Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honor

My Little Pony Friendship is Magic (2010-)

Polecane posty

Nowy epizod obejrzany.

Fluttertree - check!

Fajny filmik propagandowo-edukacyjny - check!

RD pokazująca tą swoją "ludzką" stronę - o dziwo, check!

Pegaz z małym "wingbonerem" - check! :trollface:

FlutterRocky - check!

Derpy pojawiająca się w tle kilkanaście razy- check!

"Chora" Flutter- check! (jej kichanie mnie rozwaliło)

Porządny odcinek, więc daje porządne 8+/10

Ech, potrzebujesz tych lekcji z trollowania...

Ucz nas mistrzu... :D

@Ylthin

Chyba nie musze pisać, że też chcę Dildę ;)

A ja muszę? Serio? No dobra, ja też poproszę. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ythlin`a

KHYM.

Uno - jestem kobietą, czy może raczej dziewczyną. Patrz niżej.

Dos - Y l t h i n. Czytane "Yltin", z naciskiem na "t". Nie "Iltin", "Ilfin", "Ylfin". "Yltin"*.

Tres - mój nick jest de facto nieodmienny (z Ylthin, o Ylthin, kogo? Ylthin, komu? Ylthin), choć niektórzy - vide Behemort czy Voda - stosują formę "Ylthina", inni używają zdrobnienia "Yl" lub "Ylli".

I chyba Dilda się opóźni, bo:

- w poniedziałek kończę o 15.15

- we wtorek mam seminarium, kończę jw.

- w środę kończę o 14.30, ale o 15 mam wizytę u psychologa.

- w czwartek mam dodatkowe 2 godziny biologii, kończę o 16.

- w piątek kończę 12.30, ale o 13 przyjeżdżają po mnie rodzice.

Szkolna czytelnia i centrum multimedialne (jedyne skanery, do których mam dostęp) są otwarte od 9 do 15. Na przerwach nijak się nie dopchasz, nie zapowiada się też, by któryś z nauczycieli był nieobecny (zastępstwo w czytelni).

Wybaczcie, jest mi bardzo, ale to bardzo przykro, ale w takim układzie to za Chiny ludowe nie dam rady, przecież nie spóźnię się na lekcje czy urwę z takiego WFu.

Życie.

Tak samo mam ograniczony dostęp do sieci i nie nadążam z oglądaniem kolejnych odcinków (skończyłam chyba na cydrze i braciach Flim-Flam, ale głowy nie dam). O np. odpisywaniu na forum nie mówiąc.

*Jest wyjątek, co się zowie Mr. ALFik. Alf ma wyłączne prawo nazywania mnie "Iltin" (a Iskun go nie ma, nananana...) - a i to tylko z sentymentu do gościa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW... Parę tapet może? Mam nadzieję, że ich tu nie było:

Eins

Zwei

Drei

Vier

@MathRaven27 Naprawdę fajnę tapety, jak znajdziesz więcej to wyślij.

Jeśli chodzi o nowy odcinek to mi się bardzo podobał. Nie chce mi się wymieniać wszystkiego, więc tylko powiem że ja bym dał 9/10 :)

I jeszcze zarzucę jednym filmikiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka, to nie będzie długi post, ale nie mogłem się powstrzymać. Czy istnieje jakiś brony twierdzący, że Xbox 360 nie jest najlepszą konsolą? Prawdopodobnie nawet bardzo wielu. Do dnia 18 marca tegóż roku. Dlaczego? Ano

. Rainbow Dash X360 - czy trzeba mówić tu coś więcej? Dorzucam link do aukcji z wyżej wymienioną konsolą - miłujmy swych wujków ze Stanów Zjednoczonych w tych pięknych dniach :)

@DOWN

Akurat Red ring of Death to już czarna przeszłość - już modele z 2009 go raczej nie mają, a slimy zostały jeszcze lepiej wykonane. I nie zgadzam się, że został źle wykonany w/w model - czy dysk twardy z napisem 20% Cooler to nie jest dostateczny powód na wyciąganie oszczędności życia z portfela? Ja tam juz X'a mam, więc nie skorzystam, choć chciałbym.

