Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honor

My Little Pony Friendship is Magic (2010-)

Polecane posty

Hej, hej.

Oficjalnie witam Ruhisa. Zawsze miło, jak znajduje się kolejny osobnik z równie skrzywioną psychiką jak nasza ekipa a na dodatek potrafi co nieco rysować. Gratulację.

Cydr? Oczywiście, czemu by nie spróbować jak można? http://alkohole-domowe.com/forum/cydr-z-soku-z-kartonika-t2107.html Sam planuję, może za jakiś czas będę szukał projektu na etykiety? ;)

EqG wyszło całkiem, całkiem. Nie, raczej nie całkiem źle. Zdecydowanie mogli to spaprać o wiele bardziej. Także ze względu na świetną ekipę, gdy tylko wygrałem Skype`owe boje (a łatwo nie było) dało się to nawet z przyjemnością oglądać. Bardziej z zaciekawieniem i przyzwyczajaniem wzroku do nowej "arthystycznej" wizji. Co by o historii i kresce nie powiedzieć (tak bardzo spaprane Księżniczki...) to film miał swoje 2 najlepsze momenty. Krótkie bo krótkie, ale zawsze. Przed i po wyjściu z lustra :D

Kryssssia na deser

tumblr_mpbsa2Q4EY1qii7qjo1_500.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuję smile_prosty.gif

A oto wspomniany wcześniej projekt machnięty na szybko.

http://i.imgur.com/w0JzNgt.jpg

Satyryczna Księżniczka Over Poweria z rasy Super Cryptonium Alicornów znająca wszystkie rodzaje magii, śpiewająca lepiej niż Elvis, latająca szybciej od Rainbow Dash - 2 pary skrzydeł YOLO!!!!!. Dodatkowo potrafiąca gadać ze zwierzętami, posługuje się bronią palną, przechodzi przez wymiary lepiej od Pinkie Pie w Double Rainboom, wiedziała od początku co się kryje w składziku Fluttershy, zna Mane 6 i przyjaźni się z nimi jak z całą Equestrią. To ona robiła makijaż Sombry i wie jak wygląda Crysalis zanim ta przedawkowała botox, potrafi wypić 100 hektolitrów cydru i mieć się dobrze.

Jako jedyna przeszła Super Mario Bros w lewą stronę, Need For Speed'a na rowerku stacjonarnym... przeszła też multiplayer Battlefielda 3 bez oddawania ani jednego strzału, w swoim ogonie trzyma cały wszechświat i posiada dyskietkę z całym internetem i jest ogólnie taka wszystko potrafiąca.

A tak serio, pomysł ten się zrodził w momencie na na MLPpolska widziałem pare OP oceków, które potrafiły wszystko, przyjaźniły się z każdym + byli istotami z innych wymiarów itp.itd.

Over Poweria jest czystą satyrą i nie ma na celu wyśmiewania konkretnych osób a wywołać śmiech lub hejt biggrin_prosty.gif

I teraz pytanie do Was:

Co według Was umie jeszcze OVER POWERIA? biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam na MLPPolska changelinga-alicorna, będącego dzieckiem Twalota i Sombry. Applejack miała tego mutanta ukrywać w swojej stodole.

Wypłynęła mi śledziona i trzustka. Nosem.

Over Poweria zawstydziła TurboDynoMana i wydziobała 200 ziaren. Miejscem, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ruhisu: Na pewno potrafi przeczytać i obejrzeć całe 120% twórczości fanów, i mam tu na myśli także tą zrodzoną po Ciemnej Stronie, jednocześnie nie tracąc zmysłów, wiary w ludzkość, jak i ponydzkość..eee prościej będzie napisać ponykind. Jak już przy prostocie jesteśmy, to wymieńmy jedną dwie rzeczy, których NIE zrobi - Nie osiągnie równego ani też większego poziomu zarąbistości niż Luna i nie zastąpi godnie na imprezie Vinyl Scratch

- Brohoof

@Equestria GrillZ: Właśnie miałem taką nadzieję, że część meetowiczy mnie wyręczy w pisaniu tego, że nie było tak źle, jak się wszyscy spodziewali.

@Ylthin: Tak więc mówisz, że będziesz jeszcze coś z tym robić? Powiedziałbym "good luck", ale czy to szczęście się w ogóle przyda przy dokańczaniu czegoś, co już uważam za świetne? W każdym razie, nie, nie powstrzymam się z entuzjazmem, jeśli coś zasługuje na jego okazanie tongue_prosty.gif

@Piecho: Krysią zwalczę Krysię! Take it! Take it and try not to fav!

Reszta artów w paczce: here

PMV-owy EDIT: Co wyjdzie z połączenia kucy i Tenacious D? Nic specjalnego... tylko

, jakie ten jutub widział
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ruhisu Heloooł! Przecież potrafi ziać ogniem, ożywiać martwych, jest lepszą morderczynią od Pinkameny ( konkretnie o 20%), kiedyś pokona obecne księżniczki i ona będzie wpadać całą Equestrią, jest władczynią cienia, nie boi się niczego, jest '' niegrzeczna'', zua, niemiła itd., , klnie gorzej od szewca, jest taka ZUA!!! 11!!1! A i czy wspomniałam że pewnego dnia brutalnie strąci obecne księżniczki z tronów? Tak? To powtórzę to jeszcze raz, bo nie będziecie o tym wiedzieć :333 - Nienawidzętakichdzieci, Nienawidzętakichdzieci, Nienawidzętakichdzieci... e_o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne pomysły :D Uwzględnię je w opisie całej postaci kiedy będą ją wrzucać na MLPpolska aby zobaczyć reakcję innych :D

W między czasie mam dla Was jedną pracę, która UWAGA! JEST SPOILEREM tego co się stanie pod koniec "Kryształowego Oblężenia" dlatego jeśli ktoś chce jednak zaczekać na sam fanfic, niech lepiej tego nie otwiera a tym co chcą jednak zobaczyć rysunek, przedstawiam :

Brave Wing'a wraz z rodzinką po Dniu Uznania dla Rodziny - Tak tam jest Rainbow Dash, nie pytajcie się o jej skrzydła ani o protezę Brave Winga. Ta mała to jest ich córka Windy Dash.

