Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

REDACTION ACTION - my pytamy, wy odpowiadacie :)

Polecane posty

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

.Komputery mamy bardzo szypkie a konsole też mamy ale wojniejsze

? Czy lubicie pizzę?

.Wręcz ubóstwiamy wszelkie przysmaki z włoch które gustuje Garfield

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

.Takie prawo silniejszego, gdzie ten silniejszy przetrwa na lodzie

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

.Nie za wiele 50zł na miesiąc

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

.Jaką komercją ?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

.Bo zaczyna nas to nurzyć

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

.Bo raz trafiają się takie słabe że nie chce w nie się grać, ale pomimo tego są i takie co nie są warte uwagi

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Czy fajna to nie wiem, ale żeby zostać czytelnikiem trzeba przeczytać każdy numer z zamkniętymi oczami

? Ile macie lat?

Tyle żeby było skorzystać z liczydła

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Tak czytamy magazyn jest świetny, z płytki też korzystamy aby zainstalować jakiegoś pełniaka a ActionMag ? co to takiego ?

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

4 Osoby Ja,Brat,Kolega i Pies :D

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Mogliśmy ale nasi rodzicie by się załamali kiedy zobaczyli na co wydaliśmy pieniądze

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Dział na Luzie i Action Redaction, a Allor jest słodki

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Kto to jest Smuggler ? a Allor jest tylko jeden :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dzień dobry! Mój jest płaski, szaro-granatowo-czarny, miejscami błyszczący i z takim fajnym ekranem, co to go można odchylać albo całkowicie przyłożyć do klawiatury... podobno to Laptop, ale mi się wydaje, że raczej Chińczyk (made in China). Konsoli zaś u mnie nie stwierdzono, acz dawno nie byłem u lekarza. Ponieważ mam już komputer, nie zamierzam go kupować. Co do konsoli, skonsultuję w przychodni czy warto.

2. Kolejny z dysleksją... nigdy nie byłem w PIZIE. Ale jeśli wybieracie się tam redakcyjnym odrzutowcem, to mogę się zabrać, aby móc odpowiedzieć na to pytanie, czy lubię.

3. Ale MY mamy więcej gier na kompie! Nic w przyrodzie nie ginie...

4. Na pewno nie tyle, żeby latać do Pizy!

5. Jak to o co?? Że nie dość, że trzeba iść do kiosku (czy też do skrzynki, jak ktoś ma prenumeratę) kawał drogi, to jeszcze trzeba za CD-A płacić!!!

6. Poziom spada? Cóż, racja, częściej niż kiedyś mi się kartka przekręca i tekst nie jest całkiem poziomy... dlatego odpisuję na kompie, żeby tekst był wypoziomowany. Jak widać, da się odpisać nie tylko mądrze i poważnie, ale nawet od razu się poprawiając i bijąc w pierś.

7. Żebyście się starali jeszcze bardziej i dawali jeszcze lepsze pełniaki. ?My tu się staramy, jak możemy?... śmieszne. Macie się starać na 200%, nie na 100%. Dotarło?! No.

8. Mnóstwo! Tu wszystkiego nie napiszę, bo padłby serwer. W skrócie trzeba jednak się przygotować na wtórne teksty, zatracanie klimatu, słabe pełniaki, mnóstwo reklam, komercję, zadawanie głupich pytań...etc., na końcu wysupłać pieniążki (tak jakby Wam dochód z reklam nie wystarczał, komercjaliści jedni!), obejrzeć każdy dokładnie ze świadomością, na jak słabe (i skomercjalizowane!) pisemko się je wydaje i grzecznie zapłacić tyle ile zawołają. A potem trzeba jeszcze przewracać strony i CZYTAĆ!!! Trauma, naprawdę, nie polecam, więc nawet nie żartujcie głupio, czy to fajna fucha... A czasu absolutne minimum, żeby się nie zarazić komercją, ale żeby coś jednak przeczytać.

9. W zaokrągleniu myślę, że ok. 3 000 000 lat. No co, pytacie przecież, ile mamy, czyli wszyscy czytelnicy.

10. A to można tak wszystko naraz? Bałem się, że mi mózg wyparuje i w jednym miesiącu wyrzucałem magazyn, a w innym płytę. Raz zrobiłem inaczej i mi wyparował. Dlatego tak naprawdę te wszystkie odpowiedzi pisze za mnie bot.

11. A kto jeszcze by chciał czytać takie pisemko? Nie łudźcie się! Nikt poza mną nie czyta... A tak na poważnie, to każdy numer zamykam w sejfie bez dostępu tlenu, w sekretnym pokoju pod piwnicą, przeglądam w warunkach laboratoryjnych i w lateksowych rękawiczkach i nikomu innemu nie udostępniam ? niech sam kupi, dla Was dodatkowy zysk, dla mnie może jakaś prowizyjka?

12. Oczywiście, że moglibyśmy! Ale nie wiem czy byśmy wtedy chcieli. A wg powiedzenia, ?chcieć to móc?, a nie ?móc to chcieć?. Także niestety...