{w tym miejscu autor posta wykazał się perfidnym kłamstwem, i tak by go nie kupił aż z USA, ale ciii... i tak mam w avku wersję SSJ brata największego kłamcy w Equestrii,[

, please don't hate me!] więc czego się po mnie spodziewać?}

Choć trzeba przyznać, że PS3 ostatnio zdobyło nieco lepszą bibliotekę gier ekskluzywnych (why, God of War, why?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet powraca! Tak więc dam coś, co zapewne każdy już zdążył znaleźć

@Gogenks: Mój kontakt z konsolami ogranicza się do przyjazdu do kolegi i pogrania w Gears of War 2, czy Tekken'a. Nie bez powodu. Po prostu wolę PieCyka, ale design Xboxa niezły.

Jednak jeśli miałbym np. wybrać obudowę mojego PC-ta, wybrałbym moją aktualną obudowę, ewentualnie (w skrajnym przypadku) design Nightmare Moon. Z komputera wystarczy mi sponifikowanie tapety itp. :D

A teraz... Have Some Art:

Twilight Sparkle - Epic

Twilight Sparkle #2

Epic Brohoof

Gdy Death Note połaczymy z MLP

Twilight Barrier

Spin That Record!

Trixie dawno ode mnie nie było

King's Speech

Trollololololo...

A tutaj mam coś dla tych, którzy chcą spoilerować Spoiler Below!

Huh ale spam. xD

Nadrabianie strat z odcinkami nieźle mi idzie. Obejrzałem już odcinek z Twilight

z przyszłości

, pomijając 1 odcinek z CMC i chyba Fluttershy, co jeszcze nadrobię, gdy będzie okazja. :D

THIS IS ROYAL CANTERLOT VOICE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy odcinki do tyłu za ostatnim, ostatnie obejrzane: Cranky Doodle i Fluttershy uczy się asertywności.

Swoja drogą ten pierwszy dał mi sporo do myślenia, zwłaszcza w kwestii mojej przyjaźni z pewnym człekiem i jego "nie mam czasu na więcej przyjaciół". A że gość jest, zdaje się, fanem kucyków (przynajmniej trzyma na profilu shipy z RD, obok memu o gitarze i przełożeniu jej na długość pewnych narządów i swoich zdjęć), więc podrzucę mu odcinek - może coś z tego wyciągnie, wraz ze mną...

Tak, mówię o tobie, ISKIER. Jeśli to czytasz - ja czekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękojeść:fioletowy materiał owinięty srebrną nicią/fioletowa wypolerowana micarta lub g10;Głownia wypolerowana na lustro,głowica i jelec również;Typ-bajeczny,cokolwiek to ma oznaczać...

Krytyka mile widziana

Rozumiem, że robiłeś już kiedyś inne projekty. Mógłbyś wrzucić jakieś fotki? Temat nieco mnie ciekawi, a doświadczenie mam tylko w ostrzeniu mojego Vicka Farmer`a na drobnych diamentach. Sam nigdy nic nie zrobiłem w tym temacie.

Oto projekty,każdy z krótkim opisem.Możliwe małe niedociągnięcia,całość robiłem o 3 w nocy.

Do kompletu planuję zrobić skórzany pokrowiec,z motywem Equestrii,bądź Celestii i Luny.Ach to uczucie,gdy robi się coś niepowtarzalnego,for the Herd!

Twilight Sparkle

Rarity

Applejack

Pinkie Pie

Rainbow Dash

Fluttershy/Flutterangry

Jakieś sugestie lub poprawki...

@proycon

Nigdy, ale to nigdy nie zrozumiem germanofobów :dry:

Zaraz tam germanofobów,po prostu od paru dni uczyłem się do sprawdzianu z tego pięknego języka i mam już dosyć :sleep: .Ogólnie język niemiecki,jako przedmiot szkolny,jest przeze mnie traktowany po macoszemu,gdyż nie sądzę że nauczę się go przez 3 lata liceum.

Sorka, to nie będzie długi post, ale nie mogłem się powstrzymać. Czy istnieje jakiś brony twierdzący, że Xbox 360 nie jest najlepszą konsolą? Prawdopodobnie nawet bardzo wielu. Do dnia 18 marca tegóż roku. Dlaczego? Ano
. Rainbow Dash X360 - czy trzeba mówić tu coś więcej? Dorzucam link do aukcji z wyżej wymienioną konsolą - miłujmy swych wujków ze Stanów Zjednoczonych w tych pięknych dniach :)

Obudowa nawet nawet,lecz mogli ją zrobić tak ze 20% fajniejszą.Jako posiadacz xboxa nawet bym się skusił,tylko cena mnie powala.