Rysunek: http://i.imgur.com/VzwEiKI.jpg

+

Windy Dash: http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2013/180/1/8/mlp__smiling_windy_dash_by_ruhisu-d6b3eip.png

Dorosła - Niedługo narysuję ją jeszcze raz bo ten rysunek jest dość stary - ergo - niedokładny - http://fc09.deviantart.net/fs71/i/2013/131/8/c/mlp__wip__windy_dash_by_ruhisu-d64s3vz.png

Cutie Mark: http://i.imgur.com/gpn2wbc.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy rozmawiają sami ze sobą w swoich postach...

- Co o tym myślisz Rocky?

-

- Haha, ładnie im powiedziałeś.

- Wiadomo!

@Ruhisu

Oczywiście power level Over Powerii to 9001.

@Ylthin

Może zaktualizuj link do DA bo ten wysyła do dezaktywowanego konta (w sygnaturce).

Ja także wyślę swój rysunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć potęga ma nieskończona

a Vader nigdy mnie nie pokona

to przez dyplomację i za Pinkie namową

skończyłem z byciem taką chciwą krową.

Prawo do odwiedzin starczyć mi musi

albo inaczej Vader mnie udusi

na pocieszenie jeszcze wektor dostanę

bym miał co kiedyś powiesić na ścianę.

Lyra na tym skorzysta podwójnie,

bo choć Vadera, będzie widywana też u mnie.

Oficjalnie się swoich roszczeń teraz zrzekam

i propagandy nici na palce nie nawlekam.

Skończą się raporty wojenne

i inne czynniki zawałogenne

od dzisiaj pokój na FA nastanie

(dopóki coś złego się nie stanie).

Dla tych co boją się o mej dyktatury przyszłość

nie martwcie się - jest pewna jak amerykan konsumpcyjność.

Teraz skończę już kaleczyć wiersze,

bo me rymy stają się banalniejsze.

Coś się kończy coś się zaczyna - historia chuunina (oraz Lyry, Vadera i Pinkie).

- Czyli znajdziesz teraz czas, by ze mną więcej poimprezować?

- Jasne, ale w dalszym ciągu nie będę miał go tyle co kiedyś - Lunar Empire samo świata nie podbije.

@BTW. Wszyscy takie ładne rysunki tu wstawiają.... a ja siedzę i kaleczę wszelkie formy sztuki pisanej. ^^ yay!

Och.... i mamy już prawie 200 stron tematu....

@DOWN - zostałem chyba źle zrozumiany... nikomu nie zazdroszczę, chciałem tylko pochwalić rysunki - ja w każdym razie za rysowanie się nie zabieram - moją domeną jest wypowiedź pisemna. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BTW. Wszyscy takie ładne rysunki tu wstawiają.... a ja siedzę i kaleczę wszelkie formy sztuki pisanej. ^^ yay!

Och.... i mamy już prawie 200 stron tematu....

To wszystko to tylko zwykły trening.

Jak chcesz się pośmiać to pokażę Ci jak wyglądały moje początki z rysowaniem poniaczy:

Żyrafo coś - http://fc03.devianta...isu-d601ka3.png

Nie wiadomo czy to jest grube czy dobrze zbudowane, proporcje zjechane.

Pierwszy Brave Wing - http://fc07.devianta...isu-d60b1ee.png

Skrzydła nie tam gdzie trzeba, chyba że BW jest górnopłatem tongue_prosty.gif Nie wiadomo czy to miał być Big Macintosh czy coś innego. I znowu proporcje.

Obecny Brave Wing - http://fc00.devianta...isu-d642nqr.png

A zaznaczam, że to tylko odstęp 3 miesięcy odkąd zacząłem rysować kuce. Tak więc rysować rysować i rysować.

Arcade Play - http://fc01.devianta...isu-d633n8b.png

Morda jak skradziona jakiemuś kosmicie. Nadal błędy w proporcjach ale już nie tak duże.

No i oczywiście dla kontrastu masz tu jeszcze raz Bookytail czy jak wygląda moja obecna poniaczowa kreska.

http://fc09.devianta...isu-d6bii5h.png

Wniosek z tego nasuwa się jeden. Nie ma co komu niczego zazdrościć tylko wziąć ołówek, szkicownik, obczajać tutoriale i rysować rysować rysować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok w końcu mamy jakieś spoilery na temat 4 sezonu MLP a oto one:

Mamy około 15/20 piosenek.

Rodzina Pinkie Pie z naciskiem na jej siostrzyczki.

Kolejny musical..tym razem o Pinkie Pie i jej rodzince.

Powrót Nightmare Moon!

Parodia superbohaterów.

Spike będzie miał sporo do roboty w tym sezonie.

Mnóstwo szalonych i zwariowanych rzeczy spotka Fluttershy.

Dużo epizodów na temat Rarity.

Kolejna, naprawdę fajna piosenka AJ.

Niepotwierdzone:

Podobno nowe postacie mają zaśpiewać jak Lyra i Vinyl i sama Księżycowa Wiedźma(NN).

Poboczne postacią będą mogły zabłysnąć.

Jak dla mnie naprawdę zapowiada się bardzo dobrze, sezon 4 może być równie dobry co 2 i 3 tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy około 15/20 piosenek.

