Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honor

My Little Pony Friendship is Magic (2010-)

Polecane posty

Może nie od razu trollu.

Bolow

Każdy ma prawo przedstawić swoje zdanie.Osobiście lubię DB,ale to anime jest(spójrzmy prawdzie w oczy)na najwyżej dobre.Animacja była bardzo dobra,postacie też,ale fabuła kulała i to nieźle.Zwłaszcza pod koniec serii.

Dialogi w oryginale są naprawdę pomysłowe.

Nic się nie dzieje? Cóż jak dla mnie na tym polega urok tej kreskówki.W końcu coś innego niż jakieś żałosne mordobicie.Stawiają na humor co(przynajmniej mi)odpowiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "nuda - nic się nie dzieje, dialogi - bardzo niedobre dialogi..."

Pewnie nie widziałeś "Jedynego Słusznego Odcinka" - Lesson Zero

W sensie dla osób hejtujących, ofc

Poza tym to chyba jedna z tych rzeczy, którą się kocha albo nienawidzi - oczywiści mówią tu przez pryzmat osób z poza tzw. domyślnego targetu. Trochę jak Włoskie samochody i Tarantino :)

Nic się nie dzieje? Cóż jak dla mnie na tym polega urok tej kreskówki.

Z podobnych powodów oglądam obecnie Futuramę. Jeśli chcecie zobaczyć kawał kreskówki w starym, dobrym stylu to polecam. Twórca tego serialu jest odpowiedzialny za Simpsonów a to już wiele znaczy.

pony creator by Hasbro jest zarąbisty. Boli mnie tylko to, że nie można zachować obrazka i dać swój własny cutie mark.

Gimp nie gryzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cygnus

Obrazka nie da się zachować, ale od czego jest guzik Prt Scr :wink: ? BTW. Może "trollu" to za ostro? [Po napisaniu dolnego akapitu] Nah, dobrześ rzekł.

@Bolow

Dragon Ball ma u mnie miejsce zarówno na półce (15 tomów mangi, beeyeatch! [więcej nie mogę mieć, za duże ciśnienie na półkach z książkami]) jak i nawet w avatarze. Różnica między MLP a DB jest taka, że DB umarło jeszcze w trakcie trwania serii Z (dlatego KAI - reedycja Z-ki w HD - jest pozbawiona Buu Sagi). A co do Włatców Móch - eeeee.... ODPOWIEDŹ.JPG. Come on, to było fajne jak się miało, nie wiem, 8 lat i 2x mniejszy iloraz inteligencji, i... [zajrzał w profil adresata] Wracaj na ---666---, o wyznawco... w co wierzą trolle?

EDIT: [beeep] yeah, już tylko 7 postów do 2000 w temacie. Polowanie czas zacząć :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dwa odcinki tych kucy jakiś czas temu i dalej nie wiem o co tyle hałasu, może wam tj. fanom tego serialu rodzice zabraniają oglądać Dragon Balla i "Włatców Móch" (czy jak się tam to pisze...) i dlatego katujecie MLP? Dla mnie "nuda - nic się nie dzieje, dialogi - bardzo niedobre dialogi..." jak mówił inż Mamoń

Gdyby nie było tej wstawki o rodzicach i oglądaniu "Włatców móch" (o których wszystko napisał Gogenks) to wyglądałoby to na zwykła opinię o MLP,a tak to wyszedł trolling :dry: .

A Dragon ball'a nigdy nie oglądałem,kiedyś może spróbuję,choć nie ciągnie mnie za bardzo do anime i mangi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie było tej wstawki o rodzicach i oglądaniu "Włatców móch" (o których wszystko napisał Gogenks) to wyglądałoby to na zwykła opinię o MLP,a tak to wyszedł trolling :dry: .