13. Allor ? bo jest w CDA i najbardziej nam się podoba.

14. Oczywiście Smuggler to Jerzy Poprawa! A że oprócz tego jest jeszcze Allorem... no jasne, naczelny dostaje więc 3 wypłaty. KOMERCJA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Czarne. Dwie.

? Czy lubicie pizzę?

Tak.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Ze skąpstwa.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

99,99 zł

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Dlaczego nie?

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Czemu nie?

? Ile macie lat?

Dwa kartony.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Różnie bywa.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Moglibyśmy.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Przegrał losowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer mam dość dobry (do kwantowego troche mu brakuje), ale dzięki niemu mam konsolę - CMD.

? Czy lubicie pizzę?

Oczywiście - tak się składa, że dziś miałem na obiad

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Nic mi nie przychodzi do głowy.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Niewiele, ale w ramach kieszonkowego mam CD-Action co miesiąc - serio.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie słyszałem.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Być może dlatego, że w dzisiejszych czasach ludzie coraz mniej czytają, a co za tym idzie coraz gorzej piszą.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Jestesmy Polakami - Polakowi zawsze coś nie pasuje - dalibyście Wiedźmina 3 to by powiedzieli, że im komp nie pociągnie etc.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Żeby byc czytelnikiem CDA, trzeba je kupić i przeczytać. Tak jest to bardzo fajna fucha, a CDA czytam w wolnych chwilach.

? Ile macie lat?

Wg. wikipedii średni nakład to 140 tys, a na forum jest zarejestrowanych 150 tys osób. Zakładając, że sredni wiek czytelnika to 19 lat, a czytelników(w miarę stałych) jest 120 tys to mamy 2 280 000lat.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim pismo, czasami nawet pudełka z płytą nie otworzę. Do ActionMaga rzadko zaglądam.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Jak wezme CDA do szkoły to nie dane jest mi coś przeczytać - zawsze znajdzie sie kilku kolegów, którzy są ciekawi "co pisze" :)

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jak tylko znajdę sponsora to dam za CD-Action i 70zł. Na razie mnie nie stać.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Najbardziej w CDA podoba mi się złoty Allor w logo oraz owiany tajemnicą Smuggler.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest tajemniczym redaktorem CD-Action i (podobno) magistrem listoodpowiadaczem. Dlaczego Allor? Ktoś musi być winny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Gdy mój umysł został oświecony kupiłem Iks-Klocka. Ale był za drogi i kupiłem Nintendo 64 i jestem bardzo szczęśliwy.

? Czy lubicie pizzę?

Najbardziej tą e-pizze.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Opowiem wam małą historię... Gdy Jezus był na pustyni i miał ryby i chleb i je rozmnożył. Wiecie jak on to zrobił??? Nie nie użył Crtl+c i ctrl+v. Jezus po prostu je spiracił.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Tyle żeby kupić CDA starczy.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... Lubie Placki???

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Ponieważ od tego jest forum 0.o

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo zawsze ktoś musi ponarzekać.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Przy CDA spędzam 25/7 zawsze znajdzie się ten nadmiar czasu.

? Ile macie lat?

Kobiety nie pyta się o wiek.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Czytam i korzystam. Ale w większości gier nie gram.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Ehhhhh i znów pytanie o kase. Gdybym mugł bym kupował.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Najbardzie to to latające ustrojstwo co dostaliście od CD-Projekt

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Nie znam kolesia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer - laptop LGE50, mam ps2, ale gier nie mam :(

? Czy lubicie pizzę?

Of course!

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Racja, piratom "STOP"!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Comiesięcznie po 50 złotych.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nie wiem

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Po prostu ludziom pisać się nie chce - rozpowszechnienie internetu spowodowało takie nieco lenistwo. Poza tym o czym mieliby pisać ludzie mądrzy?

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Dla mnie pełniaki to dopełnienie magazynu - najważniejsze jest wnętrze (czyt. magazyn), choć nie ukrywam, że mi już pełniaki nie chodzą :(.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Trzeba przynieść pizzę do kwatery dowodzenia CD-Action :). A fucha to dość ciekawa. Można się wiele dowiedzieć i pośmiać się. A jeśli chodzi o czas...tyle, by przeczytać magazyn + codziennie na cdaction.pl.

? Ile macie lat?

16

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Czytam magazym, nie czytam ActionMaga (jakoś nie lubie czytać patrząc w monitor).

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Siostra mi podbiera i czyta tylko "na luzie".

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

To byłoby moje całe kieszonkowe! A jeszcze muszę mieć za co soczewki kupić :).

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

W CDA najbardziej podoba mnie się...wszystko! (Allor też)

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Zapewne jest to Allor, bo tak!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Nie mam konsoli, mam laptopa acer ;P Mam zamiar kupić PS3.

? Czy lubicie pizzę?

Tak.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Cena gier powinna być adekwatna do zarobków polaka ( nie tego z firmą co daje robotnikom 1k na rękę ) tak jak w USA ( cena gry to 1/50 zarobków ). Drugim powodem jest brak dem, jak im szkoda kasy na "pierniczenie" się z demo no to ich problem.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

80 zł

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Między innymi o reklamy, które wylewają się z pisma. Cały czas jest jakieś ale, a to że świąteczne pismo to przygotujcie "jedyne" 2 zł. Ale przy 10 000 egzemplarzy to jest 20 000 zł.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Nigdy nie napisałem.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Wypuścić wersje z pełniakami i bez ?

