Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honor

My Little Pony Friendship is Magic (2010-)

Polecane posty

Prima aprilis? No coś takiego. A byłem pewien, że to prawdziwy wyciek... Thank you, Captain Obvious.

@UP:

Osobiście nie i chyba nikt z regularnie piszących na forum też nie. Ale mam jednego kumpla, który akceptuje tylko jakieś śmieszne obrazki, którymi jest czasem zalewany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie "Hurricane Fluttershy". Patrzę...

mlpw.png

Gwiazdozbiór na zadzie tego pegaza to Orion (taki sam widzę dość często w weekendy, gdy noc jest bezchmurna, a księżyc nie świeci zbyt mocno). Nie wiem jak wam, ale mi się podoba.

Może wyłączając grzywę, ale co tam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć sprawnie wybrnęli na ED z tego głupiego bannera... Discord został po raz kolejny pokonany! Yay.

Mówiłem już, że kocham takie klimaty?

Takie też. Trochę przypomina mi rysunki z oryginalnych wydań Kubusia Puchatka.

Wiecie, zabawa z WMM potrafi być naprawdę satysfakcjonująca ;). Porównanie starych kuców do nowych. Nie oceniajcie zbyt surowo, film zrobiony w godzinę z nudów ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja wole sluchac posenek i jokow o MLP niz ogladac serial ?;D

Nie dalem rade wszystkich odcinkow, repetycja szybko daje sie we znaki.

1. Jestem uzależniony od kucykowej muzyki (co ja gadam, ogólnie od muzyki, jednak ostatnio jedyne, czego słucham to właśnie ponystep, ponymetal and whatever you want)

2. Bez serialu nic z tego by nie było, ale skupiam się głównie na artach i muzyce. Serial bardzo lubię oglądać, lecz w dużej mierze skupiam się na twórczości fandomu i także... własnej :P.

Vnyl Art Day!

Filly Vinyl

Epic Vinyl - Tribes: The Herd HD

Dancing Vinyl

Arcane Vinyl

Just Vinyl

Other Type of Recording

Portrait

Sad Vinyl

Not So Classy

Lonely Concert

Louder!

Another Portrait

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubicie (lub ew. tolerujecie) muzykę elektroniczną i chcecie robić to dalej? Nie oglądajcie "Chłopaków na Ibizie", proszę. To jest najbardzie ryjący mózg film... a nie, przepraszam. Ten honor należy się do "Pamiętnikó z wakacji". Czy tylko ja mam czasem wrażenie, że otaczają mnie idoci? "Pamiętniki z wakacji" są wytłumaczeniem tego stanu rzeczy. Po co ja to piszę? Nie mam pojęcia...

Co do kucyka z mydła - jeszcze nie jestem pewny, może zrobię Big Maca - jak się uda. Jak się nie uda, a się napalę na figurki, to wywalę już te 30 zł na 5 paczek modeliny, i wrzucę coś BYCZEGO! Ale najpierw będzie trzeba się podnieść z fotela, [sigh].

EDIT: Mydło już mam, zaraz może zacznę robić.

EDIT 2: Projekt upadł - rzeźbienie w mydle czegoś bardziej skomplikowanego niż, nie wiem, kielich jest NIEMOŻLIWE. Jutro kupuję parę paczek modeliny, i zrobię całe Main 6, o! (co do modeliny mam jako takie doświadczenie - udało mi się zrobić nawet parę ludzkich figurek, więc kucyki będą prostsze [no fingers!!

wiem, że Lyra na tym obrazku się cieszy, ale nie mogłem coś na szybko znaleźć czegoś lepszego

]). Może też w końcu po świętach coś wyślę na YT (co obiecuję odkąd jestem na forum)

Polecam wam przejrzeć sobie ASK-JAPPLEACK - zryte, ale nawet spoko w sumie. Bez żadnych gore (prawie) ani clopów (też prawie)

YEAH!! Szukałem tego już chyba przez tydzień, ale znalazłem - tapetka Dante pony, zastąpiła ona poprzednią, z Pinkie łamiącą szkło u mojego monitora - LINK

I jeszcze SHUT UP AND TAKE MY MONEY z Frodem w roli głównej.

DOWN: Znienawidzona misja. Niestety (a może na szczęście?) za jakiś czas będzie mi dane przejść ją jeszcze raz... przez TO. Nie, jeszcze nie zamówiłem, najpierw dojdzie kolekcjonerka Wieśka, ale... za 135 zł. 3 gry dla których mało co nie kupiłem PS3 (i dobrze, bo nowsze modele nie czytają gier z PS2 :()? Me gusta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@modelinowe Mane6 - good idea, my lord.