Jeszcze PMV:

I takie coś

@Argaris-Dobrych artów nigdy za wiele,wrzucaj więcej :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek - świetny 9+/10, jak leciał filmik pokazowy to mi się z Lostami skojarzyło i czekałem na napis DHARMA, ale nic takiego się nie wydarzyło.

Żeby nie było, że nic praktycznie nie napisałem to dam coś:

Luna

Assertive Fluttershy

Poor Twilight - tak kończy się bluźnienie przeciw Celestii.

I Soviet RD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beneblade: Wiedziałem, że styl "Poor Twilight" jest jakiś dziwnie znajomy... PonyKillerX ofc. jeden z jego kolejnych artów Tutaj. Gość jest niesamowity, ale jego najlepsza praca to według mnie Lunatic. Zna ktoś może kogoś z podobnym poziomem epickości na milimetr kwadratowy arta? ponyKillerX ma niestety niezbyt bogatą galerię. Dobrze, że nadrabia to niesamowitą jakością, polecam zapoznać się ze wszystkimi jego artami, jest ich mało, a wątpie, byście gdziekolwiek znaleźli lepsze. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beneblade No dokładnie :P. Jakiś czas temu obejrzałem sobie drugi sezon Lostów i też pierwsze, co pomyślałem, to "DHARMA"!. Poza tym przypomniało mi się intro pierwszego Fallouta. Brakowało jazzowej muzyki (a tak poza tym - było kiedyś PMV z tą właśnie muzyczką... dysponuje ktoś linkiem?)

Odcinek kozak. Postanowiłem go tym razem obejrzeć okiem bez szkiełka fana, ale się nie dało... odcinek po prostu niesamowity. Jak zwykle :P. Spodobał mi się krytykowany przez niektórych kucyk-Pudzian. Czy tylko mi stanęło przed oczami słynne "OF KORZ!" ze "Street fightera"?

@pmv z Depeche Mode - trochę bez sensu. Nawet bardzo. O ile jeszcze przytulanie siostry przy słowach "All I've ever wanted is here in my arms" ujdzie, to refren przy następnych fragmentach MLP jest... bez sensu, po prostu bez sensu. Ale piosenka fajna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w forumowym stadku są oprócz mnie jacyś inni fani LOST? Brohoof ogromny :D Ech, aż muszę odkurzyć...

@Poor Twilight

Tak się kończy sprzeciwienie się porządkowi Celestii :trollface: Macie, dziecioki, materiał pokazowy :P

@Assertive Fluttershy

Flutterbitch w najlepszym wydaniu :P Lowciam arta :P

Jak widzę mam komplet wpisów na blogu. Odpis dostaniecie jutro lub pojutrze.

Tak, Cyngus i Honor - macie mi nie spamować :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze skojarzenie to ofc Fallout. Ale źródła inpiracji trzeba szukać u... źródła, czyli amerykańskich filmików propagandowych z czasów nuklearnej paranoi, np. "

"(chyba jeden z najpopularniejszych, doczekał się pierdyliarda nawiązań w popkulturze) - polecam gdy ktoś lubi okołofalloutowe klimaty i czarny humor :wink:

To, tak BTW...

A w odcinku, na plus: Fluttershy(nie wiem czy nie najlepszy epizod z jej udziałem), Rainbow Dash(nareszcie...), YEAH-pony i w/w filmik. Większych minusów nie zauważyłem.

Dorzucam garść gifów:

Lyroskoczek

Lya & Ombon - brohoof dla tego kto odgadnie nawiązanie

Bardzo Assertiveshy

?3?

Heavy Weapons Pie - trochę spoiler, ale bardziej OMGWTFBBQ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, co my tu mamy. Kolejne spoilery z naszymi "kochanymi" CMC. Akurat ten epizod może być całkiem fajny z uwagi na

duże zaangażowanie postaci pobocznych

. Nie wiem czy konieczny ten tag spoiler, le lepiej dmuchać na zimne.

