Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honor

My Little Pony Friendship is Magic (2010-)

Polecane posty

Świeżo po odcinku jestem. Jak najbardziej ME GUSTA. Wiele zabawy było z oglądaniem. Sami zobaczcie, bo jest co stracić xD

EDIT: Cały ja xD

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy Wam życzę :)

EDIT2: O Buck! Rano trzeba będzie odśnieżać podjazd! LOL z natury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek- 9+/10. Pinkie mnie nie zawiodła.

Sherlock Holmes, niemy film, James Bond, ninja, tajemniczy fryz Rarity (zwróciłem na to uwagę, ale nie sądziłem, że będzie to miało jakieś znaczenie) i Pinkie w kasku budowlańca.

Czego chcieć więcej od jednego odcinka?

Trzeba się jakoś zgadać i opracować wspólny odpis do sesji RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawych rzeczy można się dokopać na Youtube.

Fruits of Her Labour Sonic Breakbeat Remix. Nie mogę zdecydować, która wersja lepsza.

Wiedziałem, że coś mi tu nie gra. Okazało się, że nadrobiłem odcinki, pomijając przez przypadek kilka wcześniejszych, dlatego podczas Migracji Smoków dziwiłem się, dlaczego Rarity nagle zaczęła mówić na Spike'a

Spikey-Wikey

.

Kolejna paczka artów:

Na początek najbardziej epicki - Vinyl Scratch Autumn. Czy jest coś lepszego od Vinyl z pękniętym szkłem w okularach?

Derp From Above!

Derpy Eyepatch

My Little Deathwing

Sky, Earth, Sea

Forget Me.

ScratchShirt

Shower

Music

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek obejrzany :P No i ode mnie dostaje zasłużone 9/10 :P

Była Pinkie Holmes i dr. Twilight (

przynajmniej przez pewien czas

), były parodie filmów kryminalnych i szpiegowskich, były

fałszywe rzęsy Rarity xD

no i rozwiązanie całej zagadki jest dość ciekawe :P Szkoda jedynie, że zabrakło piosenki, a Celestia nie zjadła ciasta w TEN sposób :P

Aha: z tego miejsca życze wszystkim bronies szczęśliwych świąt wielkanocnych :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek na 9/10

Duet Twilight i Pinkie był świetny. Fajne rekonstrukcje zbrodni

dla mnie najlepsza była ta w stylu filmów z bondem

, no i

łoś z musu czekoladowego

. No i finał, którego nie można oskarżyć o przewidywalność :smile: .

Również przesyłam najlepsze życzenia z okazji świąt wielkanocnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja odgadłem zakończenie :P Spodziewałem się, że tak, jak w

"Morderstwie w Orient Expressie" wszyscy (oprócz jednej osoby - tam był to chyba maszynista, tu była Applejack) są winni.

Super były te trzy wersje zdarzeń na początku. Kolejno niemy film, Bond i Samuraj Jack. No i oczywiście "to elementarne, moja droga Twilight".

Fajnie, fajnie. Bardzo klimatycznie. Kolejny świetny odcinek.

O dzisiaj równo za 13 dni koniec 2 sezonu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano wszystkiego najlepszego, dużo słodyczy od Kucyka Wielkanocnego, mokrego dyngusa, smacznego jajka, tararara...

Nie umiem składać życzeń.

http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2012/098...pki-d4vh8tm.png

Klopki, lokalny twórca gierek we Flashu, zdaje się tworzyć prościutkie Guitar Hero z Vinyl Scratch w roli głównej. Czekamy na pierwszą grywalną wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchając losowych piosenek z twórczości bronych, natrafiłem na wyraźne powiązanie Super Ponybeat - Discord (Eurochaos Mix) z piosenką Avenged Sevenfold - A Little Piece of Heaven.

i

Przewińcie "Discord'a" do 3:02, a "A Little Piece of Heaven" do 5:02. Słychać podobieństwo? :D

No dobra, jak wszyscy to wszyscy: Wszystkiego najlepszego! Nie mogłem znaleźć nic z Vinyl Scratch, więc łapcie EasterShy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Argaris

Ano, nawet. Z drugiej strony - od dawna nie widziałem tak głupiej love story jak ta z tej piosenki :) No, ale liczy się HAPPY END!

DOWN: Tylko że akurat w wersji którą podałeś w linku był animowany teledysk. Nie dało się tego obejrzeć bez mówienia głośno: O PTASIE PIÓRO! [tricked you - censor!]

@SlashRevenge

Na YT są odcinki 2-go sezonu z polskimi napisami, trzeba umieć poszukać (dałbym linka, ale Hasbro paczy)

Anyway, wesołych świąt i wesołego Alleluja.