Żaden tam trolling tylko nie rozumiem czym się tu zachwycać. Obejrzałem dwa pierwsze odcinki (pierwszej serii) i były nudne jak flaki z olejem - ot, przedstawienie kilku kucy z których każdy ma tam jakiś magic power, dialogi jak już wcześniej wspomniałem - bardzo niedobre przez co humor "toto" raczej dla 7-latków, ewentualnie skrajnie infantylnych pełnoletnich ludków, których życie upływa tylko i wyłącznie w wirtualnej rzeczywistości przed kompem , na koniec walka dobra ze złem , gdzie oczywiście dobro zwycięża, no i wszystko przeplatane oklepanymi sloganami o przyjaźni, lojalności, szacunku wobec innych (aż mi się lektury z podstawówki przypomniały i mnie zemdliło). Niby czegoś pozytywnego uczy dzieci ten serial, ale jego popularność mnie zadziwia gdyż nie przedstawia nic nowego, czego bym wcześniej nie widział. Bo fenomen "Klanu" i "M jak coś tam" rozumiem - seriale dla kucharek domowych, znudzonych życiem i marną egzystencją w domu przed garami, przeżywające codzienne deja-vu - gotowanie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie, sprzątanie... Więc mogą choć przez te pół godziny przenieść się do innego świata. Ale kuce przyciągające 20-latków ? Jakby mi ktoś wcześniej o tym powiedział to pomyślałbym, że to żart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to dziwny jestem, wolę jednak w większości polski dubbing, np. księżniczka Celestia i Fluttershy w polskiej wersji są super, szczególnie ta druga, taka słodka :) U niektórych głos jest nawet fajny, ale wolę polish version.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie! Od chyba 50 stron nie było tu żadnego trolla! Witamy, witamy.

Fajnie napisał Gogoneks. Włatcy (tytuł profanuje jedną z najlepszych książek świata! wiecie, ile osób reaguje śmiechem na stwierdzenie, że "Władcy móch" Goldinga to jedna z mych ulubionych książek...?) są zabawni dla osób mających kilka lat i stopni IQ mniej :> (bez urazy dla młodszych-ogarniętych).

Oho, następny post. Wyborne, wyborne <3. Jeszcze fajniejszy od poprzedniego.

Ocenianie całego serialu trwającego łącznie koło 17 godzin na podstawie pierwszych 40 minut. Kocham, kocham, kocham! I znowu, że kreskówki są dla nerdów. No jasne, lepiej obalić se flachę przed blokiem, nie?

aaaaaaah potrzebowałem tego.

A serio: czego po kreskówce skierowanej do dzieci się spodziewasz? Ta i tak daje wyjątkowo dużo jak na coś skierowanego do dzieci. A to, że dobro zwycięża - oczywiście, że zwycięża, to tylko bajka. I należy ją oceniać jak bajkę. Jeśli podchodzimy do MLP z takim nastawieniem, to lepiej w ogóle serialu nie tykać... to zupełnie, jakby np. powiedzieć, że "Z archiwum X" jest zbyt mało kolorowe, a "Kompania Braci" nie ma morału. Ludzie, oceniajcie GATUNKAMI. Nie można podchodzić do tej produkcji jako do czegoś ekstremalnie dorosłego. Chociaż IMO MLP odstaje od współczesnych kreskówek.

Infantylność - a co byś wolał? Walkę ze złem? Zapraszamy do DB. Albo Naruto. Ja osobiście jestem uczulony na mangę-anime-japońszczyznę wszelaką. Ale nie będę wyzywał osób rajcujących się takimi klimatami. Bo po co? Lubią - OK. My lubimy MLP. Teoretycznie też OK. Tyle z teorii.

Przypomniało mi się coś... znacie Nostalgię Critica (That Guy With The Glasses)? Jest to jeden z najsłynniejszych (jeśli nie najsłynniejszy) recenzent z youtuba. Na nim wzorował się nasz rodzimy Niekryty Krytyk (co IMO totalnie mu nie wychodzi, ale to nie ten temat). W jednym z odcinków z serii "Ask" ktoś zapytał się go "kto jest fajniejszy: Twilight czy Rainbow?". Gość zastanawiał się trochę i ostatecznie stwierdził, że Twi. Z tego, co mówił, dało się wywnioskować, że obejrzał przynajmniej pierwsze kilkanaście odcinków. A chwilę później głosem dresa: "yyy to znaczy.... nie macie jaj! MLP jest dla pedałów! yyy...". Idealnie odwzorowuje tę sytuację.