Klip do obejrzenia

.

@Ganjalf: Ten gif z Pinkie po prostu świetny. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hell buckin' YEAH! Dziś w końcu napisałem najważniejszy (na jakieś następne 4 lata) egzamin swego życia - Wojewódzki Konkurs Chemiczny, który okazał się tak nawiasem mówiąc babeczką z lukrem. Oznacza to, że będę miał w końcu czas na stworzenie czegoś konkretniejszego dla fandomu - już zaczynam wyłudzać od taty sprzęt do nagrywania, postaram się zrobić coś na sax, a może nawet coś se pośpiewam (ma się tę szóstkę ze sztuki :icon_lol: ).

I już mam nareszcie pomysł, o co mi tak naprawdę chodziło z achievementami - kojarzycie Chuck Norris Facts? Kojarzycie fakty o metalowcach? No to o to mi w sumie chodziło - nie chodzi tu tyle o chwalenie się, co zrobienie forumowo i wspólnie faktów, o tym, co powinien prawdziwy brony - wygląd, zachowanie, ulubione danie, itd. Do tego doszłyby wzmianki o radzieckiej inwersji (w Rosji Radzieckiej to kucyki śmieją się z haterów). To byłoby epickie, 20% cooler, itd, itp., i co tam chcecie. No dobra, pomysł nie taki znów nowy (do paru rzeczy w każdym bądź razie powstało coś takiego), ale mimo wszystko może być spoko, jak się wszyscy zbiorą, to możemy stworzyć legendę internetu ( :icon_rolleyes: ) - i jakby co, to zawsze można wrzucić na Nonsensopedię. I co wy na COŚ TAKIEGO? Bo chyba jeszcze nikt tego tworzyć nie zaczął, co? Ja tam nic nie znalazłem w każdym razie (na Nonsensopedii jakieś szczątki, nic epickiego)

Właśnie sobie przeglądnąłem 1-sze kilka stron tego tematu, i... o żesz, kiedyś to dopiero tu był spam, prawie same posty z obrazkami. Jak to porównać z teraz, to... we're leveling up!

Heh, i już wiemy na jakiej zasadzie Pinkie może tak dużo gadać :tongue:

Jakby co, to to jest tylko BETA Księgi Mowy Pinkie Pie

:icon_smile:

P.S. Jeśli wam też się zmieniła skórka na stronie, to na samym dole strony jest możliwość zmiany na starą i najstarszą (tą szeroką, najlepszą)

@DOWN

Ale jak coś do głowy wpadnie, to walić jak w dym. Zresztą, czasem dobry suchar nie jest zły :wink: Wiem, nie powinienem lubić żartów Strasburgera, ale... no, ja chemik jestem. A jak chemik żart opowiada, to reakcja nie zachodzi :laugh: ... :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie przeglądnąłem 1-sze kilka stron tego tematu, i... o żesz, kiedyś to dopiero tu był spam, prawie same posty z obrazkami. Jak to porównać z teraz, to... we're leveling up!

Ale jednocześnie moderacja częściej wpadała i sporo postów szło do kosza. Teraz to są tu luzy :P

@Acziwmenty

A no co to pisać? Daj czas, a samo wykiełkuje. Zwłaszcza, że próba pisania śmiesznego tekstu dla samego pisania często skutkuje niestrawnym sucharem.

Macie odpis na blogasku :P Sprężyłem się i dałem wam tak szybko - doceńcie mnie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy odcinek zapowiada się naprawdę dobrze.Mam nadzieje,że nie zmarnują potencjału i w zwiastunie nie pokazali najśmieszniejszych scen.Jeszcze tylko 4 odcinki i pożegnamy się z kucykami na jakieś...4/5 miesięcy.Znając życie na jesieni wyjdzie sezon 3.Mam nadzieje że będzie co najmniej tak dobry jak drugi.