Wierzę, że pan Ingram i tym razem się popisze;)

Kolejny musical..tym razem o Pinkie Pie i jej rodzince.

Nie, nie, nie i po stokroć nie. Wystarczy mi, że już raz przejechali się na tej formule. Albo niech robią ep na 1.5h tongue_prosty.gif

Powrót Nightmare Moon!

Ciekawe tylko, jak ją wepchą, a później uzasadnią kolejne zostawienie Luny przy życiu trollface.gif

Parodia superbohaterów.

Bronies fanservice go! Tylko, żeby to z gracją zrobili tongue_prosty.gif

Mnóstwo szalonych i zwariowanych rzeczy spotka Fluttershy.

cat1.png Yay dla Flutter. Ostatnio miała mało miłości tongue_prosty.gif

Dużo epizodów na temat Rarity.

Yay dla Rarci :3 Tylko, żeby dram ze SB nie wpychali...

Kolejna, naprawdę fajna piosenka AJ

Skąd wiesz, że fajna? xD

Tak czy siak przebicie S3 nie powinno być strasznym problemem trollface.gif

Jak dla mnie naprawdę zapowiada się bardzo dobrze, sezon 4 może być równie dobry co 2 i 3 tongue_prosty.gif

Pfff xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Klekot - uczepiłeś się tego sezonu 3, jak dla mnie był całkiem dobry (prócz zakończenia).

1. Powrót NM? Fabularnie jakoś słabo to widzę... ale i tak czekam z niecierpliwością.

2. Pinkie z rodzinką? Miodnie, póki Ingram odpowiada za piosenki to może być nawet forma musicalu (bardzo kontrowersyjna swego czasu ^^).

3. Więcej epów dla FS i R? Niech jeszcze dadzą więcej czasu dla reszty M6 i jestem kontent.

4. Parodia superbohaterów? Może być BARDZO ciekawie. Czekam na Pinkie w roli....hmmmm... a może by tak Człowieka Zagadki z Batmana?

5. Więcej czasu antenowego dla postaci pobocznych? Nie pogardziłbym Luną, ale przydałoby się trochę więcej miłości dla backgroundów - skoro Hasbro już oficjalnie potwierdziło istnienie Lyry czy Vinyl Sc...ekhm... DJPon3 to mogliby dać im jakąś rolę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak przebicie S3 nie powinno być strasznym problemem trollface.gif

Czy ja wiem? Sezon 3 był naprawdę dobry, oprócz wiadomego odcinka ^^

Hm...

Pierwsze 2 odcinki dobre.

Ten z Pinkie i jej klonami bardzo dobry.

Z CMC mi się bardzo podobał(genialna piosenka).

Magic Duel klasa sama w sobie.

Z Scootaloo naprawdę świetny i bardzo śmieszny.

Z Akademią dobry.

Z Rodziną Apple..ok. Mi się podobał.

Z Spike'em...średni.

Kolejny już bardzo śmieszny.

Dobry.

(MOIM ZDANIEM). Naprawdę świetny musical z lekkimi niedociągnięciami wink_prosty.gif

Skąd wiesz, że fajna? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZzzZZZzzzZZzzzzZZZzzz

<Lyra przez chwilę przygląda się śpiącej istocie. Po chwili wahania wyciąga kopyta w stronę rąk i zaczyna je delikatnie głaskać. Nagle postać zabiera ręce z objęć i z niezadowoloną miną wpatruje się w kuca.>

- Wstawaj.

- Daj mi spokój Lyra - Vader niewyraźnie wymamrotał.

- Wstawaj! Przespałeś już prawie cały miesiąc!

- <Mówi zaspaaanym głosem> To coś złego? Forumowicze nie poradzą sobie bez moich światłych rządów?

- Dobrze wiesz że nie to mam na myśli. <Zaczyna szturchać Vadera> No juuuż!

<Brak reakcji. Lyra nadąsana patrzy na Vadera. Na jej pyszczku pojawia się złośliwy uśmieszek po czym zaczyna szeptać coś do ucha śpiocha>

- Dobra, już dobra! Wstaję! <Vader gwałtownie wstaje z łóżka> Przez kilka dni śpisz na sofie.

@Argalis

Whaaaaat the buck is wrong with you?

- Wybacz mu, ostatnio doszukiwał się wszędzie kolaborantów i szpiegów tak intensywnie że zaczął nawet szykować jakąś większą operację w celu "wyczyszczenia forum z elementów prochuuninowych i reakcyjnych", czy coś takiego.

- Nic takiego nie mówiłem! Musiało Ci się przesłyszeć.

- Jestem niemal pewna, gdzieś nawet czytałam na ten temat, coś o wielkiej czystce.

- Na pewno. Będziesz tak miła i zrobisz nam herbatę? Będzie nam się przyjemniej dyskutowało.

- Nie zmieniaj tematu. Po za tym wolę colę zbożową.

- Proszę?

<Lyra rzuciła Vaderowi podejrzliwe spojrzenie po czym skierowała się powoli do kuchni. Gdy tylko wyszła z pokoju Vader szybko złapał grubą tekę leżącą na stole i równie szybko schował ją w szufladzie zamykanej na klucz na inne "na wszelki wypadek" dokumenty.

- Niczego nie można zostawić na wierzchu, wszystko co wpadnie jej w kopyta od razu musi przeczytać. Zupełnie jak Twi.

@Kuce u boku innych forumowiczów

Stado się rozrasta, jak tak dalej pójdzie to będzie tu gadać więcej kuców niż ludzi. biggrin_prosty.gif

<Lyra wraca z dwoma kubkami, herbatą i colą, trzymając oba trunki w magicznym uścisku. Zerka co pisze Vader i robi kwaśną minę>

- Naprawdę musimy do tego wracać?

