Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Polecane posty

Pierwsza część Kórlików była lepsza (z tego co się dowiedziałem). "Dwójka" ma mało minigierek i w ogóle jest zrobiona na siłę. Nie wybredzam, ale nie łatwiej (i lepiej) byłoby dołączyć pierwszą część?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki czwarty pełniak?Były i są TRZY pełne wersje-przecieki ruszyły wcześniej niż zwykle,o czym mówił Ghost,zapowiedź numeru również będzie w czwartek,a nie w piątek,jak zwykle było.

Smuggler pisał na Markolfie, że będą cztery pełniaki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te komentarze i przychodzi mi do głowy myśl, że większość myśli, że Szalone Kórliki 2 to jest gra podobna do Rayman 2, 3...

To się zdziwicie, to nie jest przygodóweczka :huh:

Dokładnie, to po prostu zbiór minigierek, a nie jedna, spójna przygoda. Ponadto gra powstała z myślą o Wii i jej ruchowym kontrolerze. Granie w to na komputerze (a zwłaszcza samemu) trochę się mija z celem :P

Ktoś tam u góry pisał, że grał w to na PS2. Może miał na myśli pierwszą część, bo ta była tylko na Wii i PC (no i jeszcze na DS-a).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TuComix
Tak czytam te komentarze i przychodzi mi do głowy myśl, że większość myśli, że Szalone Kórliki 2 to jest gra podobna do Rayman 2, 3...

To się zdziwicie, to nie jest przygodóweczka :huh:

1. Mam to samo wrażenie

2. "przygodóweczka"? Bardziej Action-Adventure/ platformówka

(Co do gry)

Jestem fanem serii Rayman, ale do kórlików nie jestem przekonany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ten pełniak bedzie tylko zajmował miejsce na płycie i nic więcej, ja wole poważniejsze gry

przeciesz nie bede się chwalił kolegom że gram w gry dla małych dzieci :D

A grasz dla siebie, czy dla kolegów? Ręce opadają, jak widzę takie posty. Jeśli grasz tylko w takie gry, jakie podobają się twoim kolegom, to współczuję ci. ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smieciek

Jako że Szalone Kórliki 2 pochodzą ze znanej i docenianej serii, to tym bardziej nie rozumiem głosów, że to gra dla małych dzieci i powód dla obciachu. Ja w nią z chęcią zagram, a jeśli powiem o tym kolegom, to nie wierzę, żeby mnie wyśmiali. Jak już, to raczej zapytają "a mogę sobie pożyczyć?". :D

PS Jest dwunasta, więc zapraszam do tematu przeciekowego. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też odgadłem, że chodzi o Syberię, ale Colidor był szybszy. :rolleyes:

Powiem tyle, że mi ten pełniak bardzo pasuje - w końcu Syberia to kultowa gra. Na pewno zagram, zwłaszcza że Sinking Island tego samego autora wspominam bardzo miło. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie nic dla mnie , po prostu nie mój typ . W Raymana zapewne zagram , dla zabawy . Syberia słyszałem , że bardzo fajna gra , ale przygodówek nie lubie i zapewnie nie polubie. Nie mogę się doczekać przecieku na drugiego pełniaka .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...