TheLivingTombstone wykonał kolejny remix.Mi się podoba :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny świetny utwór.

w Rosji Radzieckiej to kucyki śmieją się z haterów

W takim razie chyba mieszkam w Rosji Radzieckiej... Może nie rozpowiedziałem na cztery strony świata, że jestem brony, ale to nie zabezpiecza mnie przed haterami, którzy są odpowiednio traktowani... Wygląda to mniej więcej tak. Tyle, że mam dodatkowo +200% Do odbicia obrażeń. :P

Przy okazji, dzięki za artykuł z metalami, dobrze jest się pośmiać po szkole. xD

@Sttark: Smile Remix by The Living Tombstone 133183012061.pngAkurat ostatnim odcinkiem, jaki obejrzałem był właśnie z Pinkie - Smile. Niezłe wyczucie czasu.

o żesz, kiedyś to dopiero tu był spam, prawie same posty z obrazkami.

Standby for Relay... I'm experiencing some Technical Derpyculties

Transmission Activated:

Xenomorph Pony

Spitfire as Earth Pony (dziwne, jakaś wersja pełna pixeli, kiedy ja na kompie mam czysty obraz)

Spitfire Sharpshooter

Summer Spitfire

Spitfire Wallpaper... dosłownie

Derpy Na koniec...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mamy się handlować muzyką...

Ogólnie nienawidzę techno, electro i innego badziewia. Tym bardziej się zdziwiłem że uwielbiam

. Słucham to na 100% głośności na słuchawkach. Jest to miłe memu uchu.

A tak poza tym - hatehatehate na badziewie typu elektrycznego.

@Klekostan

Doceniamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Dash X360 - czy trzeba mówić tu coś więcej?

Widocznie tak - na początku myślałem, że chodzi Ci o jakąś grę na "Iksa". Sama konsola dla mnie jest za świecąca, wolę proste i dyskretne rozwiązania.

Kolejna myśl - konsola za kilka tysięcy a po kilku miesiącach RRoD :)

A teraz... Have Some Art:

Dzięki. Nie tylko tobie, kilka osób pokazało, że nie tylko ja tutaj wrzucam arty (by kontynuować tradycję tematu!),

Oto projekty,każdy z krótkim opisem.Możliwe małe niedociągnięcia,całość robiłem o 3 w nocy.

Jak dla mnie dość ciekawe a przede wszystkim cholernie ambitne. Chodziło mi wcześnie o jakieś wykonane przez Ciebie noże. Zrobiłeś już coś sam?

@Klekostan

Doceniamy.

Nie głaskać Trollestii. Gryzie.

No niezły bałagan zrobiłeś w Equestrii, aż takich zmian się nie spodziewałem. Co do mojej postaci to zobacz twój wcześniejszy tekst gdzie ja mieszkałem, bo okazuje się, że wróciłem spać w inne miejsce

:)

W kwestii trollingu to miałem dzisiaj niezły ubaw. W mym ukochanym LO są 2 wyjścia na plac apelowy. W jednych drzwiach ktoś rano urwał klamkę. Zwyczajnie, od wewnątrz można spokojnie otworzyć jednak z drugiej strony zwyczajnie nie ma za co złapać. Nie wiedziałem, że można mieć taki ubaw z gimnazjalistów 9według obserwacji - ok 90% ofiar przebiegłych drzwi) którzy dopiero po dojściu orientowali się, że nie ma klamki. Próby otwarcia były w większości nieskuteczne. Raz nawet chciałem chłopakom pomóc i krzyknąłem "Trzeba zapukać. Zapukaj!". Ich mina, gdy stali przed otwartymi drzwiami których tylko nie mogli pociągnąć i rozpaczliwe pukanie było kwintesencją trollingu. Na moje nieszczęście ludzie też wychodzili tymi drzwiami co dawało możliwość osobom próbującym wejść łatwe wyjście z sytuacji. Tak, jestem zły. Jednak takim się stałem, bo oglądam bajkę dla małych dziewczynek a moją ulubioną postacią jest Księżniczka Trollestia! :)

Gdybyście mieli te "acziki" już miałbym milion-sto-tysięcy-trylionów trollo-punktów.

To w forumowym stadku są oprócz mnie jacyś inni fani LOST? Brohoof ogromny

Oglądało się jakieś pierwsze 3-4 serie, później wszystko zaczęło się plątać. Z ciekawości niedawno obejrzałem jeden z ostatnich odcinków na AXN`ie i kompletnie nie wiedziałam o co chodzi. Mega-zakręcone.