- Co? Myślałem że jesteś zadowolona z obecności innych kucykowatych na forum. Początkowy opad szczęki, później dwugodzinne skakanie po wersalce i daremne próby uspokojenia twojego entuzjazmu. Jeśli to nie było to to co?

- Nie, naprawdę fajnie, ale...umm. Po prostu zawsze, nawet Pinkie, która jest nadpobudliwa i gada z prędkością pędzącej lokomotywy nie odzywała się. Teraz doszła masa innych i już nie czuję się... ugh, to takie głupie.

- Chyba wiem o co chodzi. Nie martw się, dla mnie zawsze będziesz wyjątkowa.

<Lyra rumieni się i delikatnie uśmiecha>

- Och, to takie słodkie. <Rzuca się łapiąc Vadera w objęcia> Dzięki, Vadi.cat2.png

- Nie nazywaj mnie tak.

- Czemu, nawet fajnie brzmi.

- Jestem władcą wszechwładnego Imperium, Naczelnym wodzem i dowódcą który zatrzymał inwazję chuunina na nasze święte ziemie, przywódcą-

<PLUSK! Na Vadera chlusnęła cała woda z lewitującego obok jego głowy wiadra.>

- Dzięki.

-Niby masz rację ale sam staram się przyzwyczaić się to tego, że transformowało mnie w....w kuca... transformowało mnie w kuca... transformowało w kuca...

- Mam pytanie, jeśli transformowało Cię w kuca to czy istnieje taka możliwość by kuca transformowało w-

- LYRA!!!

- Co? Nie mogę się spytać?

- Dałabyś w końcu z tym spokój, naoglądałaś się tego Equestria Girls i teraz przychodzą Ci głupie pomysły do głowy.

- Dlaczego głupie? Skoro dało się w jedną stronę to może da się również odwrócić te proces.

- Wątpię. To pewnie odosobniony przypadek.

<Lyra ciężko wzdycha>

- Mi odpowiadasz taka jaka jesteś teraz.

- Być może. <zniża głos> Psss. To jak, da się?

@Spoilers

- AAA!!! Lyra, zabierz to sprzed moich oczu!

- Co, jak, gdzie, o co chodzi?

- Im mniej wiem o 4 sezonie tym lepiej.

- No wiesz co! Już masz go dość choć jeszcze nie oglądałeś?

- To nie to, nie chcę psuć sobie zaba-

- Czekaj przeczytam Ci. trollface.gif

- Nie, trzymaj się z dala ode mnie!

<Zaczyna uciekać>

- Spokojnie, nie ma tu nic strasznego.

<Po krótkiej gonitwie, poprzewracaniu paru mebli i rozwaleniu kolejnego lustra, Lyra w końcu zapędziła swoją ofiarę w róg>

No dobra zerknę,dopóki nie zdradzą mi fabuły będzie ok.

Mamy około 15/20 piosenek.

Rodzina Pinkie Pie z naciskiem na jej siostrzyczki.

Kolejny musical..tym razem o Pinkie Pie i jej rodzince.

Powrót Nightmare Moon!

Parodia superbohaterów.

Spike będzie miał sporo do roboty w tym sezonie.

Mnóstwo szalonych i zwariowanych rzeczy spotka Fluttershy.

Dużo epizodów na temat Rarity.

Kolejna, naprawdę fajna piosenka AJ.

1. Na 26 odcinków? Trochę sporo ale ujdzie. O ich jakość się nie martwię, będą świetne, jak zawsze.

2. Super, przyjemnie będzie poznać jej rodzinkę. Choć obawiam się jednego, natknąłem się na informacje jakoby Inkie i Blinkie miały według Hasbro inne imiona. I bad feeling about this.

3. Umm, może jednak wyciągną wnioski z finału? Może nie będzie źle? Miło, że tym razem o tym informują, mentalnie się na to przygotuję. I jeszcze raz: mają wyciągnąć odpowiednie wnioski z finału 3 sezonu. Przerwy mają trwać trochę dłużej niż 20 sekund!

4. Powrót Night-<szybkie mrugnięcie oczami> Lyra! Mówiłaś, że nie ma tu żadnych konkretów!

- Ups, My bad! tongue_prosty.gif

<Vader wydaje pomruk niezadowolenia połączony z irytacją>

No trudno. Jej powrót jest jeszcze do zrealizowania. Istnieje mnóstwo możliwości by ponownie skorumpować Lunę. Jak tylko wytłumaczyć ponowne darowanie jej wyczynów? Do trzech razy sztuka? No, chyba że to będzie tylko wizja, koszmar czy coś w tym stylu. Poza tym jeśli nie będzie to dwuodcinkowiec, to będę mieć duże obawy co do tego pomysłu. Choć z drugiej strony z Discordem nawet wyszło więc... Zobaczymy, na razie jestem ostrożnym optymistą.

5. Może być ciekawie. W sumie już mieliśmy odcinek z bohaterem, ale odbiegał on trochę od reszty odcinków. Tym razem będzie lepiej, prawda?

6. Spike i tak już wiele robi, mimo wszystko nie mam nic przeciwko. Odciki z nim są zazwyczaj przyjemne w oglądaniu.

7. Więcej Fluttershy, YAY!

8. I dobrze, musi sobie odbić kompletny brak odcinków jej poświęconych w poprzednim sezonie. Rarity to najbardziej pokrzywdzona z Mane 6 w 3 sezonie.

9. Jestem za!

@Niepotwierdzone piosenki w wykonaniu backgroundów i NM.

- Lyra, coś Ci wiadomo na ten temat?

