Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honor

My Little Pony Friendship is Magic (2010-)

Polecane posty

Widziałem jakiś czas temu papierowe stendy z EqG w Empiku. Z tego co słyszałem, to po zakończeniu promocji po prostu je wywalają, więc jak się ładnie uśmiechniecie to możecie dostać na własność :D Mnie EqG w ogóle bardzo nie, ale tak informacyjnie piszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od samego początku wiedziałem, że grupy deviantartowe są złem wcielonym, trafia tam cokolwiek, a może raczej wszystko i różne dziwne rzeczy można zobaczyć... dodać do tego szlajanie się po tych mniej dziwnych i bardziej dziwnych fandomowych stronach (każda musi mieć trochę dziwności, nie wmówicie mi, że jest jakaś w pełni normalna) i mamy w pamięci stos cudzych OC-ków. Choć swoje widziałem, to jednak wątpię, bym widział choć połowę tego typu wspomnianych dzieł. Ja trzymam się swojej sprawdzonej części fandomu, przez co prowadzę nudne życie - narzekania muszę czerpać od innych, bo sam nie mam zbytnio na co (poza samym sobą, który nie chce się zabrać za kończenie tego cholernego fica!).

Powiedziałbym, że wygenerowane komentarze są dla naszej narodowości normą, ale... - i tutaj tez pojawia się materiał na artykuł - jaki ja H.E.J.T. widziałem na MyLittleBrony... aż gadać szkoda, bo hipokryzja to straszna, jak strona z kucowymi memami mająca dostarczać funu staje się polem bitwy bronych rzucających mięsem i różnym %hitem, gorzej niż na kwejkach itp. EoH wyrzucono, wytoczono wszelką artylerię i wszyscy ostrzeliwują wrogie pozycje, a ponieważ walka toczy się w internecie, to nikt w nic nie trafia, tylko hałas dział zostaje. Tak naprawdę jestem zaskoczony poziomem tych komentarzy, spodziewałem się czegoś znacznie niżej.

Czym zaskoczony nie jestem też jestem, to poziom artykułu. A to głównie dlatego, że ostatnio nie miałem okazji się w coś wczytać. Wtedy przychodzi Ylthin z tym swoim stylem pisania i porównaniami Gustawa i Wertera z czyimiś OC. Miło czasem przeczytać trafne wtrącenie o bohaterach, o których męczą w szkole tongue_prosty.gif Więc w każdym razie, lektura faktycznie miła, choć aż dziwne, że nie zapisana wcześniej przez kogoś innego.

Co do wspomnienia o Batponies: Tutaj pojawia się problem, który nie daje mi spokoju. Tak wielki potencjał rasy, którą tak lubię, a nietoperzych OC popularniejszych (i tych mniej, również przeze mnie stalkowanych) autorów właściwie nie ma... Jedyna, jakiej udało się zapaść mi w pamięć i spodobać, to Star Struck (wet mane, jak zwykle, wygrywa paczkę internetów). O alicornach może nie będę wspominał, bo te faktycznie popularności mają pod dostatkiem. Z moich ulubionych jest choćby Starlight Solaris i Neon Boom (Neony potraktowane dosłownie biggrin_prosty.gif)... Ech, a jednak wspomniałem!

Mała paczka artów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na polskim omawiamy "Dziady" dreznieńskie (cz. III znaczy), konkretnie Wielką Improwizację. I patrząc na ilość mroku i buntu we wszystkich tych OCkach aż mi się ci wszyscy bohaterowie romantyczni skojarzyli :P

Batponies są fajne, ale ich urok polega na rzadkości - im mniej, tym lepiej, mniej się przejedzą. A księżniczka Neon Boom... Normalnie bym hejciła. Ale w tym wypadku design jest idealnie dobrany, więc robię coś dokładnie odwrotnego :P.

A, "Bez przyszłości" trafiło na FGE. Nie, żeby to coś zmieniało, bo sensownych komentarzy na tej stronie ze świecą szukać... ale zawsze trochę fejmu wpadnie. Co nie zmienia faktu, że główne fronty to dla mnie MLPPolska i ten temat, gdzie mam w miarę oddaną publikę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podrzucę może wyśmienitą animację, nie dość, że autorstwa rodaczki, ale jeszcze wykonaną tradycyjnie!

"Sooner or later" to krótka, lecz urokliwa opowiastka o księżniczce Skylii... i więcej nie zdradzę, bo filmik warto obejrzeć dla samej tylko animacji i stylu graficznego. Po prostu prześliczne.

Iiii...

Trzeci rozdział "Bez przyszłości". Miłej lektury!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Pamiętacie jeszcze ból tyłka o Twilicorna? Nie bójcie się, Hasbro też nie zapomniało!

oufr.jpg

No cóż... Coś naprawdę w kościach czuję, że czwartemu sezonowi będzie blisko do poprzednika. Szkoda nawet klawiatury strzępić.

