Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chimaira

Seriale ogólnie

  

469 użytkowników zagłosowało

  1. 1. mój ulubiony serial to:

    • M jak Miłość
      30
    • Klan
      12
    • Moda na sukces
      43
    • wszystkie wymienione wyżej i jeszcze kilka podobnych
      14
    • ten otrzymany razem z grą i potrzebny do jej uruchomienia
      369


Polecane posty

Ja lubię praktycznie wszystkie seriale na ComedyCentral.

Amen. Nareszcie znalazłem kogoś kto lubi Comedy Central. Seriale z tego kanału rządzą, może oprócz "Jim wie lepiej", i "Wszyscy kochają Rejmonda", a "Hoży Doktorzy" i "On, Ona i dzieciaki" to są moje seriale.

PS Wiem jak się pisze CHORZY, ale taki jest tytuł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stargate Atlantis

Stargate SG1

_/\_

2 najlepsze [wg mnie] serie sf. szkoda, ze w polsce monza ogladac tylko na axn [szkoda tylko, ze po raz trzeci zaczynaja 1sza serie atlantis...], zdecydowanie lepsze od innych 'cudow' pokroju psi factor/lexx/farscape i inne budżetówki.

Heroes

Lost

_/\_

tez bardzo dobre seriale sf [lost podchodzi po hard fantasy, bo przemieszczanie wyspy, gadanie z duchami, biale niedzwiedzie i inne ciekawostki sa zdecydowanie przesadzone], ich najwiekszym minusem jest to, ze...trzeba czekac na kolejne sezony ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kazdy wie o czym jest PB wiec nie wiem po co sie tak rozpisywac xD

Moje ulubione to Duzo TVNowskich produkcji, ale glownie te z CC... "My Wife and Kids" "According to Jim" "Scrubs" i oczywiscie "South Park"(Nie uznaje Wladcow much(czy jakkolwiek to sie pisze))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pohybel Włatcom Muh (też nie wiem jak to się pisze). Boże, nie sądziłem, że tak dużo ludzi (przynajmniej 3, razem ze mną) ogląda CC. Ludzie łączmy się...

Powiem to jeszcze raz, Hoży Doktorzy (Scrubs) rządzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku interesujących (mnie) seriali, sięgnąłem po coś nowego. I padło na "Skins". Świetny serial, pokazujący jak naprawdę wygląda życie wielu nastolatków - choć u nas może nie aż tak bardzo, to w Anglii zapewne tak. Ale nie oglądamy tylko "złej" młodzieży, ale też zły świat i problemy, przed którymi Skinsi uciekają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie widziałeś chyba nic innego... poza pierwszym sezonem.

W sumie drugi sezon aż taki zły nie jest. Da się oglądać i czerpać z tego jakąś przyjemność. Co nie zmienia faktu, że zakończenie jest co najmniej nieciekawe. W sumie to nigdy fanem tego serialu nie byłem -> oglądałem z braku czegoś ciekawszego do roboty, więc za kolejne serie się nie wziąłem. Sądząc z komentarzy odnośnie reszty, dobrze zrobiłem. :P

Hm... Czym ja się ostatnio zachwycałem? A! Californication! Zadziwiająco przyjemny serial ze świetnym otwarciem (scena w kościele), ciekawymi postaciami, ładnymi dziewczynami i dość dosadnym językiem. Niby ma w sobie jakieś małe wątki prorodzinne i drażni trochę sposób, w jaki kończone są niektóre wątki (właściwie: niemal urywane), nie zmienia to jednak faktu, że serial ma w sobie to, co lubię najbardziej. No i daje czystą rozrywkę.

Jadąc dalej...

Dorwałem w końcu pierwszy sezon Rzymu. Niby było to już w TVP, jednak puszczanie go w piątek wieczorem, kiedy to przeważnie jestem wszędzie, ale nie w domu, nie dało mi okazji poznać serialu, którego pudło w Empiku zawsze zwracało moją uwagę. Po obejrzeniu większości odcinków stwierdzam, że dziełko jest niezwykle dobre. Ba! Świetne!

Więc trzeba będzie rozejrzeć się za drugą serią...

No i piątą serią telenoweli o ludziach, którzy w każdych warunkach są Zagubieni. Ale to później...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zainteresowałem się serialem Allana Balla (rezyserował też 6 stóp pod ziemią) True Blood. Wampiry żyjące w społeczeństwie na równych prawach z ludźmi. Dużo mocnych scen i niezły klimat. 7 lutego była premeira na naszym HBO. Oglądacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, nie sądziłem, że tak dużo ludzi (przynajmniej 3, razem ze mną) ogląda CC. Ludzie łączmy się...
Hehe. No ja już przejawiam oznaki uzależnienia.

