Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2011

Polecane posty

PS. Ale pełna wersja na markolfie była znana wcześniej. Spójrzcie: dodanie news'a ,że KB będzie główną pełną wersją na markolfie - godzina dodania 15:03 ,a post Ghosta o KB - 15:15. Tak były serwery zapchane to pomyślałem, że wejdę na markolfa, bo może już pełniak został odkryty. I co ? 10 min wcześniej już znałem (inni też - proszę spojrzeć na komenty na markolfie).

i34tnaohjyt.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślałem się, ze będzie to dodatek do King's Bounty... Ale to bardzo, bardzo dobrze :D Z dodatkiem gra robi się pełniejsza, no i już chyba na pewno zainstaluję remake prekursora HoM&M :) . Pełniaki w numerze lipcowym są na bardzo wysokim poziomie, to trzeba przyznać.

A tak jeszcze przeliczając: wartość pełniaków w tym numerze wynosi ok. 80zł, więc zrzędzenia są tu zupełnie bezpodstawne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowanie mode: on

Nie mówię, że KB to zła gra, ale po A Vampyre Story i Gothic3: Zmierzch Bogów liczyłem na coś jeszcze lepszego, a tu takie rozczarowanie...

I tak pewnie mi G3 nie pójdzie ale będę miał nowy komputer w sierpniu...

No cóż, tylko jak kupuje CDA bez względu na pełne wersje, bo mi nie pójdą xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje bardzo dobre Kings Bounty na początku troszke się dłuży ale póżniej to kawał dobrej gry.Tylko pytanko czy będzie to rewelacyjne zabezpieczenie od Cenegi które skutecznie utrudniało odpalenie gry oryginalnej bo na forach pirackich problemów nie mieli.A wszyscy którzy narzekają na pełne wersje to pełne pole do popisu jest w sklepach :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki całkiem niezłe. Ale niepotrzebnie daliście Gothica na początku, bo wszyscy się ponapalali na nie wiadomo co. Ale ogólnie nie ma na co narzekać. Jest dobrze.

Byl to jedyny pelniak, ktory juz wczesniej byl w innym pismie (choc bez dodatku i patchow) i tym samym byl dla nas pelniakiem slabszym niz te, ktore pojawily sie w CDA po raz pierwszy na coverze.

Pełne wersje bardzo dobre Kings Bounty na początku troszke się dłuży ale póżniej to kawał dobrej gry.Tylko pytanko czy będzie to rewelacyjne zabezpieczenie od Cenegi które skutecznie utrudniało odpalenie gry oryginalnej

Zadnych zabezpieczen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo, nie po to kupuję gry premierowo, żeby potem je mieć za 15zł.. Czemu nie dają jakichś oryginalnych pełniaków? Od roku Cdaction daje w każdym nr grę, którą już mam. Super. Widzę, że trzeba kupować tylko gry EA i LEMa. Kiedy wreszcie będzie CDA bez płyty?? Łaaaaaa. - mój post z markolfa

W jednym reklama Gothic 2 Noc Kruka, w drugim Gothica 3. I gdzież AR w komentarza Smugga "dajcie mi ferrari" na żądania pt.: "dajcie lepsze gry" np Gothic 3. Znaczy milion dolców i ferrari dostałeś?:))

Sorry, niechcacy zedytowalem ci posta, zamiast odpowiedziec. [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci pełniak niestety najlepszy, a żebym posiedział to żadna gierka mi się nie spodoba mocno, nie ma żadnego FPSa ani wyścigówki w tym numerze, i trochę też liczyłem na TF2... Ale przewiduję, że TF2 pojawi się w następnym numerze CDA na coverku, bo mimo iż jest z EA to teraz już jest darmowa, a pobierać 10gb... ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni pełniak niestety nie za bardzo przypadł mi do gustu, po prostu nie lubię takich gier. Aczkolwiek nie ma co narzekać. Najbliższy numer pod względem pełnych wersji stoi bardzo wysoko. Mimo że w Kings Bounty raczej nie zagram to dwa pozostałe pełniaki na pewno sprawdzę i mam nadzieję, że będę się świetnie przy nich bawił. Mówiąc krótko, jest dobrze i oby było jeszcze lepiej. :happy:

Czekam z niecierpliwością na zapowiedź, aby dowiedzieć się co będzie do czytania w nadchodzącym numerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- King's Bounty: Wojownicza Księżniczka - cena: 22 - 25 zł

- Gothic 3 - Złota Edycja - cena: 30 - 32 zł

- A Vampyre Story - cena: 37 zł

Źródło: Ceneo.pl

--------------------

Do tego dochodzi czasopismo i to wszystko w cenie 15 zł.

Naprawdę, ale ci marudzący, to chyba nie mają wstydu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłem, zobaczyłem i oceniam. No cieszy fakt, że już nie narzekacie tak ostro jak wczoraj, ale co nie uciecze... ja jestem nie pocieszony dlatego, że kolejny full który mi nie pójdzie ; ). Sam miałem problemy z włączeniem pierwszej części ledwo, ledwo co szła, ale widać było czym ludzie się jarają na widok King Bounty choć sam jestem sam jestem zakochany w Hirołsach ; ) ( młode lata ), piękne czasy. Jak na sezon ogórkowy zestaw wypadł lepiej niż okazale, ale nie ma róży bez kolca więc idę z dumą zjeść batona ! o!!!! . I przepraszam za wulgaryzm użyty wczoraj w moim poście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo, nie po to kupuję gry premierowo, żeby potem je mieć za 15zł.. Czemu nie dają jakichś oryginalnych pełniaków? Od roku Cdaction daje w każdym nr grę, którą już mam. Super. Widzę, że trzeba kupować tylko gry EA i LEMa. Kiedy wreszcie będzie CDA bez płyty?? Łaaaaaa. - mój post z markolfa

W jednym reklama Gothic 2 Noc Kruka, w drugim Gothica 3. I gdzież AR w komentarza Smugga "dajcie mi ferrari" na żądania pt.: "dajcie lepsze gry" np Gothic 3. Znaczy milion dolców i ferrari dostałeś?:))

Sorry, niechcacy zedytowalem ci posta, zamiast odpowiedziec. [smg]

Żądam satysfakcji. JAko, zę przysługuje mi wybór broni proponuję obrzucanie się pizzą z anchois z odległości 5 kroków!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pierwszy pełniak mi się nie podoba, bo jakoś nie mogę się przekonać do Legendy. Jakoś mi ta muzyka staje kością w gardle... No ale nie dla pełniaków człowiek pismo kupuje. BTW największym zaskoczeniem była dla mnie trzecia pełna wersja... Nieźle dowaliliście. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zainstaluje wszystkie pełniaki i wtedy będę mógł coś więcej powiedzieć bo takie mówienie ze coś jest do d. a nawet w to nie grałem jest słabe.Mam nadzieje ze zostanę pozytywnie zaskoczony jak zwykle właściwie :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...