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Jedno CDA starcza mi na miesiąc. Dziennie - tyle ile w pociągu ;)

? Ile macie lat?

Mam 14 wiosen, 15 zim, 15 jesieni i 15 lat :).

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim czytam magazyn, a z płyty korzystam jak będzie na prawdę coś godnego zainteresowania ( rzadko :/ ).

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Kumple, tzn. częściej ja od kumpli.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Nie nie dałbym więcej niż 20 złotych. Jakim cudem wyszło wam więcej niż 50 złotych ? Chyba przy popycie wielkości 200 sztuk ...

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Okładki.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Tylko Bóg zna odpowiedź na te pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR staje na głowie, czyli Redaction Action

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

? Czy lubicie pizzę?

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

? Ile macie lat?

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Komputer mam już o 3 lata do tyłu. A konsol nie lubię.

Oczywiście, ale musi być tylko mięsna.

Ja o tym wiem i kupuję oryginały.

Ja pieniądze dostaję "na życzenie.

Komercja jest wszędzie. W naszych lodówkach, telewizji, teściowach! AAAAAAAAAAAAAAAA!

Plamy na słońcu, wiadomo.

Narzekamy bo już mamy, bo stare, bo nie działają, bo nie z tego gatunku co potrzeba.

Trza umieć czytać i posiadać co najmniej jedną komórkę mózgową (zalecana Nokia). Codziennie biorę za to 0zł + VAT.

Za mało.

Ja tam czytam, ale bonusy mnie mało obchodzą.

Szwagier siostry mi podbiera. I moja siostra (inna) też.

Wyczuwam podstęp, więc napiszę, że nie mogę.

Najbardziej w CDA podoba mi się CDA.

Smuggler to Allor, bo Allor to enki, bo enki to Mac Abra, bo Mac Abra to Siekiera, bo Siekiera to Smuggler. Proste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer - wystarczający i ładny, konsole - ssą!

* Czy lubicie pizzę?

Ujmę to tak: sos, ser, szynka, ananas, oregano

* Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

*Beep* - Przechodzimy do następnego pytania

* Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

"Mniej niż zerooo..."

* O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Zapytajcie Bartosza Misiaka, to spec w tej kategorii. W przypadku szukania kontaktu z nim najlepiej za pomocą strony h-rp.co

* Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Nigdy nie pisałem do was listu, bo bałem się, że kaloryferowy mnie wyśmieje... ;(

* Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Czemu narzekamy? Bo się nie staracie...

* Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Dwa kilo koksu, cysterna piwa oraz pół tysiąca hawajskich pizz(d)... Gdy już zbierzesz to co trzeba, wysyłasz do mnie prywatną wiadomość w celu otrzymania adresu docelowego.

* Ile macie lat?

Ile Smuggler ma lat?

* Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

ActionMaga? A co to w ogóle jest?

* Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Hmm, czasem pies mi je podbiera, gdy nie ma nic innego co posłużyłoby mu za kuwetę.

* Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jak zaczniecie się starać z pełniakami to czemu nie?

* Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Przepraszam bardzo, nie jestem gejem...

* Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Nie, Allor jest za brzydki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Nie mam komputera, ani konsoli. Teksty pisze na maszynie, a gram tylko w gałę.

Czy lubicie pizzę?

Tylko wtedy jeśli jeśli odwzajemnia moje uczucie.

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Gdybyście nie mieli oka, drewnianą nogę oraz papugę-pasożyta, przyczepioną do ramienia, nie chcielibyście być popierani?

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Tak dawno dostałem jakiekolwiek pieniądze, że nie pamiętam

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Sprzedajecie się jak mydło w płynie w więzieniu!

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Tata zabrał mi poziomice, przynajmniej wszystko trzyma się w pionie

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Może zamiast 130 stron i 3 gier, dajcie 130 gier i 3 strony? Wtedy każdy będzię zadowolony

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Wysłać zgłoszenie na adres mama@kasa_na_cda.pl i liczyć na pozytywne rozpatrzenie prośby.Tak na prawdę CDA się nie czyta... wystarczy mieć i szpanować!

Ile macie lat?

eee....nie wiem, ale skończyłem Wiedźmina na 35 poziomie, a Mass Effect na 40.O ile się nie myle, to średnia wynosi 37,5....37,5 taka jest odpowiedź!

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Nie wiem jak się czyta magazyn, ja jestem na poziomie kamienicy, a rzeczy to chowam w szafie. Ten ActionMag to jakis świerszczyk dla czarowników?

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Mama ogląda te śmieszne obrazki, a tata daje się nabierać.Na co? Podsuwam mu artykuł z GTX 580 i liczę na to, że kiedyś je otrzymam.

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Inne czasopismo tak, ale akurat Was szanuje i dlatego nie zapłaciłbym. Nie mógłbym doprowadzić do waszego zepsucia.Aczkolwiek coś tu śmierdzi...

