Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chimaira

Seriale ogólnie

  

469 użytkowników zagłosowało

  1. 1. mój ulubiony serial to:

    • M jak Miłość
      30
    • Klan
      12
    • Moda na sukces
      43
    • wszystkie wymienione wyżej i jeszcze kilka podobnych
      14
    • ten otrzymany razem z grą i potrzebny do jej uruchomienia
      369


Polecane posty

Co do Scrubs: no właśnie, niestety, ale nie posiadam CC, więc pozostało mi jedynie oglądanie odcinków na YT, i tak sobie myślę, że może takie stacje jak TVN, czy Polsat w końcu wezmą się za emitowanie "Doktorów", bo naprawdę szkoda nie obejrzeć tego serialu XD a widziałam raptem kilka urywków paru odcinków i już przypadł mi do gustu (:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co się ludziom podoba w Lostach .. długie/nudne/bez sensu.

Jeśli się nie ogląda każdego odcinka po kolei, od pierwszego sezonu począwszy - nie ma szans się podobać. Tak samo jak nie można na szybko streścić ogólnej fabuły tak, żeby ująć sedno serialu. Bo to jest tak naprawdę 'mystery show' - czyli główną atrakcją serialu jest odkrywanie, o co w nim tak NAPRAWDĘ chodzi. Ja jestem wiernym fanem Lost i z niecierpliwością czekam na każdy nowy odcinek.

Co się zaś tyczy Friends... To chyba najbardziej jajcarski sitcom, jaki kiedykolwiek powstał. Jeśli tylko chcę się pośmiać do rozpuku - włączam kolejny odcinek i mam _gwarantowane_ salwy śmiechu. Humor absurdalny, sytuacyjny, słowny, jaki tylko można chcieć. A Ross, Joey i Chandler momentami rozwalają samym wyrazem twarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Lostów - Oglądałem pierwsze dwa sezony od deski do deski i muszę przyznać serialowi jedno - wciąga. Tym bardziej, niestety, szkoda czasu spędzonego na oglądanie, gdy wątpliwości, niejasności i zagadki mnożą się... i mnożą... i mnożą... . Za dużo w tym wszystkim gmatwania (w celu dalszego gmatwania), za mało akcji, rozkmin, momentów ekscytujących.

Kwintesencją tego jest plakat czy okładka nowej serii - Mimo dokładnego oglądania dwóch sezonów, większości postaci w życiu na oczy nie widziałem :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......

Nie rozumiem co się ludziom podoba w Lostach .. długie/nudne/bez sensu.

Bardzo przyjemny serial szczególnie pierwszy sezon ale potem zaczyna zjadać własny ogon.

Co do Scurbs to większość stacji woli inwestować w własne seriale . inna rzecz że CC może mieć wykupione prawa na Polskę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo to jest to. Wielkie dzięki. Bardzo fajny serial. Szkoda tylko, że nie mam czasu w te dni o 16:35:((. No ale nic trzeba jakoś sobie inaczej poradzić. A teraz serial z innej pułki. "Ranczo" .. osobiście bardzo lubię. Uważam, że najlepszy polski serial.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A magnetowidu nie potrafisz ustawić :P

Co do Rancza to mi się nie podoba. Konwencja mi nie odpowiada , realizacja też jest kiepska denerwują mnie przeskoki wójt ksiądz. Obraz po prostu miga gdy drugi zaczyna mówić , co chwila przeskok :/ Można było by to jakoś lepiej zrealizować. Jedyna postać jaka przypadła mi do gustu to ten stary menel spod sklepu taki pseudo filozof.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z magnetowidem to niezły pomysł jest !! Chyba tak zrobię, tylko kiedy znajdę czas, żeby to obejrzeć. No nic. Ale lepszego polskiego serialu, niż Ranczo nie znajdziesz. Osobiście podoba mi się ten pojedynek wójt/ksiądz, a ta ławeczka z żulami ... genialne. Ogólnie fajnie pokazane zostały problemu Polskiego narodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lepszego polskiego serialu, niż Ranczo nie znajdziesz.

Nie oglądam tego regularnie, ale jak siostra przyjdzie do pokoju i zamierza oglądać to zawsze znajdzie się jakiś śmieszny fragment przy którym wybucham śmiechem. Czyli nie jest źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i mam z czego się pośmiać :D, i mi właśnie Home Improvement odpowiada :P, ponoć powstała gra :P wpiszcie w you tube Home Improvement Irategamer :D.

W sumie jest strawny a czasami osiąga trochę wyższy poziom ; ale jeżeli miałbym coś innego do wyboru...