PS Właśnie obejrzałem "Drogę" z Viggo Montersenem. Jeszcze bardziej ponura niż książka McCarthy'ego. Super. Kto nie widział - gorąco polecam.

PS2 A myślałem, że Google Chrome jest szybkie... przeglądarka Safari rządzi!

A teraz PS3 związany z kucami:

Świetne, spokojne PMV

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolow

Do trzech razy sztuka chłopie: może kiedyś w końcu nas ztrollujesz :P

Po co w ogóle zaczynasz? Argumenty masz na poziomie pierwszego lepszego hejtera: MLP jest dla dzieci, nie wypada wam tego oglądać. To takie kiczowate! Przecież lepsze jest to co ja lubie, nawet jeśli to Włatcy Móh....

Na nikim to nie robi wrażenia :P Nie podoba się to przynajmniej nie chwal się przed innymi, jaki to jesteś fajny bo nie podoba się to co innym. Ja przynajmniej lubie MLP za to, że jest ostatnią porządną, spokojną kreskówką dla dzieci, która jednocześnie nie robi z ciebie idioty. A fandom, który jest jednym z najbardziej kreatywnych w internecie, sprawia, że fun has been doubled!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don't feed the parasprites, please

@tk2121

Poczekaj sobie na epizod o psach i kucykach - Thieeeese iiiis whiining zmiażdży twój mózg. Aczkolwiek trzeba przyznać, że jak na totalną niskobudżetówę z nieomal losowymi ludźmi polski dubbing nie jest zły (poza Spikiem i Rarity, ofcoz)

Od dzisiaj leję na wszystko (w sensie - szkołę, obowiązki, itd.) - właśnie się dowiedziałem, że mam w kieszeni tytuł laureata olimpiady chemicznej. Z tej okazji ogłaszam wszem i wobec, że w końcu zabiorę się za zapowiedziane gdzieś tam wcześniej w temacie projekty.

Pinkie Pie style!

Kolejna tajemnica rozwikłana

Ktoś zamawiał 6,02 x 100000000000000000000000 [wskazane przeliczyć zera :trollface: ] As(ertywności) ?)

Ludzkość uratowana

EDIT: Przybycie trolla = 3 posty/ 5 minut? Oby częściej :tongue:

EDIT2: FFFFFFFFUUUUUUUUUU... dlaczego nie poczekałem na następny post aby to napisać? Tak bym miał legendarne 2000 w swym poście :wallbash:

DOWN:

Spróbuj Dethklok - owszem, to podchodzi pod parodię gatunku (mówię tu też o serialu Metalocalypse, z którego zespół pochodzi), ale mający naprawdę przyjemny wokal i dobre solówki. Anyway, miło wiedzieć, że nie jest się jedynym najmłodszym w temacie (chyba) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgarniam 2000 post.

Proszę tro... khem... Bolowa, żeby sobie lepiej podarował. Nie musisz rozumieć fenomenu MLP, ale to nie powód, żebyś nas hejtował.

I zauważ, że mam 16 lat, jestem dziewczyną, kończę gimnazjum. Jestem pegasister, miłośniczką metalu* i zapalonym graczem.

Stereotyp jest stereotypem.

A że serial infantylny, przewidywalny, głupi... Wiesz, z mojego punktu widzenia owi "Włatcy Móch" są jeszcze słabsi i pozbawieni treści. Ogłupiają.

A MLP przekazuje często ważne rzeczy, które - zdawałoby się - są oczywiste. Jednak nie. Wierz mi, sporo się nauczyłam dzięki - nomen omen - serialowi dla dzieci.