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allor jest taki sweet :********

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Nieprawda! Prawdziwy Smuggler zginął w czasie katastrofy lotniczej! Teraz na jego miejsce wszedł podstawiony agent zza wschodniej granicy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziem.

1. Komputer chodzi jak stara wialnia, ale jak na razie ze wszystkim sobie radzi:)

Konsoli nie mam, nie potrzebuje.

2. Tylko w party, w singlu kebab:D

3. To nie ja, to nie ja, to nie ja:D

Ostatnio nawet kupiłem sobie Disciples3 (abyście go teraz tylko nie dali do pisma) :P

4. Pewnie mniej od was, ale do pierwszego wystarcza:P

5. Co to jest komercja?

6. Bo ja nie pisze listów.

Tak poważnie to mnie się zdaje, że jest coraz więcej czytelników, którzy chcą być fajni, co nie zawsze wychodzi.

7. Ja nie narzekam, ale czasem jest tak, że kiedy kupię grę to w następnym numerze dajecie ją do pisma( dlatego moja prośba wyżej :P) np. Titan Quest, Legend Hand of God.

DMC3 chciałem sobie kupić ale na szczęście mnie uprzedziliście. Teraz chcę sobie kupić Turok'a, ale czekam na was:)

8. Nie wiem, trzeba czytać CDA chyba.

Fucha fajna, dwa dni od zakupu przeczytane i na półeczkę do reszty kolekcji, no i jeszcze co dziennie sprawdzam newsy na waszej stronce( taki rytuał )

9. Wszyscy razem mamy 75 lat.

(ja-20)+(brat1-21)+(brat2-14)+(panna brata1- 20)=(wszyscy razem mamy 75 lat)

ps. dziewczyna brata prawie w rodzinie:D

10. Najpierw czytam, potem płyta. Nigdy mi do głowy nie przyszło żeby ActionMaga przeczytać, ale dzięki za przypomnienie:P

11. Tak jak w 9.

12. Niby mógł bym, ale dobra jest cena taka jaka jest.

13. Mi się Allor nie podoba, a jak by mi się podobał to bym się zastanawiał czy wszystko ze mną ok.

14. Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem, nie mam czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Do mojego szrota wolałbym się nie przyznawać... W końcu AMD Semptron to nie rewelacja... przynajminiej już nie... A konsoli nie mam, chociaż chciałbym X360 z kinektem i zestawem małego terrorysty.

? Czy lubicie pizzę?

Zależy po co mi ona. Jeżeli do konstruowania głowic jądrowych, to nie przepadam.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

A po co płacić 100 zł za oryginał? Nie lepiej kupić nowe CD-Action?

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Tyle co na CD-A :D

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Drukujecie gazety. Potrzebujecie więcej powodów?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

No bo wszystko się miesza, nigdy nie wiadomo co... a, sory pomyliłem z parówkami. Tak starzejemy się.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

To proste! Wszystkie już ściągnąłem z neta, są za stare, lub moja śrutówka nie włączy już takich "boskich" pełniaków

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Ten sekret jest przekazywany z pokolenia na pokolenie, należy pójść do pobliskiego kiosku z 20 zł, powiedzieć (bardzo cicho, żeby nikt nie usłyszał!) że chcesz kupić CD-Action. Uważaj na przechodniów! Mogą być tajnymi ruskimi agentami.

? Ile macie lat?

To zależy od treści wypowiadanej odpowiedzi.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Nie znam człowieka... Ten dodatek do płyty od razu biore na rozpałkę.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Chowam od razu pod materac od łóżka. Jedyny minus to to, że mam piętrowe łóżko i ledwo się mieszcze pomiędzy materacem a sufitem.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

A czy wy nie moglibyście żyć o te 50 zł miesięcznie mniej?

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Oczywiście Mr.Jedi! A Allor dlatego że nie wiem kto to jest (ROFLOL)

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler jest jedną z największych tajemnic we wszechświecie. TO MUSI BYĆ ALLOR! Wszyscy mówią że oszalałem, ale ja mam racje. W końcu kim jest Allor jak nie smugglerem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uno. komputer mam całkiem ciekawy... obudowa czarna, procesor, karta graficzna, napęd dvd i inne cuda techniki. Moją konsolą jest amiga, która aktualnie przewraca się po strychu. Dalej. Pizza jest spoko. Ładne to miasto, ale właściwie jedyną atrakcją jest niestety krzywa wieża. wszystko inne zobaczycie w pozostałych większych włoskich miastach. Piratów się boję, bo mają kałachy. kieszonkowego? tyle ile znajdę w kieszeni. Komercja? Jakaś nowa sieć komórkowa? Gazeta. nie płyta. gazeta lepsza. nie tylko w smaku. Ech zawodowo czytelnikiem CDA jestem od... dłuższego czasu. 2 godz. dziennie. w 5 dni CDA przerobione. Mam w tym momencie pytanie. dlaczego CD-Action nie jest lekturą szkolną? mam tyle lat, ile Wy mieliście w moim wieku. Allor jest Smuggiem, bo będąc na dwóch posadach naraz będzie miał więcej kasy. CD-Action nawet i za 50 być może. Ale ilu wtedy będzie czytelników? Możecie podwyższyć cenę! Ja też mogę sobie ferrari kupić. A co? nie stać Was? Mnie też :) Ale jakbyście tak zrobili to ja bym przy Was pozostał. Najbardziej w CDA podoba mi się damska część ekipy (Głupio się przecież przyznawać, że faceci mi się podobają).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mam komputer. Czarny. ACII na nim pójdzie, wesoło się przycinając. Nie mam konsoli. KONSOLE TO ZŁO!!!111jeden!666