"Jim wie lepiej" , "Wszyscy kochają Raymonda" (Romano jest genialny), "Jak poznałem waszą matkę" , "Hoży doktorzy" , "Californication" (świetny serial, świetna rola Duchovny'ego), "Diabli nadali" ... kiedyś nadejdzie ten dzień, w którym umrę śmiejąc się do telewizora ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nam sie ostatnio poprawia :) wczoraj po "Sztormie stulecia" puscili 2 odcinki jednego z fajniejszych seriali jakie widzialem ostatnimi czasy - Threshold: strategia przetrwania. opowiada o inwazji kosmitow na ziemie, ale na pewno innej niz wszystkie - najpierw zarazaja ludzi pozaziemskim wirusem, ktory sprawia, ze sa oni duzo silniejsi i niezwykle agresywni. co potem - sam wlasciwie nie wiem, gdy ostatnim razem to lecialo (wakacje '07, tez na Polsacie) nie obejrzalem 3 ostatnich odcinkow, i chwala tej stacji, ze mam okazje przypomniec sobie serial i obejrzec w koncu calosc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dexter - mój ulubiony serial ^^ Pierwszy sezon jest G-E-N-I-A-L-N-Y! Drugi też świetny, jestem w trakcie oglądanie trzeciego ^^ Polecam każdemu!

PS: Nie wiem, "dlaczemu" w TVN'ie jest od 18 lat. Nic zbyt "strasznego" tam nie ma... Ale i tak wersja z lektorem zbija całkowicie klimat.

Californication - oglądałem jeden odcinek, jakoś mało mnie to śmieszy. Tylko scena pod koniec odcinka z Mią była nawet śmieszna. Ale ogólnie to nic specjalnego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dexter ??? Nie kojarzę . . . Ja za to poleciłbym dwa seriale

1) DR House - to jest po prostu hit !!! Można by się przyczepiać , że jest liniowy i oparty na tym samym schemacie zdarzeń i ich rozwoju , ale według mnie jest to świetnie zrealizowane ! Ciekawy ( niewyczerpalny :P ) świat medycyny , chamski główny bohater , ogromna dawka humoru , ale i można się wzruszyć - sam muszę przyznać , że przed-przedostatnim filmem który oglądałem i uroniłem na nim łzę był TITANIC , przed ostatnim był Amerykański smok ( Jakoś tak wyszło :blink: ) a ostatnim był właśnie dr House [ tyle że na nim łza popłynęła mi kilka razy :unsure: .

2) Hannah Montana - 100 % Śmiechu !!! Od siebie polecam http://www.youtube.com/watch?v=FzUXwYUzFoE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z seriali to TYLKO I WYLACZNIE 39 I POL :D

Najlepszy obecnie serial emitowany w polskiej telewizji :D

Szczerze - wcale mnie ten serial nie zainteresował . Nie wiem czemu , trochę mnie odstraszyły zapowiedzi kreujące tego głównego aktora na świra :P

Chodzi o to że ja je odbierałem jako lekko żenujące :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

House rządzi, Californication też, a dlaczego nikt nie wspomina o ich przodku czyli serialu Akcja( emitują go na AXN),główny bochater to cham jak House,zalicza ciągle panienki jak Moody,w każdym odcinku gościnnie występują gwiazdy - które najczęściej parodiują siebie samych. No i ogromna dawka czarnego humoru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie obejrzałeś jubileuszowy 100 odcinek. Chcieli przedobrzyć i jak to zwykle bywa nie wyszło.

W mordę nie wiem co w AXN kombinują ale już leci 8 sezon :P

Dexter był nawet niezły ale przestałem go oglądać bo był o nieludzkiej porze.

39 i 1/2 no to jest kolejny biedny polski serial :( Nie twierdzę że nie może się podobać po prostu został stworzony do masowego targetu z ukierunkowaniem na kobiety i gospodynie domowe :P

Jest jakiś polski serial skierowany głownie do facetów ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję seriale z Comedy Central. Moje osobiste TOP 3

1. Scrubs ( Chorzy doktorzy, wiem wiem pisze się "hoży" )

2. Jim wie lepiej

3. Friends

Scrubs ... no nie ma lepszego serialu. Żałuje, że jest on mało znany. Może dlatego, że nie wszyscy mają CC. Jak nie widzieliście to na You Tubie jest parę odcinków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że 39 i pół budzi skrajne emocje. Ja serial obejrzałem, bez szału, ale jak na polskie standardy (przyrównując do np. pierwszej miłości, czy teraz albo nigdy) jest bardzo dobry.

Nie rozumiem też zachwytu nad Dexterem. Serial, i owszem, niezły, ale po tym, co na jego temat wypisywano, myślałem, że nie wytrzymam do następnego odcinka, tymczasem nie znalazłem w nim niczego, czego jeszcze nie widziałem. Świetny opening, dobry pomysł, fajna główna postać, ale na drugi sezon (choć słyszałem, że jeszcze bardziej lepsiejszy) nie mam ochoty.

Firends

Ostatnio obejrzałem kilka odcinków i przyznam szczerze, że nieźle się ubawiłem. Wiem, że suchar okrutny, ale dopiero teraz rozumiem wszystkie dowcipy (gdy był na topie, pewnie nie zaczaiłbym 2/3 smaczków ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...