Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honor

My Little Pony Friendship is Magic (2010-)

Polecane posty

Ten post powinien zostać napisany ponad tydzień temu...

@Ylthin: Yup, napisałbym to znacznie wcześniej, ale siła wyższa pozbawiła mnie możliwości robienia jakichkolwiek rzeczy o przydatności choćby małego ułamku procenta. Może i, jak powiedział Chu, niewiele zdążyło się wydarzyć, ale za to jest zapowiedź sporych komplikacji. W sumie nie przeszkadza mi to, jeśli już odgadłem nadchodzący schemat następnego rozdziału, bo i tak wierzę, że sama realizacja tego schematu w Twoim wykonaniu będzie wciągającą lekturą. No i właśnie chciałem zwrócić uwagę na słowotwórcze piórka, Chu2fast tongue_prosty.gif

@album d.notive: Przesłuchanie niektórych kawałków po raz pierwszy składało się z myślą: "Wow, eargasm" i ustawieniem opcji repeat. Z tego wszystkiego wcześniej słyszałem tylko Mistress Zecora i ten kawałek pozostał moim ulubionym (mimo tego, jak dziwne są słowa...). Inne, które wpadły mi w ucho i nie chcą wyjść to Rainbow Dash Picked Me! i Let Your Mane Down. Szkoda tylko, że Farewell Spectre jest tak krótki.

Vinyl ma starszego brata! Jego imię to Long Play

Zarówno pomysł, jak i kolorystyka mi się podobają... Jeszcze gdyby tak powstało więcej artów czy fanfic... Orion, masz informować, jeśli na coś się natkniesz!

Tak właściwie, czy to jest oficjalne? I skąd są "screeny"? Wiecie, że ja z fandomu tylko arty śledzę biggrin_prosty.gif

Całkiem ciekawa, jakaś wersja Get Lucky, której wcześniej nie słyszałem.

Ech, ten moment, gdy cover piosenki od Daft Punk bardziej mi się podoba od oryginału... W każdym razie z tych PMV-ek najbardziej podobało mi się właśnie Get Lucky i Young Forever (tego kawałka zacząłem w kółko słuchać, teraz potrzebuję jakiś 2 dni, żeby doszło do znudzenia o.O)

@ARTZ: Trochę więcej zebr (nie koniecznie Zecory) niż normalnie.

EDIT: Yup, zaczyna się. Art autorstwa InuHoshi-to-DarkPen Moaaar biggrin_prosty.gif

EDIT2: Hej! Teraz mam dodatkowy argument za tym, że oczy Vinyl są czerwone. Brat/Ojciec (Inu np. pisze, że to ojciec... nie wiem w co wierzyć) ma czerwoną grzywę i ogon, a oczy niebieskie, podczas gdy Vinyl odrotnie - niebieska grzywa i czerwone oczy, by pasowało biggrin_prosty.gif Hooray!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Argaris

Wycinki są z oficjalnego komiksu, a tekst po lewej http://i.imgur.com/lDM2sVN.jpg jest wzięty z Twittera rysownika tych komiksów. Arty powolutku zaczynają pączkować :Phttp://i.imgur.com/ZjAwAMW.png http://i.imgur.com/MleOuiZ.png

A teraz nawet widzę że Darkpen zrobił właśnie z nim arta: http://i.imgur.com/PJgTQyq.png

Kolejny EDIT: Zanim Andy potwierdził oficjalnie że Long Play to brat Vinyl, niektórzy fani snuli teorie że jest on ojcem Vinyl, stąd pewnie opis Darkpena :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Too easy - Yahtzee. Musisz wymyślać cięższe konkursy xD

To co, panowie i panie, zbieramy się jakoś na Premierę? W końcu został już tydzień, więc jakieś przygotowania wypadałoby poczynić smile_prosty.gif

Przy okazji - nie widziałem jeszcze tego słynnego potworka pt. "Equestriańskie Niewiasty". Warto na to marnować czas? Bo i tak mam duży kreskówkowo-serialowy backlog, ale gdzieś to cudo mogę upchnąć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: czy meet odbędzie się we Wrocławiu? Wiem, że rzadko tu bywam i prawie się nie udzielam, ale to po części wina studiów. W tym roku mamy trochę luźniej, więc jeśli byłaby taka możliwość to chętnie bym się spotkał... o ile będzie się to dziać we Wrocławiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No waszym meecie, forumowym. Jeśli jest trochę osób z Wrocławia (a chyba jest wnioskując po tym, że kiedyś zrobiliście wjazd na redakcję) to można by było się gdzieś spotkać.

