Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Polecane posty

@VESEMIR1564 -> Powinni zabronić pisania takich postów jak Twój. Nie podoba się? Odpuść sobie ten numer albo czekaj na jutrzejszy przeciek.

ja odpuścić sobie kupienia cda to jakiś żart porostu jestem lekko zdenerwowany faktem że napchali tyle tych przygodówek cda kupiłbym nawet kiedy jako pełniaki dawaliby tylko przygodówki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimbusy atakują! Syberia to jedna z lepszych przygodówek, jeżeli nie lubisz przygodówek to po kiego komentujesz, że gra słaba? Żaden ME nie przypadł mi do gustu, ale nie płacze, że gra jest beznadziejna.

Bardzo się ciesze, że gra trafiła na coverek. Ostatnio chciałem pograć w jakąś dobrą przygodówkę, a tu taka okazja. Z niecierpliwością czekam na ostatni przeciek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaveNWN

To było do Ghosta? :P (spoko tylko żartuję, wiem, że już poprawiłeś)

Ja ostatnio mam dość wszelkiej maści gry FPS czy zręcznościowych więc z miłą chęcią Syberię i Kórliki odpalę, nie rozumiem tego narzekania skoro jeszcze jedna pełna wersja będzie, no chyba, że 3 pełna wersja to dalej będzie jakaś Przygodówka ale w to wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tyle było narzekania, że CDA nie daje "starych, dobrych gier". Teraz jak dali to dalej narzekają.

Napisałem, że na razie kiepsko- dla mnie. Obie Syberie mam. Gry są świetne i stanowią obowiązkową pozycję dla każdego fana przygodówek. Młodsi czytelnicy zobaczą w co się grało 9 lat temu. Z kolei Rayman nie dla mnie, a w dodatku gra jest mocno okrojona względem wersji konsolowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przełamię te pasmo narzekań, gdyż-jako-że-i-pomimo-iż byłem "świadkiem" premier obu części "Syberii", i pamiętam, jakie emocje wywoływały w znawcach, to chętnie zagram, bo nigdy nie miałem okazji na bezpośrednie zagranie w nie. Wtedy trochę inne gatunki mnie kręciły. Poza tym trochę mi od dłuższego czasu brakowąło takiej porządnej klasyki. Zdefiniuję od razu "porządną klasykę": gra wydana co najmniej te 7-8 lat temu(co najmniej, bo prawdziwe klasyki to są 10-cio letnie przynajmniej). Starym grom w CDA mówię zdecydowane TAK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sermaciej

Należy wziąć pod uwagę, że połowa forumowiczów ma 14 lat i większość gier jest dla nich starociami, ponadto gra, która nie jest łatwa, wymaga myślenia, trwa więcej niż 8 godzin, nie ma wypalającej oczy grafiki i maksymalnie nie obciąża ich maszynki za 5 tys zl to badziew..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie Syberie wspominam bardzo ciepło, jedne z moich ulubionych przedstawicielek gatunku. Jako, że w kolekcji nie posiadam to tym bardziej się cieszę z dodania ich na Cover. Mam tylko takie pytanko: będzie pełna polska wersja z dubbingiem czy tylko napisy? Bo jeśli macie wersję od Cenegi to z dubbingiem (swoją drogą był świetny IMO), nie wiem natomiast jak grę wydał IQ Publishing. I czy ewentualnie pełna polska wersja w tym drugim wydaniu jest identyczna z Cenegowską?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sermaciej

Należy wziąć pod uwagę, że połowa forumowiczów ma 14 lat i większość gier jest dla nich starociami, ponadto gra, która nie jest łatwa, wymaga myślenia, trwa więcej niż 8 godzin, nie ma wypalającej oczy grafiki i maksymalnie nie obciąża ich maszynki za 5 tys zl to badziew..

Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ghost

"Kilka różnych gier"- w tym problem, że jak na razie na 3 pełniaki 2 są przygodówkami. Czyli w tym przypadku różnorodność gatunków jest jak na razie bardzo mała. :)

No ale jakoś nigdy specjalnie się pełniakami nie przejmowałem, w końcu kupując CDA bardziej zależy mi na tym by mieć co czytać, niż w co grać.

Te 2 traktujcie jak jedna - sa 3 pelniaki i kazdy z innego gatunku bedzie. :) Cos jak Gothic i Zmierzch Bogow. 2 w 1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VESEMIR1564

powinni ogłosić zakaz sprzedaży przygodówek jak ja nienawidzę tego gatunku normalnie prawie jak j.niemieckiego

A ja nie lubię czekolady. Zabronić sprzedaży!

Wiem, że niektórym ludziom w wieku gimnazjalnym wydaje się, że świat kręci się wokół nich, ale przyhamuj trochę, ok?

