Jump to content

Gutex0

Forumowicze
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Gutex0

 • Rank
  Goblin
 1. Katrina Bowden nie grała w tym gniocie Disneya tylko w "30 Rock Station"to Ceriez tego serialu.A film ma moc jak większośc z ekipą Firefly.
 2. Hackerboss obejrzyj 1 serię House'a żeby poznać wszystkie smaczki jak jego relację z innymi lekarzami i podwładnymi.
 3. Królestwo rewelacja pod każdym względem i aktorstwo i dla fanów "krwawych napierdzielanek".Gwiezdne wrota wywołują u mnie ziew straszliwy- wprawdzie nie jest to tak strasznie głupie jak "Dzień Niepodległości" ale jednak.
 4. Paragraf jest świetny ( jak dla mnie najlepsze były te przekręty z bombardowaniami) a z Clancy'ego przeczytałem wszystkie Ryany. znudziło mnie natomiast to futurystyczne o cyberwojnie.
 5. Oglądałem i to dawno w końcu film jest 2002 roku .Efektowny dobrze zagrany( choć T.Diggs mnie denerwował)pierwszy film w którym można było obejrzeć Christiana Bale i nie ziewać(oczywiście oprócz "Imperium Słońca")btw pamiętaj że pierwszy Matrix jest świetny a następne strach oglądać bo taki badziew to to.A Bale'a obejrzyj w "Prestiżu" doskonały film, niektórzy będą się czepiali ale co mi tam.
 6. dopiero zacząłem czytać monografię Czarnych Diabłów" więc ci raczej nie pomogę.
 7. no cóż obecnie na AXN leci ostatnia seria CSI ,skasowali jedną z głównych postaci( akurat tą której nie lubiłem) a teraz inna odchodzi a na jej miejsce przychodzi Laurence Fishburne.Ja znowu wciągnąłem się w Regenesis ( aktualnie emitują 3 serie) i 4 serie Las Vegas. Btw od 3 marca na foxie 5 seria Greys Anatomy.
 8. House rządzi, Californication też, a dlaczego nikt nie wspomina o ich przodku czyli serialu Akcja( emitują go na AXN),główny bochater to cham jak House,zalicza ciągle panienki jak Moody,w każdym odcinku gościnnie występują gwiazdy - które najczęściej parodiują siebie samych. No i ogromna dawka czarnego humoru.
 9. Może nie wszyscy, ale na pewno pilot wiedział. Poza tym chyba nie byli idiotami. W samolocie jest tylko jedna bomba, a mają niby bombardować miasto. Nie mogli być tak głupi żeby się nie domyślić że coś tu jest nie tak. I skoro jest nawet zdjęcie przedstawiające wybuch bomby, to musieli sobie wcześniej chyba przygotować aparat, a po co aparat do zwykłego bombardowania. I skoro lecieli sami bez żadnej asysty to zdjęcia musiał robić ktoś z załogi Enoli Gay kiedyś oglądałem dokument że leciały 3 załogi (EG i 2 inne) te 2 pozostałe dokonywały pomiarów i robiły fotki właśnie.
 10. Manewr trenowali ale nie mieli pojęcia co wiozą ( czyli jedna bomba jedno miasto), ten sam manewr trenowały też pozostałe załogi które miały zrzucić aparaturę pomiarową.
 11. z tego co słyszałem załogi nie miały pojęcia co wiozą, a jedyną osobą która choć w przybliżeniu zdawała sobie sprawę z siły nowej broni był Oppenheimer.Gdzieś czytałem jak podczas pierwszego testu na Mojave robili zakłady o siłę ładunku i on był najbliżej.
 12. akurat rozbicie Armii Kwantuńskiej było bardzo ważne , choć raczej z psychologicznego punktu widzenia.Miała w Japonii opinię niezwyciężonej i jej rozbicie w kilka zaledwie dni było szokiem dla całego narodu i to większym niż atomówki.
 13. serial sf wszechczasów to dla mnie aż 2 "Outer Limits" w Polsce pod tytułem "Po tamtej stronie" i BSG choć znam tylko 1 serię a 2 mamm sobie ściągnąć z E-baya.
 14. chodzi ci o oddziały sformowane z łotewskich jeńców.A rosjanie wykorzystywali jeńców głównie w łagrach.
 15. a czy ja podkreślałem alkochol. Chodziło mi o tą metodę rozminowywania czyli pchnąć batalion albo dwa to już min nie będzie. A co do wiki to się zgodzę zbyt dużo możliwości mataczenia jest w jej obrębie.
×
×
 • Create New...