? Czy lubicie pizzę? Od czasu do czasu, zawiera zbyt dużo węglowodanów i tłuszczu.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

legalna Gra = -100zl Pirat=0zł. W wielu przypadkach, pod względem jakości pirat > legalna gra

P.S. Ale i tak kupuję legale :D COD: Black OPS rocks!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Dam wam do wglądu zeznanie podatkowe z przyszłego roku

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

ko - mercja, pisz co-mercja. Co, słowo skrót oznaczające kooperację. Mercja, etymologia słowa - ang. mercy, pol. litość. Oznacza to, że podejrzewamy, że się razem litujecie nad rzeszami biednych graczy, którzy nie mają tak fajnej pracy

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Mam pewną teorię. Maczali w tym palce iluminaci i templariusze. Ma to również coś wspólnego z globalnym ociepleniem. Niestety na razie nie mogę zdradzić nic więcej.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Dlatego, że to leży głęboko w naturze ludzkiej. Zawsze znajdzie się ktoś kto: już ma załączonego pełniaka/ nie lubi go/ mama go nie kocha/ i wprost nie może się powstrzymać przed obwinianiem kogoś za to. Czasem obwiniamy rząd, a czasem CDA.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Wymagania: 20zł, wolny dzień, duża tolerancja dla specyficznego poczucia humoru redaktorów, odpowiednie zainteresowania.

? Ile macie lat?

Łącznie mamy ponad 988718,5 lat, 3 m-ce i 2 dni.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Przede wszystkim oglądam magazyn, jak jest fajny pełniak to go zainstaluję, rzadko zaglądam do AM.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Tylko ja. Jestem zbyt wredny i zachłanny, by pozwolić czytać komuś MOJE czasopismo.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Mógłbym, ale za tę cenę kupiłbym 3 konkurencyjne pisma. Life is brutal, a prawa rynku bardziej.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Najbardziej w CDA podoba mi się wasz wysokobudżetowy papier, żadne ekologiczne ścierwo. Naprawdę milutki, nie powoduje żadnych odparzeń ani podrażnień (gwoli wyjaśnienia - lubię czytać CDA na kiblu... Sorry!). Nigdy do tej pory nie wiedziałem, że papierem tym jest Allor, ale skoro to prawda, postaram się go lepiej traktować.

Poza tym lubię w CDA wasze poczucie humoru, fajne pełniaki i konkursy I WCALE SIĘ NIE PRZEJMUJĘ TYM, ŻE JESZCZE NIGDY NIC NIE WYGRAŁEM!!! /ragemode off

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Cytuję, ale nie pamiętam kogo :P "Abracadabra, Smuggler to MacAbra"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?
3-letni sprzęt, podzespoły starsze o generację-dwie względem współczesnych maszyn, ale jeśli gra jest choć przyzwoicie zoptymalizowana, problemów nie ma żadnych. Choć o max detalach w GTA IV mogę pomarzyć...

Z konsol mam klona pegasusa z bazaru za 2 dychy a z handheldów elektroniczne sudoku, Brick Game i radziecką Elektronikę "Tajemnice oceanu" :D

Czy lubicie pizzę?
Zwłaszcza jak przyjeżdża gorąca do domu, a płaci kto inny :D

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...
Nigdy nie lubiłem Jacka Sparrowa.

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?
Za mało.

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?
No jak to o co?! Gdybyście nie byli komercyjni to CDA byłoby za darmo! :P

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!
To Smuggler się starzeje i już tak dobrze nie widzi literek.

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!
W moim przypadku już dawno przestało chodzić o płytę. Bardziej zależy mi na magazynie, a grać i tak jest w co, bo mam paroletnie zaległości w RPGach.

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?
Trzeba TO poczuć, CDA ma po prostu to COŚ, co sprawia, że ludzie przy nim zostają. Wiem, co mówię, bo ostatnio stuknęło nam razem 13 lat :). Osobiście lubię też przeglądać stare numery, poczytać zapowiedzi, recenzje czy AR. To ostatnie zresztą jest szczególnie ciekawe. Narzekanie męskiej części czytelników CDA na to, że jest mało dziewczyn mających komputery - bezcenne!

Ile macie lat?
Mogę już legalnie pić i palić :)

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?
Patrz wyżej, płytka ostatnimi czasy to sprawa marginalna u mnie. Czasem tylko bonusy przejrzę.

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?
CDA to mój sssssskarb i nikomu go nie oddam.

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?
Wtedy wszyscy przestaliby kupować CDA a zaczęli legalne gry. I w ten sposób CDA zwalczyłoby piractwo w Polsce. Albo byłoby zupełnie odwrotnie.

