Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Recommended Posts

Nawet jeśli byłaby to jedyna gra na płycie, myślę, że i tak warto byłoby kupić ten numer. Bo w połączeniu z zawartością pisma i tak to się opłaca. Szczególnie gdy patrzy się na to, co wyczynia konkurencja :smile:

Ujmę to w jednym telegraficznym skrócie i nie będzie to oryginalne - może kiedyś ale na pewno nie teraz i nie dla mnie. Czekam na jakiegoś fajnego pełniaka jako namber łan lub tu (najlepiej byłoby ... a zresztą co będę narzekał skoro nie wiem :D )

Potępiam to, co zrobili z Raymanem. Jestem szanującym się, poważnym graczem. Ale niech to diabli.

Hura! Kórliki w moim komputerze :laugh:! Tylko nie odsyłajcie mnie na stos, błagam... Każdy ma jakieś skrzywienia :tongue:.

1. Do wszystkich którzy płaczą, będą płakać,że ta gra jest dla dzieci i wstyd. Oglądam My little Pony: Friendship is magic i nie wstydzę się tego, bo bajka jest wybitna.

2.Grałem w pierwszą część i miło wspominam. Teraz zobaczę drugą bo często właśnie takie gry sprawiają więcej radości niż duże produkcje. Będzie w sam raz jako relaksator albo coś do zabawy gdy ma się mało czasu. Ostatnio jako taki umilacz służy mi "Kerbal Space Program" ale pora na coś nowego.

Jak na pierwszy pełniak, to całkiem nieźle. Grałem kilka lat temu w Rayman'a 2, więc całkiem możliwe, że kiedyś i tego zainstaluje.

Czekam na kolejne pełniaki, mam nadzieję, że naprawdę będzie jeszcze lepiej niż w lipcu. :smile:

Mam nadzieję, że nie ma tam żadnych heroesów, bo właśnie kupiłem. :D

1. Do wszystkich którzy płaczą, będą płakać,że ta gra jest dla dzieci i wstyd. Oglądam My little Pony: Friendship is magic i nie wstydzę się tego, bo bajka jest wybitna.

2.Grałem w pierwszą część i miło wspominam. Teraz zobaczę drugą bo często właśnie takie gry sprawiają więcej radości niż duże produkcje. Będzie w sam raz jako relaksator albo coś do zabawy gdy ma się mało czasu. Ostatnio jako taki umilacz służy mi "Kerbal Space Program" ale pora na coś nowego.

1. A oglądaj sobie co chcesz. Ja oglądam One Pieca, bo jest zarąbiste. :D

2. Nie grałem w żadne Kórliki, ale tak poza tym to grałem we wszystkie Raymany więc może będzie fajnie.

moim zdaniem ten pełniak bedzie tylko zajmował miejsce na płycie i nic więcej, ja wole poważniejsze gry

przeciesz nie bede się chwalił kolegom że gram w gry dla małych dzieci :D

No jasne. Dajcie specjalnie dla niego jakąś grę z serii "Kaszanka" dla dorosłego odbiorcy. Jak kupowałem w "Kerfurze (:D)" King's Bounty, to się jakieś "jintjeligjentne" buraki śmiały, a widać tylko w CSa i tibie miały okazję zagrać. A KB wybitną gierką jest. :)

BTW: Kupujesz CDA, żeby chwalić się gierkami które tam zamieszczają?

Rayman? Gierka jako relaksator do pogrania w przerwie pomiędzy poważniejszymi produkcjami. Jednak dalej dość średnio wychodzi pod względem pełnych wersji. Oby inne gry były zdecydowanie lepsze.:P

//up, nowych gier... szkoda, że starych też nie :)

Miłoby było zobaczyć na płytce coś dość starego, nawet jeśli jest już na licencji freeware. Nie wszyscy posiadają stałe łącze. :] //

O której do kiosku "wjeżdża" nowy numer CDA?

Już bym jednak obadał tę gierkę; p

Pełniak moim zdaniem świetny. Miło przypomnieć sobie dzieciństwo. Mogliby dać więcej starych pełniaków. nie jest tak, że nowa gra= świetna gra. ostatnio były RPG. Tereaz może będzie coś z strategii albo FPS. Nawet jeśli nie, to i tak kupie CDA

Te Rabbitsy nic nie warte. Za bezcen można je mieć, a i tak ich nikt nie kupuje. Jak na 4 pełniak bardzo ciekawa propozycja, ale nie na jeden z głównych!

Jaki czwarty pełniak?Były i są TRZY pełne wersje-przecieki ruszyły wcześniej niż zwykle,o czym mówił Ghost,zapowiedź numeru również będzie w czwartek,a nie w piątek,jak zwykle było. :rolleyes:

Swoją drogą,sam czekam na kolejne przecieki,tym Raymanem najwyżej moja siostra się zajmie.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...