Edit: ok wyjaśnione, już wszystko wiem. Mimo wszystko fajnie by było zrobić jakiś meet we Wrocławiu kiedyś tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ho ludziska,

Stubs - to ten poziom "no-lajfienia" gdzie nie spotyka się z przedstawicielami innego gatunku a tym bardziej wcześniej nie znanymi danemu osobnikami biggrin_prosty.gif Ja teraz siedzę we Wro, ale patrząc na grupę na FB oraz dawnymi czasy na FGE nie sądzę, byśmy znaleźli wspólne tematy. Jak coś się będzie działo to daj znać, tak trochę poważniej niż to gimnazjalnie wygląda na pierwszy rzut oka.

Bajdełej, co robimy z premierą? Ktoś, coś? Bo sobie dzisiaj wszedłem na EqG i to podobno już niedługo. Za spoilery zabijam do tego stopnia, że nie wiem, kiedy dokładnie jest premiera smile_prosty.gif

Jak pisałem, liczę na spotkanie po lata.... miesiącach, dobrą zabawę i kolejną falę artów, cosplayów i innych dziwnych rzeczy okołokucowych tudzież internetowych.

EDIT2: Hej! Teraz mam dodatkowy argument za tym, że oczy Vinyl są czerwone. Brat/Ojciec (Inu np. pisze, że to ojciec... nie wiem w co wierzyć) ma czerwoną grzywę i ogon, a oczy niebieskie, podczas gdy Vinyl odrotnie - niebieska grzywa i czerwone oczy, by pasowało biggrin_prosty.gif Hooray!

Spiski, wszędzie spiski.....

Trzymajcie się!

tumblr_mvt97buOpI1r3xauuo9_1280.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy, skończyłem przygotowania miejscówki na meety :) Adres proszę tutaj:

http://synchtube.6irc.net/r/Orion

Można sobie już rejestrować nicki, żeby wam nie pozabierali. Ja jeszcze trochę dłubię przy CSSie, ale ikonkę Lyry udało mi się ustawić :D Pomyślę nad QCowymi emotikonkami. Jak ktoś ma jakieś pomysły to proszę pisać :) Ogólnie dobry następca Synchtube'a (RIP!), można ustawiać własny CSS, Javascript a nawet elementy <iframe> i <object> jako custom embed.

Także no, zostało 7 dni. Do zoba ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz siedzę we Wro, ale patrząc na grupę na FB oraz dawnymi czasy na FGE nie sądzę, byśmy znaleźli wspólne tematy

Gdybym zacytowała najpopularniejsze słowo wrocławskiego fandomu, dostałabym +20%.*

A żeby nie było, że ja tylko o jednym...

Trzy filmiki, które większość zapewne już widziała:

...i kolejne dwa, mniej znane.

"Beczka Cydru" dobiła do 7. strony. Do tego momentu zawiera: żarty o drogach, piciu, halucynacjach z niedożywienia, gołębiach, piciu, znanym utworze romantycznym, piciu... A przed bohaterami jeszcze dotarcie do Najbardziej Zaludnionej Wioski Equestrii i żarty o mrrroźnej Północy ;)

*) Wywnioskowane na podstawie tego, co obserwuję na Fejsowych grupach.