Z innej beczki: spróbowałam sponifikować własną osobę za pomocą edytora ze strony Hasbro.

ponyj.png

De facto mam krótsze i bardziej kręcone włosy tudzież nie noszę kwiatów weń wpiętych - ale tak to się z grubsza pokrywa. No dobra, wolę nieco inne sandały i noszę inne koszulki.

*Trash, groove, melodic death. Sataniści są słabi, trv hardkory czczą Necrovizarda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to dziwny jestem, wolę jednak w większości polski dubbing, np. księżniczka Celestia i Fluttershy w polskiej wersji są super, szczególnie ta druga, taka słodka :) U niektórych głos jest nawet fajny, ale wolę polish version.

Polska wersja mi nie przeszkadza,tylko niektóre zwroty mnie dobijają np. Rainbow Krakso-jak to brzmi w ogóle?!

Od dzisiaj leję na wszystko (w sensie - szkołę, obowiązki, itd.) - właśnie się dowiedziałem, że mam w kieszeni tytuł laureata olimpiady chemicznej. Z tej okazji ogłaszam wszem i wobec, że w końcu zabiorę się za zapowiedziane gdzieś tam wcześniej w temacie projekty.

Gratulacje,a olimpiada wojewódzka,krajowa?

I czekam na te projekty z niecierpliwością,gdyż sam się dzisiaj wziąłem sa nożyki,wyciąłem blanki i jak narazie nie mam chęci :smile:

@Bolow-jeśli mi się coś nie podoba to poprostu nie zwracam na to uwagi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Procyon

Dzięki. Olimpiada wojewódzka tylko (krajowych to nie ma w gimnazjum chyba z niczego), ale wystarczy aby mieć jeszcze większą opinię totalnego kujona w szkole :tongue: Co do projektów - najpewniej po świętach zacznę nagrywanie. Zastanawiam się, czy vocal cover też wchodziłby w grę - najpewniej w grę weszłyby jakieś utwory i z serialu, i od bronies (najchętniej September, albo Octavia - Rainbow Factory wymaga albo bardziej elektronicznego wokalu, albo bardziej elektronicznego sprzętu :tongue: ). Zaraz zgrywam sobie na pendrive'a jakiś utwór, i słucham go do oporu przez święta, a potem ze dwie próby, i zgrywam. Czekam na twoje scyzoryki, jakby co - mam awaryjną skrytkę na kasę na dobry brony stuff, if you know what i mean :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że panuje moda na tworzenie samego siebie w kreatorze kuców... W załączniku macie produkt mych 10-minutowych starań :D. Starałem zachować swój wygląd: ciemne włosy średniej długości (w realu krótsze), brązowe oczy, zażenowany wyraz twarzy, "dżinsy" (nie uznaję innych spodni :P), a reszta ubrania to totalna mieszanka wszystkiego, ale zazwyczaj są to stonowane, ciemne kolory. No i zrobiłem sobie adidaski ;). Co prawda brakuje okularów, ale nie było w edytorze żadnych przyzwoicie wyglądających oprawek. Jestem ciekawy, jakby zrobili siebie w edytorze Beneblade i RockowyCezary, których widuję na co dzień. Czekam ;)

BTW - za 2 tygodnie koniec 2. sezonu. Postanowiłem, że zrobię szablon, w którym, jeśli ktoś będzie chciał, możnaby sobie podsumować ten sezon. Wyglądałoby to mniej więcej tak:

Nazwa odcinka - numer odcinka - krótkie streszczenie fabuły w tagach SPOILER - krótka opinia - ocena

post-45339-1333658352_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolow

Do trzech razy sztuka chłopie: może kiedyś w końcu nas ztrollujesz :P

Nie wiem co to znaczy kogoś "ztrolować" i niefajne jest to, że jeśli ktoś ma odmienne zdanie w tym temacie jest od razu trollem. Temat jest chyba po to, żeby m.in. wyrażać własną opinię o MLP. Jakoś w przypadku tematów "growych" nie ma tego problemu, można sobie opluć dowolną grę i nikt nie wyzywa od trolli a tutaj widzę, że panuje komuna i zasada - jest tylko jedna partia...tfu...RACJA - racja MLP fans. No i nikt nawet nie docenił, że obejrzałem całe dwa odcinki MLP buhuhuhuhuhuhu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolow

Już raz próbowałeś. Skończyło się na interwencji moderatora.

