Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honor

My Little Pony Friendship is Magic (2010-)

Polecane posty

Odcinek zdecydowanie na plus.Był naprawdę dobry scenariusz pozwolił na mnóstwo nawiązań do filmów szpiegowskich(osobiście nie oglądałem Bonda,ale jak ktoś oglądał to pewnie miał o wiele większą zabawę).Ja choć(jak już wspomniałem) ich nie oglądałem również nieźle się bawiłem najbardziej podobała mi się scena z gryfem(uwielbiam takie wąsiska)a zwłaszcza jak przywiązał Pinkie do torów(piękna klasyka kreskówek...)Cukiernik znajomy Twilight(wybaczcie zapomniałem imienia)również odstawił niezłą szopkę,a ta oślica...jak ona utrzymała miecz w kopytach?Kuce też tak trzymają broń?Bardziej pasujące do anatomii były by usta,ale..kreskówki żądzą się swoimi uproszczeniami więc odpuszczę to.Twórcy mieli prawo pójść na łatwiznę Co do zachowania Rainbow,Fluttershy i Rarity..delikatnie rzecz ujmując zachowali się jak szmaty.Przyznaje,że o ile Rainbow był bym w stanie zrozumieć(Po prostu taka jest za to ją kocham)to nieśmiałka i Rarcia rzeczywiście powinny inaczej się zachować.Fluttershy już w ogóle...zawiodłem się na niej.Twilight za to nie zawodzi świetnie rozwiązała tę zagadkę(wielki plus dla twórców,że ta rzęsa naprawdę była po fakcie na tym obrazie.Miło,że o to zadbali)Celestia ma na prawdę fetysz na ciastka a Pinkie na końcu odcinka,ech przemilczę

Naprawdę kawał porządnej roboty.

Odcinek na 8,5/10.

Za tydzień przerwa i koniec drugiego sezonu...ech ciekawe ilu bronies wytrwa do 3 sezonu.Mam nadzieje,że zacznie się za parę miesięcy(koło września/października).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej podobała mi się scena z gryfem(uwielbiam takie wąsiska)

Ok, zapuszczam :)

Był naprawdę dobry scenariusz pozwolił na mnóstwo nawiązań do filmów szpiegowskich

Podobał mi się motyw z zamkniętym wagonem. Jak u np Joe Alex`a morderca, tfu, sprawca jest wśród Nas i na pewno nie mógł to być nikt z zewnątrz. Klasyka.

.jak ona utrzymała miecz w kopytach?Kuce też tak trzymają broń?Bardziej pasujące do anatomii były by usta,ale..kreskówki żądzą się swoimi uproszczeniami więc odpuszczę to

Animatorzy zapewne zrobili by to inaczej, ale nie zapomnijmy, że cała akcja rozgrywała się w umyśle Pinkie, więc sam rozumiesz...

Zdecydowanie Guitar Hero: Warriors of Rock. Niektórzy uważają, że ma beznadziejną tracklistę dla starych zgredów, ale... pozwolę sobie tego nawet nie skomentować.

Tym argumentem mnie przekonałeś. Coś dla starych zgredów-wyjadaczy to coś dla mnie. Pożyczyłem sobie na jutro GH 3, 5 i 6.

Celestia ma na prawdę fetysz na ciastka

Żeby to tylko na ciasta... Chyba te Ask Molestia mnie demoralizuje.

Atak na demotywatorach

Jestem na 90% pewny, że omawiani Bronies nie zaakceptowali by takiego artykułu/notki o nich. Delikatnie mówiąc, z tej strony wygląda to kiepsko. Nie przejmujcie się, Haters Gona Hate!

Na deser 3 utwory drastycznie różniące się od siebie:

Zapomniany zamek - kolejna, piękna lecz smutna improwizacja na pianino.

- ryje banię po całości.