EDIT

@Down - Ciężko lubić gości wrzucających na fejsa zdjęcia wystawki z butelek po Amarenie i dyskutujących o furaniu tabaki na aftermeetach tudzież wyzywających się od homoseksualistów (że posłużę się eufemizmem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, sam się wpisałem do grupy Wrocławskich Bronich na fejsie, a ani razu tam nie zajrzałem. Słyszałem, że nie cieszą się zbyt dużą sympatią wśród fandomu. No cóż, zobaczę czy coś planują, jeśli tak to wpadnę, ocenię i najwyżej potem, jak to mówią konie "dam se siana". Jak by ktoś chciał mi towarzyszyć... a zresztą dobra, najpierw się dowiem czy w ogóle będzie jakiś meet, potem dam znać. Nie no, może już wydorośleli, w końcu gimnazjum trwa tylko 3 lata. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentalnie często baardzo długo :)

Nie oceniam ludzi względem wieku, to chyba jedna z gorszych selekcji. Wpadnij, pogadaj i później daj znać w tym temacie czy warto.

Swoją drogą kto jeszcze teraz z Was siedzi we Wrocławiu? Jakoś nie przypominam sobie nikogo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt nie podzielił się wrażeniami więc jak to zrobię pierwszy. Oczywiście wypowiedź zawiera spoilery więc nie zaglądać jak nie widziało się odcinka :P

Ja byłem zadowolony. Nie oczekiwałem nie wiadomo czego i dostałem solidną dawkę ponad 40 minutowego seansu. Twilight jest starą, dobrą Twilight a to jest akurat coś co nas powinno interesować. Zwłaszcza, że dużo bronies narzekało, że po tym jak się stanie księżniczką to się zmieni na gorszę i zatraci swojego prawdziwe ja, bla, bla, bla.... Na szczęście to nie prawda i, mimo swojego tytułu, nadal jest sobą . Panikuje, zamartwia się itd. Jak np. przy scenie gdzie walnęła w sufit. Pozostałe bohaterki nie miały zbytnio okazji się popisać, ale AJ mi ładnie zaplusowała w tym odcinku. Taka ciocia ,,dobra'' rada. Zamieszanie z roślinami epickie. W życiu bym się nie domyślił że może za tym stać wiadomo kto. Ogólnie Discord zrobił się manipulatorem i taką szarą eminencją..podoba mi się jego nowy wizerunek. Głupio tylko rozwiązano sprawę z lataniem Twi a zwłaszcza z ,,sparkleboom'' na końcu. To było..dziwne, zwłaszcza, że jeszcze jakiś czas temu nie potrafiła stabilnie latać a teraz wykonuje taką sztuczkę co nawet Rainbow miała trudności by ją opanować. Retrospekcje były wykonane w porządku, ale cieniowanie było trochę niedokładne. Mam nadzieje, że ten element jeszcze dopracują w przyszłości. Po za tym w końcu wiadomo dlaczego Pan Chaosu przybrał taką a nie inną formę podczas bycie posągiem...Szkoda, że nie śpiewał. W ogóle brakowało mi jakiejś piosenki. Pochwalę jeszcze oddanie elementów harmonii. To oznacza, że będzie i powinno być znacznie ciekawiej w Ponyville. Jak dla mnie solidne 8,5/10 a nawet 9/10 jako całokształt. Jest super i liczę na więcej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęcie 4 sezonu? Hmmm....

Może bez rewelacji, ale jest dobrze. O wiele lepiej niż przy zakończeniu 3 sezonu.

- Retrospekcje były trochę ubogie (krótka wymiana zdań i strzelenie laserem?).

- Twi znowu świruje? Nie żebym tego nie lubił, ale czy nie poświęcili całego odcinka w którym miała nauczyć się panowania nad sobą?

- O kwestii latania nie wspomnę, bo wiedziałem, że tak się to skończy jak tylko zobaczyłem scenę kończącą 3 sezon.

+ Pinkie miała trochę niezłych momentów.