Ulubiony żart Pinkie Pie

Sposób na natychmiastową poprawę nastroju

Najlepsze płatki 4ever

I teraz najlepsze - na YT wyciekły CAŁE ostatnie 2 odcinki.

póki ciepłe

nie powiem, przebywanie z wami potrafi wiele nauczyć ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gogenks: Still Better Lovestory Than "Twilight" :trollface: Przy piosenkach nie skupiam się tak bardzo na słowach i ich sensie, gdybym na to zwracał uwagę, prawdopodobnie jakaś połowa, lub więcej zakończyłaby egzystencję na moim dysku twardym i karcie pamięci telefonu. Gdy tekst jest dobry: Spoko, gdy tekst jest do kitu: Who Cares!? Sounds Great!

EDIT: Oj tam, oj tam. :D Fakt, mogłem wam oszczędzić tego bólu i umieścić wersję lyrics. :P

Have Some Art: (Mało świąteczna edycja :P)

Sciencetist Pinkie

DeathShy

Another RD (za dużo jej chyba ostatnio)

Rarity Wet Mane

Nightmare Moon & Celestia - Peace

Sad Pinkie

Rainbow Dash Gryphonied and Gilda

Cider For Dash

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja odgadłem zakończenie :P Spodziewałem się, że tak, jak w

"Morderstwie w Orient Expressie" wszyscy (oprócz jednej osoby - tam był to chyba maszynista, tu była Applejack) są winni.

Nie spodziewałem się tu spoileru z "Morderstwa w Orient Expressie"... Włanie miałem zacząć czytać.

@Argaris

Ano, nawet. Z drugiej strony - od dawna nie widziałem tak głupiej love story jak ta z tej piosenki :) No, ale liczy się HAPPY END!

Przecież to piękna historia. Jak byłem mały (jakieś 4-5 lat temu) bardzo ją lubiłem.

Nowy odcinek bardzo dobry 9/10. Rekonstrukcje zbrodni miażdżące.

I oczywiście wszystkiego najlepszego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beneblade

Z jednej strony - musiałeś być cholernie domyślny te 5 lat temu (ja tam jeszcze rok temu umiałem się zgubić w Castoramie, hehe). Z drugiej strony -

facet zabija dziewczynę, bo nie przyjęła oświadczyn, potem gwałci jej zwłoki przez następne kilka tygodni, aż one się "zzombie'ają" i go zabijają, a następnie jako trupy biorą ślub.

Na pewno to jest ta sama piosenka o której mówimy? Wybacz, ale mnie to nie przekonuje :) Z drugiej strony - mnie z historii miłosnych o zombie to przekonała na razie tylko "Gnijąca panna młoda" - film zmusił mnie do obejrzenia paru innych rzeczy Burtona (może dlatego mam fryzurę trochę jak Edward Nożycoręki?)

@klopki

Kocham Guitar Hero, więc chyba jesteś na dobrej drodze do zmarnowania dobrych kilku godzin z mego życia :)

A teraz coś ciekawego - ktoś dokonał w miarę kompletnej ANALIZY NASZEJ SUBKULTURY. Ciekawym jest, za jaki rodzaj bronych WY się uważacie. Ja jak na razie jestem w grupie Moderate - nic ciekawego jeszcze w sumie nie zrobiłem/narysowałem/nagrałem. Myślę, że jestem typem w miarę socjalnym - wszyscy moi znajomi wiedzą, kim jestem (jeden przestał mi podawać rękę na powitanie, hehe), to samo w domu (czego powoli w sumie zaczynam żałować - ciągle zamiast "kucyki" wszyscy mówią "koniki", albo nawet "koniczki", PTASIE PIÓRO! [yay, to naprawdę pasuje wszędzie tam, gdzie uprzednio chciałeś wstawić faqa])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beneblade

Z jednej strony - musiałeś być cholernie domyślny te 5 lat temu (ja tam jeszcze rok temu umiałem się zgubić w Castoramie, hehe). Z drugiej strony -

facet zabija dziewczynę, bo nie przyjęła oświadczyn, potem gwałci jej zwłoki przez następne kilka tygodni, aż one się "zzombie'ają" i go zabijają, a następnie jako trupy biorą ślub.

Na pewno to jest ta sama piosenka o której mówimy? Wybacz, ale mnie to nie przekonuje :) Z drugiej strony - mnie z historii miłosnych o zombie to przekonała na razie tylko "Gnijąca panna młoda" - film zmusił mnie do obejrzenia paru innych rzeczy Burtona (może dlatego mam fryzurę trochę jak Edward Nożycoręki?)

Tak, to ta sama piosenka. Pamiętam, że była to jedna z moich ulubionych. "Gnijącą pannę młodą" oglądałem tylko w kawałkach (początek i koniec). Oglądałem zaledwie 4 filmy Burtona i wszystkie mi się podobały. Niestety Edwarda nie miałem okazji obejrzeć :/ , w najbliższym czasie mam zamiar.