@pablo666

Dobra gra to gra która podoba się przynajmniej 75 % forumowiczów .

Czyli, że żadna gra z gatunków niszowych, jak przygodówki czy symulacje lotu nie może być dobra, bo mniej niż 75% forumowiczów nie tknęła by tego kijem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ghost

nie zrozumiałeś mnie

Nie chodziło mi o średnią ocen w internecie tylko ilu czytelnikom ew. forumowiczom sie podoba .

@Smuggler

czego niby dowiem się jutro ? Szykujecie jakąś Mega Dobrą Grę która zamknie usta wszystkim krytykom ? Zobaczymy . Powiem tylko ze pamiętam jakie były pełne wersje w numerze 8/2010 i jakie były do tego komentarze

PS

Od ilu postów jest Krasnolud ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tylko narzekają i narzekają. Nic im się nie podoba. Przecież oni się starają jak mogą, gry są zróżnicowane gatunkowo, swego czasu zebrały wysokie oceny itd. Jest zasada - Nie chcesz nie kupuj, nikt cię nie zmusza. Ludziom się nie dogodzi :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo666

I co, myślisz, że każdemu się spodoba? Dadzą GTA IV, to będzie tak:

a) już mam

b) nie interesuje mnie

c) ale dajecie badziew

Dadzą Shogun: Total War:

a) już mam

b) nie interesuje mnie

c) nie lubię strategii

d) ale dajecie badziew, nie można było dać grę xyz?

I tak będzie zawsze, nikomu się nie dogodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam tylko powiem, ze polowa dzisiejszych hejterow pt. "dajecie jakies g***, nienawidze was!!!" bedzie nam jutro wlazila w 4 litery, kwiczac jak swietnym jestesmy pismem i jak nas kochaja.

Pozostale 50% hejterow bedzie nas nienawidziec jeszcze bardziej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dadzą Shogun: Total War:

a) już mam

b) nie interesuje mnie

c) nie lubię strategii

d) ale dajecie badziew, nie można było dać grę xyz?

I tak będzie zawsze, nikomu się nie dogodzi.

No gdyby był Shogun Total War to nikt by się nie pogniewał (chociaż...znajda się "hejterzy"). To świetna gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucas8929

To, że naród narzeka to już w genach mamy.

Ale to działa w dwie strony- bo gdyby dali zamiast Syberii 1 i 2 np. jakieś dwa FPS'y (załóżmy, że np... Hm. Wilczy Szaniec I i II) to fani przygodówek (chociaż pewnie byłoby mniej niezadowolonych osób) mówiliby "2 fpsy? Lepiej, jakby dali 2 przygodówki!".

Nigdy nikomu w 100% nie trafisz w gust i nie dogodzisz- taka niestety prawda.

Dla mnie świetną rozrywką jest budowanie zamków w Twierdzy- ktoś inny powie, że to nuda po czym pójdzie nawalać w Metina- który dla mnie jest niegodzien nazwania "grą". :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo666

I co, myślisz, że każdemu się spodoba? Dadzą GTA IV, to będzie tak:

a) już mam

b) nie interesuje mnie

c) ale dajecie badziew

e) A czemu nie V ew. IV + dodatki?

f) eeee... u mnie nie pojdzie

g) ja bym chcial GoW2...

h) po co dajecie gry, ktore wszyscy juz maja?

i) nienawidze was, wczoraj ja kupilem za 99 zl!

j) dalibyscie lepiej jakas klasyke gier, np. GTA I albo C&C

k) i tak dalej i tak dalej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam tylko powiem, ze polowa dzisiejszych hejterow pt. "dajecie jakies g***, nienawidze was!!!" bedzie nam jutro wlazila w 4 litery, kwiczac jak swietnym jestesmy pismem i jak nas kochaja.

Pozostale 50% hejterow bedzie nas nienawidziec jeszcze bardziej :)

no to pozostało tylko czekać :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luki970

GTA IV

b) i c) raczej nie pasuje

Shogun : Total War

b) i d) raczej nie pasuje

Teraz tak mówisz, skoro tak chcesz same takie hity, to weż sobie kasę (od rodziców chyba najpierw), wyrusz się do sklepu i kup sobie jakiś hit, a nie płaczesz, że CDA daje "g.... gry". Ja rozumiem, że może mi się pełniak nie spodobać czy coś, ale nie, że od razu słaba, bo połowa osób narzeka... No ludzie :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ bzyk36 - Ale to nie znaczy, że trzeba ciągle psioczyć. Napisałeś, że narzekanie mamy w genach, ale oprócz tego mamy wolną wolę, nikt nie każe kupować tego numeru, niech kupią następny, jeśli mogą, albo niech nie kupują wcale. Oprócz tego zostaje jeszcze zawatość pisma :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...