Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Polecane posty

Nie wiem, ile ma być łącznie pełniaków w tym numerze, ale jeśli będą cztery, to idę o zakład, iż kolejnym będzie sequel Syberii. Szkoda, że obydwie zawczasu już nabyłem, ale warto odświeżać takie klasyki. Zwłaszcza, że dziś przygodówkami zainteresowanie znacząco spadło... A tak na marginesie, nie pogniewałbym się na większą ilość takich perełek z dawnych lat. Co prawda zakłada to powtórkę, ale liczę na ponowne zamieszczenie Fallout'ów (były takie czasy, że jeszcze nie znałem CDA i, jak na ironię, to w tych czasach Fallouty były na coverze :sad:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazi - prehistoryczne to są mamuty i inne stwory. A Syberia to świetna gra - starsza, ale nie prehistoryczna - i warto, żeby gracze i czytelnicy CDA, którzy mieli parę latek poznali tak kultową grę :) Starsze gry w CDA :ok: i to bardzooo :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Syberia??? Niee.Jakiś FPS, dobre wyścigi (nie takie Ford Racing czy Superstar's) czy niezłe RPG, Akcja to jak najbardziej OK.Jak na razie CDA nie kupuję.No choć gdy tak dłużej patrzę to może i w tą Syberię bym pyknął.W końcu nigdy w przygodówki nie grałem.Czas to zmienić?I fabuła wydaję się być OK.Zobaczymy.

@Salami.

Gry wiecznie żywe?Jak najbardziej.Takiego Max Payne'a czy GTA III to bym nigdy nie ominął, ciekawe co by było gdyby dali Go w CDA.

Kontrowersyjnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale póki co pełniaki bardzo cienkie w porównaniu do poprzednich numerów. Ja nie jestem fanem CDA, ale poprzednie 2 numery kupiłem właśnie ze względu na pełniaki. Jeżeli nie dadzą do tego numeru jeszcze czegoś konkretniejszego, to stracą jednego klienta:D.

Mówcie co chcecie, ale Sybir to już nie staroć, a prehistoria

Rayman może być, ale na konsole, bo nie wiem czy wiecie, ale ta odsłona raya nic nie ma wspólnego z poprzednimi częściami i jest tylko kupką mini gierek robioną z myślą o Wii i ich bezprzewodowym kontrolerem... .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą 4 pełne wersje to zapewne trzecią będzie Syberia 2 ale mam nadzieje że się mylę . Jakoś mnie przygodówki i platformówki nie pociągają ;) . Mam jedną nadzieję i prośbę . Fajnie jakby głownym pełniakem była gra co się zwie GTA Vice City . San Andreas mi się juz znudzuło . Fajnie by było gdyby taka gra znalazła się w sierpniowym numerze CD Action . Oczywiście to tylko moje puste dywagacje ale nie pozbawione sensu . Ale raczej wątpie aby Rockstar tak łatwo sprzedał licencję . z tego co pamiętam to GTA Vice City jest teraz w Pomarańczowej Edycji/Wersji . Może się mylę . Ale napewno jest w jakiejś tańszej wersji . Jeszcze jedno ma ktoś skan recezji GTA San Andreas i Bitwy O Śródziemie ? Bo chętnie bym przeczytał ale nie mam tych numerów a teraz często pocinam w Bitwę ,, jedynkę ,, .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu te pełniaki to chyba jakiś żart. Syberia była 2 lata wcześniej w cybermysze (!) czyli w gazecie o dużo niższym nakładzie. A ten rayman to mnie jakos nie pociaga. Jezeli samo cd action bedzie tez slabe (sądząc po komentarzach) to nie wiem, czy w ogóle wybiorę się do kiosku

Aha no i patrzę na komentarze wyżej "Super, przypomnę/niemy sobie stare czasy". Ludzie!!! Wiele ludzi kupuje CDA tlyko dla pełniaków. Syberia to jakaś mega starocina, a ten Rayman to dla dzieci. Po co sobie przypominać stare czasy. Rozumiem, jakby to było np: GTA VC albo i III ale nie takie dziadostwo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że nie rozczaruję się tak przy tym pełniaku... czy aby na pewno to CDA? Myślę że stać ich na więcej :)