- Nie nic.

- No weź, mi nie powiesz?

- Nikomu! Tajemnica zawodowa.

- Zobaczysz, znajdę jeszcze sposób na rozwiązanie Ci języka.

- Ha! Życzę powodzenia, przyda ci się.

@Wiersz Chuunina

Popatrzmy, trochę propagandy i przesadne myślenie o swoim potencjale bojowym. Naprawdę w to wierzysz? <Lyra znacząco chrząka> Niech Ci będzie. Zrzeknięcie się (i tak nic nie wartych ale co mi tam) jakichkolwiek praw do opieki nad Lyrą. Część warunków pokoju spełniona.

Niniejszym ogłaszam więc konflikt Chuuninowsko- Vaderowy za zakończony.Wygrała sprawiedliwość i nasza nieustępliwa postawa wobec obcej agresji. Od teraz nastał czas dozgonnej przyjaźni i pokoju między naszymi narodami. Mam nadzieję że teraz zapanuje okres dobrobytu, solidarności i wzajemnej pomocy. Wiwat Nasze wspaniałe Imperium! Wiwat Lyra! Ave Ja!

- Zaraz, chwileczkę, coś mi tu nie pasuje. Jakie odwiedziny? Co on sobie... Nie zamierzam... Dlaczego nic...

- Lyra, spokojnie.

- Układaliście się za moim ogonem? Co ja, mebel który można dowolnie przestawiać i się wymieniać jak chce?!

- Przecież Ci mówiłem. Pokazałem nawet dokument który zawierał warunki pokoju. Nie zgłaszałaś zastrzeżeń.

- Masz na myśli ten świstek papieru na którym napisałeś 80-20? Sądziłam, że to zwykła chusta no nosa! Podpisaliście jeszcze jakieś tajne aneksy? Co jeszcze ukrywacie?

<Wracamy za pięć minut>

- Dobra, udało mi się ją w końcu przekonać, Zażądała jednak własnych warunków (czy to się w końcu skończy?). Z jakiegoś powodu (ja wiem od Lyry, ty też wiesz o co chodzi. Niech pozostanie to między nami) boi się przebywać sam na sam z chuuninem. Zażądała wiec, że widzenia będą odbywać się pod moim czujnym okiem, przynajmniej na razie. Wspomniała też o jednorazowym spotkaniu w miejscu publicznym, ale w tym samym zdaniu użyła również takich słów jak: chłosta, dyby, kara i coś o niewyparzonym języku. Wiesz o co może jej chodzić, bo ja się domyślam.wink_prosty.gif Chyba na coś czeka.

- No pewnie że czekam! Brałam udział w tym waszym konflikcie czynny udział i domagam się satysfakcji. Albo Chuunin zrobi to co powinien, albo rozwalę te wasze porozumienie. A na Chuunina będą czekać nieprzyjemne konsekwencje.

<Lyra uśmiecha się złowrogo w stronę tajemniczej skrzynki>

- Żadnych elektrowstrząsów! Gdzie to w ogóle kupiłaś? Czekaj, nie. Nie chcę wiedzieć.

- Ale... <Vader spogląda nieustępliwym spojrzeniem. Klacz odpowiada jękiem irytacji.> Dobra. Wymyślę coś innego.

- Niby wiem, że już to przerabialiśmy, ale widocznie chce jeszcze zobaczyć to tutaj. Nie spraw jej zawodu...

@Sezon 3

Sezon był dobry, w żaden sposób nie odbiega jakościowo od wcześniejszych. Wydaje mi się, że znacznie mniejsza liczba odcinków może mieć też pewien wpływ na odbiór całości. Mieliśmy wszystkiego po prostu mniej i wydaje mi się, że stąd bierze niechęć Klekota do tego sezonu. Choć finał był... hmm, kontrowersyjny i miał problemy z lukami fabularnymi to nie powinien wpływać na całość.

A teraz wybaczcie muszę przedyskutować moimi doradcami przyszłe podboje w celu zapewnienia niezbędnej do przetrwania przestrzeni życiowej dla mojego Imperium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej hej smile_prosty.gif

Ogłaszam pełne rozpoczęcie prac nad projektem, w który kuce wracają do lat 80'tych smile_prosty.gif

Czas odświeżyć nasze dziecięce wspomnienia, czas odkurzyć błękitne koszule w palmy.

Podłączamy do prądu nasze stare neony, zakładamy okulary przeciwsłoneczne albowiem nadchodzi...

7w3OFJH.png

Kto pamięta serial ten wie czego się spodziewać.

Będą kuce prowadzące szybkie samochody! A CO!

Będą kuce używające broni palnej! BO CO?!

Będzie Rainbow Dash w oddziale antyterrorystycznym wraz z Big Macintoshem! HELL YEAH!

Będzie Luna grająca rolę tajemniczej bohaterki. Nie wiadomo czy złej czy dobrej.

Będzie Lyra ucząca Brave Winga postawy "na człowieka"! TEŻ MOŻNA smile_prosty.gif

Będzie kryminał, akcja no i romans!