Ale w sumie to już mamy miesiąc do premiery nowych kucyków. Trzeba zrobić delikatny remanent, ustawić się jakiś meet no i przede wszystkim - rozkręcamy dyskusję tutaj.

Więc pytane startowe największego kalibru - czy czekaliście jakoś na nowy sezon, czy też daliście sobie na kucyki pełne wstrzymanie? No i jak sądzicie, jak dobry lub zły będzie nowy sezon? Ja sobie nie oczekuje wiele - jeżeli mnie kupią otwarciem sezonu to już całość raczej łyknę. Problem w tym, że kuce niebezpiecznie zbliżają się dla mnie do strefy dla dropu. Muszą naprawdę dobrą robotę wykonać przy pierwszych epach bym dalej oglądał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spoilera, wygląda mi to bardziej na inwencję azjatyckiego oddziału Hasbro/czegoś innego robiącego zabawki w Chinach. Przynajmniej mam taką nadzieję, no bo bez przesady.

Jak chodzi o czekanie na nowy sezon, to zaraz po zakończeniu poprzedniego miałem chęć dowiedzieć się jak to rozwiążą już, teraz, zaraz. No ale, to było dawno, pojawiły się inne rzeczy do oglądania, było EquestriaGirls, które wcale nie poprawiło moich oczekiwań dotyczących nowych kucyków. Czyli ostatecznie, zobaczymy co będzie, ale jak wyjdzie kiepsko to nie będę jakoś płakał. Za bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Pamiętacie jeszcze ból tyłka o Twilicorna? Nie bójcie się, Hasbro też nie zapomniało!

oufr.jpg

Taa... też mi to wygląda na wytwór Chińskiej Myśli Technicznej, a nie coś zatwierdzonego przez Hasbro. FS wygląda tu ździebko młodziej, co byłoby bez sensu. (Chyba, że porwaliby się na woltę fabularną w stylu ostatniego Shreka... Oh God, pls no.)

Jeśli chodzi o nadciągający sezon... Posłużę się przykładem obrazkowym:

2013ca31cf67.jpg

(Game=season, et voila)

Sprawdziło się w przypadku EqG, na które w ogóle nie czekałem i obejrzałem sporo po premierze i było znośnie, więc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piecho - obejrzyj sobie fotki w tagu "cosplay" na derpibooru i zobaczysz wszystko co najważniejsze. ^^

@Kleoś - po otwarciu sezonu nie oczekuję akurat zbyt wiele - mam raczej nadzieję, że kupią mnie tym co potem, czyli zwykłymi odcinkami. W końcu to one stanowią lwią część sezonu.

@Ganjlaf - powinieneś zwrócić uwagę Vaderowi kto pierwszy wybrał Lyrę na swoją podopieczną. My dwaj byliśmy przed nim, jednak to on ją sobie bezprawnie przywłaszczył. :P

.

.

.

Nie, nie prowokuję nowej wojny. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam na końcu poprzedniej strony wisi sobie przykład mojego zaangażowania w fandom, jeśli ktoś nie zauważył :P

Zabawkę Flutterki widziałam wcześniej na Facebooku. Nie wiem, czy to podróba (jeśli tak - to bardzo bezczelna), prototyp czy nawet kreatywny fotomontaż, ale jakoś się nie martwię "ualicornieniem" mane6. W końcu sezon 4. pozostaje wciąż enigmą, a twórcy zapowiadali historię Twalota jako trzyczęściowiec (czyżby dwa pierwsze odcinki nowego sezonu opowiadały o Twilight-księżniczce?), więc wszystko może się zdarzyć.

Nawiasem mówiąc, zabawka jest opatrzona logo starej generacji (bodaj G3/G3.5).

No i powstało coś jeszcze straszniejszego:

http://youtu.be/Bv4NwK2BNXA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie, po naprawdę długiej przerwie w końcu pojawił się news dotyczący 4 sezonu, w formie opisu odcinka.

Jest to(tradycyjnie) dwuczęściowy epizod.

Dam w spoiler, w razie czegokolwiek.

The fourth season begins with a revealing two-part premiere in which the newly crowned Princess Twilight must balance her new royal duties and her friendship with the other ponies. Amid preparations for the Summer Sun Celebration in Canterlot , Princesses Celestia and Luna go missing and the Everfree Forest is taking over Equestria . These unexpected turn of events sends Princess Twilight and her pony friends on a quest to discover a mysterious foe who threatens to destroy everyt hing . It is all up to Princess Twilight and her friends to help save Equestria from being destroyed. As part of the journey, Princess Twilight is given the chance to discover the secret behind the Elements of Harmony.