A czemu troll? Bo przychodzisz tutaj i na dzień dobry atakujesz nas wielką mową, jak to oglądanie MLP uwstecznia ludzi i niegodne jest 20-letnich facetów. Spoko, ja nie muszę swojej męskości potwierdzać :P Ale zapomniałeś o jednym: to jest bajka o kolorowych kopytnych! :D Czego ty oczekujesz? Wielkiej fabuły? Gigantycznego budżetu? Nie ten adres :P Jest to po prostu produkt nie do zdarcia w swojej kategorii :P Nie podoba się - proszę bardzo, ale nie zachowuj się w ten sposób:

781.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bolow- sądzisz, że możesz opluć dowolną grę? Spróbuj powiedzieć, że Baldurs Gate jest do bani i nie podaj żadnych argumentów lub podaj jako jedyny starą grafikę to wiedz, że też zobaczysz "komunę".

BTW Baldurs Gate

General Pinkie!

Więcej Pinkie.

Wcześnie padło pytanie o najlepszy odcinek- zdecydowanie te z Pinkie w roli głównej (Party of One!). I tyle skoro nie mogę wymienić Lesson Zero. :P

And now son- don't feed this troll...

EDIT: Żeby nie było- Baldur's Gate to tylko przykład, to samo tyczy się większości bardzo dobrych gier z dużym gronem fanów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to znaczy kogoś "ztrolować" i niefajne jest to, że jeśli ktoś ma odmienne zdanie w tym temacie jest od razu trollem. Temat jest chyba po to, żeby m.in. wyrażać własną opinię o MLP. Jakoś w przypadku tematów "growych" nie ma tego problemu, można sobie opluć dowolną grę i nikt nie wyzywa od trolli a tutaj widzę, że panuje komuna i zasada - jest tylko jedna partia...tfu...RACJA - racja MLP fans. No i nikt nawet nie docenił, że obejrzałem całe dwa odcinki MLP buhuhuhuhuhuhu...

Widocznie niektórzy jeszcze nie dorośli i nie wiedzą, jaka jest różnica w kłótni/hejtowaniu a dyskusji - racjonalne argumenty.

Włatcy móch - pozostawię to bez komentarza....

Ocenianie całego serialu trwającego łącznie koło 17 godzin na podstawie pierwszych 40 minut. Kocham, kocham, kocham! I znowu, że kreskówki są dla nerdów. No jasne, lepiej obalić se flachę przed blokiem, nie?

aaaaaaah potrzebowałem tego.

Może my będziemy mieli spokój przez kilka następnych stron :)

Don't feed the parasprites, please

Kolejny tekst godny zapamiętania. Kolejny po Dildzie.

No co, po 100 stronie jeszcze jej z nami nie było.

BTW - za 2 tygodnie koniec 2. sezonu.

Dlaczego, dlaczego mi to robisz!

Wow... po prostu przesłuchajcie - Link

Niech ktoś spróbuje mi wmówić, że muzyka fortepianowa nie jest piękna, to będę wysyłał na księżyc bez uprzedzenia (Twi siedzi obok i mówi, że ma w tym temacie niezłe wtyki).

Just Lyra. Again!