Soł Słiiiit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cygnus: Nie spodziewaj się czegoś innego ode mnie. Ponystep to nie tylko coś, co o dziwo mi się podoba (a teoretycznie nie powinno), ale także może konkurować z piosenkami Rock/Metal. Np. Takie Nightmare Night jest zdecydowanie na samym szczycie, a w "Fruit Of Her Labour" nie podoba mi się tylko nieco dziwny opening. Reszta jest perfekcyjna.

pożegnamy się z kucykami na jakieś...4/5 miesięcy.

Dlaczego smutek nie ogarnia mego serca? To pewnie przez to, że same oglądanie odcinków nie jest priorytetem dla mnie. Zresztą odcinki zawsze będą na dysku/Youtubie. :D Może nie nowe, ale to zapewne da mi czas do obejrzenia wszystkiego po raz drugi lub nawet trzeci. Na razie niewiele odcinków mam obejrzanych 2 razy, co skutkuje małą zapamiętywalnością.

Jeśli ktoś lubi przeróbki: Polecam Friendship is Witchcraft. Epickie teksty padają. Nie mogę wyrzucić z głowy Fluttershy mówiącej "My Army of Darkness turned against me".

EDIT:

DOWN: OFFTOP MODE: Miło widzieć, że nie tylko u mnie Daft Punk stanowi jeden z niewielu wyjątków dla tego typu muzyki. For Now... I have been overruned by Ponystep :Dtumblr_luzbf0TM9p1r19504o1_400.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nienawidzę techno, electro i innego badziewia.

Także tego nie trawię,mój gust muzyczny jest opanowany przez trailer music,rock,metal i różne jego podgatunki,z power metalem na czele.Jedynym wyjątkiem jest parę utworów Daft punk'a,oraz soundtrack z Tron'a,także ich autorstwa.

Taki mały offtop wyszedł,więc dorzucam parę PMV:

Freedom Call

Rolling Stones

@Puszcza-Fakt,to dosyć czasochłonne i kosztowne projekty,ale wykonalne.Jak narazie na moim koncie mam takie nożyki:1,2,3,4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh Jak już jesteśmy przy kucykach i szkole... Mój kolega (z którym nie mam przyjemności chodzić nawet do tej samej szkoły >.<) zgłosił się do projektu na lekcje etyki. Swój projekt oparł na... My Little Pony. Nauczycielka poprosiła go o resztę odcinków. :D Ta sama osoba jest w grupie dekorującą salę na jakiś apel. Główną dekoracją jest Fluttershy i Angel. Muszę mu powiedzieć, żeby zrobił zdjęcia! Jeśli je otrzymam, upload zobaczycie tak szybko, jak będzie to możliwe.

@DOWN: Natomiast ja mówię o Rock/Metal. :D Możemy dodać achievement'a do zdobycia: Zapamiętaj ulubione gatunki muzyczne forumowych bronies. :D

Nigdy nie widziałem tylu trollface'ów w jednym poście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@puszcza

Nie głaskać Trollestii. Gryzie.

Okeej, nie byndę...

Trolling

:trollface: Art of Troll :trollface:

@Argaris

Nie spodziewaj się czegoś innego ode mnie. Ponystep to nie tylko coś, co o dziwo mi się podoba (a teoretycznie nie powinno), ale także może konkurować z piosenkami Rock/Metal. Np. Takie Nightmare Night jest zdecydowanie na samym szczycie, a w "Fruit Of Her Labour" nie podoba mi się tylko nieco dziwny opening. Reszta jest perfekcyjna.

:trollface: Ale ja o rocku nie mówię. Jak słyszę gitarę elektryczną to mnie zniechęca do dalszego słuchania. Kręci mnie ABBA, organy i lata 90'te. Jestem inny. :trollface:

@Procyon

Także tego nie trawię,mój gust muzyczny jest opanowany przez trailer music,rock,metal i różne jego podgatunki,z power metalem na czele.Jedynym wyjątkiem jest parę utworów Daft punk'a,oraz soundtrack z Tron'a,także ich autorstwa.

:trollface: Czuję się bardzo, ale to bardzo wyjątkowy. Ani czarnego rocka ani techno. Ależ jestem z tego dumny. :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...