Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2011

Polecane posty

No ja gram jeszcze w Heroes Of Might and Magic 5 więc tego ostatniego pełniaka sobie odpuszczę, Gothica III już mam a dodatek mnie nie interesuje podobnie jak Vampire Story, jak dla mnie to pełniaki słabe a po uderzeniu jakim był Gothic III spodziewałem się czegoś naprawdę spoko (choć wiedizałem, że na wakacje mogą być pełniaki nie w moim typie i się sprawdziło), nie wiem jak będzie z numerem ale jakoś wątpię aby mnie czymś CDA przyciągnęło bo na żadną grę nie czekałem, moje 15 złoty pójdzie na coś innego :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Ale pełna wersja na markolfie była znana wcześniej. Spójrzcie: dodanie news'a ,że KB będzie główną pełną wersją na markolfie - godzina dodania 15:03 ,a post Ghosta o KB - 15:15.
Spokojnie, Smuggler rzucił posta w przeciekowym o godzinie 14:59 z potwierdzeniem ostatniej pełnej wersji więc na szczęście nie nastąpiło zagięcie czasoprzestrzeni ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do księżniczki jest krótsza gra o wiele niż zwykłe kings of bounty...

Chyba nie grałeś w tę grę, sam fakt, iż w Księżniczce regularnie możemy zrobić 50 poziomów, (więcej też, ale za nie dostajemy mniej run i punktów dowodzenia) świadczy, że gra nie może być o wiele krótsza (w podstawce możemy tylko 30).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę świetny zestaw, szczególnie jeśli ktoś nie ma Gothika 3. Zagram we wszystkie pełniaki, oprócz G3, którego skończyłem trzeci raz dwa tygodnie temu. Nawet na zabugowanego ZM znajdę czas, ale nie wiem, czy starczy mi sił przechodzić to ścierwo drugi raz, jeśli patche niewiele poprawią. Vampyre Story odpalę z ciekawości, nie przepadam za przygodówkami, ale może mnie wciągnie. A Wojownicza Księżniczka to cudny pełniak, na którego po cichu liczyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam marzenie o Civ 5 :D skurczybyk dalej kosztuje 120/130 zł w sklepie (saturn) :/.

A co do pełniaków. Gothic cool, Vampyre cool a Kings'a nie zagram ale też cool :D.

Oczywiście nawet gdyby pełniaki były miałkie to CDA kupuję bez zastanowienia ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...