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?
Lubię CDA za całokształt pracy włożonej we mnie, za to, że w pewnym stopniu mnie ukształtowaliście, nauczyliście tylu rzeczy, uczuliliście na pewne sprawy i zawsze dostarczaliście pozytywnych emocji. Szczerze Wam za to dziękuję!

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?
Smuggler jest tym... no.. eeeee... no sami wiecie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mój PC w tym roku będzie miał 4 lata, jedyne co w nim zmieniłem to dokupienie ramu. A głośniki mam od mojego pierwszego PCta - koło 10 lat - i ciągle działają :D ale mimo wszystko obecnie używam słuchawek. Co do konsoli - w tym roku kupiłem z bratem - on mnie do tego namówił. (X360 Slim)

Czy lubicie pizzę?

Każdy czytelnik musi lubić pizze. To jest nasz obowiązek.

Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Ja nie popieram :)

Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Ja mam kase z urodzin, a cześć rzeczy fundują lub dorzucają troszkę kasy rodzice :)

O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Nikt tego nie wie.

Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Ja jeszcze nigdy nie napisałem do AR, więc to nie ja obniżam poziom :)

Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Ja nie narzekam. Kilka gier z covera zainstalowałem, a i tak mądrzejsi wiedzą, że płyta jest dodatkiem do pisma.

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Żeby być czytelnikiem CD-A trzeba czytać CD-A

Ile macie lat?

Tyle ile moi rówieśnicy ;)

Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Głównie czytam magazyn, z płyty nie korzystam często.

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Hmmm, w moim wypadku to ja podbieram CDA bratu :) Mam prenumeratę za darmo :)

Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Raczej nie, bo:

a)brat kupuje pismo, więc to pytanie do brata ;)

b)trochę to dużo

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

W CDA podoba mi się wiele rzeczy, a Allor dlatego.. nie wiem, nie potrafię wymyśleć odpowiednio fajnej odpowiedzi :/

Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler to istota nie z tego świata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić? -Mam peceta,na konsolę mi nie starczy!

? Czy lubicie pizzę?-Tak!Tak!Tak!

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...-Popieram piractwo bo mało płacę,a cenę cenię w grach!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?-30zł

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?-A co to jest komercja?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!-Mój pierwszy list będzie fajny i dłuuuugi!Może coś zmieni w AR!

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!-Ja nie narzekam,wręcz odwrotnie...:blink:

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA? -po prostu czytać CDA...

? Ile macie lat? :blink: -9 lat

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?Czytam i używam,po co kupuje?

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?-Ja tylko czytam.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?-Nie chce płacić,bo nie chce tracić pieniędzy!

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?-Pełne wersje!

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?-Smuggler to po prostu...Smuggler!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Mam komputer o szaro-czarnym kolorze, ale jak ma dobry humor to wyświetla czasem różne, kolorowe rzeczy (a jeśli ja mam również dobry humor to wyświetla takie rzeczy, że ho ho). Jeśli ktoś jest wzrokowcem to powiem, że komp ma bardzo ładną obudowę i 19 calowy monitor(przez te banery reklamowe które pokazują cienkie LEDy nabawił się kompleksów i też chce mieć 24 cale. Ostatnio stwierdził że ta grubość kilku minimetrów to na pewno photoshop:P) Ale jak wiadomo nie liczy się wygląd, tylko wnętrze. Sapphire Radeon 4850 toxic(to nieprawda, że nasz związek jest toksyczny!), Intel Core Duo 2 e7200(każdy facet lubi dwa porządne... rdzenie:P), oraz zasilacz Chieftec 450W(daje mu to poczucie stabilności w związku:P). Z 4Gb DDR2 jest nam bardzo dobrze, bez żadnych spięć i nie potrzebujemy przereklamowanych DDR3:) co do płyty głównej... to zbyt intymne żeby publicznie to ogłaszać:P Wiek? Kobiet i innych "rzeczy" na "k" nie pyta się o wiek, ale powiem że we wrześniu będzie miał 3% zniżki na okulary:)

Ps. Jeśli uraziłem czymś jakąś kobietę to przepraszam, nie miałem takich intencji.

PPs. Nie jestem zakompleksiony, z moją kobietą jestem już ponad 3lata (zbieżność z wiekiem komputera jest przypadkowa:P):)

2) Jeśli powiem nie, to i tak będziecie wiedzieli że kłamie:P

3) nie popieram

4) praca dorywcza, ewentualnie grand-rodzice:P

5) komercja to synonim Cd-action(bardzo podpadłem?)

6) ponieważ nigdy jeszcze do Was nie pisałem:P

7) Jak to czemu? Mass Effect 2 już od roku na rynku a na płycie z cdago jeszcze nie było (wybaczam wam tylko dlatego, że już go przeszedłem:P)

8) kupować w kiosku czasopismo i czytać, ewentualnie wziąć przykład z mojego brata i podpierdzielać go po cichaczu!

