Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Polecane posty

Witam, tak odbiegając od tematu : D możecie się śmiać ale o co chodziło w tym przecieku że obrazek to archiwum czy coś? Pierwszy raz uczestniczyłem w przeciekach i myślę sobie ocb : D jeśli ktoś może to niech mi to wyjaśni : ). Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak odbiegając od tematu : D możecie się śmiać ale o co chodziło w tym przecieku że obrazek to archiwum czy coś? Pierwszy raz uczestniczyłem w przeciekach i myślę sobie ocb : D jeśli ktoś może to niech mi to wyjaśni : ). Pozdrawiam

Jeśli otwierasz ten obrazek np. winrarem, to okaże się, że w środku jest dodatkowy plik tekstowy. (możesz tez zmienic rozszerzenie z jpg na rar). Plik tekstowy wypakowywał się po podaniu hasła - był nim bieżacy numer pisma, czyli 194. Wtedy w pliku tekstowym mozna było przeczytac kolejne zdanie podpowiedzi. Podpowiedź prowadziła do ksiażki, ta do autorki, a ona z kolei nazywa się tak samo jak bohaterka Syberii. Prosty łańcuszek skojarzeń :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ssdd112,

Dark Messiah był już w CDA...

Co do Syberii, grałem kiedyś i mi nie podeszło. Teraz zobaczymy :) Pełnych wersji będzie 3, czy 4?

Ale napisałem coś pokroju - wiem że Dark Messiah był bo nie bez powodu kupiłem ten numer :D

Poza tym ciekawie by było gdyby każdy kto odgadł przeciek byłby nagradzany akurat tym numerem za darmo (ale to taka luźna propozycja tylko) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syberia to uznana seria i dziwiłem się, że jeszcze jej nie było na coverze CDA. Choć chyba to o jakieś 1.5-2 lata za późno. Ciekawe czy w tym roku znowu się szykuje wysyp przygodówek na coverze jak w 2009?? :huh: Obiecywałem sobie wtedy, że zagram w So Blondie ale nawet nie zacząłem :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że na coverze ląduje też nieco starsza gra - nie miałbym nic przeciwko, gdyby zdarzało się to częściej. W Syberię nie grałem, a słyszałem o grze dużo dobrego, więc pewnie zagram. Króliki mnie nie interesują, ale nie narzekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żebym odpalił choć jednego z pełniaków, bo wiele innych gier czeka na przejście, ale nie zmienia to faktu, że są to bardzo dobre gry. Jeżeli RRR2 ma multi (a nie wiem, więc jakby co mnie poprawcie) to może wskoczy na dysk by pośmiać się z bratem. Jeśli nie, to biorę się za Bulletstorma i czekam na głównego pełniaka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, dawno już nie było numeru, który pod względem pełniaków aż tak by się minął z moimi preferencjami. Od wszystkiego co ma związek z Raymanem uciekam jak od ognia, a przygodówki średnio mnie ciągną, jak już to jakieś konkretne kryminały w stylu Stil Life, czy Sherlocka Holmesa. Liczę, że jednak wpadnie jeszcze coś co skradnie mi trochę czasu. Co prawda nie spodziewam się niczego pokroju ArmA 2, którą meczę do dzisiaj, ale może się zdziwię? :)

No i żeby nie było, numer kupię i tak, choćbyście nawet jako głównego pełniaka dali pierwszego Postala, czy inne dziadostwo. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syberia to bardzo dobry pełniak :) Przeszedłem już lata temu obie części i jak w przygodówki nie grywam, to te dwie były jednymi z lepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że na cover DVD wylądowała nieco starsza, dla wielu kultowa gra. Mam nadzieję, że jest to zapowiedź nowego trendu w CDA. Co do samej gry to ukończyłem ją już wiele lat temu, więc przy tej okazji z przyjemnością zrobię to jeszcze raz. Czekam na część drugą (i inne klasyki w rodzaju Abe's Exodus, Aliens vs Predator czy System Shock 2)! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...