i zaczyna grac, wiec serwery Valve zdaja sie dzialac dobrze. Statsy tez to potwierdzaja - w ciagu poltorej godziny ilosc osob grajacych na steamie w GTA V wzrosla o ponad 30 tysiecy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś ogarnęli, bo nagle z 0kb/s, który ten stan utrzymywał się przez ponad 40 minut, wywaliło mi do 1mb/s. Ciekaw jestem na jak długo. Bo cały czas szukałem jakiegoś dodatkowego rozwiązania.

Tak się już doczekać nie mogę, jak sobie pojeżdżę po dziewiczym terenie. Co nową część GTA miałem ogromną radochę z odkrywania i zapamiętywania tras. Gubienie się zawsze było takie fajne i ekscytujące (aż szkoda, że nie wieczne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym, czy w wersji PC jakos latwiej bedzie sie sterowac helikopterami niz na konsoli.

Raczej może być tylko gorzej biggrin_prosty.gif. Sterowanie pojazdami zawsze jest na korzyść konsoli, PC nadrabia strzelaniem. No i może kamerą, jeśli znowu jest podpięta pod myszkę w czasie jazdy. Nie jestem przyzwyczajony do konsoli i u kumpla miałem duże trudności z opanowaniem kamery.

No to cóż, czekam na trochę lepszą kartę i chyba kupię, mam nadzieję że będzie działać i wyglądać minimalnie lepiej lub chociaż nie gorzej niż na starych konsolach. W GTA IV tuż po premierze męczyłem się na kompie który teoretycznie nie powinien dać wcale rady a i tak miałem masę dobrej zabawy. Uwielbiam tą serię.

Edytowano przez Pewker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Pograłem trochę w końcu i jestem zadowolony. :)

Ciężko się oderwać. Nie grałem w piątkę do tej pory, więc dla mnie jest to zupełnie nowy tytuł. Po pierwszej godzinie gry muszę przyznać, że fabuła wciąga. Dawno już nic takiego nie czułem podczas grania. W dodatku gra chodzi w stałych 60 fpsach, w 1080p na wysokich/bardzo wysokich i wygląda bardzo dobrze. A nic nie zmieniałem w ustawieniach graficznych, więc może uda się jeszcze trochę podbić grafikę bez utraty płynności.

Nie żałuję wydanych pieniędzy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...ja już mam porównanie z wersją Ps3. Pamiętam jak w prologu się męczyłem, ze sterowaniem. A tutaj, bam bam! Wszystko ładnie kosiłem. Mój kombajn połyka grę i działa pięknie, największy spadek miałem tylko przy dymie oraz w pokoju psychiatry. A tak działa od 44 do 59 klatek na sekundę. Idę pozwiedzać świat, potem zajmę się fabułą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30km na rowerze po pracy by w końcu znaleźć sklep gdzie jeszcze mają wersję PC. 170zł za grę, 15zł obiad i 80zł za nową felgę do roweru bo postanowiłem pojechać skrótem przez pole, strasznie drogo mnie ta gra wyszła.

Teraz instaluję, 7 płyt DVD to lekka przesada, za to całość wygląda ślicznie, warto było kupić pudełko, wersja na x360 wygląda przy niej śmiesznie biednie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tak, ze "resetuje" sie wam to, co zostalo sciagniete po zerwaniu polaczenia? Mam do pobrania jeszcze 2.84 gb, mialem na liczniku okolo 800 mb, po czym polaczenie sie zerwalo i znowu pokazuje 0/2.84 gb. Czy to znaczy ze patch sie pobierze dopiero gdy nie bedzie przerwy w polaczeniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...