@DanteShy - dla Klekota ;)

@Muzyka-arty-serial: wolę serial i ew. arty.

BTW. Te jasne linie i ciemne "puzzle" to nieco przerobione ściany znienawidzonej komnaty z misji 17 w DMC3. Tej, w której skakało się po latających sześcianach. Brr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Danteshy

Też to miałem na tapecie ;) Teraz mam Pinkie na windowsowej łączce :cat2:

@DMC3, misja 17

Pony, please... N00bki z was, ten motyw jest prościutki :P

@Serial vs. arty

Powiem tyle: gdyby nie aktywność fandomu to MLP bym oglądał nieregularnie, z doskoku itp. Ale bronies nadają większy sens tym 20 minutom w tygodniu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy wiecie o fajnych tapetach (Screen bo nie mam na dysku nigdzie tego obrazka, a nie chce mi się go teraz szukać)

---

Ostatni odcinek był bardzo me gusta, chociaż motyw okrutnie oklepany. Tiara okazała się fajnym i ciekawym kucykiem który znalazł się w top5 moich ulubionych.

@Gogenks

Kucykowy Frodo jest straszny!

W tym serialu fandom jest bardzo ważny, gdyby nie ci wszyscy ludzie pewnie nigdy bym tego nawet nie oglądał. A tak to meety, maratony, arty, muzyka i cała reszta.

---

Klekot: Cygnus nasyła mnie bym ci spamował o odpis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaaaargh!!! U-WIEL-BIAM takie klimaty! Art-cudo. Kolejny dzień pracy skończony, Applejack wraz z bratem odchodzą w stronę zachodzącego słońca... cudeńko! Swoją drogą, bardzo mi zalatuje ten obrazek epoką pozytywizmu, której ze szczerego serca nienawidzę, ale mimo to jest świetny. Ląduje na moim pulpicie.

Wiecie, zacząłem grać w DMC3. Wcześniej miałem dosyć przyjemny kontakt z 4 - nic specjalnego to nie było, ale póki grałem te parę godzin to mi się podobało. Pierwsze wrażenia z 3:

-Mordor na skalę globalną!

-wkurzający główny bohater. Taki "ziomal". Nie lubię czegoś takiego.

-jeny, jakie to trudne! chyba źle zrobiłem wybierając na początek ten wyższy poziom trudności. Ale fajnie, przynajmniej jest jakieś wyzwanie.

-a jak grafika obrzydliwa

-a jakie sterowanie nieintuicyjne (ale te 2 ostatnie rzeczy to już chyba wina konwersji na PC)

Jednak mimo to, nawet przyjemnie przeszedłem te pierwsze 4-5 misji. Całkiem fajnie się w toto gra, aczkolwiek chyba nie zrozumiem kultu tej gry.

Ale fajne. Uwielbiam efekt 3d osiągany tą techniką. Chociaż i tak nie przebije to tej fotografii albo tej. Albo tej.

...

...

Albo tej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Syskol

Popieram,Frodo w wersji MLP mnie przeraża

@Cygnus

Ja także nie mam tapetki z MLP,tylko coś takiego (szkoda że taka mała rozdzielczość).

@Dawid2207-Art faktycznie piękny,a tu masz jeszcze reksia w 3d :wink:

A serial cenię sobie na równi z fandom'em,jeden bez drugiego by nie istniał w takiej formie jak teraz.

Tak na marginesie:Gra o tron

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Klekot - Doprawdy? To dlaczego mało pada nie rozwaliłam?

@Dawid - Co kto woli ;)

@Tapety - na moim laptopie gości przerobiony screen z Darksiders i długo się to nie zmieni.

BTW. Wczoraj zrobiłam szkic, przedstawiający Lunę wznoszącą Księżyc nad Equestrią. Sooo cuuute :cat2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Klekot - Doprawdy? To dlaczego mało pada nie rozwaliłam?

Bym coś w tym miejscu napisał, ale mogłabyś się obrazić :trollface: Co jak co, ale motywy zręcznościowe w DMC to banał. Troszkę cierpliwości i już.

A innych chętnych do rozmawiania o DMC zapraszam do forumowego topicu. Zapewniamy full serwis - z pomocą w przechodzeniu bossów włącznie ;)

Ach, gdzie te czasy, kiedy combo movies się kręciło...

Tak spojrzałem dopiero teraz no kucykowego Frodo... Boże, będę miał koszmary chyba :D Ale spoko, niech ktoś jeszcze zrobi Sama i można shipować :D

Odpis będzie jutro, maks pojutrze. Już pisałem - chcecie dwa odpisy w tygodniu to musicie się nawzajem popędzać. Nie ma że boli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak spojrzałem dopiero teraz no kucykowego Frodo... Boże, będę miał koszmary chyba :D Ale spoko, niech ktoś jeszcze zrobi Sama i można shipować :D

A tam Sam... JA CHCĘ GIMLIEGO! To byłoby ciekawe.