Kocham Guitar Hero, więc chyba jesteś na dobrej drodze do zmarnowania dobrych kilku godzin z mego życia :)

Wolę Osu!.

Derpy De Chocobo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Klopki

Guitar Hero było jedną z moich ulubionych gier,dzięki której poznałem wiele fajnych utworów,więc ja też się piszę na Twoją gierkę.

@Gogenks

Narazie należę do grupy Moderate,choć powoli chyba przechodzę do Creative,z naciskiem na słowo powoli :wink: .A jeśli chodzi o typ,to coś pomiędzy Social-Secret,gdyż tylko przyjaciele i bliźi kumple wiedzą że oglądam MLP,reszta być może się domyśla.Oczywiście Internet only & Support.

@Puszcza

Grałem tylko w GH III i World tour i jeśl chodzi o World tour,to moim zdaniem jest dosyć ciekawe,bardzo zróżnicowane jeśli chodzi o kawałki,każdy znajdzie coś dla siebie,a większość utworów mi się podobała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego!

tumblr_m26m930pUA1r71sk3o1_500.png

Najnowszy odcinek - obejrzałem wczoraj połowę (brutalnie mi przerwano) i bardzo mi się podobał. Nawiązania do wielu filmów i bezbłędna logika Pinkie - jak można tego nie lubić?

Kilka komiksów:

No właśnie...

Cake is a Lie!

Just Pinkie

Nie otwieraj gdy nie masz pod ręką czegoś na zbicie cukru?

Tapety

Tapeta dla "Chemicznych Nerdów"

Sherlock Pinkie

007

Twi CM

Arty

Deja-vu?

Discord

Portal?

Why?

Platformówka z Colgate - prolog jest epicki :)

Guitar Hero było jedną z moich ulubionych gier,dzięki której poznałem wiele fajnych utworów,więc ja też się piszę na Twoją gierkę.

Yep, ja też. Trochę offtop, ale Procyon w którym GH/RB znajdę najwięcej utworów w stylu Black Sabbath, Hendrixa, Santany, dobrego Rocka z lat 70-80? Na Piecu grałem w GH III, jutro powinienem dostać Wii i sam nie wiem, którą wybrać (myślę o World Tour). Przejrzenie playlisty nic nie da, bo nie znam większości utworów i nie wiem, czy to kolejne New Metalowe cuś czy jakiś fajny bluesowy/rockowy/jamowy kawałek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wykres, jestem czymś pomiędzy Moderate/Creative, typ Secret Brony, Interaction: Internet only (nie byłam na żadnym bronymeecie i szybko nie będę), rola: Support/Entertaniment z przewagą pierwszego, Canon vs. Fanom: raczej Canon, acz jeśli chodzi o Fanom - głównie Fan Art.

Wiekowo zaliczam się do grupy największej - 16-20 lat, płeć... wiadomo, kobiety to mniejszość w fandomie, wykształcenie... powiedzmy, że szkoła średnia (kończę gimnazjum), orientacja... no nie, nie będę wam pisać o swoich preferencjach...

Ale ciekawa rzecz, nie powiem. Wolę nie wiedzieć, jak ciężką pracę "odwaliła" osoba odpowiedzialna choćby za sam schemat, nie mówiąc o badaniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@puszcza

Zdecydowanie Guitar Hero: Warriors of Rock. Niektórzy uważają, że ma beznadziejną tracklistę dla starych zgredów, ale... pozwolę sobie tego nawet nie skomentować. Co prawda - nie ma IRON MAIDEN [FFUUUUUUU... :icon_evil: ], ale jest dość sporo Black Sabbath, Deep Purple... no, w trackliście liczącej jakieś 90 kawałków znajdzie się max 10 słabych utworów (ale dalej znośnych, prawdziwych bubli jest może tylko z 5)

Anyway, dzięki za tapetkę KINdNEsS, jeszcze się zastanowię czy wstawić.

Być albo... ahem

Whoa... to jest... dziwne

Mordorgazm

True story

[to nic, że wtedy chyba jeszcze mnie nie było w fandomie, albo jak byłem, to nie znałem Derpy, hehe]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja się wyspowiadam z mojego gatunku :D

Unhappy/Moderate z nutką Creative,

Secret Brony,

Internet Only,

Support/Entertainment

Canon

Wiek: 18

Płeć: męska

Wykształcenie: "Zarabendziematura"

Orientacja: hetero

Kontynent: Europa

------------------------------------------------------------

Tak poza tym, za dużo literków, więc mogłem gdzieniegdzie nie doczytać właściwie. Wiecie, TL;DR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...