- niezłe.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@puszcza

Co prawda - nie ma IRON MAIDEN

A zapowiadało się tak fajnie,ale i tak będe musiał kiedyś zagrać :smile:

Od chwili dodania tego demota na główną,co chwilę zerkałem na komentarze i stwierdzam że zawsze jak pojawia się jakiś kwejk/demot wygląda to zwykle tak samo.Pojawiają się haterzy oraz bronies i rozpoczyna się flame war.

I zgadzam się z tym co napisał Puszcza,też bym sie nie zgodził na taki artykuł.

Haters gonna hate

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno miałem napisać, ale jakoś czasu nigdy nie miałem. MLP oglądam na bieżąco, a wszystko się zaczęło od...zakładu. Zastanawiałem się z kolegą co ludzie widzą w tych kucach. Więc pewnego dnia postanowiliśmy to sprawdzić: kto wytrzyma więcej odcinków. Zaczęliśmy chyba oglądać od trzeciego. A tak wybraliśmy pierwszy z brzegu. Kiedy zobaczyliśmy fioletowego smoka jeżdżącego na kucyku po prostu wybuchliśmy śmiechem. No to trzeba było zacząć oglądać od pierwszego, żeby cokolwiek rozumieć. Oglądamy pierwszy, drugi, trzeci czwarty...Teraz śmieszyło mnie to co miało być śmieszne. Ogólnie bardzo mi się spodobało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, przez tego (epickiego) Mass Effecta (2) zaniedbuję nieco forum ostatnimi czasy.

Chyba pierwszy raz od "The Mysterious Mare Do Well" obejrzałem odcinek po angielsku. Nie było źle, wszystko ogarniałem, ale i tak obejrzałem potem jeszcze raz, po polsku, aby upewnić się czy nie umknął mi jakiś szczegół. Ale przejdźmy do sedna sprawy: odcinek rewelacyjny! Piekarze: Gustav i Joe na plus (zwłaszcza ten pierwszy), Mulia nie przypadła mi do gustu (jej Łoś zresztą też). Pinkie Holmes i Twilight Watson (i na odwrót) również wypadły świetnie. Najlepszą częścią odcinka były oczywiście pinkiepie'owe wersje wydarzeń. Szatański plan Gustava (Muhu ha ha!!); Mulia-Ninja (moje pierwsze skojarzenie, chyba ze względu na katanę, to... "Kill Bill"(którego nigdy nie oglądałem :tongue:). Jednak największe wrażenie wywarł Donut Joe, znany także jako Con Mane :laugh: Już samo bondowe intro było kapitalne. I te jego szpiegowskie gadżety. I piękne klacze :tongue: Jedyne co mi się nie podobało to zakończenie. No i morał był strasznie łatwy do przewidzenia, ale już nie będę się czepiał.

I w ogóle świetny pomysł z tym skrótem MMMM (Marzipan Mascarpone Meringue Madness).

BTW: W mojej subiektywnej ocenie wygrać powinny eklerki Gustava!

A jeśli chodzi o podejrzanych... Poszedłem na łatwiznę i obstawiałem, że winna jest AJ! A co się okazało? Że wszyscy są winni, oprócz niej!

@puszcza-Guitar Hero

Ja zdecydowanie Warriors of Rock. Lista utworów imponująca:

Bohemian Rhapsody Queen,

Burn Deep Purple,

Burnin' for You Blue Öyster Cult,

Cryin Aerosmith,

Children of the Grave Black Sabbath,

Fascination Street The Cure,

Fortunate Son Creedence Clearwater Revival,

Indians Antrax,

Losing My Religion REM,

Love Gun KISS,

Money for Nothing Dire Straits,

No More Mr. Nice Guy Alice Cooper,

Pour Some Sugar on Me Def Leppard,

Theme from Spiderman The Rammones

i 2112 Rush

I kilka innych epickich piosenek, których już nie chce mi się wymieniać. No i ciekawa, nie liniowa fabuła (wcale nie żartuję :wink:)

