Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Polecane posty

@ kiriku2

Aha no i patrzę na komentarze wyżej "Super, przypomnę/niemy sobie stare czasy". Ludzie!!! Wiele ludzi kupuje CDA tlyko dla pełniaków. Syberia to jakaś mega starocina, a ten Rayman to dla dzieci. Po co sobie przypominać stare czasy. Rozumiem, jakby to było np: GTA VC albo i III ale nie takie dziadostwo!

Mów za siebie kolego, dobrze?

Jestem w stanie zrozumieć, że Syberia cię nie kręci, ale na tej samej zasadzie ty nie powinieneś narzucać swojego zdania tym, którzy tę grę wspominają z sentymentem.

Aha, Syberię nazywasz "mega starociną", jednocześnie chciałbyś zobaczyć GTA III w CDA. Here's the news for you: obie gry powstały w 2002 roku :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działanie tego forum to jakaś parodia, psuje całą zabawę z przeciekami. Tak duży magazyn powinien być przygotowany na większą liczbę użytkowników. 500 osób w jednym temacie na forum i katastrofa.

Zmieńcie albo skrypt tego forum, jak nie radzi sobie z większą liczbą zapytań do bazy albo zmieńcie hosting.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, kurcze. Wyczaiłem już, że to Syberia 2, ale forum tak zamula, że nie zdążyłem napisać i ktoś mnie wyprzedził. :dry:

A ten pełniak również słaby. Naprawdę, kupiłem pakiet oby dwóch części Syberii 2 lata temu za 6 zł. A więc pełniak zupełnie bezwartościowy, bo grę można dostać praktycznie za darmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako 3 pełniak Syberia II... Oj nie spodziewałem się tego :|

Pewnie jako główna pełna wersja będzie Syberia III i Happy ;)

Choć zawsze jest jeszcze iskierka nadziei na super głównego pełniaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 obrazek to daje su

2 drugi wojnę po angielsku war

Czyli razem suwar. Wpisujemy słówko w wikipedii i okazuje się, że jest to plemię w dawnych czasach zamieszkujące Syberię. Dwie kolumny oznaczją drugą część gry.

Rozwiązanie: Syberia 2 hurraaa!! :D

Dalem do wysłania ten tekst w temacie przeciekowym i pach... forum padło.. a może bym był pierwszy... :(

Dla mnie pełne są świetne - od lat czekałem na syberię w cda, aż się doczekałem :) No prostej platformówki też w cda dawno nie było, więc biorę bez względu co będzie na danie główne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh...

Rayman: Szalone Kórliki 2 - Spoko można zagrać. Grałem w Raymana 2 lub 3(nie pamiętam). Ta gra też powinna być spoko.

Siberia 1 i 2 - Bodajże gdzie indziej były, a jakoś ten rodzaj gier mnie nie zaciekawia.

Pozostaje czekać na głownego pełniaka ; ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawiodłem sie syberia 1 i 2 , rayman mam nadzieje że głównym pełniakiem będzie jakiś bardzo dobry FPS albo dobra strategi bo narazie to jest jak dla mnie hiper exstra mega dno jeśli chodzi o pełniaki ale mam nadzieje że sama gazeta będzie wystarczająco zaj**** bo w końcu pełniaki nie są najważniejsze :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba narzie najgorszy numer pod względem pełniaków w tym roku ( no chyba , że ktoś lubi przygodówki i nie ma Syberi ) . Pewnie zagram tylko w Raymana i pierwszego pełniaka . Gdybym kupował CDA tylko dla pełniaków pewnie bym sobie odpuścił . Przynajmniej przy Raymanie się rozluźnie (:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś kto nie lubi przygodówek (ja) ten zestaw jak na razie jest słaby. Liczę na ostatniego pełniaka (oby jakaś dobra strategia), bo na razie nie ma w co pograć. Ubogo... :(

Nie lubisz, bo nie umiesz w nie grać pewnie. Ot i cała fizjologia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu te pełniaki to chyba jakiś żart. Syberia była 2 lata wcześniej w cybermysze (!) czyli w gazecie o dużo niższym nakładzie.

To chyba dobrze, nie? Czyli oznacza, ze sporo osob tego nie ma.

No i pogadamu sobie jutro o tej porze.

Ludzie!!! Wiele ludzi kupuje CDA tlyko dla pełniaków. Syberia to jakaś mega starocina, a ten Rayman to dla dzieci.

A wacpan pewnie tak dorosly, ze juz nawet wasy ma? :) Zas przypomniec sobie klasyke gier to zle? Gdzie napisano "u nas same nowosci"?

Po co sobie przypominać stare czasy. Rozumiem, jakby to było np: GTA VC albo i III ale nie takie dziadostwo!

To, ze nie jesz ryzu, nie oznacza ze dla Chinczykow jest "dziadowski". Jak jestes az tak dorosly to pomysl, ze nie tylko ty jestes na swiecie i ze sa ROZNE gusta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdefiniuj DOBRĄ grę.

Dobrej gry nie da się zdefiniować ;x

Każdy lubi inny rodzaj gier. ; ]]

Więc żeby uszczęśliwić graczy musiałoby być z 20 pełniaków, a w każdym inny gatunek gry ; ]

Ale tak się nie da : )

@PeCI

Ja też nie lubie przygodówek... Dla mnie jest to zwyczajnie?? Nudne. Takich gier zupełnie nie trawie, a pewnie mógłbym je przejśc. Więc takie opinie zachowaj dla siebie, bo najzwyczajniej siebie ośmieszasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...