Odpis będzie jutro, maks pojutrze. Już pisałem - chcecie dwa odpisy w tygodniu to musicie się nawzajem popędzać. Nie ma że boli.

Można też po prostu regulaminowo dać np. 5 dni na odpis- to zmusiłoby graczy do szybszego odpisywania.

Nowy odcinek zapowiada się świetnie- coś mi się widzi, że Pinkie znów odbije szajba. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu zróbmy całą Drużynę Pierścienia: Aragorna, Legolasa, Gandalfa, Boromira... I szturmujmy Mordor!

I zapraszamy do wątku, może jeszcze stara gwardia (ja, Klekot, Kawalorn, Nero321 i ew. Kubasliwa/Xaneth) się na nowo zbierze.

Odpis będzie jutro, maks pojutrze. Już pisałem - chcecie dwa odpisy w tygodniu to musicie się nawzajem popędzać. Nie ma że boli.

W końcu! Akurat może dorwę się do laptopa i coś więcej napiszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez was w moim umyśle pojawił się Sauron Ponified! Ten topic psuje mózg. o.O A to za karę!

Ale spoko, niech ktoś jeszcze zrobi Sama i można shipować

Padłem xD

Jak już jesteśmy przy tapetach: Swoją już chyba raz wstawiłem: Here we go again.

Tiara okazała się fajnym i ciekawym kucykiem który znalazł się w top5 moich ulubionych.

Jeśli Tiara i Trixie są w top5, to muszę przyznać, że topkę masz... interesującą. :P

Jest! Nareszcie! Udało się nadrobić wszelkie kucykowe zaległości! Odcinek 23 obejrzany! Muszę przyznać, że na początku powiedziałem "Co!? Znowu CMC!? Ile można?", ale mimo wszystko bardzo mi się spodobał. Reakcja Rarity podczas czytania gazety była bardzo łatwa do przewidzenia i mimo wszystko nadal bawiła. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze SHUT UP AND TAKE MY MONEY z Frodem w roli głównej.

Stary, w życiu! To.. to jest straszne.

Tak spojrzałem dopiero teraz no kucykowego Frodo... Boże, będę miał koszmary chyba Ale spoko, niech ktoś jeszcze zrobi Sama i można shipować

Prawdziwy futrzak :) Brzydkie, jednak jak się doda trochę wątków z oryginalnej książki to może coś z tego będzie :)

A tam Sam... JA CHCĘ GIMLIEGO! To byłoby ciekawe.

Nie jestem przekonane. To prędzej byłoby straszne.

W tym serialu fandom jest bardzo ważny, gdyby nie ci wszyscy ludzie pewnie nigdy bym tego nawet nie oglądał. A tak to meety, maratony, arty, muzyka i cała reszta.

Mnie mimo wszystko bardziej trzyma serial niż fandom. Oczywiście można znaleźć sporo ciekawych artów (w morzu rule34...) jednak prawdziwe, animowane kuce to jest to! Głosów i charakterków postaci nie podrobicie, nie ma opcji.

[Tak na marginesie:Gra o tron

Jest nawet

!

Rrrr

Keep Trolling!

Wow...

Taka gra słów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy futrzak :) Brzydkie, jednak jak się doda trochę wątków z oryginalnej książki to może coś z tego będzie :)

Nein, po prostu jak widzę Froda bądź Sama (zwłaszcza w wersji filmowej) to przypominają mi się te lekcje polskiego w liceum, na których razem z kumplem cisneliśmy pompę z tej pary :D

-Mr. Frodo!

-Sam...

:D

Brakuje mi wpisu od Honora (Ylthin odpuszczę, w końcu śpi :P )... Jak mam to traktować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, słuchajcie! Czytam właśnie "Mistrza i Małgorzatę" Bułhakowa. I w 21 rozdziale jest taki fragment:

Zadzierając głowę do góry i spoglądając w lewo, lecąca napawała się widokiem księżyca, który jak oszalały pędził nad nią, z powrotem ku Moskwie, a zarazem w jakiś niepojęty sposób stał nieporuszony, tak że widać było na nim wyraźnie coś ciemniejszego i tajemniczego, ni to smoka, ni to konika garbuska, który zwracał w stronę porzuconego miasta swój spiczasty pysk.

Czy tylko mi na myśl przychodzi Nightmare Moon?

serial vs fandom

Jak dla mnie 1:0. Arty i muzykę kucykową lubię, ale serial przede wszystkim!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...