Słiiit Molestia

Luna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w przypadku tematów "growych" nie ma tego problemu, można sobie opluć dowolną grę i nikt nie wyzywa od trolli

Podwójnie zły adres: Masz w temacie kogoś, kto użerał się przez pewien czas w topicu Call of Duty z fanboyami Battlefield'a, więc nie można opluć dowolnej gry. Gdy spróbujesz tego w temacie o Mass Effect, ten "efekt" będzie odpychający. :P

@puszcza: 1 godzina improwizacji!? O.o Nie do konca my React, ale co tam. :P

Dlaczego jedynego forumowego DJ-PON3 omijają takie imprezy!? Teraz zamiast anty-trollu muszę wstawić arty, a ponieważ to Ylthin zgarnęła post numer 2000, Art Attack z RD:

Bed-Cloud (też chce takie)

Zwykły Vector, a jaki świetny.

Another RD On Da Cloud

Zacna Herbata Milordzie

RD by ponyKillerX

Ave Cezar! Ave Rainbow Dash!

Awesome Day

Rainbow Dash Sniper - początkowo tego arta chciałem umieścić w kwejku, ale Bloody Rainbow zwyciężyła. :P

Design Wallpaper

Warning! Deadly amount of Cuteness Radiation!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bolow

Ja doceniam to, że obejrzałeś 2 pierwsze odcinki i rozumiem, że ci się nie spodobały. Tylko to niczego nie zmienia. Dlaczego? Albowiem były to odcinki... PILOTAŻOWE!!! Booyeah! Nie spodziewałeś się tego, co? Są one ważne dla fandomu, ale trzeba przyznać, że są nieco słabsze od reszty. Tak naprawdę motyw walki dobra ze złem nie pojawia się już w późniejszych odcinkach (nie licząc tych z Discordem).

Dlatego proszę cię, jeśli masz ochotę, spróbuj obejrzeć jeszcze jeden odcinek, a później zapoznasz nas ze swoją opinią (polecam Party of One, ale możesz sam sobie wybrać po tytule). Ja osobiście nie uważam cię za trolla ani parasprite'a (czym jest parasprite dowiesz się w odcinku Swarm of the century). Co najwyżej za Paramite'a (a o nim dowiesz z serii Oddworld).

Wstyd się przyznać, ale byłem kiedyś fanem Włatców móch. Wciąż uważam, że pierwsze 3 sezony są fajne, ale później to już niestety słabizna poziomu dna (z małymi acz nielicznymi wyjątkami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stubbs

Nie to, że mi się nie spodobały tylko bajka jak bajka, można obejrzeć ale na dłuższą metę nie dałbym rady tego katować - no sorry ale Królik Bugs czy Farma Orsona toto nie jest. Mogę zmęczyć jeszcze ze dwa odcinki, żeby nie było, że marudzę na temat czegoś, czego nie znam. Najgorsza w tym serialu jest stylistyka różowo-cukierkowa, rodem z Barbie, ale co mi tam... Dam radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, najpierw mi się komputer zwiesił i musiałem zacząć pisać ten sam komentarz od nowa, a w trakcie pisania jeszcze baterie w klawiaturze wysiadły... Mój komputer już nie po raz pierwszy mnie zadziwia...

@puszcza

Co do PonyVisation (autora filmiku) - miałem go kiedyś w subskrypcjach, ale go usunąłem. Gość robi same improwizacje na pianino, a ten rodzaj utworów dla mnie zawsze brzmi tak samo

[próba ukrycia zazdrości pod warstwą badziewnej krytyki zakończona niepowodzeniem]

@Bolow

Po "zmęczeniu jeszcze 2-óch odcinków" - witamy w stadzie! Mnie się pilot nie podobał, ale zawsze jak już coś zaczynam, to kończę (czasem tragiczne w skutkach, np. "Chłopaki na Ibizie" - nie-polecam) - dlatego obejrzałem następne odcinki, a później już mnie nic nie przymuszało do oglądania. A tak nawiasem mówiąc - jak nie chcesz być uważany za trolla, to zmień prywatny komunikat na profilu - na takie rzeczy się patrzy. Twój 1-szy post wyglądał trollersko - temu nie zaprzeczysz, a w połączeniu z komunikatem to... nie świadczyło to za dobrze o tobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...