9) czytam magazyn:) ostatnio zainstalowana przeze mnie gra od Was to necrovision chyba:) ale regularnie sprawdzam zawartość płytki(czy to zbieg okoliczności że robię to co miesiąc?:P)

10) brat i to regularnie! Siostra też podbierała, ale już mieszka hen, hen daleko:)

11) 19:)

12) A czy nie moglibyście dawać cda za dopłatą? Jakby tak podliczyć ile paliwa się marnuje na podjechanie do kiosku i potem powrót to zrozumiecie nasze poświęcenie!

13) Jak wszyscy wiedzą, najlepsi z całego cda są czytelnicy:P

14) kojarzycie ten niezidentyfikowany obiekt który rozbił się na terenie Polski za komuny? Najprawdopodobniej przewieziono go do Wrocławia! I już wiecie kim jest Smuggler!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR staje na głowie, czyli Redaction Action

Smuggler nie będzie odpowiadał na listy w AR. A przynajmniej nie w nadchodzącym wielkimi krokami urodzinowym numerze ? który jest nie tylko urodzinowy, ale też nieco primaaprilisowy. O co chodzi w planowanym przez nas żarcie?

Zapraszamy na specjalny wątek na naszym forum, w którym tym razem to redakcja zadała Wam pytania. I bardzo prosimy o odpowiedzi ? forma, długość itp. dowolna. Wklejajcie je oczywiście w tym samym wątku. Najciekawsze/najzabawniejsze opublikujemy w CDA 04/2011.

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Komputer mega wypas napędzany parą, konsola? a co to?

? Czy lubicie pizzę?

Owszem! Pizza prawdziwych mężczyz ala Al Capone z podwójną porcją ołowiu.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo piractwo to niezależność rum i kobiety!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Ja być wrzód na tyłku naszego kraju! Ja osiągnąć poziom master w bezrobociu!

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

No bo to z tym i wychodzi to co idzie na przemiał

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Kill bieber! On i jego podobni są winni!

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo tak chciały biedronki!

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Fucha jak marzenie za garść ryżu! Jak wyrabiam nadgodzinny to jeszcze mi go ugotują :)

? Ile macie lat?

Za dużo chce być znowu mały nie dojrzały! Nie przejmować się niczym i nie być uświadomiony w tych rzeczach fuuuj!

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn jest kiepski! A wszystko przez te śliskie kartki, płyta zresztą też bo zasztywna!

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Jakieś 356 osób na godzine jak jumną mi w szkole

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Dorzućcie duże nagie cy.. znaczy usta i będzie cacy ;]

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Czcionka! O boshe jaką wy macie pociągającą czcionke :wub:

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Eee Smugg to Garfield to przecież jasne od kiedy nakręcono film a Allor to tylko ten mały sympatyczny Odie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Mój komputer prosi się już o emeryturę :happy: A konsoli nie mam i nie będę miał, jestem wiernym PC-towcem.

? Czy lubicie pizzę?

No ba...

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Sam nie wiem, ale piractwo to jak wolność słowa.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Ja jeszcze nie zarabiam. Kieszonkowego dostaję jak zwykle "za mało". :icon_razz:

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Jaka komercja...

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Kiedyś były inne czasy... Więcej książek ludzie czytali... A teraz...

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo chcemy was tym zmotywować. :tongue:

Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Czytelnicy CDA to elitarne grono trudno się tu dostać. To kraina mlekiem i miodem płynąca. Sporo.

? Ile macie lat?

?225

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Jestem nałogowym czytaczem CDA. Z reczy umieszczanych na płycie od czasu do czasu skorzystam. A ten ActionMag, to co to ? :icon_biggrin:

Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Jeśli chodzi o CDA to jestem egoistą i się nie dzielę.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Fanatycy by kupowali, ale normalni ludzie by się do Was wypieli.

Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Najbardziej w CDA mi się podoba (beep). :cool:

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

A czemu nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Duże kwadratowe i mądre,stooop konsolom konsole zuoooo,mam psp a mam zamiar kupić ps3 może.

? Czy lubicie pizzę?

A czy wodę da siępić jako herbatę?

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo lubię jacka sparrowa i bardzo mi się podobała laska willa turnera.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

No tak na oko z 100 000 jak nic^^

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

No to pewnie smuggler po pijaku wymyślił takie słowo.

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Spada dlatego,że wieje nudą z masłem czytajć je i to jest bardzo mądra odpowiedz,a taką chcieliście.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Ja tak nie piszę więc to mnie nie obchodzi,jak mają za mało kasy i muszą suchy chleb jeść to i pewnie płytki jedzą,pewnie z sosem ketchupowym mmm...

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

Pójść po cda,tak bardzo fajna fucha,najlepiej siedzieć z nim na kiblu i całą gazetę przeczytać aby skończyć.

? Ile macie lat?

18 a inni walą jeszcze w pieluchy i aby skoczyć po cdaction potrzebują wysłać tam ojca albo matkę.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Magazyn,rzeczy z płty NIE,action maga czasami.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

NIKT.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Dobra ale musicie drzucić dotkowe 50 stron heheh.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Allor to 80 przystojniak który chodzi o ładnej lasce przebranej za mikołaja.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Bo CormaC to Smuggler ale Smuggler to enki a enki to siekiera ale siekiera zamienił się w allora a allor to podszywany hut i cormac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Zamierzam kupić wszystkie konsole świata, tyle że jak na złość ciągle wychodzą nowe.