Takie gry to były w Playu i Cyber Mycha . Jeśli 1 pełniak nie będzie jakiś konkretny to myślę że odpuszczę sobie kupno gazety w tym miesiącu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie rozumiem narzekań na te dwie pierwszy gry. Kórliki jako czwarty pełniak - toż zazwyczaj jak jest coś czwartego, to są to tytuły freeware. Popatrzcie na to jak na kwestię tego, ze wyszarpnięto coś od Ubisoftu, a to rokuje nadzieje, na jakiś duży tytuł tego wydawcy (Kórliki mogły być dopełnieniem branym w zestawie). A Syberia jako trzeci full? Moim zdaniem bardzo dobry, i oby więcej takich pełniaków na trzeciej lokacie!

Niektórym to niczym nie dogodzi. A co do życzeń typu "Mafia na głównego fulla" to chciałbym przypomnieć, że ukazała się ona w Playu. Wtedy dopiero byłoby jeżdżenie po redakacji "Dajecie coś, co konkurencja dawno wrzuciła"...

Ogarnąć się trochę i przyhamować wypadałoby...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się bardzo cieszę z Syberii. Zagram z pewnością - w końcu klasyka gatunku.

@kiriku2 Panie, 2 lata temu to nie było CyberMychy :P. A Syberia faktycznie była, o ile się nie mylę, w Cybergrze (odłam Cybermychy). Ale... co z tego? Czy to jakoś będzie Ci przeszkadzało w rozgrywce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colidor, chyba nie wiesz w jakich czasach żyjesz. Jeżeli CDA będzie robić jak radzisz, to szybko podzieli los Clicka! i innych bankrutów... .

Co mi z królików skoro ta gra jest niegrywalna na pc i jest kierowana dla dzieci. Jako 4 pełniak bardzo jest na miejscu, ale syberia na 3 to jakiś żart. 2 pełniak, to co będzie? Quake 1?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do każdego narzekacza: Syberia to gra ze wszech miar wspaniała i ponadczasowa, i nigdy nie jest za późno by zagrać w tego klasyka, więc argumenty, że to spóźniony pełniak, nie ma sensu dawać takich staroci itp, możecie sobie wsadzić w... ucho powiedzmy :P sam mam Syberię z KK (razem z drugą częścią), ukończyłem ją już dobre 4 razy więc na tym pełniaku nie skorzystam, ale mam nadzieję, że skorzystają wszyscy, którzy jeszcze nie mieli przyjemności obcować z tą grą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeeeeee, kolejny kotlet ;)

Niestety, Syberię 1 i 2 zaliczyłem kilka lat temu, dlatego też z 1 się nie cieszę, z 2 jak się pojawi (co jest prawdopodobne) też nie, bo tak jak już pisałem, mam i dawno ukończyłem, ale z tego co widzę, to duża grupa osób jeszcze w nią nie grała :huh: Polecam niezdecydowanym, jedna z najlepszych przygodówek ever.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za szybko otwieracie ten temat... Zakończcie przecieki i wtedy dajcie możliwość komentowania pełnych wersji. Teraz połowa komentarzy to koncert życzeń, a 40 % narzeka jakie to kiepskie gry otrzymają i pisma nie kupią. Później Ci sami wychwalają redakcję bo ostatnie gry trafiły idealnie w ich gusta.

Z drugiej strony ludzie (dzieci) ogarnijcie się.... Jeśli nie masz nic ciekawego do dodania o dołączonych grach to zamilcz i poczekaj z oceną pełników do odgadnięcia ostatniego przecieku!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąć się trochę i przyhamować wypadałoby...

Popieram w pełni i z cała stanowczością.

Mam też pytanie Panie Colidorze - czy powrót oznacza, że chce Pan znów wygrywać wszystkie przecieki czy to tylko jednorazowy wybryk? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TuComix

(Do niektórych)

powtórzę coś po raz 6789. EA i LucasArts nie sprzedają swoich gier do czasopism (więc NFSy, Fify, Harry Pottery i Star Warsy odpadają)

(Co do gry)

Swojej kopii Syberii 1 nigdy nie miałem (zwykle pożyczałem od kolegi). Gra bardzo mi się podobała, szczególnie fabuła i masa barwnych postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...