Dla zaostrzenia apetytu prezentuję 2 głównych bohaterów czyli Sonny'ego i Rico, w których wcielają się Brave Wing i Nerdy Scribe smile_prosty.gif

Sonny - http://fc00.devianta...isu-d6e2qci.png

Rico - http://fc07.devianta...isu-d6eqpgb.png

A dla wytrwałych mały wall of tekst z historią Sonny'ego:

"Brave Wing wychowywał się sam wraz z młodszą siostrzyczką Blossom Sky w dzielnicy leżącej na pograniczu z "Pasiastym Miastem" (dzielnica zamieszkiwana głównie przez zebry i innych kuców maści egzotycznej = odzwierciedlenie afro amerykanów i mniejszości z Jamajki. Miejsce o wysokiej stopie rasizmu). Brave Wing nosił ksywę Sonny nadaną przez kumpli a w związku z tym, że za młodu z powodu pewnego wypadku trwale okaleczył sobie prawe skrzydło, ogier skupił się na trenowaniu sztuk walki na co bezpośredni wpływ miała również Lyra Heartstrings (pracownica sklepu muzycznego), która ze względu na swoje wierzenia w istnienie ludzi i poprzez styl w jaki często chodzi - nosi w okolicy reputację dziwaka. Brave Wing jakoś nie patrzył zbytnio na to co ktoś o kim mówi stąd rozwinęła się między nimi silna przyjacielska więź.

Sonny nie był święty. Jako nastoletni kuc dopuszczał się kradzieży samochodów oraz wdawał się w liczne bójki z których często wychodził zwycięsko dzięki zdolności walki "jak człowiek". Jego unikalnym ciosem była kombinacja zwana Dempsey Roll (autentyczne combo stosowane prze amerykańskiego boksera z lat 30'tych - ciekawie przedstawione w świetnym anime pod tytułem "Hajime no Ippo" -

).

Jak wiemy z wcześniejszych opisów Brave Winga, jego najpoważniejszą wadą za młodu było to, że najczęściej najpierw robił a potem dopiero myślał co i tak jest jego przywarą w dorosłym życiu bo podczas akcji potrafi być równie porywczy jak Rainbow Dash.

Wielką konsekwencją jego charakteru był moment kiedy podczas jednej z bójek poważnie podpadł pewnemu dilerowi z Pasiastego Miasta co skończyło się nocnym atakiem w stylu drive-by, w który ostrzelany został dom, w którym ginie śpiąca Blossom Sky. Brave Winga akurat w tym czasie nie było w domu ale sami się możemy domyślić jego reakcji kiedy wracając ujrzał jednostki policji, karetki i zszokowanych gapiów przed jego podziurawionym jak ser domem.

Kiedy BW dochodzi do siebie w areszcie po tym jak w furii i rozpaczy znokautował i poważnie pobił kilku policjantów, "otwierają mu się oczy" i postanawia zmienić swoje życie.

Początkowo chęć wstąpienia do policji była spowodowaną pragnieniem zemsty bardziej niż chęcią z miany jednak później zaczął dostrzegać, że więcej dobrego czyni podchodząc do swojej pracy poważnie.

W międzyczasie dzięki wytrenowanej postawie "na człowieka", podczas szkolenia Brave Wing odkrył w sobie dość ciekawy potencjał w posługiwaniu się bronią palną a podczas zajęć z walki w zwarciu osiągał ponad-przeciętne wyniki co skłoniło jego przełożonych do przydzielenia go do sekcji od spraw nagłych i nietypowych.

Brave Wing to jednak nie terminator i sam prędzej czy później dostałby kulkę, dlatego potrzebował partnera jednak ze względu na jego porywczy charakter mało kto był w stanie z nim wytrzymać, po około 4 próbach w końcu przydzielono mu Nerdyego Scribe'a.

BW podchodził z początku sceptycznie do tego układu. Nerdy był typem gościa od myślenia, unikał walki z użyciem broni palnej, starał się dokładnie planować każdy ruch i miał bardziej dyplomatyczne podejście co doprowadzało Brave Winga do szewskiej pasji. O dziwo taka drużyna okazała się później być najlepszą kombinacją jaka mogła być gdyż panowie świetnie się uzupełniają.

Wspominałem wcześniej o pierwszej wadzie Sonny'ego.

Czas na jego drugą słabość a jest ona efektem ubocznym tragedii jaką przeżył po utracie siostrzyczki. Jest to słabość do dzieci, nie potrafi on obojętnie patrzeć na cierpienia jakiegoś źrebaka. Przykładem była akcja podczas której BW i NS wraz z innym oddziałem mieli przechwycić transport przemycający źrebaki na handel do domów publicznych czy do innej nie legalnej pracy. Wtedy Brave o mało co nie zmasakrował dosłownie oprawców. Także w czasie wolnym kiedy BW obserwuje jakieś niestosowne zachowanie w stosunku do źrebiąt, reaguje. Ta szlachetność jest jednocześnie wadą bo bardziej zorganizowana grupa przestępcza przy ewentualnym badaniu jego profilu psychologicznego jest w stanie dojść do tej informacji i wykorzystać to jako dobrą osłonę.

Prosty schemat:

BW nie strzeli do bandyty trzymającego dziecka jako osłonę jeśli nie ma chociaż tej 80% pewności, że trafi w cel = nasz bohater nie raz będzie raniony z tego powodu.

Również ze względu na swą przeszłość, Brave Wing ma problemy z social life. Najczęściej spędza czas na samotnych spacerach, jeździe samochodem lub siedząc w swoim ulubionym klubie Marelibu Club (Ukłon w stronę GTA Vice City) popijając Bacardi przy barze i rozmyślając. Sytuacja odrobinę się zmienia kiedy zaprzyjaźnia się z Nerdym. Stara się też widywać z Lyrą jednak nadal czuje, że brak mu tej drugiej połowy. Po prostu potrzebuje dziewczyny, jednak nie stara się być jakimś Casanovą szukającym jednorazowej rozrywki na wieczór a szuka tej, z którą mógłby sobie ułożyć życie na nowo.

Historia zdobycia znaczka:

Ta jest bardzo prosta.

Za młodu Brave Wing wiele razy się bił jednak jednego nie znosił, kiedy dręczy się kogoś kto jest o wiele słabszy. Stawał też często w obronie swojej siostrzyczki nie raz stawiając czoła silniejszym od siebie lub po prostu większym grupkom.