? Czy lubicie pizzę?

Zależy kto płaci.

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

Bo Johnny Depp przekonał wszystkich że piraci to bardzo sympatyczni ludzie.

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Ja nie zarabiam nic, nawet CDA znajduję na śmietniku.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

Komercja? Pierwsze słyszę! (Ten wpis był sponsorowany przez CDAction.)

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Spada bo spadać musi, grawitacja robi swoje. Parę lekcji fizyki się ominęło...

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Bo pełniaki to ogólnie jest kiepski pomysł, z pustaków to chociaż dom bym sobie zbudował...

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

"Fucha" stulecia - nieregularne godziny pracy, zawalanie życia osobistego no i zamiast pensji sam musisz dopłacać. Żyć nie umierać.

? Ile macie lat?

Już nie mam, wyszedłem na warunkowym.

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Czytam głównie magazyn, ActionMaga nie mogę bo mam za mało many.

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Paru moich wyimaginowanych przyjaciół lubi czytać CDA - niby wszystko ok, ale ciągle muszę im przerzucać strony.

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

W sumie mógłbym ale nie wystarczyłoby mi wtedy na nowe kołpaki do Aston Martina.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Bo Allor zawsze pamięta o screenach.

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

Smuggler nie istnieje! Ale skoro to Allor... może obaj nie istnieją? Albo Smuggler podszywa się pod Allora i pisze jego recenzje? Nie, lekarz zabronił mi o tym myśleć, łyknę tylko pigułki i wszystko przejdzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić?

Czarny: czarna obudowa, czarny monitor (duuuuuży), czarna mysz i czarna klawiura. I czarne słuchawki. I da się grac w StarCrafta 2. Konsola? Nie da się grać w StarCraft 2 ani w żadną inną fajną grę. Nie kupię.

? Czy lubicie pizzę?

TO SĄ LUDZIE KTÓRZY NIE LUBIĄ?!?!?!?!?!?!?

? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle...

A kto powiedział, że popieram? Mam oryginalną przegladarkę internetową! ha!

? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego?

Czasem za mało, czasem w sam raz, ale z czasem coraz więcej.

? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest?

A co za darmo rozdajecie CDA? hę?

? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi!

Ponieważ poziom młodzieży w Polsce (i nie tylko) spada na łeb, na szyję. Serio, tak uważam.

? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności!

Gdybym kupował CDA dla pełniaków... to bym nie kupował CDA. Raz na dwa-trzy lata trafia się gra w CDA, w którą gram. Ale ja jestem wybredny i np. nie toleruję gier TPS, FPS i innych "action-zręcznościówek". Tylko RTSy, RPG, Football Managery, Pro Evolution Soccer i starsze NFSy. Absolutnie nic innego. Taka dodatkowa odpowiedź dlaczego nie mam i nie będę miał konsoli.

? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA?

hmm... Kupić CDA, umieć czytać i znaleźć trochę wolnego czasu. Fucha pierwsza klasa :)

? Ile macie lat?

Macie? Wyczuwam podstęp. Moje zbiorowe "ja" ma 26 lat, ale pojedynczo to już chyba niepełnoletni jestem ;)

? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga?

Czytam magazyn. "Action" co? Znam tylko CD Action. Czas chyba zajrzec na którąś płytę z CDA...

? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple?

Ja i tata. Raz na jakiś czas jeden kumpel. Zdałem? Właściwa odpowiedź?

? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić?

Jak już na stałę wyjadę do zimnych krajów to mogę nawet 15 euro płacić. W "Kraju, W Którym Trzyma Mnie Tylko Grawitacja" wolałbym bym by pozostała obecna cena.

? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor?

Recenzje gier PC, Na Luzie, Testy sprzętu, artykuły. Nie czytam (nawet nie przeglądam) recenzji konsolowych gier, których nie ma na PC. Czyli obecnie jakieś 1/3 pisma :( Allor? Ten od zagubionych screenów?

? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor?

hmmm, brzmi jak pytania na egzaminach na UŁ. Moge się chwilę zastanowić? Nie? Poprawka we wrześniu??? <dobrze, że już jestem po studiach>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam peceta i konsolę (PS3) .

Pizza? Tak!

Nie popieram piractwa.

70 zł kieszonkowego.

Komercji nie ma ,bo redaktorzy też muszą mieć pieniądze więc jest to uczciwe zamieszczanie reklam np. gier, komputerów.

list? A po co zamęczać Smugglera i Mr.Jedi ?

Pełniaki są na 10 a inni nie doceniają tego.

1.być fanem gier.

2.czytać CDA .

3.Nie naśmiewać się ze Smugglera.

12 lat.

magazyn czytam ,a płytę wkładam do mojego PC.

Tylko ja czytam magazyn. :huh:

Nie stać mnie na to i to za duża cena dla nastolatki.

CDA uwielbiam za spoko podejście, AR i publicystykę.

Smuggler to sackboy który przebrał się za Qn 'ika. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...