Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chimaira

Seriale ogólnie

  

469 użytkowników zagłosowało

  1. 1. mój ulubiony serial to:

    • M jak Miłość
      30
    • Klan
      12
    • Moda na sukces
      43
    • wszystkie wymienione wyżej i jeszcze kilka podobnych
      14
    • ten otrzymany razem z grą i potrzebny do jej uruchomienia
      369


Polecane posty

Gość deleteyourself

Jeden jedyny mi się zdarzyło obejrzeć w ilości więcej niż 2 odcinki i się w nim zakochałem - Californication, nic więcej dla mnie nie istnieje serialowo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnym serialem jest 'heroes'. Pierwsza seria... no, może nie jest mistrzostwem (chodź nie powiem, bardzo mi się podobała). Za to 2 ... noooo po prostu wciągające strasznie.

Jeśli chodzi o CC. Ogółem mówiąc wszystko co tam leci jest dobre. Niektóre lepsze ( "srubs", "jim wie lepiej", "on, ona i dzieciaki"), niektóre gorsze. Ale wszystko da się obejrzeć :D. No może poza AFV

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ostatnio tylko oglądam CSI:Miami i Dr. House ;] A innych seriali pokroju M jak miłość po prostu nie lubię. Co tam niby ciekawego się dzieje?Wg mnie nic poza wielkimi problemami w miłości itp. Przeglądając program TV fabuła tych seriali mnie raczej nie zainteresowała jeżeli wogule jakaś jest.

A nie to co np. Dr. House albo CSI gdzie jest jakaś akcja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem cztery odcinki "Dr House" i wydaje mi się, że na tym poprzestanę. Serial nie jest może zły, ale każdy kolejny odcinek jest tak podobny do poprzedniego, że wszystko to nudzi się już po krótkim czasie. Dlatego właśnie nie przepadam za serialami- twórcy mają zawsze dobre pomysły na początek tzn. na kilka pierwszych odcinków, ale potem, po ich wyczerpaniu, albo serwują nam wciąż to samo, albo wprowadzają jakieś bezsensowne udziwnienia, tak gmatwając fabułę, że nawet najwięksi fani nie mogą się już w niej połapać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię oglądać:

-Pierwsza miłość- bardzo fajne "skandale", ktoś cały czas kogoś zdradza i tak w kółko...

-Kości-oprócz robienia sekcji są także osobiste sprawy śledczych.

-Świat wg. Kiepskich-humor, może czasami przesadny, ale co z tego.

-Świat wg. Bundych-to samo co wyżej.

-Prison Break- 1 sezon 10, 2 9, 3 8...

A tak w ogóle to gdzie nadają tego House'a?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Californication jest nieziemsko dobre (moim zdaniem znakomity scenariusz jest największym plusem tej produkcji). Ba z góry erotyki która pojawia sie w tej produkcji można wyłowić jakiś przekaz. serio!

Ale pomijając już Californication (bo już wiele osób to chwaliło) musze napisać, ze ostatnimi czasy przygwoździł mnie serial 'How I Met Your Mother'. Może nie jest to najśmieszniejszy serial jaki widziałem i fabuła momentami nie powala (choć scenariusze dla poszczególnych odcinków są wg mnie znakomite) to i tak zakochałem się w 5 głównych bohaterów. Jeśli ktoś ma czas żeby się z serialem zapoznać i troszkę w niego zagłębić to na pewno się w nim zadurzy.

Historie opowiadane na lajcie i skierowane głównie do młodych ludzi to jest to czego mi potrzeba. Przyjemność z oglądania jest przerażająco ogromna. Polecam!

Californication

9/10

How I Met Your Mother

9/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zacząć oglądać Dr House. Wcześniejsze posty mnie do tego przekonały, nie wiem tylko czy będę wiedział o co w nim chodzi. Czy żeby w pełni zrozumieć ten serial konieczna jest znajomość poprzednich odcinków?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie jest potrzebna. Ja ostatnio obejrzałem dwa odcinki złośliwego doktorka i nie wydawało mi się, że czegoś nie rozumiem, czy czegoś brakuje.

