Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2011

Polecane posty

Akurat pierwszy pełniak mi się nie podoba, bo jakoś nie mogę się przekonać do Legendy. Jakoś mi ta muzyka staje kością w gardle... No ale nie dla pełniaków człowiek pismo kupuje. BTW największym zaskoczeniem była dla mnie trzecia pełna wersja... Nieźle dowaliliście. :)

Zgadzam się . G3 powinno być pierwsze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pierwszy pełniak mi się nie podoba, bo jakoś nie mogę się przekonać do Legendy. Jakoś mi ta muzyka staje kością w gardle... No ale nie dla pełniaków człowiek pismo kupuje. BTW największym zaskoczeniem była dla mnie trzecia pełna wersja... Nieźle dowaliliście. :)

Zgadzam się . G3 powinno być pierwsze ;)

No to odwroc se tabele i masz Gothica 3 na czele, jaki problem w tym, ze gre pokazano jaki pierwsza czy trzecia, skoro i tak masz wszystkie na DVD i odpalisz sobie w wybranej kolejnosci?

Naprawde lubicie szukac problemow tam, gdzie ich nie ma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daliście rade z tym numerem akurat wszystko mam z premierówek ale szacun i tak za pełniaki a przeliczanie na PLN gier dodawanych do czasopism nie ma sensu bo to że taki np. Batman A A kosztuje teraz 30zł to znaczy że jest słaby?Ja nabywam czasopismo od 3 lat i ani razu się nie zawiodłem na pełniakach. Nie jestem w stanie wywalić 1500zł na premierówki co miesiąc, mam rodzinę do utrzymania a gry to hobby więc CD Action idealnie trafia w moje potrzeby i za to chwała Wam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 PL + Gothic 3: Zmierzch Bogów PL + patche - Polecam mam, i także patche które chciałem w tym multi.

A Vampyre Story PL - nie zbyt lubię Point and click, no ale może być dla fanów.

King's Bounty: Wojownicza Ksieżniczka PL - Także posiadam gra była w hipermarkecie w promocji.

Ogólnie paczka podoba mi się. Duży plus że wszystko po Polsku, główny hit to oczywiście Gothic. Ogólna ocena 4.6. Jeszcze trochę i będzie ferrari ;p.

Kupię chodź wszystko mam co bym chciał, no ale dla dobra ogółu. Może za tydzień dacie coś niezłego. GTA 4 :D by się przydało do kolekcji.

A ja czekam na wiedźmina 3 ;p bo się skończyło po obiciu buzi pana L lub nie. Ciekawe co słuszniejsze było wyjdzie w 3 odsłonie. Ja mam Save gdy nie.

Myślę że w 3 części będzie możliwość przyłączenia do nieludzi i wiedźmy lub Królestwa zjednoczone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super pełniaki 3 i 1 mi się naprawdę podobają, jedynie 2 nie za bardzo (nie mój gust)

Ale naprawdę się cieszę jak dziecko, a mój kumpel jak zobaczył że gothic będzie postanowił ,że zacznie w końcu kupować cdaction dobre pełniaki popłacają

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety gier przygodowych nie trawię, a jak chcę pograć w coś turowego sięgam po heroesów więc pogram tylko w G3 jeśli mi pójdzie. I proszę was nie piszcie już rzeczy w stylu:,, A ja bym wolał jakąś grę akcji albo wiedźmina'' bo to nie koncert życzeń. Ktoś już tu napisał, że jak się nie podobają pełniaki to są sklepy ze sporym asortymentem ;). Ja też się spodziewałem TF2 i jakiejś strategi ale i te pełniaki pokocham i przygarnę do siebie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie podsumowując pełniaki: G3 mam, w przygodówki nie gram, Księżniczkę również posiadam (w lepszej wersji, bo mam Dwa Światy ;P), więc chyba powinienem marudzić. Nic z tego, co prawda G3 posiadam, ale po pierwsze: nie chciało mi się ściągać patcha, a po drugie: nie mam dodatku (Zmierzchu Bugów nigdy bym nie kupił, ale za darmo chętnie pogram). KB-WK naprawdę jest świetne, dla mnie to odrębna gra a nie dodatek. IMO jest lepsza i bardziej rozbudowana od podstawki. Fajnie, że inni zapoznają się z Księżniczką, gdyż na forum nie zauważyłem aby była popularna. Poprzednio stwierdziłem, że ArmA 2 to najlepszy pełniak w tym roku- myliłem się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za prezent na urodziny. Tak właśnie pod długiej przerwie (bo ostatni numer w mej półce jest z kwietnia zeszłego roku) kupuje CDA! Brawo! We wszystkie gry zagram i pismo przeczytam z chęcią :).

EDIT: No może tylko nie zagram w podstawkę Gothica 3 bo już przeszedłem :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W posiadaniu Gothic-a 3 jestem już od czasów premiery, do KB mam jakieś takie nie wielkie uprzedzenie, zdecydowanie wolę HoM&M aczkolwiek skoro już za pół darmo i dołączone na płytce z pewnością sprawdzę jak rozgrywka wygląda (tego wcześniejszego KB dołączonego na cover jakiś czas temu, postanowiłem nie instalować). Natomiast jeśli chodzi o: "Vampyre story" to choć za przygodówkami nie przepadam to zasługuje na miano pełniaka, z którego cieszę się najbardziej. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh szkoda ze nie zrobiliscie tego samego co z Hitmanem. Ze najpierw w roznych numerach byly poszczegolne czesci a potem wrzuciliscie wszystkie Hitmany na jedna plytke. Moglibyscie zrobic tak z Gothicem. Wtedy to bym wam buty czyscil :D

A ja właśnie coś tak czułem, że dadzą teraz wszystkie części Gothiców ale tak się nie stało i się cieszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Czy jest sens instalować KB: WK jeśli nie grałem wcześniej w Legendę? Bo chciałbym pograć ale skoro to dodatek to...? A tamtego CDA z Legend'ą nie kupiłem i mam problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...