Odkąd mam CC przestałem oglądać AXN a tam chodziły moje ulubione seriale kryminalne. Inna rzecz że CSI to w kółko te same odcinki i jakoś się zraziłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż obecnie na AXN leci ostatnia seria CSI ,skasowali jedną z głównych postaci( akurat tą której nie lubiłem) a teraz inna odchodzi a na jej miejsce przychodzi Laurence Fishburne.Ja znowu wciągnąłem się w Regenesis ( aktualnie emitują 3 serie) i 4 serie Las Vegas. Btw od 3 marca na foxie 5 seria Greys Anatomy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu moim ulubionym serialem jest "Dr House". Na 2 miejscu są "Herosi", na zaszczytnym 3 miejscu "Przystanek Alaska", na 4 "Kości" na równi z "CSI:Miami". Na początku "Dr House" mnie nie interesował, ale trafiłem akurat na takie odcinki. Potem w miarę upływu czasu akcja się rozwinęła, a ja się totalnie uzależniłem. "Herosi" oglądałem wcześniej, akcja pochłonęła mnie momentalnie i tak obejrzałem wszystkie odcinki, ale kiedy zobaczyłem kilka odcinków "Dr House", już wiedziałem jaki jest mój ulubiony serial. "Przystanek Alaska" kupiłem razem z jakąś tanią serią po 2 odcinki na jednej płycie, i tak zacząłem się wciągać. "CSI:Miami" i "Kości" oglądam na Polsacie w niedziele. Wcześniej "CSI" było nawet w mojej pierwszej trójce, ale po jakimś czasie zaczęło mnie nudzić, a "Kości" wręcz przeciwnie. Uznałem lecz z sentymentu do tych odcinków "CSI", że będzie egzekwo z "Kości" na 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja częto oglądam Kości, nieco rzadziej CSI Miami.Kiedyś oglądałem Pierwszą Miłość ale mi się znudziła.

Jeśli robicie swoje rankingi, to starajcie się je jakoś rozwijać. Suche wymienienie "A ja to lubię x, y, z" będę wywalał. [Tur]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile odcinków widziałeś, że takie wnioski wysnuwasz? Z reguły jest właśnie odwrotnie, ten, który na początku wydaje się być tym złym wcale mordercą nie jest, tylko ktoś zupełnie inny.

To, co powiedziałeś sprawdza się za to w Detektywie Monku, który od początku wie, kto jest mordercą, i choć nie ma na to długo dowodów wciąż ufa swojemu przeczuciu i na końcu zawsze okazuje się, że miał rację :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie spodobało mi się :

Hoży Doktorzy > picie alkoholu przez ciężarną . Nawet ten mały kieliszek wina może uszkodzić mózg dziecka. Wprawdzie nie wypiła ale pokazano dość niebezpieczna praktykę.

Tak kochanie > jak dla mnie sadystyczny motyw ze złota rybką :/ Amerykanie niestety to głupki kupili dziecku rybkę i plastikowe małe akwarium. Na następny dzień rybka oczywiście zdechła . Jak rybka umierała :

> akwarium było malutki ok 10l złota rybka potrzebuje 50 l na sztukę

> zatrucie odchodami , zbiornik nie posiadał filtracji która usuwa szkodliwe związki

> uduszenie , brak filtra który dodatkowo napowietrza wodę , wystarczy niewielki ruch tafli wody.

Swego czasu na AnimalPlanet oglądałem Policje dla zwierząt i dziwie się dlaczego żadna z organizacji nie przyczepia się do dość sadystycznego traktowania zwierzaków w serialach . Ludzie potem kopiują złe nawyki :/ .

Camera Cafe ma być niedługo na CC. Nie rozumiem dlaczego zakupiono prawa do tego beznadziejnego gniota. Przecież mamy dość sporo o wiele lepszych polskich seriali ale trzeba było kupić to :/ Mam nadzieję że toto dostanie odpowiednie miejsce w ramówce o 6 albo po 24 żeby nie przesunęło innych lepszych rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co powiedziałeś sprawdza się za to w Detektywie Monku, który od początku wie, kto jest mordercą
Co w mojej opinii nie zmienia faktu, że ciągle jest to super serial i świetna postać z tymi swoimi fobiami liczonymi w setkach oraz genialnym przeczuciem pozwalającym rozwiązywać liczne sprawy ^^ Obok Dr. House'a Monk to jeden z IMO najlepszych seriali jakie do tej pory widziałem chociaż Generation Kill wciąż mam w pamięci... geniusz. Widziałem kilkanaście odcinków i... bardzo pozytywne wrażenia ;) Fabuła może nie porywa aż tak mocno jak w CSI (a widziałem widziałem - wersję Miami ;P), ale trzyma dobry poziom.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem serialowym molem, jestem wyrafinowanym odbiorcą, poza tym mało co oglądam. Jednak czasem jeśli się skuszę szukam akcji, albo komedii, to moje dwa ulubione gatunki. Więc zagustowałem w Skazanym na Śmierć, z komedii lubie kiepskich, mamuśki i ranczo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...