Swoją drogą niezły ten serial, trochę teraz żałuję że obejrzałem tylko trzy odcinki. House jest tak charakterystyczną i ciekawą postacią... Rzadko oglądam TV, więc tracę takie perełki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z seriali to oglądam(znaczy robię zadanie z matmy i kątem oka obserwuje telewizor) Pierwszą miłość i Plebanię. W tym pierwszym główna bohaterka straciła pamięć, miała trzy podejścia do ślubu, a u jej narzeczonego(który jest alkocholikiem i potajemnie bierze udział w walkach ulicznych) właśnie wykryto guza mózgu. Autorzy muszą nieźle zjarani być, że takie rzeczy wymyślają :D

A, jeszcze czasem obrady sejmu obejrzę, ale w tym serialu się zgubiłam już parę lat temu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odkryłem serial "The 4400". Kiedyś leciał w telewizji, ale jakoś niespecjalnie się do niego zabierałem. Popełniłem błąd, to najlepszy serial jaki widziałem :) Obecnie skończyłem oglądać 3 sezon i muszę powiedzieć, że jeszcze żaden serial nie wciągnął mnie tak jak ten. Kiedyś pisałem, że serial Terminator jest najlepszy. To prawda, ale był, bo od kilku odcinków zwyczajnie zjeżdża po pochylni... (Mam nadzieję, że będzie lepiej..). Z 4400 jest odwrotnie niż z większością seriali, które z sezonu na sezon są coraz słabsze - 4400 jest lepsze z odcinka na odcinek. Nie wiem jak zdam te studia bo już tydzień czasu moje seanse z tym serialem kończe o 5 rano :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN zaczęła nową ramówkę mocnym otwarciem - nowe sezony dwóch seriali, i tak:

39 i pół - Pierwszy sezon zaskakująco dawał radę (jak się później okazało duży wpływ miał na to Tomasz Karolak), drugi nie spuszcza z tonu, nadal daje po d*pie, do tego pozbyli się nareszcie egzaltowanej Toli :thumbsup:

Dexter - Pierwszy sezon mnie zawiódł (zawyżone oczekiwania podsycane bardzo dobrymi opiniami :confused:), i obiecywałem sobie, że z drugim dam sobie spokój. A jednak obejrzałem. Coś jest takiego w tym serialu co przyciąga, i choć tempo, zagwozdki i fabuła nie powala (podświadomie przyrównuję Dextera zapewne do Death Note :tongue:) to ogląda się to całkiem nieźle :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak całkiem prawdopodobne jest, że 39 i pół, który to dziś wykręca szczyty popularności po np. czwartej czy piątej serii skończy podobnie jak Lost czy Prison Break - stanie się synonimem niewyczerpanej głupoty, i przegięć fikcji serialowej...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Szwenio... tak jak PB skończył się na 3 sezonie, a IV to porażka, beznadziejność (i mówię to jako zagorzały fan serialu, który każdy sezon przerobił kilka razy...) tak V sezon Lost jest znakomity :) Nie będę tutaj spoilerował, wystarczy rzec, że wszystko się ładnie zazębia... ten serial (w przeciwieństwie do PB, w którym serial był od początku planowany na 2 sezony, 3 to trochę oddzielna historia, 4 nie istnieje) tak LOST był od początku planowany na VI sezonów. Rewelacja. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem pierwszy raz Dr House i muszę powiedzieć, że dopiero TEN serial rządzi, reszta jak dla mnie może się schować. Tak przeżywałem te parędziesiąt minut, tą bezsilność w walce z chorobą, walkę wewnętrzna o to co jest etyczne, a co nie. Jednym słowem genialnie, nie pamiętam żeby jakikolwiek serial wywołał we mnie takie emocje i odczucia. Muszę przyznać, że nie spodziewałem sie tego.

PS Jeżeli wszystkie odcinki tak wymiatają jak ten wczorajszy to czekam na następny z niecierpliwością...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z polskich seriali to lubie "pierwsza milosc" duzo zaskoczen i zwrotow akcji "brzydula" za glowna bohaterke:) (w realu jest bardzo ladna a na potrzeby serialu zrobili ja na brzydule):P a z amerykanskich to "prison break" szczegolnie 1 seria bo 2 byla raczej aby ciagnac dalej. kieeedys jeszcze "m jak milosc" i z cala rodzina sie oglodalo:) to byly czasy:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arkady9

Z polskich czasami Nianie ale rzadko. Jestem wielkim fanem 13 posterunku, gardze włatcami móch. Z zagranicznych to na pewno Lost, dr House, The Simpsons i Ed, Edd and Eddy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...