@Look at my Pony

Hehe, było jakiś czas temu na ED. Jak obejrzałem, to przez cały dzień sobie to nuciłem.

mmm Sweet Cider

@JacQ13

Welcome to the herd!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. To mój pierwszy post na tym forum i w tym temacie. Muszę przyznać, że ten temat przeglądam od paru tygodni tzn od kąd się "skucykowałem?" i to w zasadzie na własne życzenie. Wystarczyło, że popatrzyłem na kucykowy banner pewnego użytkownika i pomyślałem sobie "ładne te kuce" po czym dowiedziałem się, że to jest serial. Odpaliłem więc losowy odcinek, padło na Fluttershy z Iron Willem (nie pamiętam tytułu) po czym odcinek Ponaddźwiękowe Bum. Przyznam, że dobrze, że nie odpaliłem piewszych 2 (za dużo było w nich patriotycznego pitolenia itp morałów więc raczej zraził bym się). Co mnie zachwyciło w kucach? A no przede wszystkim sposób wyrażania przez nich emocji (mimika, oczy, uszy) jak i specyficzny humor który trafia do ludzi z wiekiem 20L.

Do tego lubie oglądać Arty podawane przez was, po czym wpatruję się na dany obraz i mogę tak kilka minut go analizować to jest dopiero ciekawe... Do tego zobiłem eksperyment jak zareagują na ten serial moi znajomi w wieku 19-23L. Wynik jeden "hejter" reszta obojętna ale przyznam, że niektóre cytaty wpadły im w ucho. I teraz uwaga poraz pierwszy od 8 lat postanowiłem coś narysować, oczywiście kucyka. Jednak wynik utwierdził mnie w przekonaniu, że nie powinienem był tego robić. Co do samego serialu to został mi ost odcinek 1-wszej serii do obejrzenia, więc póki co jestem jeszcze trochę zacofany. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno miałem napisać, ale jakoś czasu nigdy nie miałem

Co do samego serialu to został mi ost odcinek 1-wszej serii do obejrzenia, więc póki co jestem jeszcze trochę zacofany. Pozdrawiam

Aż dwie nowe osoby w stadzie i to w tak krótkim czasie,RockowyCezary wstawił Pinkie,więc ode mnie Applejack :smile: .

Kevaxus ja też dopiero zacznę II sezon oglądać,jakoś tak wyszło że teraz powtarzam I po angielsku.

@Look at my pony

Pozytywnie zniszczyło mój mózg i wpadło w ucho,jak dotąd znałem tylko oryginał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RockowyCezary: No tak, jak ktoś zaniedbuje forum, to znaczy, że młuci w coś od BioWare. Nie było mnie cały dzień przez... Nie przez ME! Przez Dragon Age II

Poza tym... Co robi "Welcome to The Herd" na Call of Duty Wiki!?

Cryin Aerosmith

Argaris Approves!

U mnie chyba to wygląda tak:

- Moderate/Creative - Piszę Fanfica, wstawiam czasem jakiś stuff na kwejka i jednocześnie jestem uzależniony od kucykowej muzyki i artów(!)

- Nie mam pojęcia, do której z drugich grup się zaliczyć. Nie rozpowiadam wszerz i wzdłuż, że jestem Bronym, jednocześnie moja rodzina o tym wie, razem z przyjaciółmi. Reszta wie/domyśla się/nie ogarnia.

Nie byłem na żadnym spotkaniu Bronies.

- Zdecydowanie Internet

- Entertainment

- 80% Fanon, 20% Canon

- FanArt, Parodies and FanFic. Zero Clopfic'ów

Wiek: 17

EDIT: Ludzie na kwejku zapominają o ważnej zasadzie... Only The One Can Be Fabulous... And It's not Your Cat, You, Your Girlfriend, Your Dog, Whatever You Wanna Write Here!