+ Discord

+ Discord

+ Discord

+ Discord śpiewający Winter Wrap Up

+ I w sumie to, Discord znowu nabroił - nawet zreformowany potrafi doprowadzić Equestrię do zniszczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie. Druga najlepsza scena odcinka:

http://i.imgur.com/4hejWHM.gif

Biedny Spike :D

Twilight z tymi przerośniętymi skrzydłami wygląda przedziwnie. Kompletnie zamieszane proporcje :P

Odcinek:

Zastanawiam się, czemu Discord nie doprowadził swojego planu do końca. Zasadził te "nasiona chaosu" w celu tymczasowego pokonania księżniczek kiedy w końcu drzewu ulegnie, więc czemu nie wykorzystał chwili do przejęcia władzy?

Samo drzewo harmonii też zostało jakby wyjęte z plotu. Czuć było, jakby scenarzyści próbowali wymyślać dalszy scenariusz odcinka w miarę jego pisania. Plusy się należą za retrospekcje spowodowane podejrzanym białym potionem, ale starcie najlepszej księżniczki z Luną mogło trwać trochę dłużej. Dobry motyw z sześcioma zaginionymi kluczami do szkatułki, mamy zarys fabuły całego sezonu. Ogólnie mi się podobało :) Dalej niech będzie tylko lepiej.

Jeszcze parę gifów zrobiłem, spoilery:

http://derpicdn.net/img/view/2013/11/23/479397.gif

http://derpicdn.net/img/view/2013/11/23/479405.gif - właśnie, mamy nowe intro!

http://derpicdn.net/img/view/2013/11/23/479411.gif

http://derpicdn.net/img/view/2013/11/23/479427.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedłem sobie kulturalnie, spóźniony zgodnie z savoir vivre godzinkę dwadzieścia minut i co? Pusto. Zawiodłem się na Was Panowie... i Yli.

Odcinek obejrzę w tygodniu, bo obecnie mam małe zamieszanie. Mam nadzieję, że za tydzień będzie ciekawiej.

No i mam dla Waszej motywacji małą niespodziankę, tego się nie spodziewacie na pewno ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Ja też podzielę się swoimi wrażeniami ale najpierw opowiem jak było na meecie. Otóż przewagę stanowili studenci politechniki i uczniowie technikum. Normalni i przyjaźni acz nieco monotematyczni, głównie gadali o funkcjach matematycznych (jeden dawał korepetycje) i o memie "feel", jednak gdy szliśmy na premierę atmosfera się nieco rozluźniła i dobrze się bawiliśmy na premierze. Tak więc zapraszam, kto może, na następny meet, raczej nie za tydzień bo mam kolokwium, ale kiedyś na pewno.

Co do odcinka to bardzo mi się podobał, chociaż było lekkie zdziwko przy akcji z "chronieniem" Twi, co oni sobie myśleli. I to drzewo... Wolałbym książkę z kosmosu, ale nich będzie. Discord zdecydowanie gwiazdą odcinka. Twilight już całkiem dobrze lata, tylko z lądowaniem ma problem. W każdym razie widać, że twórcy wrócili do formy, z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Może nie w porę i nie na temat, ale dzisiaj obejrzałem właśnie film "MLP Equestria girls" i powiem Wam, że był niezły (mogliby zrobić z tego fajny serial gra.gif ). Nie to, że nie lubię kuców, ale wersje zhumanizowane były narysowane świetne,a akcja tocząca się w "Cunterlot High" nie gorsza niż w Equestrii i okolicach, według mnie pociągnąć dobry scenariusz i niezły serial animowany dla młodzieży zagwarantowanybiggrin_prosty.gif . Jeśli go Oglądaliście, to może Podzielicie się spotrzeżeniami tymi dobrymi i tymi wadliwymi, chociażby w osobnym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to, że nie lubię kuców, ale wersje zhumanizowane były narysowane świetne,a akcja tocząca się w "Cunterlot High" nie gorsza niż w Equestrii i okolicach, według mnie pociągnąć dobry scenariusz i niezły serial animowany dla młodzieży zagwarantowany

25yuswsw28295.gif

Tak na serio to poczytaj starsze posty, pisaliśmy o tym. Chyba nikt olśnienia przez ten czas nie dostał, a na pewno nie obejrzał kolejny raz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...