Podczas wizyty w szpitalu już po tym kiedy podczas bójki w obronie Blossom Sky, Brave Wingowi trwale okaleczono prawe skrzydło, nagle ujawnił się jego cutie mark symbolizujący odwagę.

Brave często śmieje się ze swojego cutie marka mówiąc, że wtedy to on powinien symbolizować jego głupotę niż odwagę."

A w nagrodę za przeczytanie tekstu, macie tutaj małego Brave'a :)

http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2013/200/9/2/colt_brave_wing_by_ruhisu-d6e7kfl.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nowe postacie mają zaśpiewać jak Lyra i Vinyl...

Poboczne postacią będą mogły zabłysnąć.

- Best... Season... EVER!

- O co te całe wrzaski? Spoilery czwartego sezonu, czy co?... Czekaj no...

Powrót Nightmare Moon!

BEST SEASON EVER!

Oczywiście, mogą to jeszcze spartolić, a osiągnąć to można poprzez... hmm, na przykład sprowadzając ją do poziomu Discorda po przejściu na Jasną Stronę Mocy. Końcowe "Frendship is Magic" wypowiedziane przez nią popsułoby CAŁY (wybaczcie przesadyzm [to słowo jest dziwne przez ukryty w nim sadyzm...]) odcinek/dwuodcinkowiec (to oczywiste, że chciałbym tą drugą opcję, ale znając Hasbro...) i jej wcześniejsze dokonania. No, chyba że zrobi to z entuzjazmem podobnym Discordowi i wewnątrz umysłu Luny, w którym pozostanie zamknięta i jakimś sposobem unieszkodliwiona na resztę wieczności, zmuszona do siedzenia tam przez brak środków do wydostania się drugi (trzeci?) raz tą samą sztuczką... Nie, ona nie pasuje do przeciągania na Jasną Stronę, na pewno nie w stylu, na jaki może sobie pozwolić Hasbro.

Nie wiem, takie tam losowo tworzone scenariusze...

Parodia superbohaterów.

Tak się składa, że w dzisiejszej DOSYĆ sporej paczce artów* znajdziecie mój głos na kandydatkę podszywającą się pod Iron Mana tongue_prosty.gif

*chyba muszę się ogarnąć z ciągłym pobijaniem rekordu wielkości, ale tak to jest po zbyt dużych przerwach. Wstawiam wszystko, a potem nie mam serca czegokolwiek usuwać/zostawiać na później. Co do samej paki, ostrzeżenie, jak przy każdej: Na samym końcu IMO najlepsza praca Longiniusa, czyli NightGuard - Midnight Blossom (może poza wstawianą wieczność temu przez Oriona [skubaniec mnie wyprzedził...] Spitifre, ale ta ma cheaty w postaci kolorów). A, zapomniałbym, przed końcem obrazek z serii "najdziwniejsze shipy fandomu": SombraShy. Umm... znaki ostrzegawcze są, tak więc można odpalać: ARTZ

Może ktoś jeszcze nie widział słyszał:

Jakby ktoś nie miał dość szkicy: więcej Joey'a - Magiczne sztuczki Trixie i Twixie (bez alertu shippingowego)

@SPOILEROWY EDIT! Jeżeli ktoś nie chce wiedzieć, jak dokładniej będzie wyglądać odcinek z Nightmare Moon, czyli jeśli chcecie jeszcze mieć szansę na snucie scenariuszy, to nie róbcie żadnej z dwóch wymienionych przeze mnie rzeczy: NIE wchodźcie na My Little Brony i NIE klikajcie w spoiler poniżej... a najlepiej, odetnijcie się od internetów :P

LINK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Argaris - właśnie miałem wstawiać ten MEGA spoiler:

ogólnie pomysł mi się podoba, ponowna przemiana Luny byłaby fabularnie ciężka do wytłumaczenia. No i kto nie był ciekawy co zdarzyło się te 1000 lat temu z księżniczką nocy...

@Ruhisu - kuce + kolorowe lata 80'? Jako przywódca Lunar Republic oficjalnie ogłaszam zielone światło dla tego projektu. biggrin_prosty.gif A tak serio - czekam na więcej.

@Vader -

Popatrzmy, trochę propagandy i przesadne myślenie o swoim potencjale bojowym. Naprawdę w to wierzysz? <Lyra znacząco chrząka> Niech Ci będzie. Zrzeknięcie się (i tak nic nie wartych ale co mi tam) jakichkolwiek praw do opieki nad Lyrą. Część warunków pokoju spełniona.

Nic nie wartych? Kto opiekował się nią podczas Klekotowej sesji RPG? Kto przygarnął ją na streamach, kiedy Ty byłeś jeszcze zapatrzony w Twilight z Twojego avatara?

Potencjał bojowy mam większy, po prostu nie chciałem wykorzystać go całego, by w wojennej zawierusze Lyrze nic się nie stało.

Część warunków spełniona? Z mojej strony akurat wszystkie warunki zostały spełnione - o chłoście nie było mowy podczas zawierania pokoju i jeśli teraz dodajesz/dodajecie sobie nowe warunki to są one nieważne. Czekam na wizytę Lyry, albo uznaję warunki pokoju za niespełnione i..... chyba wiadomo co się wtedy stanie. ^^

Oto 200 strona tematu - kolejne spaniałe osiągnięcie waszego El Magnifico Lider de la Lunar Republic. Ogłaszam z tej okazji wielką fiestę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto opiekował się nią podczas Klekotowej sesji RPG?