Have Some Art:

Jak już wspomniałem o DAII...

I o Mass Effect...

Aerial Duel

A Night For The Majestic

Gilda!

Yet Another Gilda

Octavia and Her Cake

Pinkie Pie No Reservations!

EDIT2: @Down: To tak, jak niektórych wkurzają ankiety na Facebook'u. Ja się uwielbiam z nich pośmiać (ale ja dziwny jestem, bo potrafię śmiać się z dosłownie czegokolwiek). Kwejka uwielbiam, ale z tego typu portali tylko na niego wchodzę.

BTW. Jeszcze brakuje czegoś w rodzaju "MLP:FiM - Jeśli Teraz to oglądasz, to wiedz, że nikogo nie obchodzi to, jakie miałeś dzieciństwo, TERAZ jesteś *********"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem mówiąc, to jeśli chodzi o tego osławionego Kwejka, to szczerze mówiąc, trochę nim gardzę ;) Lubię go sobie poprzeglądać od czasu do czasu, żeby pośmiać się z głupoty wielu (aczkolwiek nie wszystkich, oczywiście) ludzi korzystających z tego portalu. Widząc kolejne antykatolickie durnoty, hasła o Konym, o ACTA (ale się w lutym na Kwejku działo :P) nie mogę się powstrzymać od śmiechu. Od czasu do czasu umieści ktoś tam coś fajnego, ale z reguły to takie głupoty, że aż szkoda patrzeć ;).

Rzecz, która najbardzej mnie wkurza w Kwejku (i śmieszy niezmiernie jednocześnie) to kwejki w stylu: obrazek z BG/HoM&M/PT/jakakolwiek inna gra wydana przed rokiem 2000, ew. zdjęcie jakichś naklejek, kapsli, czy czego tam i napis "jeśli to pamiętasz, miałeś **** dzieciństwo!". Heh ;) Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać.

Za to co jakiś czas można znaleźć naprawdę super arty.

Teraz ja:

unhappy/creative

social

internet

support/enterteiment

canon

10-15, male, hetero (czy tylko mnie dziwi ogromna liczba asexual?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowych! Czujcie się jak u siebie i piszcie mądrze. :)

Zapominacie ciągle, że jest Jedyna Słuszna Wersja Powitania - Łapcie!

A zapowiadało się tak fajnie,ale i tak będe musiał kiedyś zagrać

No właśnie, gdzie AC/DC? Słuchałem dzisiaj LTBR i DDDDC i stwierdziłem, że wszystkie płyty z Bonem Scottem powinny być do zagrania w GH. Jak ktoś to trafnie podsumował - to jest kur.. magia!

To tak, jak niektórych wkurzają ankiety na Facebook'u.

Ha, ha! Ja szczęśliwy człowiek bez FB, NK i innych Twitterów. Na Kwejka nie wchodzę (bywałem tam jakiś rok, dwa temu gdy jeszcze zaczynał. Później poziom spaadał i spadał....), Demotów nie oglądałem praktycznie nigdy. Po prostu to nie w moim stylu. Wejdę na Mistrzów i JM. Tyle głupoty mi w zupełności wystarcza, a jak nie to jest przecież zostaje jeszcze otchłań i koniec internetu - 4chan. Gdyby nie ten temat i kuce to może byłbym prawie normalny, a tak siedzicie i czytacie moje głupoty.

Do tego lubie oglądać Arty podawane przez was,

Ha! Czuję się doceniony! Dawno nie było cukrowej laski, co nie?

Wrzucę to, co edytowałem w poprzednim poście, bo raczej tego nie czytaliście:

Ou, pamiętacie akcję Save Derpy?

Dopiero po Polsku te wyznanie cholernie mnie wzrusza - Link YT

Jeszcze film od Stalina - tym razem na prawdę mi się podobało.