Jak dla mnie prezentuje się dobrze. Wygląda na to, że stuknie nam pierwsze rok w serialu...o ile Summer Sun Celebrarion odbywa się co rok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innymi słowy: Księżniczki znikają (ciekawe, jak wpłynie to na cykl dnia i nocy), las Everfree zachowuje się jak w mokrym śnie fanatycznego obrońcy przytrody, nowy villain grozi Armageddonem... no i paru fanfikopisarzy zapewne będzie rwać włosy z głowy, bo ich wytłumaczenie mocy EoH jest niekanoniczne względem show :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam nic na temat czwartego sezonu :)

d.notive wydał swój pierwszy album! http://dnotive.bandcamp.com/album/the-fantasy 5 dolarów, ale warto go wesprzeć. Pojedyncze piosenki można ściągnąć za darmo, najbardziej podoba mi się Taking Flight (oprócz pierwszych kilkunastu sekund intro, które w ogóle nie pasuje...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 sezon coraz bliżej, więc powoli i fabuła pierwszych epizodów wypływa na wierzch. Jako, że jak dotąd nie było stosownego posta, pozwolę sobie go zrobić.

Wątpię by trzeba by było to oznaczać spoilerami, ale jakby co, czujcie się ostrzeżeni:

Season 4 Episode 1

Title: Princess Twilight Part 1

Synopsis: Now a Princess, Twilight Sparkle's Summer Sun Celebration plans are put on hold when Princesses Luna and Celestia go missing.

Air Date: November 23, 2013.

Season 4 Episode 2:

Title: Princess Twilight Part 2

Synopsis: In order to save Equestria from the Everfree Forest, Princess Twilight and friends must bring their Elements to the Tree of Harmony.

Air Date: November 23, 2013.

Season 4 Episode 3

Title: Castle-Mania

Synopsis: While in Luna and Celestia's old castle, the ponies are convinced it is haunted by the Pony of Shadows.

Air Date: November 30, 2013.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób NIE-przeglądania tego tematu przed premierą czwartego sezonu:

1. Spróbuj sobie wmówić, że nie pokażesz się w temacie dopóki nie obejrzysz odcinków.

2. Nie wytrzymaj. Powoli najedź kursorem na temat powtarzając w myślach "Nie będę patrzył w szpoilery, nie będę patrzył w szpoilery...".

3. Zajrzyj w spoilery.

W sumie to chciałem sprawdzić, czy ktoś już rzucił czymś w stylu Nightmare Night. Zgodnie z internetowym prawem komentarzy i postów, jestem zobowiązany napisać z pomocą caps locka: "PIERWSZY"

Ponieważ paczkę artów złożyłem już... dawno temu i dużo wspólnego z NN nie mają (poza jednym), dwa pójdą oddzielnie w formie linków:

1. Moja faworytka to AJ jako Sgt. Angel z Hot Fuzz (jeśli nie oglądaliście - zróbcie to)

2. Jeśli ktoś się nie orientuje, są to słowa

@Orion: Jak widzę, znalazł się oddany fan batponies! biggrin_prosty.gif

@ArtZ:

Happy Nightmare Night!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stark: Niektórym strona wyświetla się tak, że pierwszy obszar na jaki pada wzrok to środek posta, więc może skorzystaj z tagu spoilerów.

@Argaris a ty sprawdź sobie ten album d.notive'a, może jakaś ci się spodoba tak samo jak mi. Parę piosenek to tylko remastery, ale jest też wiele nowych :P

Coś na temat rodziny Vinyl:

Vinyl ma starszego brata! Jego imię to Long Play. http://i.imgur.com/lDM2sVN.jpg

Jeszcze tylko niecały miesiąc do sezony 4. Przygotujcie się na meety jeszcze lepsze niż wcześniej! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Arg. Miło, że wpadłeś, na poprzedniej stronie masz trzeci rozdział "Bez przyszłości".

Widzę arta od Grievousfan. Rysuje świetne komiksy z Discordem (http://www.deviantart.com/art/No-Maturity-Here-Either-383743745), tworzy też OCki-dragonequusy. Polecam przejrzeć resztę galerii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej moje misie ptysie patysie stęskniliście się za waszym ulubionym (bo jedynym prawdziwym) władcą?

1. Jeszcze 2 tygodnie...

2. Nauczyciel i uczeń - trochę krótki rozdział, niewiele zdążyło się wydarzyć... ale propsy za słowotwórstwo (Meledrid, Infierro i piórdo.... tego może nie będę przytaczał). Mam nadzieję, że w następnym rozdziale posuniesz akcję i relacje z Nithly do przodu.

3. Składanka PMVek? Proszę bardzo:

Całkiem ciekawa, jakaś wersja Get Lucky, której wcześniej nie słyszałem.

Tej piosenki wcześniej nie znałem. Nie wiem ile mamy tu fanów takiego typu muzyki, ale wykonanie jest niesamowite.

Tej piosenki chyba nie trzeba prezentować.. świetnie pasuje do FiM tak w ogóle.

Kolejna PMVka do I wanna rock.

Wiecie jak ciężko znaleźć PMVkę do piosenki Bon Jovi nie będącą It's my life albo you give love a bad name?

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Największe moje odkrycie - po słabym początku jest tylko lepiej. PINKIE PIE STYLE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...