Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Polecane posty

Za gry na coverze naleza sie szanownej Redakcji brawa. Co prawda jak zwykle zadnej z tych gier nawet nie zainstaluje (wszystkie juz dawno przeszedlem, a jedynka ME, w odroznieniu od ME2, nie przypadla mi do gustu), ale moim zdaniem caly czas trzymacie swietny poziom jesli chodzi o pelniaki. Syberia I&II to naprawde porzadne i klimatyczne przygodowki, chociaz dla sporej ilosci graczy beda pewnie ciut za trudne. ME mimo sporej monotonii misji pobocznych i eksploracji planet zapoczatkowal interesujaca serie strzelanek TPP i dal graczom nowe, ciekawe universum. A Korliki... Coz, lubie je i ich zwariowany humor. :)

Jedyne czego moge zyczyc Redaktorom to odrobine wiecej wdziecznosci za Wasza prace i kultury w komentarzach do Przeciekow ze strony niektorych czytelnikow. Niestety nie da sie zrobic tak by kazdy byl szczesliwy w rownym stopniu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się, że znowu mi się znudzi Mass Effect :( w Króliki zagram, chociaż wolałem Raymana jako platformówkę, a nie jakiś zbiór minigierek (czekam na Origins). Syberię pamiętam z demówki ze sceny, gdzie Kate musiała spierdzielać przed niedźwiedziem i zamknęła się w chatce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując - jesteście coraz bardziej [beeep]iści!!! Szukałem mass efekcta wśród znajomych od miesiąca, a tu proszę :]

Gothica przeszedłem sobie od Was miesiąc temu - 67h dobrej zabawy :P

Tutaj liczę może na trochę więcej - mam oryginał me2, więc łącznie myślę że będzie więcej niż 70 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie cieszyłem się, jak zobaczyłem Syberię, ME mam od jakiegoś czasu, ale oby takie pełniaki częściej wam się zdarzały :P

Co do tego co niektórzy piszą - przecież ME wydaje CDProjekt a nie EA (Bioware robił tę grę przed wchłonięciem przez EA). Dzięki temu polska wersja jako jedyna w dniu premiery (chyba :)) nie miała limitu instalacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować wszystkich pełnych wersji, rajmana z szacunku do 3 częsci nie zainstaluje, ale syberię jak najbardziej. ME sprawdze dla dodatku i połączę z 2 w gotowości na 3 część.

Do maruderów mówiących ze to słaby numer - to ze wam me nie podpasło nie znaczy ze gra jest kiepska, bo wielu uważa me za produkcje bardzo dobrą, a i recenzje są bardzo pozytywne:) Wiec nie rozumiem skąd twierdzenie ze numer jeżeli chodzi o pełniaki kiepski, to ze mi sie coś nie podoba od razu oznacza ze numer cienki?;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać że tego się nie spodziewałem ME w CD-ACTION i jeszcze 3 inne pełniaki!!!Za ME oglądałem się od jakiegoś czasu a teraz jest on w CD-A,kurde ciekawe co będzie w 16 urodziny???:)Wybitny Numer!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syberia to gra z pewnością sentymentalna dla większości, jak i dla mnie. Ale.. Rayman? A nie lepiej by było Kangurka Kao władować, zamiast Raymana :P? Albo Kajko i Kokosz xD? (Gry, które wymieniłem są pokroju Rayman'a, więc się nie śmiejcie*). Dziękuję Redakcjo za ME. Zawsze chciałem w tę grę pograć!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa dla CDA. Fantastyczny zestaw gier. ME polecam wszystkim z całego serca, fantastyczna gra, świetne dialogi i wciągająca fabuła.

Bardzo się cieszę z Syberii - od dawna chciałem zagrać, ale ciężko było ją dostać.

Natomiast Kórliki traktuję jako miłą ciekawostkę..

Wydaje mi się, że konkurencji (czyt. Play) nie pomoże już nawet przejście na cykl 2-miesięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to pierwsza sytuacja od baaardzo dawna, gdzie WSZYSTKIE pełniaki mi bardzo pasują. :) Wprawdzie już od dłuższego czasu CDA nie kupuję, tak tym zestawem muszę się posilić. :D Poza tym jestem ciekaw, czy ktoś ze starej ekipy poza SMG jeszcze tam pisze. ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle pełniaki bardzo dobre, tym razem nic nie zainstaluje, ale cieszę się że ci którzy nie grali w Syberię będą mogli nadrobić zaległości, bo gra zacna ;). Mass Effect też w rzeczy samej dobra gra :), króliki hmm... kto co lubi :). Niektórzy narzekają że gry słabe bo prostu są urodzonymi malkontentami, inni wychodzą z założenie że jak je mają to źle, uszanujmy to że CDA bardzo się stara i z numeru na numer jest coraz lepiej, myślę że takie posty lub komentarze wcale im nie pomagają, krytyka jest ważna ale niektórzy po prostu przesadzają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...