Link YT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, Argaris mnie zainspirował tymi miksami Bioware'u z kucykami, więc czas na edycje japońską :P

Książe Junes

Z dedykacją dla Finalowców :*

Gummy Izanagi

Twilight von Karma

Chrono Dash

Pony Kratos(to akurat nie japońskie :P)

Co do Kwejków i innych bzdetów, to uznaje jedynie 9gaga i właśnie tą mroczną czeluść internetu, o której wspomniał puszcza ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Klekotsan: "At Your Services...". Szkoda tylko, że nie znalazłem porządnie sponifikowanego Hawke'a. No... Jeszcze jest Twilight Sparkle w tej wersji. :D Ewentualnie Flemeth.

Z tego, co dodałeś znałem tylko Kratosa. Leży u mnie na dysku już jakiś czas i nie udało mu się przebić na forum. :P

@Mroczne Czeluście Internetu: Zróżnicowanie jest ok. Unikniemy sytuacji, w których wszyscy chcą coś wrzucić z jednej takiej otchłani i w efekcie dostalibyśmy sytuację "Wszyscy wrzucają to samo" lub "Wyścig Artów".

Dawno nie było cukrowej laski, co nie?

Rzucaj! Ożywionego tematu nigdy za dość. :D

Nie mam w zwyczaju rzucać artami z bieżącego Drawfriend Stuff, ale Dat Vinyl!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kwejka jeszcze przeglądałem. Teraz większość memów czy innych tego typu rzeczy wypełniona jest od góry do dołu rzeczami typu: "<3, ;DDDDD, ;******" Jednak nie jest to jeszcze poziom bestów. Teraz jedynie na 9gaga wchodzę, bo praktycznie wszystko co było fajne na kwejku najpierw było na 9gagu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaiste 9gag zasługuje na uwagę bardziej, niż kwejk. :D Dzięki, następna rzecz, którą w pewnym sensie zawdzięczam kucom.

Rzadko zdarza mi się szukać PMV, więc daje je wtedy, gdy ktoś mi je wyśle. Dziś mam dwa:

- Już drugie PMV, przy którym Skillet świetnie brzmi.

No i nie unikniecie artów:

Promise

Spike's First Movie - ciekawy Cutie Mark anyway.

Over Your Shoulder

Celestia

Time To Burn

The Muffin Queen

Luna Portrait

The Best Letter Ever!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwejka przeglądam,tak samo demoty,mistrzów oraz joemonster,codziennie rano zanim pójdę do szkoły.Kiedyś oglądałem też komixxy,ale ten portal stoczył się jak żaden inny,więc sobie odpuściłem.A ankiety na FB mnie irytują,zwłaszcza kiedy widzę niektóre odpowiedzi (np.14-latka który zaznacza jaką to libację przeżył w ostatni weekend :dry: ),choć z niektórych można się pośmiać.

Trochę artów,żeby nie było aż takiego offtopu :wink: :

warcraft

Trixie

Gears of war

Militarnie

Duellists

Halo

@Argaris-Fajne pmv,zwłaszcza to pierwsze mi się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wolf13000

A ja głupi na runy zbieram xP Tak serio, to już chyba z tydzień Lola nie odpalałem.Może sobie kupię, jak będzie miał fajne skille.

@kwejk, demoty, itd.

Ja tam nawet kwejka lubię, ale i tak jak już mam memy przeglądać, to siedzę na My Little Brony - przynajmniej jestem pewien, że będą interesujące, hehe. Za to demoty przestały być fajne kiedy zaczęły demotywować - czemu już nie ma tych obrazków rodem z TELEEXPRESSU?!? :tongue:

Best of music player

Prawdziwa historia uśmiechu Jokera

...ackward

Dream comes true!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś inny to dostrzegł wcześniej...