Gwoli ścisłości: opiekowałeś się nią na spółkę z Syskolem i Cygnusem ;) Ale proszę - nie rozdrapuj starych ran, bo blog jeszcze stoi i mogę rzucić paroma ciekawymi cytatami xD Jeszcze zrobię dokładne dochodzenie kto dokładnie ubił sesję i wtedy dopiero będzie :P

@Nightmare Moon

Już dokładnie wiem, jak będzie wyglądał odcinek. Ostatni odcinek o skakaniu w czasie potwierdził działanie zasady zaprezentowanej w LOST - whatever happened, happened. Skoro zmiana wydarzeń jest niemożliwa, więc całym sensem odcinka będzie ukazanie przemiany Luny. W tym momencie zaś autorzy mają dwa wyjścia - universe expansion albo fanservise. ALE jako, że wydarzenia związane z wygnaniem Luny są powszechnie znane i nie zostawiają pola do domysłu, więc opcją zostaje fanserwis. Otrzymamy najprawdopodobniej coś na podobę powrotu Discorda, tylko podlane "mrugnięciami" do fanów Luny i NMM i większą ilością piosenek xD Zobaczymy jak wyjdzie w praniu. I nie, nie będzie aluzji do Doktora Who, przynajmniej tych oczywistych :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcisnę się wszędzie.

Pamięta ktoś może "Butelkę Cydru"? Nikt? I dobrze, bo pierwszym fanfikiem, do którego się przyznaję, jest moje jeszcze świeże dzieło o wdzięcznej nazwie "Walizka Cydru".

4.279 słów, 27.717 znaków ze spacjami, 12 stron. I masa nieśmiesznego humoru.

Czyli opowieść o tym, jak młody, niedoświadczony zespół manetalowy mierzy się z nieoczekiwaną sławą i wszelkimi jej konsekwencjami.

Polecam na skajpowe meety.

Fanfiction na Google Docs

Okładka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś może "Butelkę Cydru"? Nikt?

Ja pamiętam! Dostanę specjalną nagrodę?

Co do walizki - jest ok. Poruszyłaś ciekawą tematykę i dialogi tak jak w butelce mają taki...."pazur". Niby bez przekleństw, ale zwracają się do siebie ostro, co daje komiczny wydźwięk. Coś jeszcze mogę o tym opowiadaniu napisać? Postacie są w miarę, fabuła też . Wiem, niezbyt rozbudowana to recenzja, ale od takich jest Vader. :P

BTW. Nowy odcinek Friendship is Witchcraft.

https://www.youtube.com/watch?v=_n442GmB_G0

Nie przebił może genialnego odcinka nr.8 (z Twi i SA), ale dalej trzyma poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ho!

Myślałem, że to ja wrzucę Witchcrafta a tu mnie Chu ubiegł. Co ciekawe, jest tu chyba większe nawiązanie do jednej z produkcji bronies niż samego serialu. W sumie jedyne co mnie zaskoczyło, oglądało się przyjemnie ale bez szaleństw w stylu pamiętnego odcinku zaślubin.

Wyszło jeszcze chyba ostatnimi czasy też coś takiego fajnego, z cyklu lekkie - przyjemne - z dobrą animacją.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=S2VhC1QF7ww

Powiedziałbym "epic", lecz odjęło mi mowę, więc nie mogę....

Racja, racja. W sumie też miałem wrzucać biggrin_prosty.gif Nie ma co się rozpisywać, oglądać i słuchać jak Arg prawi. Pierwszy raz widzę w tej tematycę animację we flashu w pseudo 3D na taką skalę, która po prostu wygląda dobrze. Szczególnie Celly, to jest świetne.

Pamięta ktoś może "Butelkę Cydru"? Nikt? I dobrze, bo pierwszym fanfikiem, do którego się przyznaję, jest moje jeszcze świeże dzieło o wdzięcznej nazwie "Walizka Cydru".

Szczerze mówiąc to zupełnie nie pamiętam, ale teraz w sumie czytam sporo więc zapisuję do kolejki. Jak łyknę chociażby pierwszą część to cosik skrobnę.

Trzymajcie się!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czyżby kolejny wyciskacz łez? :)

Hey hey hey :)

Mam dla ferajny kilka nowych prac ;)

BW postaje swojego alternate'a z Iron Moon

http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2013/217/6/8/brohoof_2_by_ruhisu-d6grd9f.png

Wspólny lot

http://fc08.deviantart.net/fs70/i/2013/217/e/f/the_first_flight_by_ruhisu-d6gnqej.png

Muszę ciut skrócić Brave'owi pysk bo wyszedł za długi

Krasna Sniehzynka

http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2013/203/c/9/red_snowflake_by_ruhisu-d6emep0.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę temat młodego wieku poruszył się sam, ale ja rzucę linkiem na jutube i kilkoma linijkami tekstu. (Mam przy okazji nadzieję, że nikt tego wcześniej nie wstawiał) Otóż 13 letnia Michelle Creber znana nam pod postacią głosu Apple Bloom, użyczając też zdolności wokalnych Sweetie Belle podczas śpiewania, ma dość sporą aktywność na youtubie. I gdy nigdy nie interesuję się działaniami aktorów MLP, tak jeden kawałek nagrany przez Michelle i bronego zwanego BlackGryph0n przyciągnął moją uwagę. Jest nim cover Beat It... tak, tego Beat It Michaela Jacksona -

(w miarę możliwości. Mi się aż za bardzo podoba tongue_prosty.gif)

Arty, z którymi nieco zaspałem: H3R3 - Dominacja Luny a, humanizacja Rarity wcisnęła się akurat na sam koniec dla wybrednych.

EDIT: Trailer nadchodzącej animacji autorstwa Zedrina -

. Nie tylko sama walka jest dobra, ale też głosy postaci są niczego sobie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...