Wiecie, że Donut Joe pojawił się wcześniej? Obejrzyjcie sobie "Best night ever" i spójrzcie na scenę w cukierni... :)

Problem w tym, że zawala się w tym momencie cała logika. Jeżeli Joe ma cukiernie w Canterlot to co robił z tymi pączkami w pociągu Ponyville-Canterlot? Ktoś jest w stanie to wyjaśnić? :)

mlfw1405_aliens.jpg

Albo to ja szukam na siłę jakiś smaczków, ewentualnie możecie mi Slowpoke'a wkleić :D

EDIT

@Down

Aha, dzięks. To tak jak człowiek bez subów ogląda - coś mu uciekło :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że Donut Joe pojawił się wcześniej? Obejrzyjcie sobie "Best night ever" i spójrzcie na scenę w cukierni...

Yep, zdziwiłem się, że pojawia się po raz kolejny tak backgroundowa postać. Ma ten sam głos?

Kleko, czego parodią jest ten art, który zamieściłeś? Widziałem go kilka razy, jednak nadal nie wiem.

Trochę memów? Taaaak!

90% mojego życia

Portal! Rarcia!

Niestety

Trollestia

Znowu Trollestia

I znowu...

Heh

Kto to znalazł?

Wcześniej tego nie skojarzyłem

Prawie

Pokemony!

Derpy

LoL

Hardcore rule34

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@puszcza: Będę pierwszy! Ancient Derp = Ancient Aliens - Tutaj pełny link do tego, co znalazłem. Ewentualnie Wersja z Lyrą.

BTW. Epickie Memy! "I'm Parking" i dobry humor po szkole zapewniony do końca dnia. xD

Nie wiedziałem, że ten czas nadejdzie, ale muszę się zapytać: Czy ktoś ma dobrego arta z Piracką Celestią? (i nie chodzi mi o Celestię, ściągającą pliki z Torrentów)

Have Some Art:

Crisis Equestria CoverArt.

Twilight Sparkle

Skąd się wzięły kuce? Teraz już wiecie.

Rainbow Dash Chillin' In Car

Fluttershy Sniper

Hoof Life 2

Luna!

Now I Know What Went Wrong

Epic RD

Buck You gif

EDIT: Mówiłem, że będę pierwszy. :P

@Down: Dzięki, zawsze coś. Z Luną widziałem już kilka pirackich artów (choć tego akurat nie, już ląduje na moim dysku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, co to za wykorzystywanie mojego "Ancient Humans Derpy" avatara?

@Argaris:

Wprawdzie nie znalazłem pirackiej Celestii, ale masz takie coś:

Celestia z brodą

Ninja/Pirate

Pirate Luna

EDIT coby nie pisać nowego posta tak od razu.

Wyszedł nowy filmik od hotdigitydemona, czy jakoś tak. Jak ktoś ma ochotę:

Ostrzeżenia jak zwykle, przy filmikach tego autora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieliście cukrową laskę?

To macie i to z bonusem.

Wrzuciłem na IS kilka artów, które udało mi się zapisać. Jest shipping, są komiksy, jest trolling. Najczęściej zobaczycie tu obrazki z Twi, co jest chyba oczywiste (no, może jak dla mnie). Chcę dodawać do tego albumu co ciekawsze znaleziska. Wiem, że sporo brakuje, jednak to tylko na początek.

Kolejność jest zupełnie losowa, nie mam siły tego układać.

Link będzie znajdował się w mojej sygnaturce.

Aha, nie ma i nie będzie jakiegokolwiek rule34. Nie proście o to :)

Link bezpośredni

Pokaz slajdów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No No Twilight i Trixe jakaż to wielka miłość. Niezły album :wink:

No i stało się dziś cały sezon pierwszy został zaliczony. Teraz muszę zmusić się do przestawienia uszu na angielski i napocząć 2-gi sezon.

PS. jako, że jestem zapalonym graczem w World of Tanks macie może jakieś arty kuców i tanków

Osobiście rozwaliło mnie to. Kiedy mam złą passę ten obrazek od razu poprawia humor.

2a5gb5j.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...